PDA

View Full Version : Не издържам вече



Fashion13
01-09-2011, 19:12
Здравейте!Имам проблеми:1.Учителите ми не ме харесват:Учителят:С едни 4 съученика влязохме като би втория звънец и ни написа неизвинени отсъствия и ни направи на нищо пред класната и тя само ни навика още повече!Той само ме дебне и си мисли,че ще ме хване за нещо:Бях на лекар и той си е помислил,че съм избягала от час,седях до една фр,класната ни разреши и даскалът си мисли-а сега ще ги хвана как са се разместили без разрешение!Класната:Когато 1/2 клас е навън,след първия или нещо такова и тя вика моето име-какво правите навън!За 1/4 задача грешна-пише ми 5,а на другите 6 и 6-!Само като някой говори и тя мен набеждава!Влизам след първия и преди втория-закъснение!Другите си влизат след втория и тя нищо!Скоро предстои родителска среща и тя ще каже на нашите,за нещата,които уж съм направила и те ще ме навикат и ще ме накажат!Аз винаги си уча уроците и пиша домашните,но не съм като едни,които и правят комплименти и подаръци,а после говорят,че е лоша и т.н.!2.Правя елементарни грешки при сметките по математика,а иначе всичко трудното го решавам!3.Преди никой не говореше с мен,заради едни момичета,но сега те са болни,а и госпожата се кара с всички,които се държаха лошо с мен и аз преди все дружах с 1-2 скучни момичета,с които само се карах(не,че аз се подценявам,но те изобщо не знаеха що е забавление и само като им споделя нещо го казваха),а сега няколко момичета,които много се забавляват ме приеха при тях и междучасията набивахме момчета(на игра)и ни се кара даскалицата!Та въпроса ми е да остана ли с тях или не?!

jeezloxxy
01-09-2011, 19:22
Еееей,тъкмо смятах да започна отговора с "Пич?!" :shock: :o :lol: :lol:
Има прости решения на поне няколко от твоите....хм,проблеми.
1.НЕ-ЗАКЪСНЯВАЙ-ЗА-ЧАС !! Толкова ли е трудно?
2.Кажи на родителите си,че даскалите са проблема.Ако ти повярват-окей,ако не-лошо.
3.Та нека си изясним-била си прекалено добра за онези,"скучните" момичета,та после си отишла да....боже,не мога да повярвам,че го казвам,ама...биете момчета?И учителката се е изнервила...Просто-не-бий-момчета :shock: :shock:

SmilezZz
01-10-2011, 07:17
Не влизайте след втория звънец..Естествено,че ще ви пишат
закъснение..След първия звънец се приберете в класната стая и
това е..

И второ,недей само за мнението на някой друг да се променяш..
Някакви си те смятали за добра и ти си тръгнала да биеш момчета ??
А не се ли сети,че това също ще ти стане един проблемите,което сега те тормозят..

Говори с родителите ти,обясни им всичко..Ако ти имат доверие - ще те разберат,ако не - наистина става лошо..