PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съчинение по Немски език!!!



mp32
01-09-2011, 08:29
Трябва ми съчинение с тема "Mein Lieblingsbuch" . Ако някой може да помогне сега е времето. Благодаря предварително! :-o

SK0RP10N
01-09-2011, 13:40
Mein Lieblingsbuch heisst "Mein Kampf" und ist von Adolf Hitler geschrieben.Es geht um dem Anti-Judische und Pro-nazistische Propaganda. Dort sind auch Argumenten und Ursachen fuer den Hass gegen den Juden und den anderen untermenschlichen Kreaturen vorgestellt.
Er hat dieses Buch im Gef

mp32
01-09-2011, 16:41
Благодаря за този коментар, но се пак ако може за някоя по известна книга като "Под игото" , "Елада" , "Старогръцки митове и легенди" или пак нешто подобно. Пак благорадя за коментара.

SK0RP10N
01-09-2011, 19:21
Би било добре да дадеш текста на български, който искаш да изкажеш на немски и да ти го преведа.

Ако не ти се занимава - предния ми пост го взимаш и си екстра

mp32
01-10-2011, 13:39
Ако не те притеснявам и ако може преведи ми този текст : Моята любима книга е" Пипи дълготочорапче" . Книгата е написана от Астрит Лингрен.Тя е немка писателка. Книгата е написана 1945 година. В приазката се разказва за едно малко и палаво момиче. Баща и е пират , а майка и е мъртва. Аз харесвам тази книга заради героите и забавните им приключения. Тази книга е за деца, но може да се чете от възастни. Прочетете я ще ви хареса!

viktor35
01-10-2011, 13:54
Mein Lieblingsbuch ist "Pippi Langstrumpf ". Das Buch ist von Astrit Lingren.Tya geschrieben ist ein deutscher Schriftsteller. Das Buch wurde 1945 geschrieben. In der Geschichte erz

mp32
01-10-2011, 14:18
Благодаря ти много :) \:D/ \:D/ \:D/

SK0RP10N
01-10-2011, 15:11
viktor35, да не би да си превеждал с някоя програма ?
Преводът е отвратителен

SK0RP10N
01-10-2011, 15:19
Моята любима книга е" Пипи дълготочорапче" . Книгата е написана от Астрит Лингрен.Тя е немка писателка. Книгата е написана 1945 година. В приазката се разказва за едно малко и палаво момиче. Баща и е пират , а майка и е мъртва. Аз харесвам тази книга заради героите и забавните им приключения. Тази книга е за деца, но може да се чете от възастни. Прочетете я ще ви хареса!

Mein Lieblingsbuch ist "Pippi Langstrumpf".Es ist von Astrid Lindgren im Jahr 1945 geschrieben, die eine schwedische Schriftstellerin ist. (коригирал съм те тук, тя е шведка) Im Maerchen geht es um ein kleines Maedchen, dessen Vater Pirat ist.Pippis Mutter ist gestorben.Dieses Buch gefaellt mir wegen den Teilnehmer und ihren lustigen Taten. Das Buch ist nicht nur fuer Kinder, sondern auch fuer erwachsene Leute.
Lesen Sie das Buch und es wird Ihnen gefallen !

victimofpain
01-10-2011, 15:21
СПЕШНО МЕ МЪРЗИ ДА МИСЛЯ!оФ, хора, престанете с това някой друг да ви напише домашните...после защо никой не си разбира от работата, защо никой не може да пише...това домашно е за теб...като не го правиш хубаво ще си получиш полагащата ти се оценка и това е!Следващият път ще се справиш по-добре.

marulqmm
12-02-2017, 07:31
Здравейте, трябва ми тема по немски за моя любима дреха. Ето и текста, ако може някой да го преведе ще съм му много благодарна!
Моята любича дреха е една червена рокля, която мама ми подари за десетия ми рожден ден! много си я харесвах и я носих навсякъде, докато не ми умаля. Вече не ми става но още си я пазя, защото ми е много хубав спомен. ходех с нея на всякъде-на партита, на други рождени дни. Носех я с едни бели обувчици и червена панделка на косата. Най-обичам да нося рокли и поли, а любимите ми цветове са синьо и розово. Харесвам тази рокля, защото когато бях малка принцесите от книжките които четях също имаха такива рокли. Напомня ми за хубавите моменти в моето детство.

Грозния
12-02-2017, 16:32
Дано Indistinct да ти помогне.