PDA

View Full Version : Точкова диета



sunshiinee
01-08-2011, 14:53
решила съм се да премина на точкова диета .. мн четохх в интернет ама навсякуде информацията за тези точки е различна ;дд... може ли тези които са на такава диета да кажатт как следят точките и от колко време са на тази диета и как им се отразява .. ;дд мерси на всички :) :)

VikitoRia
01-08-2011, 18:32
има много теми за точковата диета
на мен не ми допада особено
как може сиренето да е 1т., а изварата 3т :shock: или 200гр кюфте 1т така излиза, че и да изядеш 10 кюфтета пак няма да напълнееш
по-добре си брои калории http://healthyfood.info.bg/Calculators.html

Rebirthing
01-08-2011, 19:46
Каква е тази точкова диета, за първи път я чувам :-o ?

sunshiinee
01-08-2011, 19:55
аз междувременно се отказах от нея :-D .. еми представлява една таблица с храни и срещъ тях написани точки .. тоест колко точки получаваш като изядеш даден грамаж от дадена храна .. и ако искаш да поддържаш теглото си на ден трябва да събереш не повече от 70-75 точки , а ако искаш да сваляш килограми не повече от 40 -45 точки .. :) аз се отказах защото тя е така наречената "протеинова диета" и като прочетох още малко разбрах че нямам нужда от нея тъй като трябва да сваля към 1-2 килограма само и ще го постигна с малко ограничаване към 1 месец и доста спорт :)

TheNewReligion
01-09-2011, 00:51
Лесна диета е. Свързваш с флумастер тръпчинките образувани от целулита ти. Това е първата стъпка. Втората е да установиш на коя храна мяза получената фигура. После е лесно- в съответния ден се тъпчеш само с тая храна. ^^

Bukmopu
01-09-2011, 09:32
И аз преди време имах голям мерак да я започна тази диета.Определено дава добри резултати,но аз така и нямах волята да я докарам до...някъде.Бях два дни на нея,не съм се мерила и едва ли изобщо съм свалила нещо,но се получи така,защото в нея се яде предимно месо (то има най-малко точки де..),а аз не съм му фен. :-D
Иначе аз съм фен на нездравословното отслабване,колкото и глупаво да звучи-то ми е най-лесно. :D
Но напоследък твърдо съм решила да мина към по-здравословно сваляне на килограми и мисля да започна или точковата (отново..) или 90-дневната. :)