PDA

View Full Version : Моля помогнете ми



Ravenbird
01-09-2011, 17:52
Та направих призание на една от най-добрите ми приятелки, че я харесвам и и предложих, но тя каза, че съм и бил много добър приятел, а и харесвала друг и ми преложи просто да си останем приятели. Моля ви кажете как да я сваля дайте някакви съвети много искам да бъда с нея. :oops:

NeverForget
01-09-2011, 17:53
Попаднеш ли в графа "приятели".. Няма измъкване от там..;x

Infection
01-09-2011, 17:55
Попаднеш ли в графа "приятели".. Няма измъкване от там..;x




Просто го приеми и внимавай по добре си задръж приятелството щом харесва друг не и досаждай!!! Преглътни го!!!

Strength
01-09-2011, 17:56
Welcome to "THE FRIEND ZONE" :?

tanch3t093
01-09-2011, 18:06
Щом ти го е казала веднъж, не досаждай пак. Ако имаше чувства към теб щеше да стане, но ти сам виждаш, че те приема като приятел ... По-обре остави нещата така, че да не развалиш и приятелството си с нея...

CR0W
01-09-2011, 18:09
Единственото което можеш да направиш е да си останете приятели.Иначе рискуваш да я загубиш като приятел .

ForzaFelipe
01-09-2011, 18:16
Попаднеш ли в графа "приятели".. Няма измъкване от там..;x

Welcome to the friend zone...Няма мърдане от там :(

sweetyYyY
01-09-2011, 18:38
Попаднеш ли в графа "приятели".. Няма измъкване от там..;x за жалост е така...Струва си да се бориш, но така , че да не досаждаш... леко и дискретно, защото иначе рискуваш приятелството си :)

Mi6inka
01-10-2011, 05:46
на сила хубост не става.. т.е. каквото и да правиш..тя щом те чувства като приятел- това е! Най-много да я изгубиш съвсем.

excuseme
01-16-2011, 13:37
Не й досаждай. Щом момичето иска от теб само приятелство няма как да промениш това.Не я притискай , ако не искаш да загубиш и приятелството й.

fenastz
01-16-2011, 14:36
Та направих призание на една от най-добрите ми приятелки, че я харесвам и и предложих, но тя каза, че съм и бил много добър приятел, а и харесвала друг и ми преложи просто да си останем приятели. Моля ви кажете как да я сваля дайте някакви съвети много искам да бъда с нея. :oops:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тва много добре го написа в края

иначе ще ти кажа решението - звънни й и кажи


гадна мръсна двуличница
презряна кyрва
с какво право си играеш с чувствата ми
ще умреш сама и нещастна, защото караш момчетата да се влюбват в теб, а след това ги режеш

след това почни да сваляш друго момиче. Ще проработи :)