PDA

View Full Version : Всичко за Аег Бургас..кандидатстване,бал, приемане и тн..2011



Aysunkaaa
01-09-2011, 15:03
Много ви се моля..помогнете ми много спешно трябва информация за английската гимназия в Биргас..за кандидатсването..наи висок бал за 2010 /2011 ..ако имаме 30 бала схе ма приемат ли ... сградата..учениците..учител ите..и общо всето всичко за АЕГ Бургас................. много спешно

SmilezZz
01-09-2011, 16:31
Да,ако имаш бал 30 ще те приемат..
- Не се притеснявай толкова много..Не е
края на света..
- Учи си,приготви се за изпитите,след това ги вземи
успешно..
- Няма нищо страшно..

Иначе провери в сайта на училището..

awesomesheepy
01-09-2011, 16:42
оооо,и аз се интересувам..
Айде,казвайте,тези които учат там.

И аз искам там да влезна. =)

Beer
01-09-2011, 22:05
Предполагам че едва ли ще се доверите толкова лесно на непознат, но след като сте направили темата явно искате да разберете за какво става въпрос.
Като начало-ако все още не сте 100% сигурни, че това е мястото където искате да се изучавате ви съветвам горещо ДА СЕ ОТКАЖЕТЕ.
Давам ви вътрешна информация - добрите учители напуснаха училището още преди две години. Няма да научите английски, дори да давате свичко от себе си, ще се сблъскате със толкова безумни и олигофренски ситуации свързани с учители или съученици, че няма да е възможно да обесните на родителите си за какво става въпрос.
Премислете добре след 12 клас къде искате да учите, ако ви трябва математика например задължително към ПМГ и тн.
Но просто не правете грешката, която аз и още толкова много невинни хора направихме, заобиколете пумията към която сте се запътили преди да сте потънали в нея!