PDA

View Full Version : Училище



Fashion13
01-08-2011, 16:27
Темата ми Важно,не беше ясна и затова просто ще попитам:Какво можете да ми кажете за Зимните математически състезания и влизането в Математическа гимназия?

Pa3yMeH
01-08-2011, 17:31
Град ?
За Варна :
Като за начало ЗМС са страшно трудни и няма нищо да направиш, освен ако не са те избрали на специалната интензивна школа (ще можеш, но няма да си на първо място), което когато аз бях 4ти клас (сега съм 7ми) ставаше от Иван Салабашев състезанието май. 75 % от точките на първия и си приет в МГ Варна. В 4ти клас не отидох, не ми достигна една точка на последното контролно от интензивната школа, в 5 клас изкарах 10-11-12 точки. 6ти клас не отидох, 7 ми не смятам отново да ходя. Мразя ги сътезанията (специално ЗМС) от 4ти клас и никой не може да ми промени мнението.
Така беше ситуацията преди 3 години, сега май се прави и контролно на школата, в която участваш.
Може да отидеш и без да ходиш на школа, но егати елитното СОУ ако направиш повече от 13-14 точки...
По отношение на 7->8 клас, поне за МГ Варна не са ни казвали, че има някаква връзка. Сега съм на специалния проект от МГто и не са ни казвали такова нещо :) Надявам се да си ме разбрал/а :)

Fashion13
01-08-2011, 18:04
Плевен-7 клас

Tihon4o
01-08-2011, 22:06
Темата ми Важно,не беше ясна и затова просто ще попитам:Какво можете да ми кажете за Зимните математически състезания и влизането в Математическа гимназия?

Че темата ти сега да не би да е по-ясна? Можеше просто да го кръстиш "За зимните математически състезания" и поне щеше да се разбира нещо.