PDA

View Full Version : Ако имахте възможност би ли .... ?



sweetyytweety
01-08-2011, 03:11
Ако имахме възможност да се върнем във времето бихте ли го направили и защо? И ако има такъв момент какъв е бил?С специален за вас човек или... друго ? Не знам темата ми дали е за тук обаче ми е интересно, защото аз например искам да мога да се върна няколко години назад. :D

lubomirky
01-08-2011, 06:39
винаги съм си го мислил и е имало случаи, в които просто съм се чудил дали има начин да го върна времето. ама накрая излиза, че всичко е трябвало да се случи, защото получих това, което иска(м)х най-много

nymphadora
01-08-2011, 07:14
Имало е няколко пъти,в които много съм искала да се върна и да променя някои неща,но в крайна сметка явно е писано да стане така :)

MaLkaTa_LaDy
01-08-2011, 07:24
Може би за да изживея някои неща отново, но не искам да променям нищо. Т.е. искам, но знам, че е нередно и носи своите последствия, за които не съм сигурна, че съм готова да понеса. Тааа, всъщност са адски много моментите, които искам да преживея отново и повечето не са свързани с любов. Но нека е например един последен лагер, на който бях. Отидох там беез да познавам никого, освен едно момче, с което се запознах едва ли не във влака, което е от моя глад. Станахме страхотни приятели. А там всички хора бяха просто... *нямам думи* С невероятни хора се запознах, изкарахме си адки добре. Просто нямам какво лошо да кажа за това изживяване. А на връщане във влака си поплаках доста... :D

sanji
01-08-2011, 07:44
Аз пък искам да се върна 3 месеца назаде и да поправя някои мой грешки...ГОЛЕМИ...

RoSKo0o0
01-08-2011, 08:12
Да променям не знам, но да изживея някои неща, да :) Ама не знам, аз съм човек на настоящето... това от "любовна' гледна точка.

Иначе бих се върнал като дете.... наистина тези години ми липсват много, цялото това свободно време, цялота тази безотговорност, без гаджете и без проблеми :o

tanch3t093
01-08-2011, 08:44
Да, имало е такива моменти, когато знам, че съм сбъркала и искам да се поправя... Имало е и такива, които искам да върна, а да знам, че е нередно. И такива, за да мога по някакъв начин да променя нещата и случващото се, но знам, че всичко е съдба и да искам няма как да стане...

rock101
01-08-2011, 12:28
Имал съм страхотни изживявания, имал съм и ужасни такива във времето и разбира се бих искал да се върна назад и да изживея приятните отново и да променя ужасните. Но живота продължава, срещаш се нови хора, разбираш кои са предатели и на кои можеш да се довериш, откриваш нова любов ... Може би много искам да върна времето назад и да се запозная с човека, който страшно много харесвам и който едва сега срещнах, но може би в миналото нямаше да се получи нищо, кой знае ... И все пак живея в настоящото и приемам нещата такива, каквито са и се радвам на всички добри и лоши моменти, защото те ме направиха такъв, какъвто съм. :)

BaffaLsc
01-08-2011, 12:45
Бих се върнала само и само, за да избегна грешките, които допуснах..

TheGirlNextDoor
01-08-2011, 12:52
аз бих се върнала..и вероятно бих повторила същите грешки ,за да изживея това отново....

Paramour
01-08-2011, 14:47
В някои моменти ми се е искало да се върна назад и да поправя грешките, които съм допуснала.. хората, които съм оставила да си тръгнат.. да поправя глупавия начин по който някога съм се държала.
Но има моменти, в който се радвам, че всичко е протекло по този начин.. ако не бяха всичките караници, разделите с приятели ии.. какво ли още не, аз нямаше да съм това, което съм днес.
Има и моменти, които искам да преживея отново.. :)
та..по-добре е, че не мога да се върна назад.. ако си поправя 'грешките', то аз няма да съм АЗ.. и част от моментите, които искам да 'превъртам' нямаше да са факт. 8-)

Neftochimic
01-08-2011, 15:20
да, за мноооого неща :(

xoxi
01-08-2011, 15:25
Иска ми се ужасно много, особено след някоя допусната грешка.
Обаче винаги се успокоявам с мисълта, че е станало така, защото така е трябвало. С помощта на тази мисъл, желанието постепенно изчезва.

YoUcANNOtiMaGiNe
01-08-2011, 15:29
Ако можеше да връщаме времето, не се съмнявам, че всички щяха да го правят от време на време, без изключение. Но, за да не можем, значи така е по-добре. По принцип не подкрепям тезите за на практика несъществуващи неща, така че не мога да предположа, че такова нещо може да се случи.

SolemnityOfDeath
01-08-2011, 15:32
Бих. От любопитство, ама бих пооправил разни неща.

neeDaBosS
01-08-2011, 15:52
Бих върнала времето поне няколко пъти назад..за да изживея пак същото :(

poncho
01-08-2011, 16:29
Мхм... ако можех с удоволствие щях да преживея някои неща отново.. :(

SuNsEt
01-08-2011, 16:33
Винаги е имало моменти,когато ужасно много съм искала да върна времето назад,но в последствие разбирам,че така е станало по-добре.Въпреки това,никога не съм искала тази ''супер сила''... 8-)

Pa3yMeH
01-08-2011, 17:12
Станало е, значи е било писано да стане. Но пък бих го върнал назад, да. Много от времето си съм го посветил на игра, която ако не плащаш, няма толкова голям кеф. Но не съм го разбирал тогава. Пък и щях да бъда много по-умен :)

w0sh
01-08-2011, 17:30
Бих се върнал, за да пусна тото фиш с правилните числа.

Егати непрагматичните сте.

RoSKo0o0
01-08-2011, 17:32
Но както стана в "Изгубени", дори и да се върнем, не можем да променим нищо, колкото и да искаме ;]

Cucko0
01-08-2011, 17:53
Ех иска ми се да върна времето и да променя много неща ..жалко ,че нямам такава възможност,ако имаше как да върна времето щях да се държа по различен начин с скъпи за мен хора и нямаше да ги загубя ....

L1n4e7o
01-08-2011, 17:56
определено бих върнала времето 2години назад...тогава всичко беше наред.. :)

justonegirl123
01-08-2011, 18:41
Да,бих искала ! Сега много неща щяха да са различни :)

kuklichka_bg
01-08-2011, 18:55
Бих го въртала с 1година и няколко дена...за да изживия тази нощ отначало и бих постъпила по съвсем друг начин след това...Само ако имах пак тази възможност да оправя нещата...
За нищо друго ни бих върнала времето назад. :)

jeezloxxy
01-08-2011, 20:06
Бих се върнал,за да се срещна с миналия си Аз,да го погледна,той да ме зяпне,аз да се ухиля и да си тръгна,оставяйки го сам да се побърка :D

blo0dc0untess
01-08-2011, 20:59
Не... за всяко нещо си е имало причина така че не бих...

TheNewReligion
01-08-2011, 22:02
Не. Не съжалявам за абсолютно нищо, което съм направила или казала. От всичко е имало и ще има полза, независимо дали ще се връщам в миналото или ще ходя в бъдещето.

П.П.: Абе, винаги ми е било интересно, ако решим да се върнем назад, дали знаем, че сме там, за да се поправяме, и дали след т'ва изживяваме всичко наново или не? : /

viksit0y
01-08-2011, 22:53
Бих върнала времето поне няколко пъти назад..за да изживея пак същото :(

dream1707
01-08-2011, 22:56
Бих искала да се върна малко назад и да не се бях запознавала с един човек.... само ми усложни живота напразно ;xx

kl34kov
01-08-2011, 22:56
М не не бих, ще вървя само напред да се връщам назад изключено... 8)

unknown0inlowe
01-08-2011, 23:01
Мдаммм бих се върнала и бих избегнала една грешка която сега ми вгорчава живота #-o Но явно не е било писано да стане....

Tihon4o
01-08-2011, 23:03
Не бих се върнал назад. Имам всичко, което искам. Миналото е... минало.

girls_aloud_
01-08-2011, 23:24
Определено много моменти бих върнала и бих постъпила по друг начин без да наранявам хората които обичам,само че в живота такива опции няма и не трябва да се съжелява за нищо :x