PDA

View Full Version : ...



ch0c0latee7
01-08-2011, 10:30
...

britzy
01-08-2011, 10:41
343кк за 250гр

ch0c0latee7
01-08-2011, 10:47
мерси

zarety
01-08-2011, 12:34
зависи как е сготвен

anonymous708973
01-08-2011, 14:01
зависи как е сготвен

Абсолютно. Винаги ми е било смешно.. как ли са ги изчислили тия 343 калории. Пък и калориите са супер маловажни, гледа се отношението между съставките :wink:
Аз съм решила да се науча да ям кафяв ориз или поне в съотношение 50:50 с белия.

01-08-2011, 15:53
кво те интересува дали е калоричен или не? като ти се яде ориз..яж ориз :?

gabi7u
01-08-2011, 16:11
кво те интересува дали е калоричен или не? като ти се яде ориз..яж ориз :?

!!!!

whitebunny
01-08-2011, 16:19
кво те интересува дали е калоричен или не? като ти се яде ориз..яж ориз :?

!!!!
??

момичето може да е на диета не може ей така да си я развали :?

gabi7u
01-08-2011, 16:24
^ами не знам човек, ама ме убиват с тези диети.
Лишават се от най-хубавото нещо на света-храната, за хорското мнение.
Ако ще ви обичат, ще ви обичат каквите сте пфф.
Тормозете си организмите, тормозете ги. Те ще си го върнат .. :wink:
Диети ..

britzy
01-08-2011, 16:42
^ами не знам човек, ама ме убиват с тези диети.
Лишават се от най-хубавото нещо на света-храната, за хорското мнение.
Ако ще ви обичат, ще ви обичат каквите сте пфф.
Тормозете си организмите, тормозете ги. Те ще си го върнат .. :wink:
Диети ..

Абсолютно те подкрепям

01-08-2011, 17:54
^ами не знам човек, ама ме убиват с тези диети.
Лишават се от най-хубавото нещо на света-храната, за хорското мнение.
Ако ще ви обичат, ще ви обичат каквите сте пфф.
Тормозете си организмите, тормозете ги. Те ще си го върнат .. :wink:
Диети ..

Абсолютно те подкрепям

рядко съм съгласна :razz:

Диетите са вредни.Аз ям от всичко но по малко . И вредните храни сa полезни ако се ядат както трябва:P

anonymous708973
01-08-2011, 17:57
Глупости е това за вредните храни.

Не е тормоз на организма да се храниш балансирано, избягвайки боклуците. А "ако някой ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм" е утеха за дебеланките, които нямат воля!

01-08-2011, 18:07
Не са глупости. Всичко е полезно ако знаеш колко и как да го ядеш..но явно ти не знаеш :razz: :?
Ад винаги ям така ..и съм 53кг да не би съм дебела :?

anonymous708973
01-08-2011, 18:34
Не са глупости. Всичко е полезно ако знаеш колко и как да го ядеш..но явно ти не знаеш :razz: :?
Ад винаги ям така ..и съм 53кг да не би съм дебела :?

Застреляй се, миличка. :-) Не искам съвети от хлапенце на 14 години, което вярва, че е центърът на планетата, мрази момчетата, мисли, че е нормално да ходи с космалак между краката, защото никой не го вижда и половите органи да го сърбят.
Дюнерът не е полезен при никакви обстоятелства.
Майонезата не е полезна при никакви обстоятелства.
Пържените картофки не са полезни при никакви обстоятелства.
Газираното не е полезно при никакви обстоятелства.

От друга страна, бялото пилешко месо, зелената салата, соевите кълнове, зеленчуковата супа, бялата риба са полезни винаги!

А килограмите не са най-важното. 53 могат да са много, могат да са страшно малко. Зависи колко си висока, дали костната ти структура е тежка или лека. Като не разбираш, трай си :)

gabi7u
01-08-2011, 18:40
Глупости е това за вредните храни.

Не е тормоз на организма да се храниш балансирано, избягвайки боклуците. А "ако някой ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм" е утеха за дебеланките, които нямат воля!

Попринцип не обичам да споря, но тази вечер нямам какво да правя и ще попиша малко ;д :)
Пък и вече отговориха на въпроса, така че малко оффтопик не е вреден 8-)
Това, че ще ме харесват каквато съм си, е баш така си.
Просто нямам такова, ъм намерение да се променям заради тях.
То ако някой не ми е приятел заради външния вид, значи не заслужава да ми е приятел.
А колкото за определението, което имам увството, че е за мен - Нищо такова 8-)
Аз съм 182 см, едва 60 кг.
И искам да ти кажа, че тялото ми е в перфектна форма, точно заради волята, която имам, за да го поддържам такова.
Не го постигам обаче с диети и ако спомена как се храня е възможно на някой да преяде само от четене.
На мен ми се получава упражнения всеки ден и постоянство, разбира се, вече 3 години.

gabi7u
01-08-2011, 18:43
Дюнерът не е полезен при никакви обстоятелства.
Пържените картофки не са полезни при никакви обстоятелства.
Газираното не е полезно при никакви обстоятелства.



Но пък са страшно вкусни 8-)

01-08-2011, 18:48
Не са глупости. Всичко е полезно ако знаеш колко и как да го ядеш..но явно ти не знаеш :razz: :?
Ад винаги ям така ..и съм 53кг да не би съм дебела :?

Застреляй се, миличка. :-) Не искам съвети от хлапенце на 14 години, което вярва, че е центърът на планетата, мрази момчетата, мисли, че е нормално да ходи с космалак между краката, защото никой не го вижда и половите органи да го сърбят.
Дюнерът не е полезен при никакви обстоятелства.
Майонезата не е полезна при никакви обстоятелства.
Пържените картофки не са полезни при никакви обстоятелства.
Газираното не е полезно при никакви обстоятелства.

От друга страна, бялото пилешко месо, зелената салата, соевите кълнове, зеленчуковата супа, бялата риба са полезни винаги!

А килограмите не са най-важното. 53 могат да са много, могат да са страшно малко. Зависи колко си висока, дали костната ти структура е тежка или лека. Като не разбираш, трай си :)
Мнн си зле
По-добре да не пиша кво мисля щото ще ме изтият от форума..
А дюнер обичам мнн и ям през ден и не съм станала дебела,тялото ми е стегнато и със Сигурност е по хубаво от твоето! Аз знам как да ям- Ти не.
Глупавата и която не разбира..си ти

anonymous708973
01-08-2011, 19:29
Сигурна съм. :wink: Като малките деца си... какво "като", ти си си малка. На разумни аргументи отговаряш със смешки. Нито си ме виждала, нито знаеш нещо за мен, но си по-хубава и по-умна. Така да е :)

Rebirthing
01-08-2011, 19:40
Значиии...с тия диети просто :lol: защо не почнете да фотосинтезирате ? Хранете си се нормално и точка...
Бтв, белият полиран ориз е вреден, черният е най-полезен, но и най-скъп, кафявият е компромисно решение :D .

lubof
01-08-2011, 19:47
офф с тия диети ме убивате :lol: верно някой момичета имат нужда ама аз се чуда как да надебелея и нзз как :lol: :lol: много съм слаба

zarety
01-08-2011, 21:06
кафявия ориз е полезен обаче готви почти двойно по-дълго от белия и е мн досадно защото докато го ядеш пак си мечтаеш за бял ориз със зеленчуци :D:D:D:D поне при мен е така :D като знам че нещо е полезно просто не ми е вкусно :D:D:D

Rebirthing
01-08-2011, 21:51
Кафявият е много по-вкусен според мен :D а черният е божествен :oops: той пък още по-дълго се готви...

TheNewReligion
01-09-2011, 00:54
Равнява се на 5 татарски кюфтета с гарнитура картофена салата.

shanell1
01-09-2011, 06:51
Off луди ли сте ?? Аз напълно заставам зад PinkPan7her и мисля, че до сега всички отговори дето ви ги даде си бяха на място. И престанете да спорите - всеки си има мнение и няма как да промените нищо в мисленето на другите !
:)

ch0c0latee7
01-09-2011, 07:25
Ама вие на къде отидохте брейй.. аз питах едно просто въпросче вие го изкарахте на диета съм била и т.н. сами се вкарвате във филми от къде тръгнахте че и спорите кой колко кг бил и кой бил стегнат,умен.. пф.. съжалявам че пуснах темата .. :(

ValLoveYa
01-09-2011, 08:24
Вижте сега диетата е гладуване + ограничение и без спорт. За всяка диета пише че ще отслабнете бързо и то само с лишения, а какво се оказва накрая като свърши диетата...изгубените килограми + още 5-10 ви се лепват и се чудите от къде ви е дошло. Вярно че загубените килограми могат да се задържат, но е трудно. Въобще не ви трябва да се забърквате с диети (тази дума ми стана досадна), просто спортувайте и яжте по малко, но на често.Консумирайте повече течности и се опитвайте да ядетe по-здравословно. ;)

kalpazanka
01-09-2011, 12:16
Темата зове за ключ, но ми се ще да задам няколко въпроса и след това ще я локна.

PinkPan7her, пилешкото месо, с което се храниш, собствено производство ли е или си го купуваш? Рибата, с която се храниш, в какви условия е отглеждана? И шоколадът не е полезен, но си активна в темата за въпросния любим десерт, нали? ;)

Вманиачавате се в стремежа си да угодите на дебелото си черво.

zlatit0o
01-09-2011, 12:26
...

?

anonymous708973
01-09-2011, 17:48
Темата зове за ключ, но ми се ще да задам няколко въпроса и след това ще я локна.

PinkPan7her, пилешкото месо, с което се храниш, собствено производство ли е или си го купуваш? Рибата, с която се храниш, в какви условия е отглеждана? И шоколадът не е полезен, но си активна в темата за въпросния любим десерт, нали? ;)

Вманиачавате се в стремежа си да угодите на дебелото си черво.

Със сигурност и трите изброени неща са по-полезни от майонезата, дюнерите, пържените картофи и газираното. Въпросът е да избираш кое да вкараш в тялото си, а моето не е боклучийско кошче, за да приема горните.
Освен това шоколадът стимулира чудесно мозъка :)

kalpazanka
01-11-2011, 05:22
Опитваш се да ми кажеш, че предпочиташ пилешко от животинки, които са тъпкани с хормони, за да натрупат мускулна маса и да бъдат убити на 45-тия ден след излюпването си? И се мъчиш да ме убедиш, че това е по-полезно от пържените картофи?!


Освен това шоколадът стимулира чудесно мозъка :)
Мда, какво толкова, че има отношение и към канцерогенезата.

Двойни стандарти. И слугуване на дебелото черво.