PDA

View Full Version : Важно!



Fashion13
01-08-2011, 09:54
Здравейте на всички!Имам въпроси:Някои може ли да ми даде информация за Зимните математически състезания 2011-Къде ще се проведат?Ще има ли придружители?Може ли да се спечелят без уроци?На какви тарифи ще са нощувките и отсядането в хотел?На мен ми казаха,че ще е безплатно,но дали е вярно?Как се организира подбора?Ще ми препоръчате ли сборници или частни уроци на разумна цена?Братовчедка ми пък се е подлудила по това Знам и мога-Ще има ли за четвърти клас тази година?Олимпиадата по математика тази година-Ще ми дадете ли някакво инфо и за нея?В "МГ"влиза ли се,ако имаш отлични оценки,награди от състезания,участия и може би награди от ЗМС и олимпиада,справил си се перфектно със задочното,но си се изложил на очната ставка?Колко горе-долу се пътува от Плевен до София,до Бургас и до Варна?Има ли добро лекарство против гадене или повръщане?Как се хваща хепатит и какво трябва да правя,за да се пазя?Как варира ваксинацията и къде мога да я направя?Някой може ли да прати тестове от ЗМС и от Знам и мога-националния кръг миналата година? Мерси,предварително!

anonymous546178
01-08-2011, 11:13
Подреди си въпросите бе, момче. Ти от математика се прехвърляш на браточетката ти, посл некви влакове, хепатит, гадене и пак мателатика :D :D

Cybershot
01-08-2011, 11:27
Случайно да нямаш роднинска връзка с @koko95 ?