PDA

View Full Version : Какво да правя?



fedor
01-09-2011, 20:49
Здравейте :) Имам един малък проблем: Във фейсбука страшно много съм си харесал едно момиче. Така и поисках приятелство и тя го потвърди. И тук идва големият проблем - незнам какво да и пиша. Може да ми се смеете, ама съм на 17 и никога не съм заговарял или забивал момиче и въобще незнам как стоят тия работи :( Та ще съм ви адски благодарен, ако ме посъветвате какво да и пиша, че аз грам представа си нямам от тия работи...
п.с момата е колкото мене

CR0W
01-09-2011, 21:03
Питай я за интересите й,от къде е,има ли домашен любимец и тн.После я покани да излезете някъде и си разменете телефоните и това е .

Tihon4o
01-09-2011, 21:17
Значи, първо почваш постоянно pokes, та да те забележи по някое време. После можеш да й изпратиш лично съобщение и да се запознаеш с нея. Погледни какви общи интереси имате и започни тема на разговор. Бъди забавен и от време на време флиртувай... Покани я да излезете, но не на "среща", а на разходка. Говорете си много и накрая като се прибирате я целуни, ако има подходящ момент. Смисъл, това е вариант САМО ако си сигурен, че те харесва. В противен случай започваш често да си пишеш с нея, да си говорите, да излизате, но не бъди досадник. Нещата сами ще потръгнат.

angelsdeservetodie
01-09-2011, 21:53
ами лично аз много се кефя,когато някой ми говори за фитнес,химия и автомобили
пробвай с нещо от рода "здравей, аз съм яко назобе аре да излезнем"

djipsito
01-10-2011, 01:08
ами лично аз много се кефя,когато някой ми говори за фитнес,химия и автомобили
пробвай с нещо от рода "здравей, аз съм яко назобе аре да излезнем"

ОМГ.. тва, че ти си така, не означава, че на всички ни харесва. На мен ако някой ми го напише тва ще се пукна от смях и няма да го приема насериозно.
Подкрепям мнението на Tihon4o.

Sladyranna
01-10-2011, 03:17
еми почваш с хай как си ,.. то само ще си падне само зависи от какво ще

ти отгояря тя и най-важното е да не оставяш разговора без никой

нищичко да казва. заговаряй ти.

whitechocolate
01-10-2011, 06:50
Прави и комплименти,но не прекалявай ... Момичетата обичат да бъдат харесвани ... лошото е,че може да си има гадже ... ако е така,ще те отреже доста бързо ... ама не се притеснявай ... може да зареже бившия,заради тебе,ако и допаднеш и наистина те хареса

УСПЕХ!

Infection
01-10-2011, 11:04
пиши си в чата с нея прави комплименти разменетеси тел. скайп и се запознайте следователно излезте а ако е в графа обварзана не се занимавай!!!

Успех

sweetyYyY
01-10-2011, 11:15
пиши си в чата с нея прави комплименти разменетеси тел. скайп и се запознайте следователно излезте а ако е в графа обварзана не се занимавай!!!

Успех +++ ;-)