PDA

View Full Version : L-carnitine



ch0c0latee7
01-08-2011, 18:17
От понеделник тръгвам на фитнес чух за добавка на име L-carnitine някой ако знае нещо може ли малко инфо цена на таблетки ли е пие ли се :D

iwancho
01-08-2011, 19:10
Има я в два варианта - течен и на хапчета. Течния Л-Карнитин се усвоява по-бързо,а на таблетки съответно по-бавно. Тази хранителна добавка спомага за по-бързото изагаряне на подкожните мазнини и се използва главно от спортисти или хора,трениращи нещо... Достатъчно?

annayordanova
01-08-2011, 20:27
зависи от марката ако е от аптека е от 16-25лв а от специални магазини за добавки има и до 50лв аз лично съм пила точно 7 пъти и първите 3 пъти имах голям ефект беше ми помогнало с около 5 кг и то само мазнини корема ми се изчисти перфектно,но и спортувах активно ,а сега и да го купя няма такъв ефект може всичко и да е било психическа основа незнам ,но ти препоръчвам да си го вземеш от аптека само те ми помогнаха купих си и от специален магазин и нищо...

TheNewReligion
01-09-2011, 01:02
По новините казаха, че точно на 10.01.11 г. всички фитнес центрове ще са затворени. Тази информация е сверена с посланието, изпратено от звездите. Съвпадат.