PDA

View Full Version : Няма кво да правя?



neeDaBosS
01-08-2011, 17:38
Та,значи имах планове за тая вечер.Ама цък,нищоо..провалиха се плановете/Изчерпах се цялата няма кво да правя? нямам си и най-малка представа кво ще правя до вечерта? Не си харесах филм по тв-то,четох малко книга,но мо умръзна.Не ми се спи..Разгледах всички възможни сайтове за дрехи/обувки/техника/козметика и тем подобни.Нямам никаво настроение..не ми се говори със нашите ии в скайпа няма никой.Всички си имат работа..някво супер тъпо ми е имате ли някакви предложения какво мога да правя? 8-) не,честно ще се побъркам..не можах да изляза и вечерта,да не говорим пък че никак не ми се учи,не ми се говори и с приятели по телефона..идеи някакви?

xoxi
01-08-2011, 18:52
Като не си си харесала по TV-то филм, си изтегли от интернет и гледай.

пп: не се пише Умръзна, а Омръзна :)

neeDaBosS
01-08-2011, 20:15
окей,кво ми се зъбиш?
от и-нета масово всички филми които ми харесват съм ги изгледала.. :)

jeezloxxy
01-08-2011, 20:19
окей,кво ми се зъбиш?
от и-нета масово всички филми които ми харесват съм ги изгледала.. :)

Едва ли ти се зъби,и аз често правя такива забележки,но по-скоро от загриженост,не от "зъбене" (по-правилно ще е да кажа "злоба")

Интересни филми има страшно много,няма начин да си изгледала всички.Сети се за някакъв жанр,и Гуглето веднага ще ти изкара класики.

01-08-2011, 20:27
еее в скайпа съм аз..и аз нямам кво да права пиши ако искаш :P :-)

neeDaBosS
01-08-2011, 20:36
XXkiflaxx - миличка,ако искаш ми пиши лични..понеже скайпа яко се е е*ал :( липсват ми разговорите в 2 през нощаа :-) 8-)

Абе знам че не се зъби,не се притеснявайте за мен имам висока култура..случва се човек да сбърка не го правете на проблем..или просто не ми пишете в темата щото яко спамите 8-)

jeezloxxy
01-08-2011, 20:40
Хех,аз лично не виждам СПАМ в нито един от коментарите тук,но няма нищо...
Аз лично наскоро се заинтересувах от хорър,трилър и психо филми.Освен очевидния фаворит SAW има и други шедьоври като "Мълчането на агнетата" и "Тексаското клане".Ако не си по тези филми...

П.П Препоръчвам ти "Генезис" и "Злокобен остров" ако си по трудно разгадаемите филми и "Интервю с вампир" просто защото е шедьовър.
Ето,как набързо изредих няколко филма от раз,и това съм само аз :)

NeverForget
01-08-2011, 20:43
Takers, Lottery Ticket, Buried, Dinner with schmuks(нещо такова беше :D)..

Ето ти няколко филма, които гледах последно и са от различни жанрове.. Все някой ще ти хареса ;)

neeDaBosS
01-08-2011, 20:54
клането съм го гледала,ама попринцип страшни филми сама не гледам :D :D :D ще потърся нещо и пускам ведцнага

jeezloxxy
01-08-2011, 20:58
Оооо,Buried и Dinner for Schmunks са супер филми ++

xoxi
01-08-2011, 23:05
окей,кво ми се зъбиш?

Твоето е зъбене, не моето 8-)
Просто поправих твоя грешка, която ми се наби в очите. Много лично го прие май..

neeDaBosS
01-09-2011, 09:05
Нем,няма проблем.Просто мразя хората да ми изтъкват един вид грешките.. :)

Biskfitka
01-09-2011, 17:09
И аз имах един ммного,много,много приятен план,ама май няма да стане :(

neeDaBosS
01-09-2011, 19:17
мм и моите планове бяха меко казано страхотни..но всичко отиде на кино 8-) ужас.

Infection
01-10-2011, 14:49
Гледай Crank ще ти хареса :grin: