PDA

View Full Version : Защото ми пука



Dying
01-09-2011, 00:23
Здравейте на всички! :)
Ох.. откъде да започна.. Като за начало, да кажа, че пиша тук, защото искам да чуя чуждо мнение... мнение на някой който не познава нито мен, нито момчето за което ще ви разкажа.. та - да, да започвам.. стига съм овъртала..
Значи, всичко между мен и него започна преди доста време.. В началото бяха закачки, майтапи, игри.. Но като цяло преди между нас да има нещо повече от приятелсто, бяхме мн близки.. Излизахме много, но и двамата си имахме човек до себе си - така да се каже.. Играта, на котка и мишка, която играехме продължи близо месец.. След което и аз и той се освободихме - ако мога така да се изкажа.. И не след дълго, той дойде при мен и ми каза " Реших какво искам - искам да съм с теб".. Аз разбира се, с моя навик да си пазя сърцето, не отвърнах кой знае колко добре.. Но въпреки това, той каза, че ще ме чака.. и така и стана.. в този период нарисувах една рисунка, която му дадох и пази и до днес.. Та тогава въпреки, че се познавахме от преди това, стояхме по цели нощо будни за да говорим.. имахме нужда да се видим, и не пропускахме ден.. ако не се видехме през деня, излизахме дори вечер към 10, ей така за да се видим просто за 1 усмивка.. а ако не можехме си говорихме по цели нощи.. И аз разбира се споделих много и лични неща.. както и той също.. говорихм за бивши, за 1ви целувки и така нататъка.. и той мн говореше за бившата си, знаех, че не я е забравил на пълно.. и ето дойде един ден, в който седяхме на едни люлки и той ми направи много романтично предложение да тръгнем, а аз просто отговорих не.. което беше най-голямата ми грешка.. Но все пак, той пак ме хвана за ръка, сякаш нищо не се е случило.. До тогава не го бях целувала - беше ме страх, че ще хлътна на пълно.. И тогава го целунах.. Още тогава осъзнах, че е грешка.. Но стореното - сторено.. Тогава станахме наистина много близки и неразделни.. Говорехме, смеехме се, но не бяхме заедно.. И няма да забравя, когато един ден, му казах "Виж аз не съм като момичета с които си бил до сега" А той отвърна по начин по който не очаквах казвайки "Да ти не си, ти си мн повече от лице, ти си моята усмивка и в най-гадния ми ден".. И ето до тук всичко е идеално, но идва едно голяма, старо, тлъсто НО! Но, не след дълго, дойде един момент в който той започна да се отдръпва, и отидох при него и той се опита да се прибере, но аз го спях.. и тогава ми каза, че е искал дасе прибере защото не знае какво да ми каже.. Но след това поговорихме и той каза "Просто не знам какво искам" и когато ме изпрати ме целуна, точно тази целувка няма да я забравя.. просто се почувствах така, сякаш мога да направя всичко, което пожелая и никой не може да ме спре! Но това беше последната целувка! След 2 дни, в които не можахме да се видим, той постъпи много глупаво.. Не знаейки, как да ми каже, че станахме толкова близки, че не иска да рискува да ме загуби като тръгнем и после скъсаме, накара една негова стара любов, да ми каже, че м/у тях има нещо.. И разбира се, аз се почувствах като ударена с мокър парцал, след което му писах смс, просто не можех да му се обадя и пишеше вярно ли е.. Така и така не получих отговор и не знаех на какво да вярвам.. Та след няколко часа разговори с това момиче, тя ми каза че той я е помилил.. и в интерес на истината сега сме доста добри приятелки.. И както казах, объркана, не знаейки на кой да вярвам, се съгласих с него да сме просто приятели.. Е от тогава не си говорим както преди.. На пук на него какво ли не направих.. Всичко което той мрази за да го накарам да се дразни и успях.. Това беше моят начин да спре да ме боли.. Защото за пореден път отворих сърцето си и то беше разбито.. И така въпросното момче, тръгна със старата си любов, за да забрави мен - той ми го каза в последствие.. И до тогава имахме мн спорове, дали е било истински.. За Бога - да беше.. усещах химията помеждуни.. Но разбира се винаги казвах, че нищо не е било.. все пка беше моят начин да забравя.. А той редовно казваше, че е било мн за него.. И мн пъти съм се опитвала да повдигна темата, а той се казва " помня първата целувка пред блока, помня кога се запознахме", и след което казва " Не отваряй стара рана" И от тогава до сега имахме само 1 скандал, като приятели, защото отидох на едно парти.. И там станаха едни каши и той на другата вечер ми каза "Ти си мъртва за мен, твоя герой вече го няма - отиде си" и тези думи ме подлудиха, много ме заболя, защото знаех, че не е така.. но все пак ми се обади в 01:23 през ноща за да ми се извини, и да каже че не е бил прав.. Просто не знаете, падна ми камък от сърцето.. И нещото, което ме учиди беше, че преди няколко дни аз го попитах "мислиш ли че е било истинско", а той учудващо отвърна "не мисля".. Искаше ми се да кажа, " А за какво до вчера казваше обратното.., знаеш ,че не е така" Защо го каза, не знам, може би за да предотврати спор от моя страна или може би наистина го мисли, но ако го мисли, защо не дава да повдигна темата за миналото ни, или пък защо още пази рисунката ми.. Вече не си говорим много... Ако започнем да се лигавим - сякаш миналото ни врахлита.. И той спира..? Причината?? Нима още не ме е забравил?? Това е моята дилема.. Защото аз определенно не съм! Все пак никой не избира към кой да има някакви чувства.. Някой го наричат съдба, а аз не знам как да му казвам дори.. Просто всякакви странични мнения ще са ми от полза..

imjsfd
01-09-2011, 01:12
Възхищавам се на търпението на пича. От това което разбрах той е бил хлътнал по теб до не знам къде, а ти само си му палила фитилите и си бягала. Не знам дали останалите ще се съгласят, но аз така го виждам. Просто според мен накрая му е писнало да ти ходи след четирибуквието, което е нормално. Дори и в момента да "ти пука" се съмнявам, че може да се направи нещо.

CR0W
01-09-2011, 07:41
Класика!Първо той те харесва,после ти се правиш на "важна",но след време ти го харесваш.Еми на човека му е писнало.Иска те като приятел примири се.Нямаш идея колко си досадна в момента за него.Просто приятели това сте.

inloveinsomeone
01-09-2011, 08:19
Напук на другите аз пък ще кажа (защото така мисля), че определено не си за него само приятелка. Опитай се да му покажеш, че той за тебе е нещо много повече от приятел. Не те е забравил, ако го беше сторил нямаше да е с поредната, а щеше да си гледа живота. Може би (казва - може би) чувствата му се избледнели, но една целувка винаги може да ги върне към живот. Целуни го, ама в най-неочаквания момент. Ако пък искаш даже го целуни пред настоящата му приятелка, само и само, за да му покажеш колко ти е важен. В края на краищата решението е твое, но ако направиш поредната стъпка и след това отстъпиш (ако разбираш за какво говоря), той ще се отдръпне повече. Затова - просто помисли дали напълно и все още го искаш. За Бога - момиче си! Винаги знаете как да накарате някой да хлътне по Вас! Използвай някой момичешки трик, де! Айде - и късмет! С теб съм!

notlike
01-09-2011, 09:31
Не мисля, че си постъпила правилно. Не се сърди, но твоето си е било жива подигравка за него. Той се е мъчил много пъти, макар и да си го отрязвала, той те е обичал, а и сега те обича, просто е насъбрал много яд вътре в себе си и затова за оная вечер, за която споменаваш ти, той е стигнал предела и си е излял болката. Съжалявам, но ти трябва да направиш тази крачка сега, за да не съжаляваш после.

unknown0inlowe
01-09-2011, 09:40
Напук на другите аз пък ще кажа (защото така мисля), че определено не си за него само приятелка. Опитай се да му покажеш, че той за тебе е нещо много повече от приятел. Не те е забравил, ако го беше сторил нямаше да е с поредната, а щеше да си гледа живота. Може би (казва - може би) чувствата му се избледнели, но една целувка винаги може да ги върне към живот. Целуни го, ама в най-неочаквания момент. Ако пък искаш даже го целуни пред настоящата му приятелка, само и само, за да му покажеш колко ти е важен. В края на краищата решението е твое, но ако направиш поредната стъпка и след това отстъпиш (ако разбираш за какво говоря), той ще се отдръпне повече. Затова - просто помисли дали напълно и все още го искаш. За Бога - момиче си! Винаги знаете как да накарате някой да хлътне по Вас! Използвай някой момичешки трик, де! Айде - и късмет! С теб съм! +1

aniie
01-09-2011, 10:18
Леле , хора ... Вие се обичате......................

Ssummerjam
01-09-2011, 10:40
Мдаа, играта на котка и мишка не трябва да продължава много, защото накрая се стига да кофти резултат, както в твоя случай. И все пак, според мен нещата са поправими, защото той все още има чувства. Той е направил каквото му е било по силите, но в един момент се е отдръпнал, защото му е писнало да те гони. Ти си на ход. Go, go, go!

Dying
01-09-2011, 11:03
Вижте, малко от вас са ме разбрали.. Искам да кажа - никога не съм бягала! В началото, просто не исках да призная пред себе си, та камоли пред него, че съм хлътнала.. Съжалявам, за което, просто всеки път в който отворя сърцето си - то е разбито.. И нали се сещате, че след няколко подобни случея, човек става по предпазлив.. Това бях и аз.. Та, за онези които мислят, че е било чиста подигравка, мога с силен глас и високо вдигната глава да кажа - Абе вие луди сте!? За това момче и в огъня влизах тогава - влизам и сега!!! И все още той ми казва " Нали знаеш, че квото и да става може да дойдеш при мен и да ми кажеш,.. Оставам си зад теб - както винаги" ..

umri
01-09-2011, 11:05
Каквото и да кажа ще е малко, затова просто ще се смея хахаахахахаххахх

Ssummerjam
01-09-2011, 11:11
Казваш, че не си искала да признаеш, което е пак същото. Що ли си мисля, че момъкът не ти е толкова важен? Просто си осъзнала, че го губиш и си си вкарала филма, че не можеш без него. :)

Dying
01-09-2011, 11:29
Казваш, че не си искала да признаеш, което е пак същото. Що ли си мисля, че момъкът не ти е толкова важен? Просто си осъзнала, че го губиш и си си вкарала филма, че не можеш без него. :)

Губя - не! Тоест, писах тук защото се опитах да разбера, защо той така изведнъж си смени мнението.. А кой е казал, че не мога без него.. Моля спрете да изопачавате думите ми!! На който му е мсешно - нека да се смее, но до страх и подигравка има голяма разлика ;)

nude
01-09-2011, 13:27
изтрито мнение

Infection
01-09-2011, 13:32
И какво искаш СЕГА от него все пак? :(
Какво ????

Luci
01-09-2011, 15:17
До колкото разбрах той ти е преложил, ти не си приела, чудила си се и накрая защо си с разбито сърце... Той ли е виновен за това или ти, че не си приела когато му е било времето? :)

inloveinsomeone
01-09-2011, 20:46
Каквото и да кажа ще е малко, затова просто ще се смея хахаахахахаххахх
Колко си остроумен! :-o

mechtaq_za_teb
01-10-2011, 08:03
Според мен грешката ти е, че си му казала "Не" в момента, в който е трябвало да кажеш "Да", пък и си искала да го кажеш. Изплашила си се от нараняване, но човек печели, когато рискува.
Не знам какви са настоящите чувства на момчето към теб, но той е с друга, което трябва да те подсети, че вероятно ти вече не влизаш в плановете му. Няма какво да направиш.

Kriss24
01-10-2011, 09:02
просто ще се съглася със всички останали.И аз се възхищавам на търпението на момчето,ама всичко си има някви граници,не можеш да си играеш с него.Виж пробвай да говориш с него,ама от личен опит ще ти кажа ,че или ще тръгнете(обаче нищо няма да е както първата целувка) или ше те отсвири.Да се правиш на важна,означава,че се предпазваш,а явно пича е имал добри намерения

Dying
01-14-2011, 19:44
До колкото разбрах той ти е преложил, ти не си приела, чудила си се и накрая защо си с разбито сърце... Той ли е виновен за това или ти, че не си приела когато му е било времето? :)

Ако знаете, колко съм си мислила какво ли щеше да е, ако просто бях казала "да".. обаче... станалото станало.. и да обвянявам се - всеки ден.. щот тряаше да кажа да.. обаче... тфа е та си тъп..

magita
01-15-2011, 11:59
Възхищавам се на търпението на пича. От това което разбрах той е бил хлътнал по теб до не знам къде, а ти само си му палила фитилите и си бягала. Не знам дали останалите ще се съгласят, но аз така го виждам. Просто според мен накрая му е писнало да ти ходи след четирибуквието, което е нормално. Дори и в момента да "ти пука" се съмнявам, че може да се направи нещо.

+1