PDA

View Full Version : Прецака ме....



unknown0inlowe
01-08-2011, 19:38
Така де днес се случи нещо много гадно ии просто незнаех къде другаде да го напиша или на кой да го споделя,но просто имам нужда от съвет.Днес хванах най-добрата с приятелка да си любезничи с момчето , което тя ЗНАЕ ,че харесвам!! (моята реакция- :shock: ) Но тя не ме видя...Не знам защо го направи тъй като все ми надуваше главата колко си подождаме и колко добра двойка бихме били,че и тя беше човека който ме запозна с него! Ядосана съм й :o и не искам да й говоря а след случката тя ми беше звъннала няколко пъти и не й вдигах.....Какво да направя??? :-o :? [/i]

jeezloxxy
01-08-2011, 19:42
Защо просто не я попиташ? :?
Защо всеки си мисли едно и също нещо всеки път,когато види нещо подобно?

RichardCastle
01-08-2011, 19:43
Направи се, че нищо не е станало и само анализирай, но продължавай да правиш нещатата, които си правила до сега и когато си сигурна, че те прецаква им сери в устата и на двамата ;);):P:P

Cucko0
01-08-2011, 19:44
говори с нея

unknown0inlowe
01-08-2011, 19:49
Просто и аз я ценя и отчасти не искам да я засегна като я питам за това....Много съм объркана но може би наистина това трябва да направя...

CR0W
01-08-2011, 19:49
Отиди при нея,шибни й един и й кажи:Кучко защо заговаряш момчето ми... :razz:

Сега сериозно :-o .Отиди при нея и я питай директно.Може да ти се е сторило,или да си разбрала погрешно.

mArMaLaDkA
01-08-2011, 19:50
Аман от лигли. Дай сега, като ти го харесваш, приятелката ти и изобщо което и да било момиче в радиус от 2 км да не общува с момчето.
Животът е суров, приеми го. Размърдай си задника и вместо да злобееш колко отвратителна приятелка имаш, се опитай да направиш някакво добро впечатление на момчето, което харесваш.

K_O_L_E_V
01-08-2011, 19:53
Какво значи "любезничи" ?

iveetyy
01-08-2011, 19:58
Прибързваш може би.

unknown0inlowe
01-08-2011, 20:07
Какво значи "любезничи" ? да си лафят да се подхилкват заедно....такива работии.
а иначе ще я питамм и дано да съм прибързала с изводите.

jeezloxxy
01-08-2011, 20:12
Аман от лигли. Дай сега, като ти го харесваш, приятелката ти и изобщо което и да било момиче в радиус от 2 км да не общува с момчето.
Животът е суров, приеми го. Размърдай си задника и вместо да злобееш колко отвратителна приятелка имаш, се опитай да направиш някакво добро впечатление на момчето, което харесваш.


От съобразителност няма да изпълня екрана с "+"ове....
По-верен коментар не съм виждал от доста време насам относно такива теми

MarkKnight
01-08-2011, 20:16
рибата в морето още,тя нашата сложила тигава вече...

3oPuTy
01-08-2011, 21:03
Какво значи "любезничи" ? да си лафят да се подхилкват заедно....такива работии.
а иначе ще я питамм и дано да съм прибързала с изводите.
Е ти к'во очакваш да правят?!Да стоят и да ревът ли?!
Нормално е да говори с него от време на време,да се забавляват и т.н. ...
Мисля,че се изживяваш като някоя разглезена кифла :?

TheNewReligion
01-08-2011, 21:27
Аман от лигли. Дай сега, като ти го харесваш, приятелката ти и изобщо което и да било момиче в радиус от 2 км да не общува с момчето.
Животът е суров, приеми го. Размърдай си задника и вместо да злобееш колко отвратителна приятелка имаш, се опитай да направиш някакво добро впечатление на момчето, което харесваш.

unknown0inlowe
01-08-2011, 21:30
Охх добре предполагам сте прави ама ми кажете смисала веднага да ми се нахвърляте без да ме познавате?

sanji
01-08-2011, 21:38
Виж сега...Мога да ти кажа едно нещо В ТОВА НЯМА НИЩО НЕРЕДНО!!!Повярвай ми бил съм от двете страни на проблема!Постоянно се занимавам с момичета хиля се с тях ,говорим си и какво от това!?Ние хората ,трябва да общуваме...Това ,че говоря с някого не значи ,че го харесвам за нещо повече от приятел...Според мен няма нищо... просто се облегни и гледай ... ако става нещо по-голямо вече се притеснявай...Друго е ,че ако приятелката ти се сближи с момчето ти можеш да я изпозлваш ...( ти ще се сетиш как...)

TheNewReligion
01-08-2011, 21:55
^ Чакай малко, целта на това объркано дете не беше ли да се хареса на момчето? От личен опит знам, че ползата от облягането и мълчаливото следене на събитията е точно никаква.
А смисълът да ти се нахвърляме, авторке, е никакъв. Първо, защото се филмираш, че това е станало, и второ, че на нас ни е през половите органи за теб. Та, да, няма смисъл.

sanji
01-08-2011, 22:03
опитвам се да кажа да ги остави там да се забавляват,да не върпи глупости,да не им се бърка...Пък тя да си говори с момчето и да си орави магията там... ;)

van1
01-08-2011, 22:44
Човекът когото харесваш НЕ Е твой. Никой не принадлежи никому, за да можеш да се ядосваш, че някой прави нещо с него. . .

kl34kov
01-08-2011, 22:53
Така де днес се случи нещо много гадно ии просто незнаех къде другаде да го напиша или на кой да го споделя,но просто имам нужда от съвет.Днес хванах най-добрата с приятелка да си любезничи с момчето , което тя ЗНАЕ ,че харесвам!! (моята реакция- :shock: ) Но тя не ме видя...Не знам защо го направи тъй като все ми надуваше главата колко си подождаме и колко добра двойка бихме били,че и тя беше човека който ме запозна с него! Ядосана съм й :o и не искам да й говоря а след случката тя ми беше звъннала няколко пъти и не й вдигах.....Какво да направя??? :-o :? [/i] Детска работа .... :D :D :D 8-) :P :-P :razz: 8)

dream1707
01-08-2011, 23:00
Имам чувството, че прибързваш .. увери се първо, защото ако няма нищо между тях се получава много кофти... можеш да си прецакаш приятелството.. а и щом ти е НАЙ-ДОБРА приятелка, се предполага, че тя не би направила подобно нещо и не би те наранила по този начин

Bonita1991
01-09-2011, 17:01
Мацка ти не беше ли момичето което си харесва момче от друг град ?????? Та както и да е :) нали спомена че приятелката ти си има приятел :) може да не е това което си мислиш :) попитай но не бързай да нападаш :)

sweetyYyY
01-09-2011, 17:28
Говори с нея, обясни й как се чувстваш, не си прави изводи от първичната ти мисъл :)

soul1199
01-09-2011, 18:49
говори с нея

excuseme
01-16-2011, 13:40
Поговори с нея. Кажи й че наистина го харесваш.Все пак ти е приятелка,ще те разбере.И какво толкова като е говорила с него,това нищо не значи.Не се притеснявай..не хаби излишни нерви.

notlike
01-16-2011, 19:39
Много филми напоследък си гледала, авторке. Освен това никой не принадлежи никому, така че не прибързвай с изводите за даден човек. Никой не ти е виновен, че стоиш с кръстени ръце и чакаш наготово.

FairYoFdaRknEsS
01-16-2011, 20:53
Според мен няма нищо лошо това момче да говори, с което и да било момиче, след като вие не сте нищо повече от приятели или дори познати, а щом твоята приятелка ви е запознала значи е в реда на нещата и тя да комуникира с него, а не просто да го подминава и да се прави, че за пръв път го вижда. Ако сте си достатъчно близки с твоята така добра приятелка преспокойно можеш да и обясниш какво те мъчи и да я попиташ каквото те интересува, а не да се изпадаш в паника и такива подобни неща. ;)

anonymous708973
01-17-2011, 08:19
Аман от лигли. Дай сега, като ти го харесваш, приятелката ти и изобщо което и да било момиче в радиус от 2 км да не общува с момчето.
Животът е суров, приеми го. Размърдай си задника и вместо да злобееш колко отвратителна приятелка имаш, се опитай да направиш някакво добро впечатление на момчето, което харесваш.

+ 18 за тоя пост!
Сериозно, кво е тва чувство за собственост, имайки предвид, че дори не сте заедно? "Лафили" си и се подхилквали - е, и?!

FromAutumToAshes
01-17-2011, 09:50
Не съм чел другите коментари, не ме нападайте.
Мацка държиш се като глупаво хлапе (освен ако не си такова). Не й говориш, не й вдигаш телефона. WTF ?! Що за глупости са това, отиваш при нея казваш й това, което написа тук, и чакаш да ти даде обяснение ! К'ви са тия глупости, сърдя ти се, ти такова, ти онакова. Аман вече, дръжте се като зрели хора или просто пораснете по дяволите :-x