PDA

View Full Version : направих много-тъпо на най-добрата ми приятелка



elki4ka
01-09-2011, 09:22
Темата не е точно за раздел ЛЮБОВ ,но незнам къде да я сложа.Искам съвет от вас .Наи-добрата ми приятелка си харесва едно момче още от малка .В една компания сме с това момче и той знае ,че тя го харесва.Много се напихме една вечер и с въпросното момче започнахме да се натискаме (не мислех за приятелката ми :x беше ми наистина зле ,не можех да мисля за нищо ) Не беше нищо ,никой няма чувства ,но незнам дали да призная на приятелката ми.Супер гузно ми е и само за тва мисля ,ако не и кажа няма откъде да разбере ,но на мен ше ми е гадно.Как мислите ? Да и призная ли ,като знам че ше се скараме наистина жестоко или да си мълча,като знам че няма откъде да разбере и на мен да ми е гузно

CR0W
01-09-2011, 09:34
Признай си греха,ако ти е истинска приятелка ще ти го прости.Не,че одобрявам постъпката ти,много ****** си постъпила.Ще гориш в Ада.Не шегувам се незнам къде ще те натика Св.Петър :D

w0sh
01-09-2011, 09:38
Прикрий доказателствата и убий момчето. Така тя никога няма да разбере.

RichardCastle
01-09-2011, 09:47
Признай си греха,ако ти е истинска приятелка ще ти го прости.Не,че одобрявам постъпката ти,много ****** си постъпила.Ще гориш в Ада.Не шегувам се незнам къде ще те натика Св.Петър :D
CR0W е прав, сподели й, ако настина държи на теб, ще оцени това, че си й признала и би трябвало това да заздрави приятелството ви. ;)

nymphadora
01-09-2011, 10:17
Тва "Ако е истинска приятелка ще ти прости" е изключително невярнолАми то и авторката ако й е била истинска приятелка да не ги е правила тия неща.И тва "бях пиана,не знаех какво правя" са тъпи оправдания.Когато човек е пиян прави точно това,което не е имал смелост да направи като е бил трезвен. :wink: .Не се безпокой,всичко се връща рано,или късно и ти ще го изпиташ.Karma sucks.

aniie
01-09-2011, 10:26
Тва "Ако е истинска приятелка ще ти прости" е изключително невярнолАми то и авторката ако й е била истинска приятелка да не ги е правила тия неща.И тва "бях пиана,не знаех какво правя" са тъпи оправдания.Когато човек е пиян прави точно това,което не е имал смелост да направи като е бил трезвен. :wink: .Не се безпокой,всичко се връща рано,или късно и ти ще го изпиташ.Karma sucks.


+ :D

TheNewReligion
01-09-2011, 10:51
Задължително й признай и не се оправдавай. Тя сама ще разбере каква си.

Dying
01-09-2011, 11:39
Охх.. Защо не спрете да съдите това момиче.. Тя е писала тук, защото иска помощ, и сама може да си се съди.. Чувства се виновна, ако не беше нямаше да пише.. Не казвам, че не е , но не е нужно да ѝ с натяква.. А относно въпроса ти.. Аз лично бих и казала, защото ако наистина й пука за теб - ще те разбере.. /и пак казвам, че и ти не си невинна/ Все пка няма безгрешни - и момичето е сгрешило.. Но нали знаеш, признат грях е половин грях!! :)

MaLkaTa_LaDy
01-09-2011, 12:57
Аз лично, ако знам със сигурност, че тя няма да разбере от друг, не бих си признала. Не от страх да я загубя, а от страх да я нараня много. Привърженик съм на радикалната честност попринцип, но за приятелите си мога да прескоча принципи. Ако трябва ще си умра с гузна съвест, но няма да я нараня по този начин. Освен в случай, че действията ми или на момчето не я засягат директно. В случая според мен е косвено.

a1a2b3v
01-09-2011, 17:45
Рано или късно ще разбере, затова по-добре по рано. Със сигурност няма да и е приятно, затова внимавай как ще и го кажеш. А и алкохола не е оправдание, защото просто те отпуска и правиш неща, които би искала, но при реални обстоятелства не би направила.
Иначе ако си сигурна, че няма откъде да разбере може и да не и кажеш, но постоянно ще стоиш на тръни и ще си мислиш " лелее тя сега си говори с момчето/ хората, които бяха там/ някого, когото знае за случката/, кво ще правя като разбере?!?"
Ето защо аз бих и казала. Вярно е, че в началото ще се сърди/цупи/мръщи и така нататък, но вре някак си ще го преживее. По-добре е да го знае от теб, не от клюкарите около теб. :)

soul1199
01-09-2011, 18:38
признай си

BlackEyedPeas
01-09-2011, 19:22
По-добре да го чуе от теб, отколкото от друг!
Става много по-лошо ако го чуе от друг. По-добре да го чуе от тебе, въпрос на време е!

ScarletBite
01-09-2011, 19:30
Да кажеш ли? Да замълчиш ли?

Зависи как ще й го поднесеш.

kuklichka_bg
01-09-2011, 20:18
Горката ти приятелка...

marin4itu
01-10-2011, 09:07
Алкохолът не ти е оправдание.. Позволила си го, сега ще трябва да си понесеш последствията.. Тя един ден със сигурност ще разбере от някъде, може да е след 1, 5 или 10 години, но ще разбере. Затова по-добре кажи й сега ТИ.. И не се надявай да останете приятелки.. Сега мислиш за нея как да не я нараниш, ама като се натиска с момчето, което харесва не си мислила за нея.. Ама то и момчето и то е едно лайно... Кажи на приятелката си, че да може да си намери истинска приятелка след време..

П.С.: Съжалявам, обаче такива постъпки са ми много долни! :?

Infection
01-10-2011, 10:58
Алкохолът не ти е оправдание.. Позволила си го, сега ще трябва да си понесеш последствията.. Тя един ден със сигурност ще разбере от някъде, може да е след 1, 5 или 10 години, но ще разбере. Затова по-добре кажи й сега ТИ.. И не се надявай да останете приятелки.. Сега мислиш за нея как да не я нараниш, ама като се натиска с момчето, което харесва не си мислила за нея.. Ама то и момчето и то е едно лайно... Кажи на приятелката си, че да може да си намери истинска приятелка след време..

П.С.: Съжалявам, обаче такива постъпки са ми много долни! :?

След колкото и да е време все ще разбере от някаде,ще и стане адски гадно но ще и мине!!!

sweetyYyY
01-10-2011, 11:28
Прикрий доказателствата и убий момчето. Така тя никога няма да разбере. :D
а сега сериозно, кажи й! Помоли я да ти прости, признай си греха...ти казваш , че няма откъде да разбере, но ако случайно това стане... приятелството ви си заминава! :booooomb: Най-добре ще е да й кажеш... :)