PDA

View Full Version : Здравейте ..



neronch0
01-09-2011, 18:30
Здравейте .. Аз съм момче на 13 ( почти 14 години ) ... Имам проблем .. Значи висок съм около 160 и съм около 64 - 5 кг .. И имам коремче .. Искам да го махна тоя шибан корем .. Поне 7 - 8 кг искам да сваля ( до юни месец по възможност ) .. Та ако може да дадете някакви идеи как да направя това в реалност .. Да махна корема и да имам плочки

FuckingFreak
01-09-2011, 18:35
Само да ти кажа, че корема ще бъде последната област от тялото на която ще проличи че си отслабнал. Плочки се не правят хоп- ей така.. Започни да правиш коремни преси, бягай, тае-бо тренировки (много натоварват, но са страшно добри) плуване (за жалост ако има закрит басейн) и сякакви други спортове.. Също така може никога да не успееш да направиш хубаво коремче - имаше едно момиче, слабо беше като клечка, обаче корем имаше все едно е ба*ти пияницата..

LipSy
01-09-2011, 18:39
За корема прави коремни преси в комбинация с други упражнения (традиционните: бягане, плуване...). Може и да посетиш фитнес студио. Трябва обаче да си много редовен, а не днес да правиш, а утре да си починеш и т.н. Така няма да постигнеш нищо! Трябва всеки ден да отделяш време и да се занимаваш. 7-8кг не се свалят трудно, но както казаха по-горе на корема ще си проличи най-накрая!

Mi6inka
01-10-2011, 06:15
За корема прави коремни преси в комбинация с други упражнения (традиционните: бягане, плуване...). Може и да посетиш фитнес студио. Трябва обаче да си много редовен, а не днес да правиш, а утре да си починеш и т.н. Така няма да постигнеш нищо! Трябва всеки ден да отделяш време и да се занимаваш. 7-8кг не се свалят трудно, но както казаха по-горе на корема ще си проличи най-накрая!



всъщност, ако се захване с фитнес, не е добре да ходи всеки ден...започва се с по 2-3 тренировки седмично, после евентуално, когато напредне може да ги увеличи :) Имам много информация (специално за мъжко тяло) как да изчистиш излишните мазнинки, да натрупаш маса ( мускили) и т.н.. Ако се интересуваш пиши на лично :)

sunshine955
01-10-2011, 11:17
започни да бягаш и да се храниш здравословно ,, трябва да помогне :))

Rebirthing
01-10-2011, 11:27
Ти си едва на 13-14 години, започни да се храниш здравословно и килограмите ще се смъкнат с времето.
Не ти препоръчвам да се бъхтиш в някой фитнес и да вдигаш непосилни за теб тежести. Силовите тренировки на тази възраст е по-добре да се умерени.