PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



sweetyYyY
01-09-2011, 16:47
Здравейте всички! имам огромна нужда от помощ... не мога да повявам , че пиша тук но.... трябват ми повече съвети, защото двете ми най-добри приятелки казват различни неща... Значи имам си приятел с него сме отдавна заедно...Отношенията ни бяха стабилни , но последните дни се разклатушкаха, но това не е проблема! Все пак аз обичам много това момче , в различни градове сме , но сме в едно и също училище, така че се виждаме много често...И сега в историята се намесва и едно друго момче, което познавам от цяла вечност и сме си много добри приятели! Той е от моят град !Една вечер получих смс от него, в който ми казва ,че ме харесва много и че няма да спре независимо какво аз чувствам... това момче си има сестра, която се свърза с мен и ми каза , че е едва ли не обсебен от мен , постоянно мисли за мен , и говори за мен.. просто не знам какво да правя... В момчето ,с което съм сега, ми харесва повече сериозноста му, това , че като каже нещо го мисли и че е романтичен...но в добрия ми приятел харесвам чувството му за хумор, външният му вид и въобще не знам има ли някакви изблици на романтичност,(познавам го много добре, но сега като че ли го гледам и не мога да го позная, променил се е ), но ... не съм сигурна че съм готова да загубя това , което имам сега... чувствах се добре с гаджето ми, но сега след като добрият ми приятел ми каза това започвам все повече да мисля за него и... май започвам да гледам на него с други очи! Все пак не искам да развалям приятелството ни, но... то така и така ще се развали ако го отрежа и започне да ме избягва... Объркана съм не знам какво да правя, моля за съвети , а не за нападки и предварително казвам: на 14 съм...не се е стигало до нищо сериозно със гаджето ми и няма да се стигне! ПОМОГНЕТЕ 8-[ :neutral: :(

FuckedUp
01-09-2011, 17:01
Искаш да зарежеш сегашният си приятел за да тръгнеш с някакъв твой добър приятел, който е обсебен от теб и ти се е обяснил в любов по телефона? Джийзъс..

Стой си с сегашния приятел. Не се занимавай с другия.

NeverForget
01-09-2011, 17:04
Стой си със сегашния си приятел и не прецаквай нещата.. Когато се разделите с него, можеш да отидеш при това момче от твоя град..;)

sweetyYyY
01-09-2011, 17:08
всмисъл аз знам , че от два стола ще падна на земята и също така знам, че добрият ми приятел няма да чака още дълго...и ще бъде доста егоистично от моя страна да го помоля за това... :( а относно обяснението по телефона пропуснах да кажа , че той ме покани да излезем както обикновенно , но аз си имах работа, щеше да ми го каже очи в очи, и най-лошото е , че един от двамата ще страда каквото и да направя :( тези дразги в отношенията ни с гаджето ми ме накараха да се замисля.. и понякога се разколебавам дали обичам гаджето си.... оффф не знам ,може би ще кажете че това са бебешки истории , но не е така и наистина съм ужасно объркана

illusion1993
01-09-2011, 17:13
Стой си със сегашния си приятел и не прецаквай нещата.. Когато се разделите с него, можеш да отидеш при това момче от твоя град..;)

Едва ли момчето ще я чака да се раздели. Животът си е такъв понякога те мята в доста неприлична ситуация или както в твоя случай - труден избор. От теб зависи всичко имаш 2 избора избери този когото мислиш че е подходящ за теб

Infection
01-09-2011, 17:34
Стой си със сегашния си приятел и не прецаквай нещата.. Когато се разделите с него, можеш да отидеш при това момче от твоя град..;)

Едва ли момчето ще я чака да се раздели. Животът си е такъв понякога те мята в доста неприлична ситуация или както в твоя случай - труден избор. От теб зависи всичко имаш 2 избора избери този когото мислиш че е подходящ за теб



Обикновено с добрия приятел се изгражда добра връзка но ти си знаеш...!

s0s3xy
01-09-2011, 17:35
Съветвам те да останеш с приятеля си и не се безпокой за дразгите-във всяка връзка ги има.А относно най-добрия ти приятел смятам, че обсебването ще му мине скоро,по принцип тези обсебвания не траят много дълго.

sweetyYyY
01-09-2011, 17:57
Мисля , че тук е моментът да кажа нещо което пропуснах, с този добър приятел преди имахме връзка , която завърши малко сконфузно но това беше доста доста отдавна...и оттогава се разбрахме да сме си само приятели и това работеше за последните 3 години... но явно не е престанал да ме харесва и сега всичко което чувства му се струпа много :(

CR0W
01-09-2011, 18:06
Стой си със сегашния си приятел и не прецаквай нещата.. Когато се разделите с него, можеш да отидеш при това момче от твоя град..;)


Най-правилното решение според мен.