PDA

View Full Version : Паспорт



minionka
01-08-2011, 21:23
Понеже преди няколко ден чух, че когато се ходи за паспорт трябва и двамата родители да са там... Това вярно ли е.. смисал, защото аз трябва да си изкарам, но те са разведени, баща ми живее в друг град, а и заминава днес .. и се чудех, дали не може само данните му да се впишат?? Наистина ми е спешно..

NeverForget
01-08-2011, 21:25
Ами при мене стана само с единия родител /майка ми/.. По принцип трябва и двамата да се подпишат, но майка ми се разписа и на мястото на баща ми :D

П.С. Ако не ти се направят на интересни, няма да имаш проблеми с единия родител..;)

minionka
01-09-2011, 08:25
Ами при мене стана само с единия родител /майка ми/.. По принцип трябва и двамата да се подпишат, но майка ми се разписа и на мястото на баща ми :D

П.С. Ако не ти се направят на интересни, няма да имаш проблеми с единия родител..;)

ок.. мерси мнооого!!

SwEeTMuFFiN
01-09-2011, 08:40
аз мисля че ако е единия трябва да имаш разрешение от другия. или тва беше когато ходиш другаде без родители. :-o

minionka
01-15-2011, 10:01
аз мисля че ако е единия трябва да имаш разрешение от другия. или тва беше когато ходиш другаде без родители. :-o

дам..трябва да имам разрешение..обаче той тати замина на кораба ...като такъв работи... и смисал... няма ли накакъв начин аз да му пратя примерно пълномощното по и-мейл .. и там..понеже капитана има такива правомощия да му го подпечата ... и той да ми го прати...или не може??

glamourreye
02-23-2011, 03:04
аз малко късно го видях това, но при мен майка ми само дойде, обаче ни искаха двама свидетели, които ги разпитват дали ме познават, от колко време, какви са ми .. в смисъл отношенията ни и т.н. .. ииии естествено трябва да се разпишат .. та това беше при мен! :)