PDA

View Full Version : ОБИЧАМ ТЕ?!?!



dirtyhornybitchez
01-09-2011, 00:35
Според вас кога мъжете са искрени когато казват, че обичат някого? Все пак тези думи трудно се изричат, когато са истински. Задължително ли е да се крият и да казват нещо което не е вярно само за да не развалят романтиката? Според мен е глупаво. Тези неща трябва да са ясни и точни.. Любовта не се казва, а се показва (много тъпо клише ама вярно)... и все пак ... задължително ли е да ни лъжат така?!?

kl34kov
01-09-2011, 01:20
Зависи от самия човек. Някои хора необичат да го казват а да го показват или доказват има и точно обратните... 8)

RichardCastle
01-09-2011, 06:00
Доказано е, че когато 1 мъж(момче), което има нещо в главата, а не мисле само за еб*не, каже "обичам те" го чувства така както когато ти го е казал за първи път :)

RoSKo0o0
01-09-2011, 08:17
Аз съм го казвал и съм го чувствал. То зависи дали си силен или слаб човек, ама щом искаш да мълчиш путка, мълчи си...

Mi6inka
01-09-2011, 09:29
Доказано е, че когато 1 мъж(момче), което има нещо в главата, а не мисле само за еб*не, каже "обичам те" го чувства така както когато ти го е казал за първи път :)

как, по-точно, е доказано??


Много взеха да подценяват значението на "Обичам те" ..но аз си мисля ( Или по-скоро предполагам), че щом ти го е казал, наистина е имало/има нещо ..въпроса е в това, колко силно е било..и колко ще продължи?