PDA

View Full Version : 20кг



sashto22
01-09-2011, 17:00
Писна ми от обидите за килограмите ми.От утре се заемам.Няма да ям нищо, ще пия само лимонов сок с мед и вода и така ако се налага с месеци.Искам да сваля 20 кг ,единственото за което се безпокоя е дда не ми спре цикъла. Някой знае ли как да стане това На 13 съм и мога да издъра на такава диета

FuckingFreak
01-09-2011, 17:04
Абе ти нормална ли си .. ?! Само лимон и мед ще пиела тя.. Всъщност боли ме фара, ти после ще си прецакаш организма, не аз. + това ти си си виновна - едва ли тези килограми си ги качила току-така. Това не става от вчера за днес.. По-добре започни да спортуваш, с такива 'ограничаващи' диети освен да си докараш нещо лошо, ефект няма да видиш.. Ако имаш какво да сваляш ще го свалиш лесно, дори и без да се ограничаваш от главни групи продукти.. По - добре за 3,4 месеца да си на някакъв здравословен режим, да знаеш че няма да има йо-йо ефект и да ги свалиш бавно и полека.. А така даже може и стрий да получиш..

AdrenaliNa
01-09-2011, 17:09
20 кила...лелеееее :shock:

sunshine955
01-09-2011, 17:09
aко не знаеш да ти кажа ,че преди около месец така беше починало едно момиче.. тя също свалила сиг 20 кг за няколко месеца като ядяла само ябълkи .. момиче не допускай същата грешка.. махни от менюто си пържените храни и вафлите и сички сладки неща .. яж плодове (кивита,портокали,мандарин ,грепфрути) и много спортувай .. мойеш във вас да скачаш на ваше или да бягаш навън .. аз преди секи ден вместо 2 вафли изяждах 2 грейпфрута .. много са полезни и те засищат за сладко .. желая ти успех и искрено се надявам,че ще ме послушаш и няма да си съсипеш орканизма като не ядеш,а караш на мед и лимони ;s

titinkaa
01-09-2011, 17:10
На 13 да спазваш диета е нещо много тъпо.Те първа се развиваш,а ти за стресиващи организма диети говориш.

britzy
01-09-2011, 17:28
Вижте сега тя е толкова заслепена от некви мании и диети ,че едва ли ще ни послуша да спре сладкото,газираното и мазното,а другото да си го хапва по малко и на често.Ами пожелавам ти възможно най-лека смърт без ужасяващите ,разяждащи черния ти дроб,болки-смей се ако щеш .Смей се и като започнеш да падаш от немощ ,яж си и тогава лимоните .Продължавай и като органите ти се смъкнат от липса на покриваща ги мазнина,мдаа продължавай,не слушай,инати се заради шибаното мнение на някого умри-по-мизерна смърт нема да има 8) :booooomb: :booooomb: :booooomb:

whitebunny
01-09-2011, 17:46
Вижте сега тя е толкова заслепена от некви мании и диети ,че едва ли ще ни послуша да спре сладкото,газираното и мазното,а другото да си го хапва по малко и на често.Ами пожелавам ти възможно най-лека смърт без ужасяващите ,разяждащи черния ти дроб,болки-смей се ако щеш .Смей се и като започнеш да падаш от немощ ,яж си и тогава лимоните .Продължавай и като органите ти се смъкнат от липса на покриваща ги мазнина,мдаа продължавай,не слушай,инати се заради шибаното мнение на някого умри-по-мизерна смърт нема да има 8) :booooomb: :booooomb: :booooomb:
ако иска добри резултати без фатален край ще трябва да ни послуша :-x колкото и да не и се иска.
Спортувай най-доброто което можем да ти предложим и което ще ти помогне. Само с диети не става пък и да свалиш бързо килограмите с тая диета 1-во ще ти се появят стрии (а те не се заличават и е супер грозно) 2-ро ще увиснеш (приемай го както искаш но това си е самата истина). Не ти го говоря за да се откажеш да свалиш някой и др килограм. Просто трябва да ограничаваш максимално вредните храни и повече да се движиш. Ходи на фитнес или ако не искаш... бягай сутрин или вечер просто когато имаш време прави дълги разходки и т.н.
Айде успех... и със здраве :)

favS
01-09-2011, 17:48
една от моя квартал беше като теб
и така не яде нищо за 1 месец може и малко повече свали 15 кг, изпадна в кома и си отиде...

AudreyH
01-09-2011, 17:49
Щом си на 13 и си с 20 кг над нормата, вероятно имаш някакъв здравословен проблем. Посъветвай се с родителите си и отидете на лекар, който да те посъветва за здравословна диета. В никакъв, ама никакъв случай не прави нищо на своя глава. Дори възрастните, когато имат да свалят толкова килограми, имат нужда от професионален съвет, а ти си още толкова малка. Заслепена си от обидите и подигравките и вярваш, че гладувайки ще се превърнеш в момичето, което искаш, но не забравяй, че това е човешки организъм- организъм, който се нуждае от питателна храна за съществуването си.. Още повече, че си дете и ще спреш растежа си. Не се панирай толкова, потърси подкрепата на близките си и с една диета ще свалиш килограмите по здравословен и безопасен път.

anonymous708973
01-09-2011, 17:51
Явно нищо друго не може да те разубеди, освен да ти кажа, че в секундата, в която спреш да пиеш само вода, 20-те килограма ще се върнат. :)

titinkaa
01-09-2011, 17:58
Толкова ли е трудно,вместо да си съсипваш организма с гладуване,да започнеш 90-дневната диета,за 3 месеца все ще свалиш 7-8-10кг,зависи от организма ти и от това дали я спазваш както трябва.

ScarletBite
01-09-2011, 18:01
Не, не можеш да издържиш на такава диета. Или ще се предадеш след 3-ия ден, ще се натъпчеш като прасе и ще качиш и още някой килограм отгоре, или ще се заинатиш да гладуваш и ще припаднеш на улицата.

Допускаме за момент варианта да минеш на плодове, примерно, и да свалиш тези килограми. Освен, че ще увредиш организма си, ти ще изглеждаш гротескно - с колкото и лосиони да се мажеш, кожата ти ще увисне, в това число - гърдите. Видът ти ще бъде болнав, не секси. Действително ще започнеш да боледуваш по-често.
Килограми, свалени с глад, след време се качват двойно - дори и да се заричаш, че повече няма да се тъпчеш. Йо-йо ефект. А самият ти матоболизъм ще се прецака и всичко ще ти се лепи.
Да не говорим за гастрит, язва и т.н.
Анорексия. И всеки мисли, че няма да стигне до там и знае "кога да спре".


Ти искаш диета. Ами ок, мини на диета.
Я скивай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520885.0 . Това е много хубаво нещо и ще ти помогне. А ако комбинираш със спорт, до лятото ще имаш перфектно тяло и ще има да ти се свалят 15-годишните батковциии. :)

VikitoRia
01-09-2011, 20:16
ОМГ вие дори не знаете колко е килограма и веднага решихте, че е със свръх тегло...

ri41
01-09-2011, 20:24
Авторке, моля те прочети тази тема до край- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=169406

vampire_girl_
01-09-2011, 20:31
Пробвай "Японско чудо" 1 и 2 ,после си дай малко почивка и пробвай нещо друго.Постепенно промени навиците си на хранене и замени честото похапване на джоб/дюнер с някакъв плод,примерно. :)

vanesa0pld
01-09-2011, 20:48
Аз бях на една диета и сутрин се пиеше само кафе,за обяд бяха 2 яйца, а за вечеря салата..... на 3 ден припаднах на улицата....помисли си :)

TheGirlNextDoor
01-09-2011, 21:01
кво ми говорите аз от 90 дневната на втори плодов ден вече нямах сили да живея и щях да припадна камоли пък изобщо да не ям няма да си го причиня тва никога

vampire_girl_
01-09-2011, 21:34
Аз бях на една диета и сутрин се пиеше само кафе,за обяд бяха 2 яйца, а за вечеря салата..... на 3 ден припаднах на улицата....помисли си :)

Не знам,дали нарочно искаш да я наплашиш обаче правила съм я десет дни /мисля че точно за японско чудо 1,става дума/,няколко приятелки също и никоя не е умряла от т'ва (:
По-добре да бъде на диета,вместо да тежи 220 кг

anonymous768631
01-09-2011, 21:41
Умри от сол!!!!

FuckingFreak
01-10-2011, 06:45
Не знам,дали нарочно искаш да я наплашиш обаче правила съм я десет дни /мисля че точно за японско чудо 1,става дума/,няколко приятелки също и никоя не е умряла от т'ва (:
По-добре да бъде на диета,вместо да тежи 220 кг

Х, как го написа.. Където е 200 там е и 220 :lol:

Всеки организъм понася различно.. Имаше една приятелка на мама 40 дни издържа само на вода, не е отишла в болницата нали? Ама т'ва пък да ми е гаранцията да ти го препоръчам.. Да наистина може да се припадне, не се ли замисляш, не се яде нищо което да ти даде енергия и резултата е налице..
А в онази тема дето я дадоха по-нагоре не съм съгласна с едно нещо.. Това, че имаш целулит не значи че е от липса на движение, нито пък от наднормено тегло и така нататък, и така нататък.. Целулитът е неравномерно разпределена мазнина. Не е задължително да си 500 килограма, за да имаш. Опс, това беше лирическо отклонение

Rebirthing
01-10-2011, 12:26
Тъй като авторката на темата не е задала никакъв въпрос, мога на воля да си напиша каквото ми е на душата :lol:.
Ей, аман от тъпи лапета значи ! Толкова ли не разбирате, че храненето е навик за цял живот ?! В момента в които спрете диетата, килограмите почват да се качват отново...осезаемо или не толкова осезаемо !
Писна ми значи :D всяка втора тема е или за диети или за преси и маши.

britzy
01-10-2011, 13:10
Тъй като авторката на темата не е задала никакъв въпрос, мога на воля да си напиша каквото ми е на душата :lol:.
Ей, аман от тъпи лапета значи ! Толкова ли не разбирате, че храненето е навик за цял живот ?! В момента в които спрете диетата, килограмите почват да се качват отново...осезаемо или не толкова осезаемо !
Писна ми значи :D всяка втора тема е или за диети или за преси и маши.

Е даа все пак разделът е КОЗМЕТИКА И ДИЕТИ ,няма да е за пенсиите етц я :lol:

Rebirthing
01-10-2011, 13:26
Е даа все пак разделът е КОЗМЕТИКА И ДИЕТИ ,няма да е за пенсиите етц я :lol:

Е да, ама всяка втора тема е за драстични опити за сваляне на килограми с диети които повече клонят към самоубийство :lol: .

Сега ново двайсет ! Мед и лимони, ебаси майката :lol: .

MeLikesPie
01-10-2011, 13:34
Вярвай си, че ще изтърпиш...

Или ще се прецакаш за цял живот, или направо ще замреш постепенно. И преди мен го казаха.

Освен това, противно на очакванията, ако ти се подиграват за теглото и искаш да отслабнеш, значи се мислиш на важна... Сякаш на всички ще им пука ако отслабнеш - все пак половината няма да забележат... Дано да се разубедиш, щото иначе просто нищо няма да постигнеш...

Ако имах на майка ти телефона, щях да й се обадя и да и кажа какво си намислила.

Konstantina
01-11-2011, 11:38
това с 1 месец глад е най-тъпата грешка която може да се направи за 3год от 95/100кг станах 43 в началото не гладувах но накрая за малко повече от 6месеца свалих 20 кг висока сум 170см и се подразбира че това е анорексиа при положение че имам тежки кости и изглеждах дори по-слаба ходих по хиляда доктори, защото косата ми окапа нямах цикъл и тн. Анорексиата винаги остава в ума ти така 4е наи-добре за твоя слу4ай е 90 дневната диета.Здравословна е без кой знае какви последствия или балансирано хранене и спорт;) Не бъди глупава, а си гледай здравето. :?

titinkaa
01-11-2011, 11:41
това с 1 месец глад е най-тъпата грешка която може да се направи за 3год от 95/100кг станах 43 в началото не гладувах но накрая за малко повече от 6месеца свалих 20 кг висока сум 170см и се подразбира че това е анорексиа при положение че имам тежки кости и изглеждах дори по-слаба ходих по хиляда доктори, защото косата ми окапа нямах цикъл и тн. Анорексиата винаги остава в ума ти така 4е наи-добре за твоя слу4ай е 90 дневната диета.Здравословна е без кой знае какви последствия или балансирано хранене и спорт;) Не бъди глупава, а си гледай здравето. :?

:shock: от 100 си станала 43 ли? Ти явно повечето време си гладувала,щото друго обяснение не виждам.

brusa
01-11-2011, 13:10
мойто момиче няма да стане само с глад..аз мин година от март до август свалих 25-кг (от 100 на 75) само с яки тренировки и тичане и не сам гладувал изобщо въздържах се от некой храни но не сам гладувал..зимата си ги задържах и това лято свалих на 70..нещата не стават от веднъж ;]

iceeepr
01-11-2011, 13:25
Според мен не трябва да спазва никакви диети а просто да се храни здравословно.
Спри да ядеш мазни храни и да прекаляваш със сладкото, най-добре е като тисе яде сладко си хапни няколко лажици мед и почни да ядеш пълнозърнест хляб, пилешко, плодове и зеленчуци. Недеи да ядеш много за закуска например 1,2 плода.
Една моя фр отслабна без някакви драстични диети и в момента е в отлична форма за разлика от преди,беше си доста пълничка.
Тъй че недеи си вкарва филми за някакви шокиращи диети.

NaOH
01-11-2011, 13:28
20 кила са ми само ташаците бе. :-o

Konstantina
01-11-2011, 14:30
Shocked от 100 си станала 43 ли? Ти явно повечето време си гладувала,щото друго обяснение не виждам.
Отначало не, но накрая с месици нищо не съм яла и ме е било страх да хапна 2 ябълки и си понасям последствията с бавния метаболизъм при това и по рождение си го имам. Но сега спортувам и гледам да се храня здравословно. :)

Infection
01-11-2011, 15:12
Авторке виж ся , на 13 години да искаш да свалиш 20 кг предполагам си зле!!!Всеки иска да е по-слаб отколкото е но с 2-3 кг.Започни да тренираш,пробвай с волейбол гарантирам че ако спреш с мазните храни и ядеш по една ябълка между храненията всеки ден за една година най-малко 13кг, трябва да ги няма!!(ако се се спазва стриктно)Вместо да стоиш на компа събота и неделя излез потичай!!!
Казваш че ти е писнало да те обиждат значи донякаде имаш мутивация!!
Жалкото е че след 1-вите постове повече не си и погледнала темата!!

Успех (ако все пак прочетеш и решиш да се заемеш:разкажи:)

AdrenaliNa
01-11-2011, 16:12
20 кила са ми само ташаците бе. :-o
oooo :lol:

sashto22
01-11-2011, 17:09
da ne se hvalq no izdarjjam ve4e vtori den i po4ti en use6tam glad :)))

britzy
01-11-2011, 17:12
И аз да не се хваля ама наскоро четох за анорексията и как не се изпитва глад и така-пътят :) Иии увредените органи и липсата на имунитет-не че се хваля :)

katericArofl
01-11-2011, 17:20
britzy, мислиш ли, че ще издържи толкова време .. струва ми се тая работа от типа: ще умра от глад, но ще имам перфектната фигура .. ден 1 добре съм, ден 2 все още се крепя и ен чувствам глад, ден 3 сита съм.. отричането поддържа психиката, ден 4 - майната му, ква сочна пържола :-P
п.п. по-добре така :lol:

britzy
01-11-2011, 17:24
:razz: :razz: :razz:

FuckingFreak
01-11-2011, 18:33
Както казаха преди мен - освен анорексия да си докараш по-слаба нема да станеш. Всеки ден тема за диети, а бе майка му стара, вземете прочетете малко, потърсете.. навсякъде се пише едно и също, никой няма да измисли уникален хранителен режим специално за вас за да свалите по възможност за 2 дни 20 кг, и то с висене пред компа по форумите.
И аз преди си мислех като вас "Емии квоо ше сваля 15 кг после как ше си ги върна като не ям?! " .. Живота не е само ограничения, нито пък само дай да плюскам банички, сладки, шоколади, мазно, пържени картофки, дюнери и етц. После не само теглото, но и кожата, косата и ноктите ще си търсите, но тогава няма кой да ви го каже това, вече ще бъде късно. И никой няма да помръдне пръст за вас, да напише романите,които се изписаха досега, никой няма да ви спаси от постоянната мания за диети.. Забога вие сте на 13 години и искате диети, къде проспахте половин година, че ако наистина имате какво да сваляте то няма да се натрупа за 1 или 2 седмици.. I don't give a fuck (просто не знам как да се изразя на български)

Greennight
01-11-2011, 18:44
Просто спортувай ? С мед и лимон няма да стане,ако само гладуваш най-много да почне да го избива я на главоболие я на болки в стомаха.Ще пазиш диета 3-4 месеца и ще се оправиш.Ти искаш да отслабнеш по бързата процедура както си и надебеляля зле...

Konstantina
01-11-2011, 18:46
Просто явно няма смисъл който иска да се съсипе и после да няма нито коса нито нищо нека. Само може би беше супер тъпо да се пуска такава тема въобще след като ние пишеме на това момиче как да не си прекара остатъка от живота по болници и накрая тя пак на нейното. В крайна сметка който иска да се самоубива-нека. Който не ще е слаб, но по равилния на4ин. :?

Mi6inka
01-12-2011, 05:39
Честито! Съвсем скоро ще си имаш гастрит, косопад и ще спре да ти идва (ако изобщо още е почнало)И с времето ще става все по -зле... Няма да отслабнеш..защото си на 13 и се развиваш (или ако отслабнеш ще е временно), но за сметка на това ще си докараш толкова много неприятни здравословни проблеми, че ако си достатъчно тъпа дори и смърт!! Живота си е твой, прави с него каквото си искаш... горките ти родители и приятели, за тях е по-гадно!

scrooper
01-12-2011, 11:20
алоооу, къв е тоя мед уе! Мани го, ограничи лимоните до 2 и яж лед.
Като ще се мре, поне да се мре ефективно :smt059

ImmortalSportFreak
01-12-2011, 17:23
Кажи ми колко си висока и колко тежиш.


Щом си на 13 и си с 20 кг над нормата, вероятно имаш някакъв здравословен проблем. Посъветвай се с родителите си и отидете на лекар, който да те посъветва за здравословна диета. В никакъв, ама никакъв случай не прави нищо на своя глава. Дори възрастните, когато имат да свалят толкова килограми, имат нужда от професионален съвет, а ти си още толкова малка. Заслепена си от обидите и подигравките и вярваш, че гладувайки ще се превърнеш в момичето, което искаш, но не забравяй, че това е човешки организъм- организъм, който се нуждае от питателна храна за съществуването си.. Още повече, че си дете и ще спреш растежа си. Не се панирай толкова, потърси подкрепата на близките си и с една диета ще свалиш килограмите по здравословен и безопасен път.
Ако наистина имаш този проблем,аз напълно подкрепям цитираното мнение. ;) Успех

ImmortalSportFreak
01-12-2011, 19:32
20 кила са ми само ташаците бе. :-o
даже само единия ташак.. :lol:

JustWe
01-14-2011, 19:32
Знаете ли за диетата на Пиер Дюкен???
Ако знаете нещо по вапроса плс изкажете мнение ..

Konstantina
01-14-2011, 19:55
най-ефективната диета, но проблема е 4е нямаш исто4ник на енергия поради лисата на въглехидрати и мазнини.

Rebirthing
01-14-2011, 20:29
НАЙ-ВРЕДНАТА ДИЕТА Е НА ДЮКАН :booooomb: !!!

StolenBliss
01-14-2011, 20:32
Тоя лимон ще ти изяде чревцата ю ноуу..

ri41
01-14-2011, 21:16
НАЙ-ВРЕДНАТА ДИЕТА Е НА ДЮКАН :booooomb: !!!
наистина, особено за подрастващи, това си живо самоубийство с неизбежно йо-йо накрая

Rebirthing
01-14-2011, 22:39
Не само за подрастващи, но и възрастни хора са завършвали по-болници накрая :-o . Никой не е застрахован, че тази "диета" ще му понесе добре...

Konstantina
01-15-2011, 07:50
ако искаш да отслабнеш възможно най-здравословно най-добрия вариянт е рбд :)

Rebirthing
01-15-2011, 09:18
ако искаш да отслабнеш възможно най-здравословно най-добрия вариянт е рбд :)


Да, тъпчете се с бързи въглехидрати в огромни количества и ако сте момичета най-много да стигнете до безплодие. Не е хубаво да се приемат нито много мазнини, нито твърде много въглехидрати (най-вече лошите рафинирани въглехидрати). Уф, аман значи !

Deeevilish
01-15-2011, 11:01
На 13 да спазваш диета е нещо много тъпо.Те първа се развиваш,а ти за стресиващи организма диети говориш.

Evie
01-15-2011, 11:53
Аз също много време исках да отслбна около 10 килограма...пробвах със всичко- гладувах(само плодове няколко пъти опитах, но не издържах повече от 3-4 дена :D ), ядох само на обяд- пилешко месо и салата( по този начин успях, но после ги качих :? ) 90-дневната диета( еми кво да ти кажа на мен не ми допада и я спрях). Най-накрая майка ми ме убеди да отидем на диетолог и за 3-4 месеца не само се сдобих със хубаво и стегнато тяло, но и се научих как да се храня здравословно :) Недей да минаваш през целия път, през който аз съм минала( макар че аз никога не съм имала намерението да карам на лимони :? ) отивай на диетолог и се въоръжи с търпение защото ако искаш ефикасни резултати ще ти отнеме около 6 месеца :) Айде със здраве и дано да се вразумиш :)

fuckme
01-15-2011, 14:51
еми умри като си толкова тъпа

FuckingFreak
01-15-2011, 16:46
А да забравих да спомена за Вега тест, в моя град е 90 лева, но разбираш индивидуално на теб какви храни ти понасят, кои са вредни за твоя организъм, от кои дебелееш и така нататък. Защото например на мен шоколадът може да ми понася и да не дебелея от него, но на други хора точно това може да им бъде проблемът