PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е ?



dirtyhornybitchez
01-09-2011, 12:44
Случвало ли ви се е да сънувате бившия/ата си? И какво точно сънувате, ако е така? Например аз винаги съм ги сънувала и сънувам, че някоя ми го отнема... Или в съня си гледам настоящата му...Тъпппппо.... [/b]

Luscious_Heart
01-09-2011, 12:50
Ми да, естествено. Аз например две седмици след късането случайно сънувах следното.. Той лежеше на едно голямо легло, беше се прибрал от работа (странното е, че не работи), аз бях до него на леглото и по едно време развих одеалото си, бях с черно бельо, настаних се отгоре на бившия и почнах да го галя...

RoSKo0o0
01-09-2011, 13:01
Да... бяха поспряли ама последната седмица само това сънувам, ама са няк'ви яки, е... разбирате ли 8-) Смисъл, аз сънувам човека, когото обичам, не това, което е сега и ми става яко. Като един филм :)

antifashionshit
01-09-2011, 13:06
веднъж сънувах, че е изчезнала някъде и с две нейни приятелки спорим къде е. накрая се оказа, че е в тоалетната на ондата и пие кафе от една бъчва о0

tanch3t093
01-09-2011, 13:12
Сънувам го доста често, че ме целува, друг път, че ми казва "виж ги тия мацки колко са яки .. не са като тебе" и направо .. Общо взето мразя да го сънувам. После нон стоп мисля за него, което не ми харесва

dirtyhornybitchez
01-09-2011, 13:25
Да, много е кофти, когато сънуваш точно човекът който най-много ти липсва и вече не можеш да си го върнеш ..........
Тази нощ го сънувах за пореден път.. Проучване казваше, че просто ни липсва : )))))

suantito
01-09-2011, 13:28
Мда , Последния ми сън беше , как бившата седи срещо мене и мляска една баничка . Сутринта като се събудих бях надъвкал половината юрган....

mrazqkindergarten
01-09-2011, 13:40
Даа, много пъти след раздялата.. Сънувала съм, че се събираме и сме много щастливи, че ви казва, че ме обича, а в същото време има дете от друга :D, че съм седнала в него и го гушкам, но когато посегнах да го целуна, се дръпна... :( Нормално да го сънувам, все още го обичам...

mynichka
01-09-2011, 14:22
Да, последния сън ми беше с едно доста старо гадже. Сънувах, че е у дома, мама отваря вратата на кухнята и дори не го забелязва и ме пита дали била добре, аз и ти казвам да погледне- тя пак поглежда и не го вижда. И се събудих :booooomb: