PDA

View Full Version : Прецакана (:



lovehurts95
01-09-2011, 10:54
-

nymphadora
01-09-2011, 10:58
Кажи му,няма какво да го мислиш.Приятелството ви няма да просъществува дълго,защото ти ще се измъчваш много,пък и не се знае-той също може да има някакви чувства,щом те е и целунал.Действай :wink:

lovehurts95
01-09-2011, 11:01
Кажи му,няма какво да го мислиш.Приятелството ви няма да просъществува дълго,защото ти ще се измъчваш много,пък и не се знае-той също може да има някакви чувства,щом те е и целунал.Действай :wink:

Принципно не се държи с никоя така и едва ли няма поне капка чувства към мен, проблема е че мога да остана -1 приятел, а той наистина е супер готин човек, много е свестен, определно ако му го кажа няма да реагира като тъпак.. aмаа..

nymphadora
01-09-2011, 11:09
Ама ти ще се сдухваш всеки път като го видиш.А представи си почне да ти говори за други момичета,като си мисли,че сте приятели :? .Не не,кажи му,според мен имаш шанс.

Dying
01-09-2011, 11:23
Кажи му,няма какво да го мислиш.Приятелството ви няма да просъществува дълго,защото ти ще се измъчваш много,пък и не се знае-той също може да има някакви чувства,щом те е и целунал.Действай :wink:

Принципно не се държи с никоя така и едва ли няма поне капка чувства към мен, проблема е че мога да остана -1 приятел, а той наистина е супер готин човек, много е свестен, определно ако му го кажа няма да реагира като тъпак.. aмаа..

Виж ти сама казваш, че е свестен.. Ако наистина е толкова свестен - кажи му! Няма какво да губиш [всъщност има де] , защото нали знаеш - който не рискува, не печели.. :)

CR0W
01-09-2011, 11:34
Кажи му какво чустваш,и ако нищо не чуства към теб му кажи,че искаш да си останете близки приятели.

Infection
01-09-2011, 13:36
Ама ти ще се сдухваш всеки път като го видиш.А представи си почне да ти говори за други момичета,като си мисли,че сте приятели :? .Не не,кажи му,според мен имаш шанс.
Да много кофти би могло да се получи!!!

Mi6inka
01-09-2011, 14:24
По-добре му кажи и виж какво ще стане, отколкото да се измъчваш, да си го пазиш в себе си и да се чудиш "Ама ако му кажа...??" :) Аз съм позитивно настроена, ти също бъди. Успех и да пишеш какво е станало!


П.с. Не забравяй, че..ако едно нещо трябва да се случи, то се случва, ако не... здраве да е, така е трябвало. Така, че каквото и да става, не трябва да съжаляваш!

alabama4151
01-09-2011, 18:53
Не мисли, а действай!