PDA

View Full Version : Ей скелети - Гавра с Юлката Александров



drlevane2
01-09-2011, 20:53
Който е надъхан да идва да се млатим у Банишора да пише в темата. Ще ви изям дробовете ей разложените ви майки в гробовете ще еба...

CanisDirus
01-09-2011, 20:55
Айде дай си телефона ма

drlevane2
01-09-2011, 20:56
Айде дай си телефона ма

Телфона си го дава ей така, само майка ти курвата, където целия Банишор сме я минали...

WinstonSmith
01-09-2011, 20:59
Който е надъхан да идва да се млатим у Банишора да пише в темата. Ще ви изям дробовете ей разложените ви майки в гробовете ще е**...

Ще ви помоля да оставите темата за малко :)

Тааааа, банишорско котенце, казвай след колко време и къде точно. И да не се окаже, че си ме чакал 2 часа на мола.

П.П. НДК, ЦУМ и Лъвов мост НЕ са в Банишора.

Но пък Централна гара е наблизо, така че би трябвало да стигнеш бързо ( с влака от Ямбол). :o

drlevane2
01-09-2011, 21:02
Който е надъхан да идва да се млатим у Банишора да пише в темата. Ще ви изям дробовете ей разложените ви майки в гробовете ще е**...

Ще ви помоля да оставите темата за малко :)

Тааааа, банишорско котенце, казвай след колко време и къде точно. И да не се окаже, че си ме чакал 2 часа на мола.

П.П. НДК, ЦУМ и Лъвов мост НЕ са в Банишора.

Но пък Централна гара е наблизо, така че би трябвало да стигнеш бързо ( с влака от Ямбол). :o

Където кажеш след 15 минути! Живея точно до църквата, ако искаш по-рано от 15 минути някъде там - казвай. ;)

drlevane2
01-09-2011, 21:06
Да не насра нещо като разбра, че съм наистина от Банишора?!?

WinstonSmith
01-09-2011, 21:07
Окей.

В 23:20 пред църквата, тъкмо после ще те прибера вътре, да запалим по свещ.

Свери си часовника, да не се окаже, че е още на ямболско време.

И има ЕДНА църква, така че не се измъквай. :lol:

w0sh
01-09-2011, 21:08
Църквата е някакво грандиозно място.

CanisDirus
01-09-2011, 21:09
Аз няма да успея. Чакат ме тука 5 манекенки да ги изчукам. Ще пратя жито за Юлианчо
8-)

DaemonBoy
01-09-2011, 21:10
Човека е религиозен,таман после да го опяват след боя в църквата :lol: :lol:

CanisDirus
01-09-2011, 21:16
5 минути остават

w0sh
01-09-2011, 21:17
като в bgmaps напишеш банишора излиза баш на църквата :Д

CanisDirus
01-09-2011, 21:19
Юлианчо все още е във форума. Айде бе. Ще закъснееш. Пали бентлито!

w0sh
01-09-2011, 21:22
Бентли?

новият лаф е скелети (странно как в софия никой не го използва)

LadyDi
01-09-2011, 21:24
Кво стана ся?

CanisDirus
01-09-2011, 21:28
Нашият герои в момента е във форума. Защо ли не се изненадвам.
Ямболското бедняче пак стана за смях.

machoka
01-09-2011, 21:29
ма тва нашия плебей ли бил... само ако знаеше колко такива тарикати сме изловили с един телефонен разговор до ISP и още един до познати в ГДБОП, щеше да се покрие като мишка, квато всъщност е ) Хоп една 'небрежно' сложена кофти снимка в профила, и ония с качулките само работа си търсят )

радват ме такива ентусиасти, зорлем си го вкарват чепа.

MetalZone
01-09-2011, 21:29
ПП. Няма и да има, ама лъжльото май сам си вярва на простотиите.

Поне е забавно. Ха..ха.

LadyDi
01-09-2011, 21:30
Да, както се и очакваше.
След малко ще напише, че 10 минути е седял там, ама никой не е дошъл.

DaemonBoy
01-09-2011, 21:30
Юлиянчо strikes again! :grin:

CanisDirus
01-09-2011, 21:33
Седи във форума и мълчи.
Сега ще каже, че пише от айфона
:lol: :lol: :lol:

DaemonBoy
01-09-2011, 21:35
Не той е на покрива на някоя съседна сграда и наблюдава от там, а лови безжичен с лаптопа си 8)

CanisDirus
01-09-2011, 21:41
Юлианчо, що млъкна ма?

drlevane2
01-09-2011, 21:44
Всъщност седях повече от 15 мин пред църкватата в бяло БМВ 320 заедно с още 3-ма човека от тренировките (които могат да потвърдят думите ми) и за цялото това време мина един чешит с качулка, който странно защо се оглеждаше постоянно назаде, при което единия от мойте хора му свирна, оня пак се обърна назаде и повече не се върна. Докато запаля колата и обърна да го следя вече нямаше и следа от него. Драги ми Winston, ако това беше ти то знай добре, че те запомних кой си. Мяркал съм те в Банишора 1-2 пъти, не те знам какъв го дириш тука, но следващия път няма да ти се размине, заклевам се. Уж щяхте да идвате много хора а дойде само един, който веднага насра гащите като видя, че сме 4. ДОСТА СЛАБО МОМЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DaemonBoy
01-09-2011, 21:46
:razz: :razz: :razz:

Че ти си смел бе, 4 човека ще "бият" един :razz:

w0sh
01-09-2011, 21:46
ХАХАХАХхахАХАХА

От бмв-то следеше и форума.

WinstonSmith
01-09-2011, 21:46
Тааа, сега се върнах, драги форумници.

И познайте к'во? Нямаше никой. (СКАНДАЛ! НЕОЧАКВАНО!)

Полафихме си малко с manliftingbanner, подишах чист въздух 20тина минутки и се прибрах.

Странно защо никой не дойде. :-o Бях сам, а не разполагам с някаква страхотна физика, с която да уплаша Доктора от СЗ.

П.П. В момента се качват снимки от напълно пустото място на "събитията"

CanisDirus
01-09-2011, 21:46
Всъщност седях повече от 15 мин пред църкватата в бяло БМВ 320 заедно с още 3-ма човека от тренировките (които могат да потвърдят думите ми) и за цялото това време мина един чешит с качулка, който странно защо се оглеждаше постоянно назаде, при което единия от мойте хора му свирна, оня пак се обърна назаде и повече не се върна. Докато запаля колата и обърна да го следя вече нямаше и следа от него. Драги ми Winston, ако това беше ти то знай добре, че те запомних кой си. Мяркал съм те в Банишора 1-2 пъти, не те знам какъв го дириш тука, но следващия път няма да ти се размине, заклевам се. Уж щяхте да идвате много хора а дойде само един, който веднага насра гащите като видя, че сме 4. ДОСТА СЛАБО МОМЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LadyDi
01-09-2011, 21:48
Някой да е изненадан?

WinstonSmith
01-09-2011, 21:48
АХАХХАХАХАХАХХАХАХХААХАХХ АХАХА

Бяло БМВ.

АХАХАХХАХАХАХАХАХ.

Пич, нямаше абсолютно никой в продължение на 20 минути, даже и циганката, която денонощно проси там я нямаше... Ама т'ва обяснява много... може да си я забил и после да си я изчукал в БМВ - то. 8)

drlevane2
01-09-2011, 21:48
:razz: :razz: :razz:

Че ти си смел бе, 4 човека ще "бият" един :razz:

Ей изрод, я чети бе. Нали тоя Winston щял да идва с Canis и тоя manliftinbanner ли какъв е. Някой беше казал също още, че ще идва. Ти сам ли искаш да скачам на 3-4 човека. Я се стегни...

WinstonSmith
01-09-2011, 21:52
:razz: :razz: :razz:

Че ти си смел бе, 4 човека ще "бият" един :razz:

Ей изрод, я чети бе. Нали тоя Winston щял да идва с Canis и тоя manliftinbanner ли какъв е. Някой беше казал също още, че ще идва. Ти сам ли искаш да скачам на 3-4 човека. Я се стегни...

Мне, бях си само аз и не съм с физика, от която човек с гръб като твоя би се уплашил :lol:

А 3-4 човека едва ли ще са проблем за теб. Нали тренираш YMA ( Yambol Menzis Arts).

amk933
01-09-2011, 21:52
:grin: :( :lol: 8-) :lol: :grin: :razz: :razz: :shock:

Доктор!

CanisDirus
01-09-2011, 21:53
Ямболския поне е посмалил. Или може би бентлито му е двуместно и не са могли да се съберат от хомо-дружинката...

DaemonBoy
01-09-2011, 21:54
Само една черна нинджа може да набие друга черна нинджа, а Юлиян е черна нинджа! BEWARE!

WinstonSmith
01-09-2011, 21:55
А си бях приготвил жито, свещи и тамян за афтъра в църквата...

drlevane2
01-09-2011, 21:59
Тааа, сега се върнах, драги форумници.

И познайте к'во? Нямаше никой. (СКАНДАЛ! НЕОЧАКВАНО!)

Полафихме си малко с manliftingbanner, подишах чист въздух 20тина минутки и се прибрах.

Странно защо никой не дойде. :-o Бях сам, а не разполагам с някаква страхотна физика, с която да уплаша Доктора от СЗ.

П.П. В момента се качват снимки от напълно пустото място на "събитията"

Ако лъжеш цялата ти рода до девето коляно да се разболее от рак и да Омрат в адски мъки. 4 човека бяхме там, освен мене още 3-ма могат да го потвърдят, единия от които има регистрация тука и в момента се прибира и ще влезе да разкаже. Така че очаквайте включване!!!

Takova
01-09-2011, 22:00
Излизам за 1 час и уат хаппънс ...

drlevane2
01-09-2011, 22:00
Споко и снимки ще има... паххахаха

Чакаме ви снимките, клошари! Момчето което аз чакам да влезе във форума пък е направило клипче с точен час и дата. Даже се вижда оня с качулката в гръб как се изпарява ахахахаахахах. Winston-е да не се познаеш случайно...

w0sh
01-09-2011, 22:01
Толкова ли не можахте тоя приятел да го метнтете с бялото БМВ до тях, или той пеш се прибираше?

drlevane2
01-09-2011, 22:02
Пааахахаххааххаха..

айде стига с лъжите и филмите, посмяхме се добре за сметка на ямболчо и сега да го пращаме да си сънува пак бмв-то и другите неща. :)

Карам си БМВ 320М от една година, нещастник завистлив. Защо не дойде да го видиш и ти?!

CanisDirus
01-09-2011, 22:04
Взе да кълен като типичен жител на Блок 20.
Няма толкова долно същество.
Вижте му само грозната селска мутра...

http://194.12.229.99/photos/02/36/36924l.jpg

drlevane2
01-09-2011, 22:04
Толкова ли не можахте тоя приятел да го метнтете с бялото БМВ до тях, или той пеш се прибираше?

Не брат, неможах. Той живее в Надежда, споко бързо ще се прибере. Аз бързах да се върна в къщи да попитам този шут Winston дали е същия с качулата който видяхме. 99% съм убеден, че беше той! Малко по-късно ще видим дали ще се разпознае в клипчето! :lol:

WinstonSmith
01-09-2011, 22:04
АХАХХАХАХХАХААХАХАХ.

Почна ли да кълнеш вече, сельо?

Ето ги снимките от "мястото на не - произшествието"

Църквата:

http://img6.imageshack.us/img6/4761/image075e.jpg

Площадката отпред (напълно празна, естествено):

Редакция: оставих ти бележчицата върху тази ъъъъ кутия, ако случайно искаш, ПАК мини оттам lol:

http://img401.imageshack.us/img401/6340/image076k.jpg

И часовник с часа :) :

http://img824.imageshack.us/img824/9757/image077b.jpg

Извинявам се за супер бедняшките снимки, но фотоапаратът нямаше батерия и трябваше да ползвам телефона..

П.П. Айде, банвайте го Ямболския след като за пореден път беше жестоко унижен... Чакаме завръщането му, когато ще понесе още епична гавра. :-)

w0sh
01-09-2011, 22:08
И кво от надежда дойде до църквата за 10 минути, а се прибира 40?

интересно...

WILD__BOY
01-09-2011, 22:18
aве да не си бил в една бяла е36 320 седан с черни брони и прагове? от тея първите е36ци? мръсна и смърдяща на газ?
щото аз те видех с 3ма ямболски цигани вътре да ги обслужваш

аре като ше се биете, се бийте, щото ме дразните :D

drlevane2
01-09-2011, 22:21
АХАХХАХАХХАХААХАХАХ.

Почна ли да кълнеш вече, сельо?

Ето ги снимките от "мястото на не - произшествието"

Църквата:



Площадката отпред (напълно празна, естествено):

Редакция: оставих ти бележчицата върху тази ъъъъ кутия, ако случайно искаш, ПАК мини оттам lol:



И часовник с часа :) :



Извинявам се за супер бедняшките снимки, но фотоапаратът нямаше батерия и трябваше да ползвам телефона..

П.П. Айде, банвайте го Ямболския след като за пореден път беше жестоко унижен... Чакаме завръщането му, когато ще понесе още епична гавра. :-)

Виж какво ще ти кажа дребно, насрано човече - тези снимки ИЗОБЩО не са правени в Банишора и абсолютно всеки, който живее в този квартал, може да го потвърди това. Тези снимки вероятно са правени с фотошоп, доста несполучлив опит. Само гледайте да не заключите темата още няколко минути да се върне моя човек с клипчето. Да видим тогава каква ще ви е реакцията...

w0sh
01-09-2011, 22:22
АХАХА“

С фотошоп :razz:

drlevane2
01-09-2011, 22:22
И кво от надежда дойде до църквата за 10 минути, а се прибира 40?

интересно...

Не тъпако, просто си беше в Банишора и му казах, че ще дойда пред цървката след 5 минути и така. За 2-ри път в една тема показваш колко неземно малоумен си...

ZipFail
01-09-2011, 22:23
Не е реално просто :lol: :lol: :lol:

StolenBliss
01-09-2011, 22:24
Хахаха нема такъв филм. Преди имаше тема за Тийн ТВ. Леле 1-во място за реалити не ви мърда, честно :D :razz:

machoka
01-09-2011, 22:25
Колата ми е паркирана в момента на 150м от въпросната църквичка, бай дъ уей, и не се бъзикам 8)

ами ако някой ви е заснел тайно :D

WinstonSmith
01-09-2011, 22:26
Прав е. Всичко е фотошоп...

Всъщност снимката е от хола ми, но си поиграх малко и сложих 3-4 църкви и мъгла за заден фон. Също така си сипах и малко пясък в камерата на телефона, за да изглеждат по - автентични. 8)

drlevane2
01-09-2011, 22:26
aве да не си бил в една бяла е36 320 седан с черни брони и прагове? от тея първите е36ци? мръсна и смърдяща на газ?
щото аз те видех с 3ма ямболски цигани вътре да ги обслужваш

аре като ше се биете, се бийте, щото ме дразните :D

http://prikachi.com/images/291/2845291O.jpg

Ето виж я колко е мръсна и си мечтай да имаш мръсна кола като моята. :razz:

drlevane2
01-09-2011, 22:28
Колата ми е паркирана в момента на 150м от въпросната църквичка, бай дъ уей, и не се бъзикам 8)

ами ако някой ви е заснел тайно :D

Кажи с каква кола си бил де? Много добре помня всички коли, които бяха паркирани в близост до църквата, защото я обиколих 2 пъти. :)

MetalZone
01-09-2011, 22:29
Укарах брада кат' поп... докато чакам това пусто клипче... :shock:

drlevane2
01-09-2011, 22:30
Прав е. Всичко е фотошоп...

Всъщност снимката е от хола ми, но си поиграх малко и сложих 3-4 църкви и мъгла за заден фон. Също така си сипах и малко пясък в камерата на телефона, за да изглеждат по - автентични. 8)

Хубаво е, че си признаваш. Сега остава да си признаеш, че беше и ниското човече с качулката, което мина покрай нас и всичко ще е ОК. Ще приема факта, че не си страхливец, но просто си видял, че сме повече и затова си решил да си спестиш парите за инвалидна количка...

CanisDirus
01-09-2011, 22:30
http://prikachi.com/images/291/2845291O.jpg

Ето виж я колко е мръсна и си мечтай да имаш мръсна кола като моята. :razz:
Това е в Банишорънвил, нали?
Много се изложи, Юлианчо, много.
Айде днес ще ти викам Митко.

Ти си някакъв странен образ като героя на ДиКаприо в злокобен остров. Веднага щом те хванат в лъжа и ти пропадне историята си измисляш нова самоличност.
Всичко това в следствие на Инцестшън - сериозно кръвосмешение е падало в рода ти.

w0sh
01-09-2011, 22:31
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

WinstonSmith
01-09-2011, 22:31
АХАХАХХАХАХААХАХ

Точно до църквата няма блокове.

Има една поща и няк'ви останки от бутнат блок. Тааааа, къде паркира БМВ - то? В руините?

Или оттам ни пишеш с Wi - Fi, който ловиш от отец Харалампи? :lol:

MetalZone
01-09-2011, 22:34
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

Разбира се... НО все пак докато чета пътеводител на галактическия стопаджия си чакам клипчето... вярвам, че ще се пръкне поне някое измислено ;/

drlevane2
01-09-2011, 22:34
Ето виж я колко е мръсна и си мечтай да имаш мръсна кола като моята. :razz:
Това е в Банишорънвил, нали?
Много се изложи, Юлианчо, много.
Айде днес ще ти викам Митко.

Ти си някакъв странен образ като героя на ДиКаприо в злокобен остров. Веднага щом те хванат в лъжа и ти пропадне историята си измисляш нова самоличност.
Всичко това в следствие на Инцестшън - сериозно кръвосмешение е падало в рода ти.

Ти нямаше ли да идваш също? Какво стана? Май много ви знаят устите тука а на живо - никой няма. Това е в една горичка до Перник. Ако не вярваш давай утре да си чукнем една среща и да те повозя до там да видиш. Таман да се качиш в БМВ, защото съм сигурен, че само 1 път в живота ти ще ти се отдаде такава възможност - да се качиш в хубава и скъпа кола. Айде сега ми обясни кой е тоя Юлианчо? :lol:

WinstonSmith
01-09-2011, 22:36
Между другото и аз имам едно клипче, ама ме мързи да го качвам сега.

Някакви дебели голи беднячета от Ямбой "танцуват" и се обарват под звуците на Радо Шишарката, Радо Прашката и Радо Октопода.

w0sh
01-09-2011, 22:37
Един педал от Ямбол, на когото баща му редовно му дарява анално щастие/.

strave
01-09-2011, 22:37
Може ли всеки път този анимационен герой да идва с нови истории.Брутално,фатално тъп. И все пак всеки път като му чета мненията имам чувството,че ми пише някакъв развален робот,който е програмиран да пише едно и също. Тоя не може да е човек.

drlevane2
01-09-2011, 22:38
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

Какъв ямболия бе смешник? Казах ли ти да се видим в Банишора? Насра ли се и ти като тоя клоун Winston? Да беше дошъл да видиш от къде съм и що съм!

MetalZone
01-09-2011, 22:40
Ето виж я колко е мръсна и си мечтай да имаш мръсна кола като моята. :razz:
Това е в Банишорънвил, нали?
Много се изложи, Юлианчо, много.
Айде днес ще ти викам Митко.

Ти си някакъв странен образ като героя на ДиКаприо в злокобен остров. Веднага щом те хванат в лъжа и ти пропадне историята си измисляш нова самоличност.
Всичко това в следствие на Инцестшън - сериозно кръвосмешение е падало в рода ти.

Ти нямаше ли да идваш също? Какво стана? Май много ви знаят устите тука а на живо - никой няма. Това е в една горичка до Перник. Ако не вярваш давай утре да си чукнем една среща и да те повозя до там да видиш. Таман да се качиш в БМВ, защото съм сигурен, че само 1 път в живота ти ще ти се отдаде такава възможност - да се качиш в хубава и скъпа кола. Айде сега ми обясни кой е тоя Юлианчо? :lol:

<<< Впрочем наистина има такава горичка НЕ до Перник а В Перник... като се продължи нагоре е рудника... а после се слиза към полицията.

WinstonSmith
01-09-2011, 22:42
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

Какъв ямболия бе смешник? Казах ли ти да се видим в Банишора? Насра ли се и ти като тоя клоун Winston? Да беше дошъл да видиш от къде съм и що съм!

Всъщност я излез за 1-2 минутки, вземи бележчицата, която оставих и я снимай. :)

Или някое я е взел? :razz:

strave
01-09-2011, 22:42
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

Какъв ямболия бе смешник? Казах ли ти да се видим в Банишора? Насра ли се и ти като тоя клоун Winston? Да беше дошъл да видиш от къде съм и що съм! Банишора-ти този квартал си го виждал само на снимка. В кой блок живееш в Банишора а? А нещо фамилия да оставиш,а? Ако си реален,което е невъзможно ще ги кажеш тези неща....само дето ти си толкова анимиран,че в момента най-доброто за тебе е природата да прояви милост и да те закопаят в земята.

w0sh
01-09-2011, 22:43
Той тренира MMA (това е онова новото бойно изкуство)

CanisDirus
01-09-2011, 22:46
Ти нямаше ли да идваш също? Какво стана? Май много ви знаят устите тука а на живо - никой няма. Това е в една горичка до Перник. Ако не вярваш давай утре да си чукнем една среща и да те повозя до там да видиш. Таман да се качиш в БМВ, защото съм сигурен, че само 1 път в живота ти ще ти се отдаде такава възможност - да се качиш в хубава и скъпа кола. Айде сега ми обясни кой е тоя Юлианчо? :lol:

В Перник такива горички няма. Такива пътища още по-малко. Нито такива стълбове.
И как така дори японците пишат по блоговете си за твоето БМВ?
http://blogs.yahoo.co.jp/sb250x/folder/906774.html
http://img2.blogs.yahoo.co.jp/ybi/1/8a/b3/sb250x/folder/906774/img_906774_19358036_2?1198918583
Префектурата Яманаши май няма много общо с Перник.


Ама ти може ли да си чак толкова тъп и да вземеш снимка от първа страница на гугъл?

WinstonSmith
01-09-2011, 22:48
Японците са му снимали БМВ - то в същото положение с YambolEarth. :-x

Добре, че са скрили ямболската регистрация.

MetalZone
01-09-2011, 22:49
CanisDirus, тази горичка е В Перник... както казах нагоре е рудника... после се слиза към полицията... не съм ходил отдава в тази посока, но си мисля, че е от там 98%.. пътят е разнебит, но на места е доста добър

MetalZone
01-09-2011, 22:50
И това не е стълб, а е част от ограда/порта. :-o

assd
01-09-2011, 22:54
лудница, пак съм изпуснал сеирО

8-)

LadyDi
01-09-2011, 22:55
Canis, не са японците.
Мен ако питаш, пича сам е писал в тоя японски форум да се похвали с новата си кола, дето я е снимал в горичката до Перник.

drlevane2
01-09-2011, 22:58
Ти нямаше ли да идваш също? Какво стана? Май много ви знаят устите тука а на живо - никой няма. Това е в една горичка до Перник. Ако не вярваш давай утре да си чукнем една среща и да те повозя до там да видиш. Таман да се качиш в БМВ, защото съм сигурен, че само 1 път в живота ти ще ти се отдаде такава възможност - да се качиш в хубава и скъпа кола. Айде сега ми обясни кой е тоя Юлианчо? :lol:

В Перник такива горички няма. Такива пътища още по-малко. Нито такива стълбове.

Префектурата Яманаши май няма много общо с Перник.


Ама ти може ли да си чак толкова тъп и да вземеш снимка от първа страница на гугъл?


Впрочем наистина има такава горичка...

Е КАКВО СТАНА БЕ ИЗРОД ЛЪЖЛИВ?! СНИМКАТА Е ПРАВЕНА ОТ ПРЕДИШНИЯ СОБСТВЕНИК (БРАТОВЧЕД МИ) В ГОРИЧКА ДО ПЕРНИК! Тая снимка я има постната в 1000 форума, включително и в чуждестранни! Нямам си и идея как е попаднала в този японския, но това не променя факта, че в момента АЗ Я КАРАМ!

assd
01-09-2011, 23:00
дай клипче бе, нема седим тука до утре ве каун. аз тва чакам да се посмеем па да си одим да си легам

realantisocial
01-09-2011, 23:00
Ямбол пак се насра :) От офисите до НДК / къде са ?!? / та чак до църквата в Банишора.

DaemonBoy
01-09-2011, 23:02
Познайте какво! Клипчето не можало да се запамети на телефона :o

drlevane2
01-09-2011, 23:03
Това клипче е само нещастният опит на ямболията да поддържа интереса върху себе си, все още тъжащ, че голото събиране с приятели му се е разминало.

сигурно дори търси клипове у вибокса на тая църква през нощта.

Какъв ямболия бе смешник? Казах ли ти да се видим в Банишора? Насра ли се и ти като тоя клоун Winston? Да беше дошъл да видиш от къде съм и що съм! Банишора-ти този квартал си го виждал само на снимка. В кой блок живееш в Банишора а? А нещо фамилия да оставиш,а? Ако си реален,което е невъзможно ще ги кажеш тези неща....само дето ти си толкова анимиран,че в момента най-доброто за тебе е природата да прояви милост и да те закопаят в земята.

39 блок живея. Димитър Рацов съм. Поразпитайте малко преди да говорите бе!

assd
01-09-2011, 23:03
телефона е с шайба

CanisDirus
01-09-2011, 23:03
Е КАКВО СТАНА БЕ ИЗРОД ЛЪЖЛИВ?! СНИМКАТА Е ПРАВЕНА ОТ ПРЕДИШНИЯ СОБСТВЕНИК (БРАТОВЧЕД МИ) В ГОРИЧКА ДО ПЕРНИК! Тая снимка я има постната в 1000 форума, включително и в чуждестранни! Нямам си и идея как е попаднала в този японския, но това не променя факта, че в момента АЗ Я КАРАМ!
Бате, бегом до префектурата, дето я споменах. някакъв там се хвали, че колата е нгова и какъв тунинг й е правил.
Набий го тоя пишман самурай.

А това е твоя братовчед, дето беше адвокат и щеше да ни съди, че сме слагали снимки, които уж били твой, ама после не били твой.
Същия ли?

MetalZone
01-09-2011, 23:05
Клипче нещо няма... аз лягам. Лека на всe.

babity
01-09-2011, 23:05
Айде верно качвай клипче ако ще качваш, 'щото мно'о ми се приспа, деееба

anonymous768631
01-09-2011, 23:06
Тоя да не е някой бабаит?
Пич ела ми на гости, че с едно приятелче отдавна не сме въргаляли путьовци!

drlevane2
01-09-2011, 23:07
дай клипче бе, нема седим тука до утре ве каун. аз тва чакам да се посмеем па да си одим да си легам

Момчето му звъня, но не си вдига телефона. Вероятно си е легнал или са го дръпнали да пуши някъде масур. Редовно така правят. Утре сутринта ще го видим клипа при всички условия!

yakuza_
01-09-2011, 23:07
Дай само ЕГН и номер на лична карта :lol: :lol: :lol: Че да взема да тегля 1 заем

CanisDirus
01-09-2011, 23:07
Айдеее и Аскуу дойде.

Айде сакаме клипче. Айде чакаме.
:grin:

assd
01-09-2011, 23:08
ибати разбрания пич, кво го ебавате. карайте си голфовете 8-) 8-)

CanisDirus
01-09-2011, 23:09
Момчето му звъня, но не си вдига телефона. Вероятно си е легнал или са го дръпнали да пуши някъде масур. Редовно така правят. Утре сутринта ще го видим клипа при всички условия!
А да не са го дръпнали манекенките в джакузито да пие синьо джони и да ги ебе?
:-o

StolenBliss
01-09-2011, 23:09
Накрая нема да има никво клипче и ние ше сме най-големите злета, дето въобще се надяваме на нещо :Д

realantisocial
01-09-2011, 23:09
дай клипче бе, нема седим тука до утре ве каун. аз тва чакам да се посмеем па да си одим да си легам

Момчето му звъня, но не си вдига телефона. Вероятно си е легнал или са го дръпнали да пуши някъде масур. Редовно така правят. Утре сутринта ще го видим клипа при всички условия!

Точно така се е случило мойто момче. Сега си лягай, моля ти се, че утре си на училище.

drlevane2
01-09-2011, 23:10
Е КАКВО СТАНА БЕ ИЗРОД ЛЪЖЛИВ?! СНИМКАТА Е ПРАВЕНА ОТ ПРЕДИШНИЯ СОБСТВЕНИК (БРАТОВЧЕД МИ) В ГОРИЧКА ДО ПЕРНИК! Тая снимка я има постната в 1000 форума, включително и в чуждестранни! Нямам си и идея как е попаднала в този японския, но това не променя факта, че в момента АЗ Я КАРАМ!
Бате, бегом до префектурата, дето я споменах. някакъв там се хвали, че колата е нгова и какъв тунинг й е правил.
Набий го тоя пишман самурай.

А това е твоя братовчед, дето беше адвокат и щеше да ни съди, че сме слагали снимки, които уж били твой, ама после не били твой.
Същия ли?

Ти японски ли знаеш бе? Я се стегни. Понеже братовчед ми я е поствал тая снимка навсякъде, явно някой глупав дръпнат я е качил в сайта си просто. Човека ти каза, че горичката е до Перник. Какво още искаш?

realantisocial
01-09-2011, 23:11
Момчето му звъня, но не си вдига телефона. Вероятно си е легнал или са го дръпнали да пуши някъде масур. Редовно така правят. Утре сутринта ще го видим клипа при всички условия!
А да не са го дръпнали манекенките в джакузито да пие синьо джони и да ги е**?
:-o

Пропускаш хипермощния уайърлес. Той все пак ще влезе във форума да се погъбарка малко с хората, че няма кво да прави с трите п.чки и синьото джони.

assd
01-09-2011, 23:11
момчето е пичага, прати ми клипчето оти телефона му е с шайба и ме помоли да го кача

ето ги цялата група http://vbox7.com/play:dd4001ad

4ма и с бмв с червен кош

CanisDirus
01-09-2011, 23:12
Ти японски ли знаеш бе? Я се стегни. Понеже братовчед ми я е поствал тая снимка навсякъде, явно някой глупав дръпнат я е качил в сайта си просто. Човека ти каза, че горичката е до Перник. Какво още искаш?

translate.google.com говори всички езици и цели сайтове превежда.
У Ямбол такива работи има ли?

drlevane2
01-09-2011, 23:12
Тоя да не е някой бабаит?
Пич ела ми на гости, че с едно приятелче отдавна не сме въргаляли путьовци!

Голям бабаит съм, да. Ям дробчетата на такива скелети като тебе. Ела ти до София. Аз в такива села като асково не съм стъпвал дори...

anonymous768631
01-09-2011, 23:19
Ще стъпиш, нали си бабаит, а аз - скелет!
И защо да дойда? И мен да заебеш... Да идеш да си караш БМВ-то и да качваш снимките по таджикистански сайтове ли?

CanisDirus
01-09-2011, 23:19
Пусни една снимка в анфас, че да се оглеждаме за теб.

anonymous768631
01-09-2011, 23:20
Я ли уъ?

drlevane2
01-09-2011, 23:22
Накрая нема да има никво клипче и ние ше сме най-големите злета, дето въобще се надяваме на нещо :Д

Клипче ще има утре! Аз не съм лъжец, за разлика от някой хора тука!

anonymous768631
01-09-2011, 23:25
Не ти лЕчи!
:D
Аз ти казвам. Ако искаш да ми помогнеш да позагрея някой ден. Изсипваш се у малко Аскуу на площада. Призвъняваш. Хва'там такси и идвам да ви троша и вас и японското БМВ, снимано преди това до Перник.
Ама да не се оплакваш после. Предупреждавам те! Аз съм луд, притреперам ли и гуми няма да ви останат!
Хайде, лягам, че ми писна да се занимавам с кретени!

drlevane2
01-09-2011, 23:29
Ще стъпиш, нали си бабаит, а аз - скелет!
И защо да дойда? И мен да заебеш... Да идеш да си караш БМВ-то и да качваш снимките по таджикистански сайтове ли?

Незнам в аскуу дали имате БМВ-та или въобще дали си се качвал на такава кола, но трябва да те уверя, че гори доста. Плати ми бензина до аскуу и ще дойда. В прочем дори не го знам къде е на картата това село, но ако наистина си толкова голям отворко мога да дойда да те izkarta.

CanisDirus
01-09-2011, 23:29
:razz: :razz:

Omiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :lol:

drlevane2
01-09-2011, 23:37
Не ти лЕчи!
:D
Аз ти казвам. Ако искаш да ми помогнеш да позагрея някой ден. Изсипваш се у малко Аскуу на площада. Призвъняваш. Хва'там такси и идвам да ви троша и вас и японското БМВ, снимано преди това до Перник.
Ама да не се оплакваш после. Предупреждавам те! Аз съм луд, притреперам ли и гуми няма да ви останат!
Хайде, лягам, че ми писна да се занимавам с кретени!

Я бързо излизай от филма, отивай да си миеш краката и си лягай. Ще ви изям дробчетата на всичките аскуувски мърши... :razz:

drlevane2
01-09-2011, 23:39
дай клипче бе, нема седим тука до утре ве каун. аз тва чакам да се посмеем па да си одим да си легам

Момчето му звъня, но не си вдига телефона. Вероятно си е легнал или са го дръпнали да пуши някъде масур. Редовно така правят. Утре сутринта ще го видим клипа при всички условия!

Точно така се е случило мойто момче. Сега си лягай, моля ти се, че утре си на училище.

Миналата година завърших. На частни уроци при майка ти съм утре - секс тактика на практика... :lol:

CanisDirus
01-09-2011, 23:40
Ямболските лафове с майките. Еееех мъкааааааааааааааа
:razz:

drlevane2
01-09-2011, 23:42
Ямболските лафове с майките. Еееех мъкааааааааааааааа
:razz:

Май е време и ти да си лягаш. Нямам нищо общо с Ямбол. И адрес си дадох и казах кой съм - никой не дойде да ме види, че съм истински и че съм от Банишора. Какво искаш още...

Disrespect
01-09-2011, 23:43
тва наркотиците не прощават..

CanisDirus
01-09-2011, 23:47
Ямболските лафове с майките. Еееех мъкааааааааааааааа
:razz:

Май е време и ти да си лягаш. Нямам нищо общо с Ямбол. И адрес си дадох и казах кой съм - никой не дойде да ме види, че съм истински и че съм от Банишора. Какво искаш още...
Искам твоя снимка, за да мастурбирам на нея :-) :-)

drlevane2
01-10-2011, 00:36
Ямболските лафове с майките. Еееех мъкааааааааааааааа
:razz:

Май е време и ти да си лягаш. Нямам нищо общо с Ямбол. И адрес си дадох и казах кой съм - никой не дойде да ме види, че съм истински и че съм от Банишора. Какво искаш още...
Искам твоя снимка, за да мастурбирам на нея :-) :-)

Знам те, че си педалче и обичаш да те чукат. Ела в Банишора утре ако искаш да ти се изредим с всичките ми авери... ;)

realantisocial
01-10-2011, 07:53
Тоя циганин не е интересен вече. Закривайте тая тема.

DrunkenLullaby
01-10-2011, 08:26
ПРЕСВЕТА ДЕВО ОТ ГЛАДЕЛУПЕ,


пиша в тоя форум веднъж на високосна, но Бог ми е свидетел, че най-доброто решение, което взех днес, е да вляза да поразгледам. За пети път в съзнателния си живот буквално се срутих от стола от смях ( без да преувеличавам ).

ЛОБОТОМИЯ за автора. Спешна. Незабавна.

CanisDirus
01-10-2011, 08:41
Чакаме клипчето. Ямболската телевизия в момента го монтажира и режисира. Музиката е на Дражето :booooomb:

novasum
01-10-2011, 09:42
Беше ми интересно да прочета цялата тема :lol: :lol:
Тааа къде е клипчето :lol: :lol: :lol:

semantics
01-10-2011, 09:44
Абе, скелет е нещо ужасно обидно, така ли?

gandalfepi4
01-10-2011, 10:02
Тааа, сега се върнах, драги форумници.

И познайте к'во? Нямаше никой. (СКАНДАЛ! НЕОЧАКВАНО!)

Полафихме си малко с manliftingbanner, подишах чист въздух 20тина минутки и се прибрах.

Странно защо никой не дойде. :-o Бях сам, а не разполагам с някаква страхотна физика, с която да уплаша Доктора от СЗ.

П.П. В момента се качват снимки от напълно пустото място на "събитията"

Ако лъжеш цялата ти рода до девето коляно да се разболее от рак и да Омрат в адски мъки. 4 човека бяхме там, освен мене още 3-ма могат да го потвърдят, единия от които има регистрация тука и в момента се прибира и ще влезе да разкаже. Така че очаквайте включване!!!


абе клип че няма да видим е ясно ама аре поне да се включи въпросния да стане още по-фън :D

тъкмо ще разкаже защо не вдига и какво точно се е случило с въпросното клипче

MetalZone
01-10-2011, 11:07
Чакаме от умрел писмо.

WILD__BOY
01-10-2011, 12:29
aве да не си бил в една бяла е36 320 седан с черни брони и прагове? от тея първите е36ци? мръсна и смърдяща на газ?
щото аз те видех с 3ма ямболски цигани вътре да ги обслужваш

аре като ше се биете, се бийте, щото ме дразните :D

http://prikachi.com/images/291/2845291O.jpg

Ето виж я колко е мръсна и си мечтай да имаш мръсна кола като моята. :razz:

http://img337.imageshack.us/img337/3753/img7179testvx01.jpg
ти си мечтай да имаш като моята :*

novasum
01-10-2011, 12:45
ИСКАМММ КЛИПЧЕ 8)

WinstonSmith
01-10-2011, 12:48
Тоя още ли е тука бе....

АХАХАХХААХХАХАХХАХА

И къде е тази църква, която я има на снимките? В ямбол?

reoffender
01-10-2011, 12:51
Темата ми оправи деня . :razz:



АХАХАХАХХХА

drlevanebanishora
01-10-2011, 12:55
Който ме трие цял живот само гадни болести да го мъчат и на оня свят мира да няма! Защо ме триеш бе майка ти циганска ше еба? И моя човек го триете като постне клипчето в темата, какво клипче искате тогава? Насранковци!

drlevanebanishora
01-10-2011, 12:57
Тоя още ли е тука бе....

АХАХАХХААХХАХАХХАХА

И къде е тази църква, която я има на снимките? В ямбол?

Църквата не е в Банишора! Даже мисля, че не е в София! По-вероятно е да е в Ямбол верно...

CanisDirus
01-10-2011, 12:57
Айде давай клипчето.

drlevanebanishora
01-10-2011, 12:59
Айде давай клипчето.

Как да го дам бе орляк? Понеже съм новорегистриран не мога да качвам нищо! А моя човек го изтриха когато го постна в темата! И какво правим сега ще се трием ли? Нещо много ама много взехте да насирате, ебахти путьовците смешни!

CanisDirus
01-10-2011, 13:03
Както даде и снимката бе, смешник. Сложи на няколко места разстояния.

Искаме да видим по-голям мангал от Цветино дукати.

WinstonSmith
01-10-2011, 13:04
А забелязвате ли, че този път никът му е Доктор Ливайн?

:razz: :razz: :razz:

Явно е като Пинокио, само че вместо носът му увисват ушите като лъже.

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:05
Както даде и снимката бе, смешник. Сложи на няколко места разстояния.

Искаме да видим по-голям мангал от Цветино дукати.

Снимката я постнах с нормален линк! Изтриха ми го оня рег с повечето мнения и вече не мога! Сега ми показва, че съм новорегистриран! Кажи им да спрат да ме трият, ще натрупам пак мнения и ще мога да го постна клипа!

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:06
А забелязвате ли, че този път никът му е Доктор Ливайн?

:razz: :razz: :razz:

Явно е като Пинокио, само че вместо носът му увисват ушите като лъже.

Идиот си ама пълен, заклевам се! Всичките ми предишни никове бяха drlevane, ако не си забелязал... :razz:

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:07
И предлагам много добри наколенки - когато натроша на някой колената му ги давам да си ги възстановява! Минават само за половин година! :cool:

CanisDirus
01-10-2011, 13:09
Ника даже си го е объркал, щото првилното е Dr. Levine
Levene ще да се чете Ливин май.

Дай само кода от видеото бе

watch?v=u3L2_Z2V2tg

и кажи, дали е в тубата, или вбокса.

Деебим неграмотния ямболски

WinstonSmith
01-10-2011, 13:10
А забелязвате ли, че този път никът му е Доктор Ливайн?

:razz: :razz: :razz:

Явно е като Пинокио, само че вместо носът му увисват ушите като лъже.

Идиот си ама пълен, заклевам се! Всичките ми предишни никове бяха drlevane, ако не си забелязал... :razz:

Мне, говоря за Ненормалника, марулята и всички останали. Не мисли, че сме ги забравили. :)

Помним, Юлчо, помним....

Disrespect
01-10-2011, 13:11
Защо ли се сещам за Релефа като ти чета буламачите, олигофренче?

CanisDirus
01-10-2011, 13:18
И предлагам много добри наколенки - когато натроша на някой колената му ги давам да си ги възстановява! Минават само за половин година! :cool:

Кажи сега за якето на Дончо и Гергана бе, банишорски.
И него ли са го снимали в узбекистанските сйтове?

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:33
Ника даже си го е объркал, щото првилното е Dr. Levine
Levene ще да се чете Ливин май.

Дай само кода от видеото бе

watch?v=u3L2_Z2V2tg

и кажи, дали е в тубата, или вбокса.

Деебим неграмотния ямболски

Видеото е в rapidshare! И не мога по никакъв начин да постна линк тука, раииш ли?

LadyDi
01-10-2011, 13:34
Ника даже си го е объркал, щото првилното е Dr. Levine
Levene ще да се чете Ливин май.

Дай само кода от видеото бе

watch?v=u3L2_Z2V2tg

и кажи, дали е в тубата, или вбокса.

Деебим неграмотния ямболски

Видеото е в rapidshare! И не мога по никакъв начин да постна линк тука, раииш ли?
Това са пълни глупости, раииш ли?
Айде недей да продаваш краставици на краставичаря.

yakuza_
01-10-2011, 13:34
Всъщност може :lol: :lol: :lol:

CanisDirus
01-10-2011, 13:36
качи го в банишорашеър бе :o :o

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:41
Защо ли се сещам за Релефа като ти чета буламачите, олигофренче?

Релефа е мишка в сравнение с мене. И към тебе отправям покана - ела на тренировките в Дескрим или в Банишора вечерта да се видим?!

WinstonSmith
01-10-2011, 13:42
И как винаги измисля възможно най - спрелия начин да се "измъкне". :D

Айде, ямболски, аз отивам на РЕАЛНА тренировка. Ако не са те баннали като се върна ще се позабавлявам още. :grin:

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:43
Ника даже си го е объркал, щото првилното е Dr. Levine
Levene ще да се чете Ливин май.

Дай само кода от видеото бе

watch?v=u3L2_Z2V2tg

и кажи, дали е в тубата, или вбокса.

Деебим неграмотния ямболски

Видеото е в rapidshare! И не мога по никакъв начин да постна линк тука, раииш ли?
Това са пълни глупости, раииш ли?
Айде недей да продаваш краставици на краставичаря.

Абе ти проста ли си или се правиш на такава бе? ЕБАХТИ ОЛИГОФРЕНИТЕ СТЕ СЕ СЪБРАЛИ В ТОЗИ ФОРУМ, ЗАКЛЕВАМ СЕ! Пише ми, че съм новорегистриран и че не мога да поствам линкове от други сайтове! Нещо не ти се вярва ли? Искаш ли снимка да направя?!?!?!?!?!?

realantisocial
01-10-2011, 13:43
Няма начин да се обадим на ченгетата или на лекарите, нали ? Няма да ни възприемат на сериозно, а е очевидно от месеци, че това момче има нужда от медицинска помощ и грижи. Най-вероятно детето няма вина за психическите си разстройства. Нека някой по-запознат каже има ли възможност да му се помогне по някакъв начин ?

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:43
Всъщност може :lol: :lol: :lol:

На майка ти путката може изруд...

LadyDi
01-10-2011, 13:45
А ти си прост като гъбена семка.
Аз ли да те уча как новорегистриран може да пусне линк, ако иска?
Нито съм ти майка, нито ми плащат да те образовам.

Пък и това само потвърждава, че няма клип. И че си наистина... one of a kind.

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:46
Няма начин да се обадим на ченгетата или на лекарите, нали ? Няма да ни възприемат на сериозно, а е очевидно от месеци, че това момче има нужда от медицинска помощ и грижи. Най-вероятно детето няма вина за психическите си разстройства. Нека някой по-запознат каже има ли възможност да му се помогне по някакъв начин ?

Куките няма да те спасят! Виж, след като ти начупа тиквата, лекарите ще могат, вероятно! Просто много се бием, бате. И си търсим някой да се млатим у Банишоро. Ама всичките тука сте много ама много насрани. Тоя виж го, олигофрена, отивал на измислените си тренировки ахахаха! Какво тренираш бе бахтич?

CanisDirus
01-10-2011, 13:46
Защо ли се сещам за Релефа като ти чета буламачите, олигофренче?

Релефа е мишка в сравнение с мене. И към тебе отправям покана - ела на тренировките в Дескрим или в Банишора вечерта да се видим?!

Ти си нищо пред машината бог.
Докато не си пуснеш снимки по чурка с меч в ръка не важиш.

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:48
А ти си прост като гъбена семка.
Аз ли да те уча как новорегистриран може да пусне линк, ако иска?
Нито съм ти майка, нито ми плащат да те образовам.

Пък и това само потвърждава, че няма клип. И че си наистина... one of a kind.

Гъбена семка ахахахахахахахахаха - ти си бавноразвиваща, заклевам се. Гъбите семка ли имат бе госпожа модератор?! ААХАХАХАХАХХА не е реално просто колко сте спрели всички тука! Новорегистрираните НЕ МОГАТ ДА ПУСКАТ ЛИНКОВЕ! Още един път кажи че може и ще ти направя снимка, белим тогава си затвориш пълната със сперма Оста. :razz:

realantisocial
01-10-2011, 13:49
Няма начин да се обадим на ченгетата или на лекарите, нали ? Няма да ни възприемат на сериозно, а е очевидно от месеци, че това момче има нужда от медицинска помощ и грижи. Най-вероятно детето няма вина за психическите си разстройства. Нека някой по-запознат каже има ли възможност да му се помогне по някакъв начин ?

Куките няма да те спасят! Виж, след като ти начупа тиквата, лекарите ще могат, вероятно! Просто много се бием, бате. И си търсим някой да се млатим у Банишоро. Ама всичките тука сте много ама много насрани. Тоя виж го, олигофрена, отивал на измислените си тренировки ахахаха! Какво тренираш бе бахтич?

Юлияне, никой не ти вярва батко. Пък вчера не се появи пред църквата в Банишора. Ти всъщност дори не знаеш къде е този квартал. Защо изобщо се занимаваш ? Всички ти се подиграват - ТОВА НЕ Е ГОТИНО. Не ставаш по-готин, когато всички ти се подиграват.
Защо не отидеш да поговориш с психоложката в училището ти. Може да има ефект.

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:50
И как винаги измисля възможно най - спрелия начин да се "измъкне". :D

Айде, ямболски, аз отивам на РЕАЛНА тренировка. Ако не са те баннали като се върна ще се позабавлявам още. :grin:

Ще кажеш ли какво тренираш бе скелет?! Нали ти е ясно, че сега в момента в София най-яките сме ние от ММА? Боксьори, джудисти, каратисти, борци и т.н отдавна им мина модата!

DaemonBoy
01-10-2011, 13:50
Ми прати линка на лично на мен или на някой друг да го постне бе :razz:

yakuza_
01-10-2011, 13:51
Всъщност може :lol: :lol: :lol:

На майка ти п****та може изруд...
може, но ти си толкова ограничен, че не може да се сетиш как, изрОд

CanisDirus
01-10-2011, 13:53
Ще кажеш ли какво тренираш бе скелет?! Нали ти е ясно, че сега в момента в София най-яките сме ние от ММА? Боксьори, джудисти, каратисти, борци и т.н отдавна им мина модата!

:lol:

Юлка, вземи се образовай, какво е ММА.

Иначе ти забранявам да говориш за релефа, докато не направиш такава физика http://www.picvalley.net/u/2017/164895548016598717121294667489pL1GaYUs6H4jCQg7n2Dd .JPG

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:54
Няма начин да се обадим на ченгетата или на лекарите, нали ? Няма да ни възприемат на сериозно, а е очевидно от месеци, че това момче има нужда от медицинска помощ и грижи. Най-вероятно детето няма вина за психическите си разстройства. Нека някой по-запознат каже има ли възможност да му се помогне по някакъв начин ?

Куките няма да те спасят! Виж, след като ти начупа тиквата, лекарите ще могат, вероятно! Просто много се бием, бате. И си търсим някой да се млатим у Банишоро. Ама всичките тука сте много ама много насрани. Тоя виж го, олигофрена, отивал на измислените си тренировки ахахаха! Какво тренираш бе бахтич?

Юлияне, никой не ти вярва батко. Пък вчера не се появи пред църквата в Банишора. Ти всъщност дори не знаеш къде е този квартал. Защо изобщо се занимаваш ? Всички ти се подиграват - ТОВА НЕ Е ГОТИНО. Не ставаш по-готин, когато всички ти се подиграват.
Защо не отидеш да поговориш с психоложката в училището ти. Може да има ефект.

За последен път казвам, че се казвам Димитър, фамилията ми е Рацов! От сега нататък някой ако ме нарече Юлиян - няма да му отговарям на поста а просто ще се смея! Вчера бях пред църквата в Банишора в бяло БМВ320М и има още 3-ма човека които могат да го потвърдят това! Единия, който има рег тука, му го изтриха, задето постна клипчето в темата (което уж толкова искахте да видите)...

drlevanebanishora
01-10-2011, 13:56
Ще кажеш ли какво тренираш бе скелет?! Нали ти е ясно, че сега в момента в София най-яките сме ние от ММА? Боксьори, джудисти, каратисти, борци и т.н отдавна им мина модата!

:lol:

Юлка, вземи се образовай, какво е ММА.

Иначе ти забранявам да говориш за релефа, докато не направиш такава физика

Смесени бойни изкуства. Тренирам малко повече от година и ти ли ще ми кажеш какво е ММА?! Мани го тоя, че не мога да го гледам, Това ли ти е идеала за физика?! ААХАХАХАХАХАХ виж какво шкембенце има тоя палячо! С мене ли тръгваш да го сравняваш бе? Такива като тоя измислени по 5 наведнъж ги бия...

CanisDirus
01-10-2011, 13:58
Мите, като ти гледам гърба дали имаш и 60 кила.
Кой те знае, в каква категория се състезаваш.
Гледал съм ти клипчето 1 man 1 jar.

anonymous768631
01-10-2011, 13:59
За последен път казвам, че се казвам Димитър, фамилията ми е Рацов! От сега нататък някой ако ме нарече Юлиян - няма да му отговарям на поста а просто ще се смея! Вчера бях пред църквата в Банишора в бяло БМВ320М и има още 3-ма човека които могат да го потвърдят това! Единия, който има рег тука, му го изтриха, задето постна клипчето в темата (което уж толкова искахте да видите)...

Кой тоя бе? Онзи, когото го викна три моделки в джакузито, за да пие Синьо Джони и да шмърка кока от дупетата им?



Незнам в аскуу дали имате БМВ-та или въобще дали си се качвал на такава кола, но трябва да те уверя, че гори доста. Плати ми бензина до аскуу и ще дойда. В прочем дори не го знам къде е на картата това село, но ако наистина си толкова голям отворко мога да дойда да те izkarta.

Какво е туй БМВ? Яде ли се, пие ли се? Сигурно е нещо като японската кухня, то нали беше оттам твоето.
Ами ела, здраве да е! Такива като теб много ги обичаме. Та ти от Ямбол си си доста наблизо, така че едва ли ще е проблем.



На майка ти п****та може изруд...

'Що така бе? Твоята не дава ли?

Brooklyn
01-10-2011, 14:02
kartacha рядко виждам вече татуси с готически шрифт ,мислех че съм само аз останал от онова футболно-сбъркано поколение с такъв шрифт :D

LadyDi
01-10-2011, 14:04
Тоя верно е много праволинеен.
Как ви забавлява, не разбирам.

Но аз мисля да го приключвам.

anonymous768631
01-10-2011, 14:07
kartacha рядко виждам вече татуси с готически шрифт ,мислех че съм само аз останал от онова футболно-сбъркано поколение с такъв шрифт :D

Ами, аз съм по-малък, на години...
Не съм от това поколение, но все пак смятам, че шрифтът Old London е велик!

LadyDi, моля те! Остави мишчицата, да си поиграем малко.

machoka
01-10-2011, 14:07
Колежке тЕгли му секирата на тоя палячо и да затваряме цирка.

CanisDirus
01-10-2011, 14:07
Чакай още ден-два. да го пусне това прословуто видео...

LadyDi
01-10-2011, 14:08
Чакай още ден-два. да го пусне това прословуто видео...
Ти не разбра ли, че видео няма. Чудно как ще ми пусне снимка, че не може да пуска линкове, когато... хм, не може да пуска линкове...

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:13
Мите, като ти гледам гърба дали имаш и 60 кила.
Кой те знае, в каква категория се състезаваш.
Гледал съм ти клипчето 1 man 1 jar.

68 кила съм в полутежка. Не съм дебел а съм оформен добре, за разлика от Релефа! Кво да ти кажа за гърба ми, не е кой знае какво, но мацките го харесват. Това е важното... 8)

CanisDirus
01-10-2011, 14:17
Няма да пъдите форумния бийбър!
:o :o :o

Глобала нъпдихте, свастица напъдихте, аман...

anonymous768631
01-10-2011, 14:18
Абе 68 не знам, но 65 попикан, посран, дъжд валян с камъни в джоба може и да ги докараш.
Клип, че няма да видим, ясно е...
Ама да му дадем последен шанс.
Я сложи:
<линк> Ще ти даде, че изображението е невалидно. Все пак ще можем да видим линка. Реално обаче може наистина да го пратиш по ЛС. Хайде! Prove a point!

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:19
[quote=drlevanebanishora]
За последен път казвам, че се казвам Димитър, фамилията ми е Рацов! От сега нататък някой ако ме нарече Юлиян - няма да му отговарям на поста а просто ще се смея! Вчера бях пред църквата в Банишора в бяло БМВ320М и има още 3-ма човека които могат да го потвърдят това! Единия, който има рег тука, му го изтриха, задето постна клипчето в темата (което уж толкова искахте да видите)...


Кой тоя бе? Онзи, когото го викна три моделки в джакузито, за да пие Синьо Джони и да шмърка кока от дупетата им?

Този който на живо ще те разфасова. :)



Незнам в аскуу дали имате БМВ-та или въобще дали си се качвал на такава кола, но трябва да те уверя, че гори доста. Плати ми бензина до аскуу и ще дойда. В прочем дори не го знам къде е на картата това село, но ако наистина си толкова голям отворко мога да дойда да те izkarta.


Какво е туй БМВ? Яде ли се, пие ли се? Сигурно е нещо като японската кухня, то нали беше оттам твоето.
Ами ела, здраве да е! Такива като теб много ги обичаме. Та ти от Ямбол си си доста наблизо, така че едва ли ще е проблем.

Нормално е в село като аскуу да не знаете какво значи БМВ. Ела в София и ще те повозя в багажника ако искаш, ако те сложа на седалките ще ми ги омърсиш. Не съм от Ямбол, не ги слушай тия нещастници какво ти приказват. Бъркат ме с някой. От София съм и живея в Банишора. Заповядай!



На майка ти п****та може изруд...


'Що така бе? Твоята не дава ли?

Не дава, но поне имам майка за разлика от тебе, сираче...

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:21
Тоя верно е много праволинеен.
Как ви забавлява, не разбирам.

Но аз мисля да го приключвам.

Ако ме изтриеш деца да нямаш!

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:22
Колежке тЕгли му секирата на тоя палячо и да затваряме цирка.

Пианистче, без да лаеш и ти, ела в Банишора да ти начупя нежните ръчички. Ще ти дам да ми посвириш на пианото ако искаш...

CanisDirus
01-10-2011, 14:23
Юлиане, защо нямаш приятели?

anonymous768631
01-10-2011, 14:24
От скелет до сирак! Прогресираш! :?
Ха, не знаем в Хасково, но вие в Ямбол май не знаете какво е ирония, а?
А този твоя, 'дето ще ме разфасова на живо, си го представям виртуално какво ще ме направи, ако е и на половина на твоята величина! :razz:

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:24
Чакай още ден-два. да го пусне това прословуто видео...
Ти не разбра ли, че видео няма. Чудно как ще ми пусне снимка, че не може да пуска линкове, когато... хм, не може да пуска линкове...

ВИДЕО ИМА! Попитайте този който го изтри неска от темата след като моя приятел го постна!

DaemonBoy
01-10-2011, 14:25
Канисе, щото е социопат ;(

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:26
От скелет до сирак! Прогресираш! :?
Ха, не знаем в Хасково, но вие в Ямбол май не знаете какво е ирония, а?
А този твоя, 'дето ще ме разфасова на живо, си го представям виртуално какво ще ме направи, ако е и на половина на твоята величина! :razz:

Искаш да кажеш ние в София - твоята столицата, селянче. Ела до Банишора и виж какво ще те направи! Ще те връщат до селото ти с катафалка...

Disrespect
01-10-2011, 14:26
на бокса му била минала модата..











:D :D :D :D :D :D :D






ЕВАЛА!

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:26
Юлиане, защо нямаш приятели?

ФЕЙСПАЛМ! ААХАХАХАХАХАХА

CanisDirus
01-10-2011, 14:27
Юлиане, скоро няма да останат градове из България, в които да се движиш безопасно :o :o

DaemonBoy
01-10-2011, 14:28
Юлиане, скоро няма да останат градове из България, в които да се движиш безопасно :o :oСамо може би в Ямбол 8) 8)

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:29
на бокса му била минала модата..











:D :D :D :D :D :D :D






ЕВАЛА!

Отдавна и то. Не сме отдавна в мутренските години, когато вървежни бяха боксьорите и борците. Сега в момента вървежни сме ние от ММА! ;)

anonymous768631
01-10-2011, 14:29
Ай! Ето го нашият герой!!! (http://www.youtube.com/watch?v=Tfsub0Hkk-Q)

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:30
Юлиане, скоро няма да останат градове из България, в които да се движиш безопасно :o :o

Добре, Юлиане. Важното е, че в София се движа безопасно а за другите провинциални села грам не ме ебе...

anonymous768631
01-10-2011, 14:33
Движиш се безопасно, в GTA Sofia пача...

CanisDirus
01-10-2011, 14:33
Ти София си я виждал само по телевизора :o :o :o

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:34
Ай! Ето го нашият герой!!!

Нещо май не ти мина ебавката. Само бавноразвиващ като тебе неможе да схване, че това клипче е направено за ташака. Този който се бие въобще не е тренирал дори, личи си по движенията му. А тази която го срита хващам бас, че ще ви смачка всичките селяни в квартала... :lol:

anonymous768631
01-10-2011, 14:36
Тази, която го ритна, мога да я оползотворя анално, а този, когото го сритаха, е някой от твоя калибър...

drlevanebanishora
01-10-2011, 14:39
Тази, която го ритна, мога да я оползотворя анално, а този, когото го сритаха, е някой от твоя калибър...

Ти нямаш с кво, понеже си содомит и са ти го рязнали като си бил малък още. Някой от моя калибър би те разфасовал, казах ти го вече...

LadyDi
01-10-2011, 15:02
Край...

Infinity
01-10-2011, 15:05
За първи път нещо (в случая някой) ме накара да прочета тема от 14 страници , но пък си заслужаваше - добре се посмях на г-н Рацов ! :grin:
От 5-6 стр. май тръпна в очакване на видя това толкова очаквано видео , ноо ... уви стигнах до последната страница , а пък клипче нямаа.
Великият Митьо толково тъпичък , че не може да ни предостави по някакъв начин линка , макар че има възможности , ноо...
8-) Затова смятам официално да му кажа , че моите ЛС са отворени за несъществуващият линк .. 8-) :-P

CanisDirus
01-10-2011, 15:06
Тази, която го ритна, мога да я оползотворя анално, а този, когото го сритаха, е някой от твоя калибър...

Ти нямаш с кво, понеже си содомит и са ти го рязнали като си бил малък още. Някой от моя калибър би те разфасовал, казах ти го вече...


Юлианчо, стига си ползвал думи, чието значение не знаеш :lol:

LadyDi
01-10-2011, 15:06
На всички ЛС-тата бяха отворени за тоя линк, но уви, той е прекалено глупав, за да го проумее. Бил... новорегистриран.

realantisocial
01-10-2011, 15:09
За първи път нещо (в случая някой) ме накара да прочета тема от 14 страници , но пък си заслужаваше - добре се посмях на г-н Рацов ! :grin:
От 5-6 стр. май тръпна в очакване на видя това толкова очаквано видео , ноо ... уви стигнах до последната страница , а пък клипче нямаа.
Великият Митьо толково тъпичък , че не може да ни предостави по някакъв начин линка , макар че има възможности , ноо...
8-) Затова смятам официално да му кажа , че моите ЛС са отворени за несъществуващият линк .. 8-) :-P


Нито е Митко, нито е от Банишора, нито има клип, така че :o 8)

strave
01-10-2011, 15:11
Юлиане, скоро няма да останат градове из България, в които да се движиш безопасно :o :oОсвен,че няма да е безопасно,възможно е да прави разходи в инвалидна количка.Кажи в кое училище учиш в София? Помак.....

CanisDirus
01-10-2011, 15:19
Аз ви казах. Този е като героя на ДиКаприо в Shutter Island. Съзнението му не може да понесе реалността на жалкото му съществуване и постоянно си измисля нови личности.

То не бяха милионери с бентлита, трагично осиротяло дете, банишорски терминатор и какво ли още не.

А действителността е:
http://194.12.229.99/photos/02/43/43928l.jpg

Takova
01-10-2011, 15:38
68 кила, полутежка ?! :lol: :lol:

до 70 килограма се водиш лека категория.


:razz: :razz: :razz: :razz:

anonymous768631
01-10-2011, 15:52
Той е не в "Супер Перо", а "Супер тъпак"!

DaemonBoy
01-10-2011, 17:12
Прати го на мене бе... RETARD MMA LIONS!!!

DaemonBoy
01-10-2011, 17:17
Абсолютно автентичният линк
http://vbox7.com/play:aab37371

:razz: :razz: :razz:

anonymous768631
01-10-2011, 17:18
Чакаме поредното обвинение, че ЛС в сайта не работят, че МВР трие ЛС на Юлианчо или просто ще е снимал някоя произволна църква из страната. Имай късмет да е хасковска, ще оръшна целия град и ще те влача зад колата, ще те намеря, за да видят хората с какво мърша си имам работа!

DaemonBoy
01-10-2011, 17:20
Я си провери ти даденият линк, бе ямболско ретардче

DaemonBoy
01-10-2011, 17:24
Я да видим, Юлиянчо, мамин убавец, какъв е линка дето си ми пратил

http://store.picbg.net/pubpic/24/FE/ed461d903c6124fe.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/97/CF/2e71bad4c93d97cf.JPG

Takova
01-10-2011, 17:27
68 кила, полутежка ?! :lol: :lol:

до 70 килограма се водиш лека категория.


:razz: :razz: :razz: :razz:

От скоро съм полутежка. Преди бях в лека да. Какви глупости ми говориш. Ела до тренировките ми в Дескрим и питай Любо лично коя категория съм...


И как за една година тренировки успя да стигнеш от лека категория, през полусредна - средна - та стигна до полутежка (93 кг) ?
Злеееееееееее
:lol:

w0sh
01-10-2011, 17:38
Я да видим, Юлиянчо, мамин убавец, какъв е линка дето си ми пратил

http://store.picbg.net/pubpic/24/FE/ed461d903c6124fe.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/97/CF/2e71bad4c93d97cf.JPG

Това е фотошоп

DaemonBoy
01-10-2011, 17:41
Я да видим, Юлиянчо, мамин убавец, какъв е линка дето си ми пратил

http://store.picbg.net/pubpic/24/FE/ed461d903c6124fe.JPG
http://store.picbg.net/pubpic/97/CF/2e71bad4c93d97cf.JPG

Това е фотошоп

Мамка му, как позна? Толкова старателно се опитах да го прикрия :shock:

Greennight
01-10-2011, 17:44
Мързеше ме да изчета цялата тема и не разбрах кой прав,кой крив,но само не мога да разбера,защо при положение,че тренираш,drlevanebanishora си търсиш да се биеш с обикновени хора ? Там по тренировките сигурно те млатят здраво и затва търсиш някой дето не тренира.Иначе никога не е сигурно,че няма да попаднете на някой идиот,дето ще ви дойдат 20 човека с бухалки и тогава нито ММАто,нито белйО мерцедес ше ви спаси...Впрочем поне реалността на този мерцедес проверена ли е ? За да ме накараш да ти повярвам поне качи снимка на която си в него с ключове в ръка....П.П Народа е казал,че кучето,което много лае не хапе...

CanisDirus
01-10-2011, 17:46
Прословутото тяло на наш Юлианчо

http://194.12.229.99/photos/02/14/14638l.jpg

Забележете особената ракетовидна форма на този хубостник - тесен в раменцата и широк в гъза. Готов да литне към нови интелектуални висини.

Тениска на дончо и гергана:
http://194.12.229.99/photos/02/58/58261l.jpg
Манекенки и синьо джони
http://194.12.229.99/photos/02/98/98150l.jpg

Наздравица със синьо джони с момчетата от бмв-то
http://194.12.229.99/photos/02/93/93296l.jpg

CanisDirus
01-10-2011, 17:54
Моля модератора да смени темата на "Гавра с Юлиан Александров"

Същия вече дори и на себе си се смее, осъзнавайки колко е жалък, грозен, тъп и тн.

Юлиан гледа лошо и уговаря биячи:

http://194.12.229.99/photos/02/95/95965l.jpg

gandalfepi4
01-10-2011, 18:00
джизъс фъкинг крайст, тоя наистина е ебати смешника бе :shock:

и как мръсно гледа, се едно някой му е откраднал палачинката.

дали сам си вярва?

CanisDirus
01-10-2011, 18:01
Тоя бие циганите в Блок 20 с голо дупе по тестисите.

Освен това убива вкуса и естетиката от раз
http://194.12.229.99/photos/02/33/33012l.jpg

Greennight
01-10-2011, 18:02
Пич,защо ако наистина тренираш и се биеш,не качиш няколко твои снимки на теб и приятелите ти ? Така хем няма да ти се подиграват хем,ако ще става някакъв бой няма да стане грешка...

CanisDirus
01-10-2011, 18:08
Нали се сещаш, че такива като мене никога няма да качат своя снимка във форум, особено такъв на Инвестор.БГ който се държи от хора на ДПС свързани пряко с ушевите? А съм качил снимка тука и хоп - на другия ден ще съм с белезници в някое РПУ. Не съм толкова тъп, споко. Казах ти - ела и ме виж в Банишора тая вечер. Щом си добронамерен ще седнем, ще пием едно кафенце и ще си лафим за скелетите от форума. А до тогава - гледай ми гърба на аватара. :cool:

А защо преди си ги качваше, Юлианчо?

Не си мисли, че интернет е толкова анонимен. Стила ти на писане и малоумните ти разсъждения си остават същите.

Ти май на тази си и спаринг партньор. По-едричка е от тебе
http://194.12.229.99/photos/02/33/33694l.jpg

Greennight
01-10-2011, 18:12
8-) Е,то ушевите,ако решат могат да те намерят по ИП,не им е нужна твоя снимка поне така мисля...А иначе съм добронамерен естествено,щото не бих тръгнал да се заяждам и отварям на човек,който не познавам,но според мен се държиш супер тъпо...Търсиш си опоненти в тийн форум...Като толкова те избива на агресия почни да ходиш на някви състезания,там поне някой ще се намери да се понабиете взаймно :lol:

CanisDirus
01-10-2011, 18:14
Снимка с якето на Дончо и Гергана, което не било яке, ами било шапка и не било от Шератон, ами било от баба Шерие шито:

http://194.12.229.99/photos/02/100/100210l.jpg


Отново обърнете внимание на ракетовидната форма на тялото.
Шапката на Дончо и Гергана е като една облицовка на тази вакуумна бойна глава. Изстрелва се от космодрума край Блок 20 и поразява цели в българския интернет.

Brooklyn
01-10-2011, 18:25
шо не се ориентираш към някоя фракция на футболен отбор .. там ше имаш доста голямо поле за изява :)

CanisDirus
01-10-2011, 18:28
Юлка, помниш ли като даде адрес в ямбол, където уж живееш?

Проверихме го и се оказа, че такъв няма.

Но не се бой.

Въпросът ми е, щом си 91 набор и роден на 20 април (светъл празник :D), защо още не си завършил средно? А мамин златен?
Че не работиш.

Цял живот последна дупка на кавала в дълбоката провинция 8-)

CanisDirus
01-10-2011, 18:30
шо не се ориентираш към някоя фракция на футболен отбор .. там ше имаш доста голямо поле за изява :)

Защото в Ямбол няма футбол :)

Човека си е качил снимки на известен син столичен отбор в профила в аха.бг
Не мога да кажа, че съм изненадан...

yahhooo
01-10-2011, 18:34
правиш се на бияч в тийн форум, евала

Punisherrr
01-10-2011, 18:53
Юлче ,стари ми друже, налая ли се вече, щото като чели е време да закриваме. И все пак всички живеем с надеждата за нов сценарии :-)

DaemonBoy
01-10-2011, 18:53
Аве Банишора ММА Лайънс като прочетат на подписа ти и се насират от страх

w0sh
01-10-2011, 18:56
Е като не може да си намери друга жена при ямболските курви на околовръстното.

CanisDirus
01-10-2011, 18:57
Юлиан Александров се отрече:
1. От родителите си
2. От града си
3. От себе си

Отделно сам себе си осмива.

По-ниско може ли да падне този "човек"?