PDA

View Full Version : Нормално ли е, според вас :D ?



greendaylove
01-09-2011, 20:28
Заедно съм с 1но момче от 9-10 месеца. От един град сме, но аз уча тук, а той е студент на друго място и нали се сещате, че не се виждаме много често. Но не само,че не се виждаме, а и не се чуваме по телефона, а само си чатим. Не знам, това ми се струва,че не е нормално...Иначе отношенията ни са ок, нямаме проблеми засега, но изпитвам страх, да не ме забрави така и тем подобни...Той също не ми звани, не се чуваме,само като е тук ми звъни и аз, но рядко.Истината е, че съм много срамежлива и може на това да се дължи, да не му се обаждам.Просто не знам какво да му кажа като му се обадя, как да завържа смислен разговор, се едно не се познаваме или излизаме от една седмица.... тъпо, а може и аз да ви се струвам тъпата,смотаната и не знам още каква... но моля ви, посъветвайте ме нещо :) Не да съм на 13, но в днешно време и те се справят по-добре от мен :D На 18 съм и не искам да продълвавам така занапред.... да се срамувам от всичко и всички :(

MarkKnight
01-09-2011, 20:34
ходите от 10 месеца,а теб те е срам да му се обадиш по телефона?!? WTF тва не мога и да го повярвам....ако не искаш да го загубиш поддържай повече контакти с него..

greendaylove
01-09-2011, 20:34
еми ходиме, но се познаваме и от преди :D Но аз съм била странната и срамежливата винаги... :(

illusion1993
01-09-2011, 20:35
щом не искаш да продължаваш да се срамуваш тогава вземи телефона и музвънни :) и по спокойно не мисли за това че няма да можеш да завържеш смислен разговор думите идват от само себе си стига да имаш кураж да му звъниш :) а при по вечето връзки момчетата са тези които поддържат разговора

CR0W
01-09-2011, 20:56
Ще се изкефи един ден да се промениш и така ще подържаш интереса му.А за телефонните разговори-обади му с и му кажи,че просто искаш да го чуеш,питай го какво прави и тн.

djipsito
01-10-2011, 01:34
Обади му се, питай го кво става, как е... кажи му че ти липсва гласът му... ама не ставай прекалено... романтична да кажем. Не се притеснявай, той също ще говори, предполагам ще те пита и теб нещо и ще му кажеш, не е сложно и няма от кво да те е срам...

Sladyranna
01-10-2011, 03:15
Обади му се, питай го за нещата от живота :P

marin4itu
01-10-2011, 08:57
ходите от 10 месеца,а теб те е срам да му се обадиш по телефона?!? WTF тва не мога и да го повярвам....ако не искаш да го загубиш поддържай повече контакти с него..
Подкрепям!
Просто когато ти се иска да го чуеш му се обаждай.. Какво чак толкова те е срам?

SmilezZz
01-10-2011, 09:11
Обади му се - няма от какво да те е страх..
Нали той е този,с който се обичате ? Тогава какво чакаш
той да звънне ? Направи го ти и не се притеснявай,че няма
да има за какво да си говорите..
- Питай го как е или просто му кажи,че си звъннала,за да му
чуеш гласа ((:

Infection
01-10-2011, 10:50
На 18 и те е срам да му се обадиш :shock:
Щом не се се сещаш кажи му поне че си искала да му чуеш гласа

sweetyYyY
01-10-2011, 11:09
обади му се, попитай го как я кара , как е , какво прави , все битови неща и така после темите сами си идват , не бъди толкова срамежлива :)

excuseme
01-16-2011, 13:36
Обади му се! Направи всичко по възможност за да запазите тази връзка,ако наистина това искаш.А това че няма какво да си кажете честно казано го намирам за странно.

lavolupte
01-16-2011, 19:45
говори с него .......иначе разстоянието не е толкова голям проблем ...нещо преодолимо е от 6години съм на 250 км от приятеля ми и всичко е наред...успех

FairYoFdaRknEsS
01-16-2011, 20:44
Вички казват да му се обадиш и аз съм съгласна, но аз имам един въпрос.. даже май са няколко :? Понеже казваш, че ходите от 10 месеца тогава как той до сега не е разбрал, че ти се притесняваш да говориш с него по телефона и не ти се обажда той? Защо задължително трябва ти да му се обадиш след като той сам не се сеща да го направи? :?

sundayy
01-16-2011, 22:29
Обади му се, даже и да нямаш какво да кажеш. Питай го как му е минал денят и той да ти се обяснява, обяснява и ето ти ги 30 минути разговор 8-)

TheBeliever
01-16-2011, 23:24
А очи в очи за какво си говорите? Как така нямаш какво да му кажеш? И как въобще поддържате връзка при липса на качествена комуникация?