PDA

View Full Version : пак това досадно нещо



___mimity___
01-08-2011, 17:23
хай !! Не мога вече да ги търпя тези гадни пъпки!! Мразя ги !! Просто нз как да ги накарам да спрат да излизат .. Всяка сутрин ии всяка вечер си мия лицето с гел след това с тоник ии най-накрая крем .. ( наистина кожата ми е по хубава от преди,но излизат без причина просто ) по принцип не става така .. при вас случва ли се ? и кажете какво ползвате когато се случи ( например когато сте на училище .. сиг повечето от вас слагат коректор ии фон дю тен,обаче при мен става още по зле :x )
та кажете си вашите мнения :))

01-08-2011, 17:30
неприятно е понякога ми излизат но не са мн. В такива случаи не ходя на училище :booooomb:

FuckingFreak
01-08-2011, 17:31
^ Да бе. Като знам че една пъпка може да стои седмици как ли пък не, пропускаш даскало със сигурност.. Айде не е за тук, ама си много суетна за някви дребни неща, обаче става ли въпрос за друго си като първобитните хора, честно.

Права си, не използвай декоративна козметика, когато имаш пъпки. Купи си някакъв ЛЕЧЕБЕН коректор, който се маже върху лицето и се оставя да действа например през нощта. Аз мажа със салицилов спирт/лакочистител само пъпките и има ефект, но знам че сега 5 човека ще ме нападнат, така че може да не го правиш. Също така ако имаш мнооого пъпки кожата ти мазна ли е? Разбери каква ти е кожата и започни да ползваш например на някоя марка цялата серия например за суха или мазна кожа..

xoxodessitoo
01-08-2011, 17:41
^ Да бе. Като знам че една пъпка може да стои седмици как ли пък не, пропускаш даскало със сигурност.. Айде не е за тук, ама си много суетна за някви дребни неща, обаче става ли въпрос за друго си като първобитните хора, честно.

Права си, не използвай декоративна козметика, когато имаш пъпки. Купи си някакъв ЛЕЧЕБЕН коректор, който се маже върху лицето и се оставя да действа например през нощта. Аз мажа със салицилов спирт/лакочистител само пъпките и има ефект, но знам че сега 5 човека ще ме нападнат, така че може да не го правиш. Също така ако имаш мнооого пъпки кожата ти мазна ли е? Разбери каква ти е кожата и започни да ползваш например на някоя марка цялата серия например за суха или мазна кожа..
И аз също си ги топвам като изляза със салицилов спирт - НО само върху пъпката. На мен не ми смъди много. Сигурно ще има някой който да каже че не трябва да се прави така, но на мен ми върши работа. Вечерта ги топваш с малко от салициловия спирт след като си си измила лицето и на сутринта са видимо чавехнали. :)

01-08-2011, 17:42
^ Да бе. Като знам че една пъпка може да стои седмици как ли пък не, пропускаш даскало със сигурност.. Айде не е за тук, ама си много суетна за някви дребни неща, обаче става ли въпрос за друго си като първобитните хора, честно...

Ами пъпките се забелязват и виждат...а тва 'другото' за което пишем в другата тема Не се вижда....ако ме разбираш :D

emit0y
01-08-2011, 17:50
Аз те съветвам да започнеш да ползваш медицинска козметика.

___mimity___
01-09-2011, 14:06
Много ви благодаря за отговорите,момичета :) Кожата ми е нормална ! А от къде да си купя това силицилов спирт ? Чувала сам че много помага (както казахте) но не сам се инт по специално :) Когато имам пъпка вечерта я мажа с крем "Здраве" и видимо помага,но аз искам нещо като това да може пъпката да я няма на сутринта! :-x

3oPuTy
01-09-2011, 15:05
Салициловия спирт се купува от аптеката.