PDA

View Full Version : Солариум.



justonegirlwithonehope
01-08-2011, 18:56
Хора мисля да почна да ходя на солариум, но до сега не съм ходила и нямам ни най-малка представа какво всъщност трябва да правя.Потърсих из интернет информация, но все пак реших да попитам и тук.Та главно въпроса ми е, понеже съм от Бургас, някой може ли да предложи хубав солариум в Бургас, и да каже за какви цени идва реч ( чувала съм, че някой си вадят карти, ако знаете и колко цени са картите ), както и за тези кремчета преди соларум, след . . и като цяло мнението ви за солариума положително или отрицателно е ? :)

VikitoRia
01-08-2011, 19:15
по-добре изчакай лятото понякога се получават много грозни резултати след солариум

LipSy
01-08-2011, 19:20
Аз не съм ходила на солариум. Чувала съм положителни и негативни изказвания. Казвали са ми, че е вредно за кожата. Има такива, които ходят на солариум от години и нищо им няма. То не е казано, че може да ти стане нещо. Всеки си е с кожата. По-добре изчакай лятото както казвт по-горе!

j_adore2
01-08-2011, 19:49
Цените са различно на всеки солариум от 0.50 до 1 и нещо на минута.Зависи от солариума.Кремове се купуват от самия солариум най - често.Ако ще ходиш - пролетта е по - добре,сега няма смисъл.Но като цяло е вредно.

annayordanova
01-08-2011, 20:18
аз съм от Бургас и ходя от 3 години мн съм доволна от солариума до Бакарди където се качва по стълбичките те са най-добрите солариум в целия град и единствено те и едни на глатстон са купени чисто нови др са препрравяни и нямат хубава защита ... а за гладтон студиото е затворено и няма там как да се отиде а за мазила аз не използвам понеже съм ставала на петна от тях само си мажа тялото след като се изкъпя със лосион за тяло да не ми е суха кожата ако имаш въпроси пиши ми на лично

RespectMe1
01-08-2011, 20:41
Здравейте, искам да попитам някой знае ли в Пловдив къде солариумът е най-добър

Minerva
01-08-2011, 22:05
Недей по-добре. Супер гадно и вредно е, а и тена е такъв гаден оранжев - личи си, че е от солариум. Вече май ми мина модата на това.

TheNewReligion
01-09-2011, 00:53
Ако след въпросната интервенция забележиш около себе си множество индивиди с бели качулки, запази самообладание. Няма да боли.

ledenakrasota
01-09-2011, 10:09
Ходете на колариум!По-добър и по-полезен е от солариума. :)