PDA

View Full Version : не мога се променя



jeni4kata
01-08-2011, 18:29
Здравейте
На 20 години съм и съм изключително срамежлива и мълчалима.Лицето ми има израз на много строг и безчувствен човек.Незнам как да го променя,какво да ходя с усмивка напред назад като луда усмихната.Смисъл усмихвам се когат има за кво.Мълчалива съм,нз кво да говоря с момчетата имам чувството че са паднали от Марс . :lol:А това винаги ми е било проблем и то голям проблем.Ако сме 3-ма души аз млъквам и останалите двама плямпат,аз просто нз кво да кажа и нз как да се вредя.Имам чувствоторче те си праят мохабет,а аз съм излишна. :x Не откривам общи теми с момчетата,искам да говоря глупости ама не ми идва на акъла.Просто нзз :? :? :? :? :? По-добре да дрънкам глупости ,отколкота да мълча
Какво да правя,как да създавам добро първо впечатление у хората?

K_O_L_E_V
01-08-2011, 18:36
Като дрънкаш глупости няма да създадеш добро първо впечатление, но мога да те обуча да говориш простотии :D

jeni4kata
01-08-2011, 18:37
добре става :lol:

Torn
01-08-2011, 18:47
Аз съм царя на простотиите 8)

jeni4kata
01-08-2011, 18:52
добре кажете няква

Smo0ky
01-08-2011, 18:56
Обогати си речника....Почни да четеш каквото и да е-книги,весници,списания и т.н.После сама ще разбереш.

K_O_L_E_V
01-08-2011, 18:57
Искаш да ме баннат ли ?

jeni4kata
01-08-2011, 19:31
а нормално ли е да вървя по улиците и да се хиля кат луда
как да придам на лицето си ведър израз,щастлив дедазнам и за

K_O_L_E_V
01-08-2011, 19:52
За какво ти е пък това ? Аз винаги си гледам лошо, когато не ми е смешно :D

Beer
01-09-2011, 03:35
Здравей, надявам се темата да е реална, защото смятам да помогна с каквото мога! :)
Като за начало мога да ти кажа че няма никакво значение как изглежда лицето ти относно дали по принцип е сериозно или не. Познавам хора, чието лице изглежда стунедо, безизразно и сковано, но в момента в който започнеш някакъв вид контакт с тях разбираш че са абсолютно несериозни, че дори и разглигавени. От друга страна съм виждал и такива, които преличат на клоуни, но се усмихват и им е весело 2 пъти в месеца. Затова хора и хора...
И така, това че си на 20 а момчетата ти изглеждат все едно са паднали от Марс не е много добре, но с желание всичко може да се постигне, не си мисли че не можеш да се сближиш с момчета.
А сега това, че като излезеш с други хора само мълчиш не е нещо ненормално. Всички хора изпитват някакъв срам (добре де има и такива,които са безкрайно безсрамни), тебе те е срам да си говориш с тях повече, отколкото те един с друг (причината може и да е различна, може да те е страх да се разкриеш пред други хора, но ако поясниш, може да успея да ти дам по-добър отговор).
Когато излезеш само с една твоя приятелка не мисля, че само си мълчите, така че същите неща, които си говориш с една от тях, можеш да си ги говориш и с двете от тях. :)

Сега, това да си вървиш по улицата и да си се смееш, според мен не е много добър вариант. Освен с някои от психото, не знам какви други дружки можеш да си намериш по този начин.
Това което те съветват съфорумците - а именно да ръсиш простотии, трябва сама да си решиш, ако твоите приятели се лигавят през цялото време и не спират да говорят простотии, в зависимост от това дали на теб това ти харесва можеш и ти да се присъединиш, но ако си против това, ти си нямаш работа с тези хора.

Най-простото нещо което мога да те посъветвам е да бъдеш по отпусната. Опитвай се сама да направиш ежедневието си интересно и забавно, не чакай другите да ти го направят такова. Бъди по активна и ще видиш как двамата няма да си говорят един с друг, а ще се изчакват да говорят с теб. :)

Дано съм бил полезен, ако има нещо, пишете.
Извинявам се за греки, но часът е наистина убийствено късен.

Със здраве!