PDA

View Full Version : Убийствено главоболие



babatigosho
01-08-2011, 11:54
Здравйте
На 21 години съм и имам доста сериозен проблем с главния (буквално и преносно)
С прости думи, удрят ме вълни на нетърпимо главоболие придружено със замаяност, загуба на ориентация и на възприятие за света (буквално не знам кой съм, кога е и какво се случва). Тези вълни траят от 2-3 часа до ден-два и са просто нетърпими.

Не ми се случва много често, може би 3-4 пъти в рамките на половин година.

Доста четох в интернет но да си признаем, причините за главоболие могат да бъдат ... всякакви :shock:

Та с надеждата отговорът да не е мигрена, при положение че водя сравнително здравословен живот и нямам проблем със спортовете, донякъде ниско кръвно и съм 70 кила/180см, какви могат да бъдат най-вероятните причини?

Благодаря предварително.

Mrrdastre
01-08-2011, 21:41
Здравей...тези главоболия могат да се държат на нервни инпулси и да се натрупват и в един момент да се проявяват в този периот в който описваш ти..Защо не се посъветваш с лекари..Някакви лекарства да взимаш или кофти смеси (алкохол плус тежък наркотик ??) :? :? Може да има хиляди причини..по добре потърси лекарска помощ.. ако си ходил при лекар можеш да споделиш...

illusion1993
01-08-2011, 22:22
Здравей...тези главоболия могат да се държат на нервни инпулси и да се натрупват и в един момент да се проявяват в този периот в който описваш ти..Защо не се посъветваш с лекари..Някакви лекарства да взимаш или кофти смеси (алкохол плус тежък наркотик ??) :? :? Може да има хиляди причини..по добре потърси лекарска помощ.. ако си ходил при лекар можеш да споделиш...

човека е прав веднага на лекар защото във форумите не се търси помощ за здравословни проблеми

Tihon4o
01-09-2011, 10:56
Отиди на лекар. Такива неща не се обсъждат/разрешават чрез писане по форумите.

mim4enceto13
01-11-2011, 07:39
Ами аз имам същият проблем, но моят е наследствен. Точно както и при теб и аз имам това убийствено главоболие от времена време. Когато отидохна лекар, ми казаха че имам наследствена мигрена. Единственото което мога да направя е да спя като труп, докато главоболието отмине.
И вси пак както Tihon4o казва иди на лекар, защото той може да те посъветва по-добре.