PDA

View Full Version : Искам да преживея бившия си



Luscious_Heart
01-07-2011, 22:49
Приключих преди време връзка с човек, с когото нямам абсолютно нищо общо. Сега ходя с друг, но още има неразрешени въпроси от миналото.
Бившият ми винаги е бил обратното на това, което съм аз. Пълни противоположности, които обаче се привличаха адски.
Аз съм уверена, контактна, относително интелигентна и начетена, експанзивна и избухлива, нетърпелива, оптимистка, усмихната.
Той, от своя страна, е много комплексиран и неуверен, объркан, срамежлив, нямаше общи интереси с мен (никакви теми за разговор просто!), ограничен, тих, търпелив, песимистично и меланхолично настроен.
Това, което ни свързваше? Невероятният секс.
И все пак имам чувството, че тези почти 3 месеца не бяха само за секс. Не знам защо сме се срещнали - може би за да се променим взаимно? Мислех си, че ще успея да го науча да бъде щастлив, по-весел, по-уверен... Но не успях. :? Напротив - край него аз започнах да ставам тъжна и празна...
Той лъжеше за всичко, а после отричаше. Знаех малко за него - наистина малко.
Оказа се, че далеч няма приятели, а само номера в телефона.
Аз и едно момче бяхме хората, на които бившият звънеше по 5-6 пъти на ден (!).
Неусетно се привързах към него и затова ми беше кофти, когато се разделихме заради големи драми, които той направи. :?

Сега, когато знам, че всъщност е едно непораснало комплексирано хлапе, ми е ясно и защо няма никакви приятели.
Потресена съм обаче от това, че представата за един човек буквално рухна. :shock: Не знам дали е нормално...

Сега, когато аз си се оправям с живота си без присъствието му, все още ми се иска той да е част от него... Дори да не сме гаджета, просто да сме в една компания.. Да знам какво се случва с него. Трудно ми е да се откъсна от спомена. Дайте ми предложения, моля ви.

BlindedAngel
01-08-2011, 04:32
Разсейваш се.Дали ще е хоби, спорт или просто излизания по - често гледаш винаги да си заета с нещо
П.П.Интересното е че с моето момиче също сме абсолютните противоположности.Тя е спокойна, тиха, добра, любезна,да излезе 1-2 вечери а на третата и четвъртата ще си е в тях и ще чете някоя книга, докато аз съм луда глава,импулсивен,груб на моменти.На мен ми дай само пари и няма да се прибера със седмици ( само да се изкъпя и преоблека ),дали ще пия някаде с авери или ще съм някаде да играя покер, просто няма да съм си в нас.От година и 5 месеца ще станат сме заедно и винаги имаме общи теми за разговор а и секса винаги е невероятен 8)

Luscious_Heart
01-08-2011, 10:10
Ние нямахме общи теми. Той е потаен и не споделяше неща за себе си. :-o После пък все, че ме заобвинява, че не съм го била питала. От мен скри даже името на майка си, смятайте за какво става въпрос...
Работата е там, че има неща от ежедневието ми, които ми напомнят бая за него... Конкретни песни, които си пускам.. самата мисъл за секс.. :D

MiMcHeToOo
01-08-2011, 10:26
Виждам, че наблягаш най-вече на думичката секс, явно в този аспект си доволна. Може да сте friends with benefits ако ви устройва 8-)

Luscious_Heart
01-08-2011, 11:11
Преустановихме отношенията си, а и вече съм заета с друг човек. Просто искам да се отърся от шибания спомен..

RichardCastle
01-08-2011, 12:12
Опитай се от всеки един спомен да си извлечеш поука и не се затормозявай с неща, които вече са изживяни и преминали, просто продъжлавай напред. Не мога=Не искам. ;) :P :P

fenastz
01-08-2011, 12:15
И аз искам шоколадов сладолед.

ledenakrasota
01-08-2011, 13:23
1.Танци или просто някакъв спорт!!!!
2.Хоби!!!!!!
3.Излизане с приятели!!

Винаги да има нещо,което да ти занимава мислите встрани от такива глупости!

Не живей с миналото!Живей днес! :grin:

spopi
01-08-2011, 18:42
Честно да ти кажа интересно ми е коя зодия.
Ми не знам както казаха излизай повече но според мен и времето има значение всичко остава в миналото. Ако има как изобщо да не се виждате малко по-лесно недей това да останете приятели кофти работа когато си с него ще си спомнящ неща от миналото и това не е добре.
Далече от очите далече от сърцето. :)

Luscious_Heart
01-08-2011, 23:08
Честно да ти кажа интересно ми е коя зодия.
Ми не знам както казаха излизай повече но според мен и времето има значение всичко остава в миналото. Ако има как изобщо да не се виждате малко по-лесно недей това да останете приятели кофти работа когато си с него ще си спомнящ неща от миналото и това не е добре.
Далече от очите далече от сърцето. :)
Аз съм Стрелец, а бившият ми е Козирог.
Има някои черти на зодията си - песимизмът и потайността. Ама е много слабохарактерен и комплексиран.

kl34kov
01-08-2011, 23:14
Охх така като почнете , "немога да го забравя" е какво е това немога тцтц, или имаш чувства към него все още макар че си с друг или неискаш да го забравиш тва немога го остави ... 8)

TheNewReligion
01-08-2011, 23:17
Не мисля, че има кой знае какво за преживяване. Защо трябва да се връщаш към миналото? Понякога го прави, но не живей с него. Наслаждавай се на това, което имаш сега. Аз на твое място не бих тръгнала с такъв човек. Дори от съжаление. Такива хора обикновено са енергийни вампири. Сама каза, че седейки около него си ставала тъжна и меланхолична. По-скоро бих го намразила и бих се отвратила.

TheNewReligion
01-08-2011, 23:20
Ама е много слабохарактерен и комплексиран.
На т'ва се вика лига. Всеки човек си има моменти, в които се чувства неуверен и атакуван от комплексите, което са най-нормалното нещо на света, но слабохакатерността си е чисто срамене на готЕната зодия.

RichardCastle
01-09-2011, 06:08
Какво се занимавате още с тая тема... Искаш да преживееш бившия си, АМИ ПРЕЖИВЕЙ ГО, толкова ли е трудно, стига се оплаква, хората ти казаха как може да стане, какво още искаш, всички знаем, че искаш да си с него и не знаеш какво да правиш... c-mon sis... ;)

Luscious_Heart
01-09-2011, 10:29
Не мисля, че има кой знае какво за преживяване. Защо трябва да се връщаш към миналото? Понякога го прави, но не живей с него. Наслаждавай се на това, което имаш сега. Аз на твое място не бих тръгнала с такъв човек. Дори от съжаление. Такива хора обикновено са енергийни вампири. Сама каза, че седейки около него си ставала тъжна и меланхолична. По-скоро бих го намразила и бих се отвратила.
Да, енергиен вампир е.
Да, наистина срам за Козирозите, аз много ги уважваам, ама на.
Да, още имам нещо към него, но не бих се върнала.
Вероятно просто е въпрос на време да се оправя. : ) Мерси за съветите и подкрепата.

Sometimes
01-14-2011, 10:23
Izvinqvai ako te zaboli ot tova koeto shte ti kaja.. no nqma da go prejiveesh lesno. Trqbva mnogo mnogo vreme.. ne znam nadqvam se ti da ne si kato men:) Mina ve4e 1 godina i nqma sutrin v koqto da ne sym se sybudila s misulta za nego.. spomenite te presledvat. Ako ste bili nqkolko godini zaedno.. shte te boli oshte mn mn vreme;( Chestno kazano az se pitam: Koga shte spre da me boli za neshto ve4e otishlo si ...

BloomF
01-14-2011, 11:34
Най - важното е, че наистина искаш да го забравиш! Има хора, които се опитват да забравят бившите си, но вътрешно желаят все още да бъдат до тях. Просто ти трябва време, което е най - добре да запълваш с излизания с приятели, хубави филми, хубава музика и хубави книги. Не е зле и от време на време да учиш по малко :D /предполагам, че учиш/.

excuseme
01-16-2011, 13:02
Според мен ти просто изпитваш съжаление към него. Но това което можеш да направиш е да го запознаеш със свои приятели , самите вие да станете приятели , да излизате заедно ..по този начин може да му помогнеш сравнително много. :)