PDA

View Full Version : Крива работа



anonymous768631
01-08-2011, 11:28
Вместо с неща, свързани със спорта, в този форум е пълно с теми на някакви 14-годишни пъпки, които питат какъв зоб да вземат.
На къде отива светът?
И защо ви е този релеф. Той не струва нищо...

RoSKo0o0
01-08-2011, 11:30
Е, как... за мацки им трябва :)

anonymous768631
01-08-2011, 11:43
Боооже! :grin: :-D
То не става само с плочки, трябва и акъл. :-o

Myrth
01-08-2011, 14:32
Защото хубавото тяло дава самочувствие и увереност... и е приятно за гледане, независимо дали от теб или от околните. А това да се грижиш за тялото си в един момент се превръща в начин на живот и е особено приятно занимание.

А анаболите лично аз не ги оправдавам по никакъв начин, но желанието на тийновете да ги взимат се крие в проблемите в приятелския кръг, семейната среда, чувството за неудобрение, малоценност, липса на воля...

poncho
01-08-2011, 16:59
А и ако си момиче е много по-приятно да видиш момче със хубаво,стегнато тяло отколкото ... противоположното .. :?

FlipY
01-08-2011, 17:03
Същото важи и за момчетата . Крайно време е да се вземат някои девойчици в ръце .
Подкрепям Myrth.

awerw
01-08-2011, 17:22
Същото важи и за момчетата . Крайно време е да се вземат някои девойчици в ръце .
Подкрепям Myrth. ахахахах :lol: да се бръснат :razz:

yakuza_
01-08-2011, 17:39
Зобането идва оснвно от мисълта, че те са с нагласата 6 месеца да тренират и после цял живот да са "яки", но и 6 месеца им се виждат мн и затова прибягват към по - сериозната химия (не говоря за добавки).

HHristov
01-08-2011, 18:56
Важно е да имаш плочки :) Ако не сте забелязали 60% от темите са за плочки останалите теми са за това как да си стегна гърдите, гъза и не знам си още какво но във вкъщи :)
Други пък в раздел "спорт и здраве" питат как да стигнат до еь. Ариана :grin:
Някои се оплакват от това, че майка му се кара за протеина и то в цяла тема хаха :)
Работата не е крива ами направо завързана на възел :)

fr33runner
01-09-2011, 07:40
Липса на знания и желание към спорта.
Стероидите ги оправдавам при положение, че целите са еволюирали до съзтезателни такива.

RoSKo0o0
01-09-2011, 09:01
Същото важи и за момчетата . Крайно време е да се вземат някои девойчици в ръце .
Подкрепям Myrth.

Брат, прав си. Повечето са едни такива... хич никакво поддържане изобщо... :smt078

anonymous768631
01-09-2011, 15:38
Вкарвайте зоб. Митьо Пищова като е 200++ да не би да не си счупва кура от ебане? Хаха, има си методи!
Пък и никой не иска от вас да сте Рони Колман или Арнолд Шварценегер...
За едно момче е добре да е стегнат, но не с някакви кой знае какви оформени мускули. А това първото се постига и с нормално спортуване, без добавки.

DownloadVirus
01-09-2011, 15:40
Арнолд е слаб не се излагай :)

gofeto917
01-10-2011, 23:24
Ако човек иска да има хубав релеф и добре оформени мускули, трябва да тренира редовно и да прави кардио, добавките не правят мускулите вместо теб, освен това всичко, което се представя като лесно постижимо, е или пълна лъжа или адски нетрайно, аз не виждам смисъл от тези добавки, освен ако не си професионален състезател, да не говорим, че ако се прекали с тях (а много хора го правят) са и доста вредни.

Myrth
01-11-2011, 08:23
Аз пък казвам, че не трябва да се прави кардио. Също така казвам, че резултатите постигнати с добавки качествено не се различават от постигнатите без и съответно не отстъпват по трайност. И какво разбираш под прекаляване? Аз съм на мнение, че повечето хора даже не взимат достатъчни дози, за да ''пестят'' добавки. Това е много грешна практика според мен.

Иначе си много прав, добавките не правят мускулите вместо теб. Страшен рекламен трик си е, лъскави опаковки, гръмки обещания, голямо промиване на мозъка. Внушава се едва ли не, че добавките са пътя към хубавото тяло и не може без тях. Което е адски грешно схващане.

gofeto917
01-11-2011, 10:49
Не съм никак запознат с добавките и не мога да водя дискусия на такава тема, но казах "всичко, което се представя като лесно постижимо", а не "добавки", едва ли ако взимаш правилните добавки в правилното количество, ще постигнеш светкавични резултати, ключа в изграждането на хубаво тяло, било с добавки, било без, е в постоянството, аз лично тренирам без, защото не съм запознат и не мога да си ги позволя, ако някой ден имам време, ще разуча повече и ще видя, какво и как трябва да се взима, под прекаляване разбирам, да се прекали с количеството (пример, в Пловдив, откъдето съм аз 1, заради точно такова прекаляване, се беше стигнало до там, че на един му беше станал 12 часа даже по новините го даваха, ето това разбирам под прекаляване, а иначе не казвам нищо против правилното и разумно взимане на добавки, но трябва да си добре запознат, а повечето не са). Кардиото поне на мен ми помогна за релефа на корема, защото свалих мазнините и затова го споменах.

HHristov
01-11-2011, 11:52
Е то 12часа много ли са :д

Rhoads
01-12-2011, 11:46
Виж ся,затва се вика хранителна ДОБАВКА!Храната и тренировките са основата,не може без едното нито без другото освен ако не си някъв дженетик фрийк тип мезоморф ядящ мцдоналдс и има ейт пак...
Стероидите са за състезателни цели освен ако не си в Норвегия (или където бяха позволени) под наблюдение на лекар все пак... ;Д

brusa
01-12-2011, 17:50
в доста от случите към химията прибягват и комплексарите на които им е писнало да са слаби и да са по назад от другите...аз лично тренирам на чисто запознат съм мн добре с добавките но не взимам нищо а и нямам намерение да го правя за напред...не тренирам за да гоня големите размери просто искам да да направя и подържам едно хубаво тяло :)

navar
01-17-2011, 13:15
където свършва генетиката,започва химията-това е ако се тренира професионално.
за любителски спорт-аминокиселини,витамини,мал ко креатин +глутамин и си ок