PDA

View Full Version : Колко е ЯКО, когато ролите се разменят!!!!!!!



mechtaq_za_teb
01-10-2011, 09:04
Здравейте на всички съфорумци! Пиша тази тема, за да ви споделя, че чувството, когато ролите се разменят, е неописуемо! Когато някой до скоро те е мачкал, унижавал, наранявал и си е мислил, че вечно ще си му в краката... и хоп! Изведнъж нещата някак си се обръщат и вече нямаш страх от нищо.. Празен си и ти е все тая какво ще стане, защото си бил толкова наранен от този човек и всичко е изглеждало като един вечен кръг, в който сега не си ти, а той...!

Толкова е яко...!

SmilezZz
01-10-2011, 09:13
Зависи от каква странно го гледаш ...
Когато той ме е наранявал,съм се чувствала гадно,но никога
не съм искала и той да се почувства така..
Но ако не мисля така и на мен ще ми бъде яко :lol:

mechtaq_za_teb
01-10-2011, 09:18
Зависи от каква странно го гледаш ...
Когато той ме е наранявал,съм се чувствала гадно,но никога
не съм искала и той да се почувства така..
Но ако не мисля така и на мен ще ми бъде яко :lol:Аз също не съм искала! Просто се случи! Той ме нараняваше, както си иска доста дълго време... Но аз въпреки всичко търпях и го поставях пред себе си. Просто дойде момент, в който сложих себе си на първо място и видях, че не е толкова зле. 8-) И нещата взеха, че се обърнаха... Съжаленията му закъсняха, милите думи, извиненията за всичко.. лъжи, изневери..

RoSKo0o0
01-10-2011, 10:33
:) Ruthless agression !

sasha_90
01-10-2011, 10:44
И аз това мисля,чувствала съм го.Бях "влюбена",страдах,унижавах се, заради него(първия,с когото бях),след това всичко отмина и се радвам,че се оттървах.Минах години, после се появи истинската любов.Открих я в човека,когото най-малко очаквах и въпреки,че сега не сме заедно,не съжалявам,че бях с него.

sweetyYyY
01-10-2011, 11:20
Чувствала съм това чувство, какво ли не направих за това момче, после всичко това добро се преобърна в лоши чувства, омраза...след това доста търпях и скърцах със зъби , но сега всички знаят каква стока е и е сам от мноого време...сега въобще не го съжалявам заслужава много повече :( :)

rock101
01-10-2011, 13:00
Поставяш другия винаги пред теб, опитваш се да правиш всичко както на него му хареса и забравяш за себе си и своите нужди. В един момент обаче разбираш колко грешно си постъпвал и променяш нещата в своя полза - на мен не ми пука от другия каквото и да стане с него, а този другия дойде на моето място и разбра какво е чувството. И се радвам, че така стана, заслужава го :grin:

tanch3t093
01-10-2011, 15:34
М да чувствала съм го.. Но искам още да страда, всичко да му се върне! ... В пъти!

ludiqtzubar96
01-10-2011, 16:21
:) Ruthless agression !
Пише се:Ruthless aggression.Иначе не съм изпитвал такова чувство и не мога да кажа как е.

SemperFidelis
01-10-2011, 16:24
Не съм злобар, всеки човек си има собствено държание и си носи последствията от него.

Cucko0
01-10-2011, 17:10
хаха яко е нали ?!

w0sh
01-10-2011, 17:40
Мисля си, че трябва да си доста низък и жалък човек, за да се възползваш.

babity
01-10-2011, 18:23
Мисля си, че трябва да си доста низък и жалък човек, за да се възползваш.

'Що? Само не ми казвай, че ти би обърнал и другата буза. Това е живота... днеска те мачкат, утре ти мачкаш. Хубаво е обаче докато мачкаш да не забравяш, че рано или късно колелото пак ще се завърти и пак теб ще те мачкат.

w0sh
01-10-2011, 19:14
Мисля си, че трябва да си доста низък и жалък човек, за да се възползваш.

'Що? Само не ми казвай, че ти би обърнал и другата буза. Това е живота... днеска те мачкат, утре ти мачкаш. Хубаво е обаче докато мачкаш да не забравяш, че рано или късно колелото пак ще се завърти и пак теб ще те мачкат.

Смятам си, че мисленето ми е малко по-сложно от дай-вземи.

djipsito
01-10-2011, 20:08
Случвало ми се е, само че не ми беше яко, а ме обзе яд и ми стана гадно. Не съм се възползвала, не мисля и да го правя някога, все пак съм го обичала и го обичам този човек. Един ден просто ми писна да ме унижава и да ме мачка и се оттеглих, сега чакам той сам да ме потърси, вместо пак да тичам по него, колкото и да ми се иска да говоря с него.
От обич кви ли не глупости правим, ама според мен си струва, ако човекът си струва...
Много често мислим само за себе си като сме наранени, без да се замисляме за причините и без да се замисляме, че и ние сами сме си виновни донякъде.

FromAutumToAshes
01-10-2011, 20:10
Зависи от каква странно го гледаш ...
Когато той ме е наранявал,съм се чувствала гадно,но никога
не съм искала и той да се почувства така..
Но ако не мисля така и на мен ще ми бъде яко :lol:


+1 . Пък и ако намираш за "готино" да ти е все едно за всичко и прочие... Доста тъжно :?

sladur4etyYy
01-10-2011, 20:40
да, за самия момент е яко, но после осъзнаваш колко е безсмислено.

Sunshin3
01-10-2011, 20:43
искам и аз 8-)