PDA

View Full Version : Мисля да си взимам Нокиа E71 ..



transformable
01-08-2011, 11:08
Здравейте .. По повод именния ми ден мисля да си взимам Нокиа Е 71 . Понеже не съм запознат много , много с телефона някои би ли ми казал \" плюсовете \" и \" минусите \" на телефона .. Също да препоръчате някои на същата цена ( около 400 - 500 лв )

Nam3less3
01-08-2011, 11:15
Минусите са че е със стар Симбиан(самият симбиан си е минус също), малък екран и не е тъчскрийн. Но щом си си го харесал, значи не искаш тъчскрийн, мога да ти кажа само, че е много успешен и добър модел(от неговата си категория).

transformable
01-08-2011, 12:22
Минусите са че е със стар Симбиан(самият симбиан си е минус също), малък екран и не е тъчскрийн. Но щом си си го харесал, значи не искаш тъчскрийн, мога да ти кажа само, че е много успешен и добър модел(от неговата си категория).Допуснал съм една грешка .. Става дума за Нокиа Е 72 , а не Е 71 ... Тъчскриин за мен са боклуци ..

Nam3less3
01-08-2011, 13:03
Минусите са че е със стар Симбиан(самият симбиан си е минус също), малък екран и не е тъчскрийн. Но щом си си го харесал, значи не искаш тъчскрийн, мога да ти кажа само, че е много успешен и добър модел(от неговата си категория).Допуснал съм една грешка .. Става дума за Нокиа Е 72 , а не Е 71 ... Тъчскриин за мен са боклуци ..Ами става за бързо писане на съобщения, за преглед на пощата и офис работи...
Но с телефон с тъчскрийн може да правиш много повече неща по много по-бърз, удобен и добър начин.

AnTiBuLLsHiTs
01-08-2011, 13:45
Аз ти предлагам Nokia C6 (http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-c6-00). Цената му е около 500лв. Има си QWERTY клавиатура, удобна е, touchscreen .. и други интересни работи. Аз съм от октомври някъде с такъв телефон и съм много доволен. Ето ти сравнение м-у двата телефона. (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=2037&sub=compare&producer_id_2=45&id_2=1848&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8) Мисля, че този модел е компромис за хората, които нямат средставата за Nokia N97

Nam3less3
01-08-2011, 14:04
Абе за вас само нокия и симбиан ли има?
И аз преди бях с тъч нокия(много голяма грешка), но като си взех андроид смартфон и се преродих, бах тоз дървен и нефункционален симбиан. Изобщо понятията нокиа и смартфон не се свързват.
Все едно само нокия има на пазара. Другите марки имат къде къде по-интересни модели с по-добри операционни системи.