PDA

View Full Version : Изобщо не се разбирам с нашите ...



SHE22
01-08-2011, 09:19
.. Проблема ми може би не е кой знае колко голям , но на мен ми тежи и се чуствам отвратително..

1. Всички ме подценяват .. Никой не вярва в мен ..
2. Тази седмица съм на съвет .. имам 18 отсъствия.. баща ми ще ме счупи от бой..
3, Сметката ще ми е около 100-тина лева ходя без пари , за да събера да си платя сметката , че иначе пак ще ям бой ..
4. Имам адски злобен баща .. за най-малкото нещо ме бие и ме накзва ..когато се скарат с майка ми той , почва да ми крещи и да обвинява мен , че са се скарали ... не искам повече така..говорих с майка ми , нищо не се промени.. с баща ми не мога да си помисля дори такова нещо... той живее в някакъв свят в коойто е САМ ..
Един път класната ми го вика в у-ще и той дори не знаеше за какво още като ме видя почна да ме бие.. момиче съм ..писна ми да ходя посинена.. [-X

.. не искам съвет , а просто да споделя със някого ..

zlatit0o
01-08-2011, 10:07
Е, как така баща ти ще те бие при положение че си момиче ?!?
И защо толкова много отсъствия? И толкова много наприказвана сметка?
не знам, но малко нереално ми звучи

CookieMonster
01-08-2011, 10:37
Еми има и случаи, в които и "набиваният" е виновен.
Защо имаш такава голяма сметка? Ами толкова много отсъствия?
Как така другите могат да не бъдат такива, а ти трябва да бъдеш?
От друга страна може би и ти си права. Баща ти вероятно е злобен, но се опитай да не го вбесяваш, колкото можеш.

vagarious
01-08-2011, 11:38
Да наистина, защо мен не дойде да ме бие баща ми !?
Защото не правя гафове.. а от тук написаното - ти имаш точно 2:
- отсъствията ти
- сметката ти
Не може ей така да те бие .. за едното нищо.
Помисли си кога и с какво си провокирала това негово отношение към теб, с какво си отключила този гняв към теб.... !?
Опитай да оправиш нещата и това, че с него не може да се говори - не го вярвам.
Опитай днес, опитай утре и лека-полека нещата ще започнат да се оправят.
Същевременно не прави абсолютно никакви гафове, нямаш право на грешки. :?

Vikito0o
01-08-2011, 11:59
Да другите са прави за сметката и отсъствията,но за всяко нещо да те бие :-o

ludiqtzubar96
01-08-2011, 12:57
Е сори,ама и ако аз направя 100 лева сметка и 18 отсъствия(15 стигат ,за да те изключат от училище) и моя баща и да не ме бие,със сигурност ще ми се кара адски много.Тка че първо оправи себе си,а тогава търси проблемите у другите.Е вярно е че те бие,което (особенно ако си момиче) е много гадно и нямам идея как да го решиш.

mimencety9009
01-09-2011, 06:08
за сметката и за отсъствията си виновна, но чак да ядеш бой незнам дали е правилно а това за класната просто не би трябвало да се случва при положение че нз за какво го вика поне да беше изчакал да разбере :-o
аз също съм била ученичка и съм имала отсъствия двойки и не съм слушала много но никога не са ми посягали иначе доста често съм била наказвана (според мен това е правилния метод). Поговори с баща си изчакаи момент в който е в добро настроение и просто седни и му кажи че като те бие ти ходиш синя и всички ти се подиграват не мисля че ще допусне да се пресмиват на детето му седни и му кажи "от този момент ставам отговорна" покажи му че може да разчита на теб тогава нещата може и да се променят.Успех!!!

Greennight
01-09-2011, 08:40
Еми баща ти не е прав да те пребива,но и ти защо си ги натрупала тия отстъствия ? Знаеш ли,че могат да те изключат и колко ядове ще ти берат ваще ??

SmilezZz
01-10-2011, 09:22
Някак си темата ми се струва "Ебавка",но както и да е..

Няма значение какво правиш,колко сметка има да плащаш и т.н.,просто не трябва да те бие..
А иначе няма ли от кого да поискаш помощ (дядо,баба,чичо,леля)..

Infection
01-10-2011, 14:38
Някак си темата ми се струва "Ебавка",но както и да е..

Няма значение какво правиш,колко сметка има да плащаш и т.н.,просто не трябва да те бие..
А иначе няма ли от кого да поискаш помощ (дядо,баба,чичо,леля)..

Съгласен съм колкото и зле да е да биеш ( и то момиче )
Незнам какво да кажа престани да правиш гафове говори с бащати
помоли някого за помощ можеш дори да говориш с класната

Infection
01-10-2011, 14:39
Някак си темата ми се струва "Ебавка",но както и да е..

Няма значение какво правиш,колко сметка има да плащаш и т.н.,просто не трябва да те бие..
А иначе няма ли от кого да поискаш помощ (дядо,баба,чичо,леля)..

Съгласен съм колкото и зле да е да биеш ( и то момиче )
Незнам какво да кажа престани да правиш гафове говори с бащати
помоли някого за помощ можеш дори да говориш с класната за това !!!

GirlYyYXD
01-10-2011, 15:34
Да наистина, защо мен не дойде да ме бие баща ми !?
Защото не правя гафове.. а от тук написаното - ти имаш точно 2:
- отсъствията ти
- сметката ти
Не може ей така да те бие .. за едното нищо.
Помисли си кога и с какво си провокирала това негово отношение към теб, с какво си отключила този гняв към теб.... !?
Опитай да оправиш нещата и това, че с него не може да се говори - не го вярвам.
Опитай днес, опитай утре и лека-полека нещата ще започнат да се оправят.
Същевременно не прави абсолютно никакви гафове, нямаш право на грешки. :?


Не е проблемът в нея,има просто различни родители и някои доста лесно се ядосват... :?

lolxlovex2lolxsoxmuchx
01-11-2011, 16:18
Някак си темата ми се струва "Ебавка",но както и да е..

Няма значение какво правиш,колко сметка има да плащаш и т.н.,просто не трябва да те бие..
А иначе няма ли от кого да поискаш помощ (дядо,баба,чичо,леля)..

illusion1993
01-12-2011, 10:35
Искам да попитам на колко години си ?

SHE22
01-12-2011, 18:27
не мисля , че това на колко години съм е от значение , а щом темата ви се струва ебавка защо изобщо си губите времето а губите и моето ?! толкова много регистрации съм имала тук и в различни периоди от време и вие не спирате да се заяждате ..;) заядлив народ ...

SmilezZz
01-12-2011, 18:52
SHE22 - Пуснала си тема - така,че ще приемеш всичките мнения..Няма значение дали ти харесват или не..

Второто,което е - има значение на колко години си..
Колкото и тъпо да ти се струва..

Трето - Ти сама си си направила така,че никой да не вярва в теб..
Изгубила си някак доверието,което родителите ти са имали към теб..Но какво е това - ти ще кажеш..

Четвърто - Щом това не ти се случва за пръв път - спри да правиш гафове и потърси помощ от някого..Дори и да са ти родители - нямат право да те бият..

GirlYyYXD
01-14-2011, 16:41
Приеми,че баща ти е такъв... :? Мисля,че няма какво да направиш...