PDA

View Full Version : Какво най мразите в едно момче?



siricki
01-10-2011, 10:50
Въпросът към момичетата е какво най много ви отвращава в един мъж( или момче). В това се има предвид освен външния вид така и държанието му спрямо околните.

Wwwooow
01-10-2011, 10:58
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

Infection
01-10-2011, 11:06
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур




може би има и много други неща, но за в момента не се сещам. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Infection
01-10-2011, 11:06
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур




може би има и много други неща, но за в момента не се сещам. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MilanowPz
01-10-2011, 11:10
ама горе описаните... тфа са 90 % от момчетата ;дддд

umri
01-10-2011, 11:30
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.
офицялно ма кефиш, ма.

BuBzzz
01-10-2011, 11:54
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

+1 THE SAME :D :D :D

sweetyYyY
01-10-2011, 11:56
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.
:lol: :lol: :lol: подкрепям :razz:

MaLkaTa_LaDy
01-10-2011, 12:02
От такива, които пият много!

anonymous708973
01-10-2011, 12:06
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

+
поведение на селски бейове - "жената е да я ебеш и да ти готви"
изчервяващи се като им кажеш "свирка"
със самочувствие до небето
самосъжаляващи се
мислещи, че нещото между краката им е главното достойнство и ги прави над всички (включително и над тези, които го имат същото това нещо)
с боботещ глас

FuckedUp
01-10-2011, 12:28
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
...

Wwwooow
01-10-2011, 12:29
ама горе описаните... тфа са 90 % от момчетата ;дддд
лоша работа..

Monnie
01-10-2011, 12:32
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

+
поведение на селски бейове - "жената е да я ебеш и да ти готви"
изчервяващи се като им кажеш "свирка"
със самочувствие до небето
самосъжаляващи се
мислещи, че нещото между краката им е главното достойнство и ги прави над всички (включително и над тези, които го имат същото това нещо)
с боботещ глас
+1

siricki
01-10-2011, 12:35
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
...

С малко в някои случай с много старание всичко може да се постигне. Ако човек реши да се промени за добро ще успее гарантирам ти. Просто трябва да се опита не заради другите ,а най вече заради себе си.

sasha_90
01-10-2011, 12:37
Има куп неща,които ме дразнят.Най-много ме дразнят мъже,със самочувствие до небето,но без покритие т.е. тези,които се надуват,а в същото време не струват нищо.Смешни са!

LadyDi
01-10-2011, 12:42
Интересно, интересно...

Wwwooow
01-10-2011, 12:43
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
...
кой е споменал,че под хубави дрехи имам предвид маркови??? никой не е писал МАРКОВИ дрехи,пише хубави, има и евтини хубави дрехи,не е нужно да са найк,адидас.. ;) Хубавото тяло става с много труд, фитнес ,упражнения и т.н. (малко от малко).
Зъбите пак могат да се оправят(въпреки,че за това наистина ще трябват доста пари.. )

rock101
01-10-2011, 12:48
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
...
Подкрепям горе казаното! Не смятате ли, че претенциите ви минават големи граници. Приемете, че някои неща като срамежливостта е в гените и не може да бъде променено, макар и да ви се иска. И как очаквате да бъде облечен представител от мъжкия пол? - всеки според възможностите си. Той един човек може и да иска всеки ден да е различно облечен, но приемете, че няма как да стане, когато няма пари. Глас, смях, необщителни, чувството за хумор ... това всичко опира до гените. Външния вид може и да се промени, но характера - доста трудно, да не казвам НЕвъзможно.

simi4ka
01-10-2011, 14:07
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумур

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.
http://www.wolfescape.com/Humour/NonMedThumbs/WaitingForPerfectMan.gif

Wwwooow
01-10-2011, 14:44
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
...
Подкрепям горе казаното! Не смятате ли, че претенциите ви минават големи граници. Приемете, че някои неща като срамежливостта е в гените и не може да бъде променено, макар и да ви се иска. И как очаквате да бъде облечен представител от мъжкия пол? - всеки според възможностите си. Той един човек може и да иска всеки ден да е различно облечен, но приемете, че няма как да стане, когато няма пари. Глас, смях, необщителни, чувството за хумор ... това всичко опира до гените. Външния вид може и да се промени, но характера - доста трудно, да не казвам НЕвъзможно.
може,може.... всичко може само да искаш !срамежливостта особено..

FuckedUp
01-10-2011, 14:47
Гръмни се, плс. Първо погледни себе си, после търси ПЕРФЕКТНИЯ.

SemperFidelis
01-10-2011, 14:48
Хахахахаха... ми променете се вие, защо някой трябва да се променя само и само да го харесате... пълно с недорасли кифльоци.

Wwwooow
01-10-2011, 14:54
хаха 8-) Не се засягайте момчета,много лично го приехте май май пхаха .Нали такава е темата, нали това се пита ние просто отговаряме на поставения въпрос..какво да правим да се лъжем ли...не нищо не ни отблъсква във вас момчетата,каквито и да сте сте си перфектни ;д
вие все едно нямате претенции към нас момичетата .. човек да не си каже мнението и почвате да обиждате...

Wwwooow
01-10-2011, 14:56
Гръмни се, плс. Първо погледни себе си, после търси ПЕРФЕКТНИЯ.
аз себе си съм се погледнала ;) и какво общо имам аз с темата ?

britzy
01-10-2011, 14:59
хаха 8-) Не се засягайте момчета,много лично го приехте май май пхаха .Нали такава е темата, нали това се пита ние просто отговаряме на поставения въпрос..какво да правим да се лъжем ли...не нищо не ни отблъсква във вас момчетата,каквито и да сте сте си перфектни ;д
вие все едно нямате претенции към нас момичетата .. човек да не си каже мнението и почвате да обиждате...

АБСОЛЮТНО подкрепям-не може момчетата да искат от мацките да са хубави,фиданки,прекрасни етц ,а ние нищо аман вече

ПТ-девствен мустак,една вежда,да не се къпе и да се прави на вървежен

FuckedUp
01-10-2011, 15:02
Гръмни се, плс. Първо погледни себе си, после търси ПЕРФЕКТНИЯ.
аз себе си съм се погледнала ;) и какво общо имам аз с темата ?

Както и да е..

tanch3t093
01-10-2011, 15:09
Нехигиенични, досадни и с огромно самочувствие.

bunnyskeleton
01-10-2011, 15:40
Нехигиенични, такива където се правят на големи гъзари и такива, които постоянно се закачат с момичетата (разбирам, малка закачака, ама някой направао...).

И наистина вие момичетата (не, че аз не съм), ама големи притенции.

razores
01-10-2011, 15:52
От коментарите разбрах че повечето момичета в тийна са ограничени и комплексирани.

britzy
01-10-2011, 16:08
От коментарите разбрах че повечето момичета в тийна са ограничени и комплексирани.
Както и момчетата-кво значи ограничени?
Това,че не харесват едновежди вмирисани ергени не значи,че са комплексирани мол' ти се :lol:

siricki
01-10-2011, 16:15
От коментарите разбрах че повечето момичета в тийна са ограничени и комплексирани.
Е бачка аз не мисля ,че си падаш по момичета с наболи мустаци обрасли като мамути ,100 кила с 2 зъба и де вонят на вкиснало се зеле отдалече нали ,поправи ме ако бъркам. Това правили те ограничен и комплексар?

bunnyskeleton
01-10-2011, 17:39
От коментарите разбрах че повечето момичета в тийна са ограничени и комплексирани.
Както и момчетата-кво значи ограничени?
Това,че не харесват едновежди вмирисани ергени не значи,че са комплексирани мол' ти се :lol:

Не всички са с една вежда, нали? Ама вие просто казвате толкова мн. неща и, ако търсите такова момче, не знам къде ще го намерите. :lol:

umri
01-10-2011, 17:49
От такива, които пият много!
Дефинирай "много" :smt030 :smt030 :smt030 :smt030 :smt030 :smt030 :smt030 :smt030



със самочувствие до небето

whooooopssss

edit: Остайте момичиту. Просто каза/написа неща, дет не всеки би признал. Обществената тайна, че момичетата харесват срамежливи момчета моемте си я заврете, където ви е най-удобно.

fenastz
01-10-2011, 18:44
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

В училище ни дадоха да пишем автопортрет. Току що ми спести доста труд :)

Chemical
01-10-2011, 18:50
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

В училище ни дадоха да пишем автопортрет. Току що ми спести доста труд :)

:lol:
иначе винаги ми е било неприятно,
онова държание тип "аз съм 5 клас и не знам как да се държа пред момиче"
+ половината мнение на fenastz. :)

Nqmatakuv
01-10-2011, 19:12
Добре де тука в форума всички казвате : Необичаме с голямо самочувстиви не обичаме да се праят на важни не обичаме да се правят на нещо което не са ... а от личен опит виждам че 80% от момичетата ходят след някви такива... немога да си го обясня тва..

ПС: Не че сам от гореспоменатите просто имам наблюдения
Съжалявам ако има правописни грешки но не сам свикнал да пиша на кирилица

Ambrosia
01-10-2011, 21:06
Аз наистина не мога и не искам да повярвам...прочетох и двете теми (и за момичетата) и видях, че момчетата казват неща от поведението, характера и подобни, а момичетата кво? 90% от нещата бяха свързани с външния вид?! Пф не не...Иначе ние се дразним, когато някое момче съди само по външния вид или харесва някоя заради това :-D То в тази тема всичко е супер грубото...а пък аз обратното очаквах.

djipsito
01-10-2011, 21:08
Нехигиенични
Момчета/мъже, които са силни само на думи, а действията им куцат
Не ме кефи някой постоянно да си намества чатала
Да плюе като селянин
Самочувствие без покритие
Да не сдържа агресията си пред момичета/жени (отблъсква ме самата мисъл, че ако бъда с такъв, може да ми посегне и т.н)
Да не знае какво иска

kris4eto15
01-10-2011, 21:16
Аз пък много мразя момчета тип "Казанова" , които се свалят на всичко що е женско :?

MaLkaTa_LaDy
01-11-2011, 07:37
Ъъъ сори за спам-а, ама къде е темата за момичетата, че искам да я прочета, а пък нещо не я намирам :D

П.с. Да пие много значи да има повече от 1,5 промила алкохол в кръвта, след консумиране.

poncho
01-11-2011, 08:51
Аз пък много мразя момчета тип "Казанова" , които се свалят на всичко що е женско :?

+1 абсолютно!

xinfamous
01-11-2011, 09:33
хаха 8-) Не се засягайте момчета,много лично го приехте май май пхаха
още тук разбрах че става въпрос за някво избиване на комплекси.


АБСОЛЮТНО подкрепям-не може момчетата да искат от мацките да са хубави,фиданки,прекрасни етц ,а ние нищо аман вече
Ти повечето днешни моми виждала ли си ги,МА?



От коментарите разбрах че повечето момичета в тийна са ограничени и комплексирани.

Ssummerjam
01-11-2011, 09:47
да е бройкар
да е нехигиеничен
да е женствен някакъв [ скубани веждички и прилепнали дънчици ]
да е циничен
да е лигав
да е със самочувствие без покритие
да не приема различните
да е ограничен
да е шаблонен тип
да е материалист
... 8-)

umri
01-11-2011, 10:02
П.с. Да пие много значи да има повече от 1,5 промила алкохол в кръвта, след консумиране.
Ти кво? Джобен дрегер си носиш и през половин час проверяваш, а?



Аз пък много мразя момчета тип "Казанова" , които се свалят на всичко що е женско
Няма нормално или добре изглеждаща бездефектна жена, която да не обича такива мъже.

anonymous708973
01-11-2011, 11:57
Остайте момичиту. Просто каза/написа неща, дет не всеки би признал. Обществената тайна, че момичетата харесват срамежливи момчета моемте си я заврете, където ви е най-удобно.


Няма нормално или добре изглеждаща бездефектна жена, която да не обича такива мъже.

Може да е много циничен понякога, обаче тука една дума да не съм чула срещу umri! Това, че на вас не ви отърва, не значи да изядете момичето!
НЕ харесваме срамежливи момчета и срамежливостта НЕ ви е в гените! В гените ви е да се правите на силни и умни, за да привличате женски, а това изключва срамежливостта. Колкото и да ви е смешно, точно това сте правили едно време, за да ви хареса женската, да ви покани в пещерата си (да се има предвид като място за живеене) и да ви направи поколение.

Колкото до втория цитат... Момичета, да не се лъжем. Няма да ви е кеф вашето момче да се сваля на всяка, но всички обичаме вниманието, нали? :wink:

xinfamous, FuckedUp, rock101, за пореден път ще кажа, че има МНОГО свестни момичета, явно не знаете къде да търсите.
Ще ви оборя проклетите твърдения, само се надявам да прочетете какво съм написала.
Хубаво тяло - субективно е, някои от нас харесват повечко мускули, други предпочитат слабо момче. Общото е да няма шкембе, дето ходи на 5 минути пред него и огромен задник!
Да се облича хубаво - никъде не сме казали Найк и Адидас, но това ви е първата мисъл навсякъде - че момичетата сме материалистки. Не мисля, че една тениска/риза, дънки и спортни обувки са кой знае какво изискване, нали? Имаме предвид да не се обличате като момченца в стил "Теранова" или гащите ви да се влачат до петите. Адски трудно изискване, нали?!
За скромността вече казах, а за женския глас... Еми, сори, не ни привлича! Вие също не се кефите на вечно кикотещи се момиченца, които винаги ходят по двойки до тоалетната, нали?!
Хубави зъби значи измити зъби! Никъде не е написано да са подредени като перли, нали? А лошия дъх няма да го коментирам... и не ми обяснявайте, че не зависи от вас/че се предизвиква от еди-какво-си в корема ви и не можете да го контролирате. Борила съм се с това 2 години, много добре, че може!

Започвам да търся снимки на нормални (според мен, разбира се) момчета! Ще едитна поста с поне 10 снимки!

Едит: Тук съм с обещаните снимки.
Номер 1 (http://prikachi.com/images/85/2253085Y.jpg) - симпатично момче, нито много напомпан, нито супер кльощав. Нито има розова коса, нито носи гейски бански, нали? Ще кажете "да, ама не всеки може да има такива мускули", окей, надолу ще видите много слаби момчета, които са страхотни :) Никой не е казал, че искаме нещо такова (http://www.prikachi.com/images/877/2264877r.jpg), нали?
Номер 2 (http://prikachi.com/images/84/2253084K.jpg) - Красиво лице, без пъпки. Веждите не са оскубани, както виждате. Лично аз не държа на обеците.
Номер 3 (http://prikachi.com/images/890/2257890u.jpg) - поне на мен ми се струва, че има лек зрителен дефект, но въпреки това е готин.
Номер 4 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v375/62/88/47078476136/n47078476136_1075650_2314.jpg) - по-различен тип момче. Чаровно брадясал със страхотни зъби! Ако се вгледате, ще видите, че не са суууупер равно подредени, нали?
Номер 5 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs506.ash1/29905_1506634505170_1213526868_31462026_37079_n.jp g) - брадясал, облечен небрежно, има чар и се обзалагам, че не се сдухва на първа среща.
Номер 6 (http://prikachi.com/images/28/2268028R.jpg) - ухилен леко дебилно, бая рошав, с тениска и риза. Чудесен. Е, под дрехите се крие това (http://prikachi.com/images/25/2268025y.jpg), което е очарователно...
Номер 7 (http://prikachi.com/images/694/2289694p.jpg) - познавам го лично, не много добре, но е страшно инат и вечно всичко знае, което не ми харесва, но е симпатичен. Черна тениска и дънки. :)
Номер 8 (http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/239/5/a/I_love_you_by_YohiGirl.jpg) - снимката е пусната от XTREMEFREERIDE, предполагам, че това е приятеля й. Хубаво момче :)
Номер 9 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs179.snc4/38276_1518398648223_1482230382_31291017_5877427_n. jpg) - снимката е пусната от nia711 - нормално момче, небрежно облечен, а и забавен - както се вижда :)
Номер 10 (http://prikachi.com/users/sexylady/208S.jpg) - снимката е пусната от anonimchetou, отново хубаво момче. Строен и нормално облечен :)

Надявам се да ви е влязло нещо в главата. :)

Paramour
01-11-2011, 12:07
дразнят ме момчета, които говорят само и единствено колко са добри в еди-какво си.. как можели да из*укат някоя си..
ии само и единствено това да им е в устата..
дразнят ме момчета, които говорят селски..
дразнят ме момчетата, които правят джуки..
за външния вид: дебел/слаб, нисък/висок, с хубави/лоши зъби и т.н. няма смисъл да говоря. Всеки е такив, какъвто е.. ръста не си го избира той... както и костната структура. Така де.. не ме дразнят. :)

rock101
01-11-2011, 12:25
НЕ харесваме срамежливи момчета и срамежливостта НЕ ви е в гените! В гените ви е да се правите на силни и умни, за да привличате женски, а това изключва срамежливостта.

може,може.... всичко може само да искаш !срамежливостта особено..
Моля момичетата, които цитирах, да ми кажат какъв е начина според тях, с който едно момче би могло да се справи със срамежливостта, след като не е в гените? И аз самия (признавам) се сковавам в подобни ситуации, с удоволствие ще прочета отговорите ви и ще опитам да ви послушам, да видим дали има начин да се преборим с това, след като не е до гените.

K_O_L_E_V
01-11-2011, 12:42
Абе айде поздрав с една песничка.Линк@YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QIFYGHx-fZY)

anonymous708973
01-11-2011, 12:54
Едитнах си минали пост - сложих снимки на нормални момчета, но ги пускам и тук, за да се видят. Дано момчетата, които така ни разкритикуваха, да разберат колко са им смешни обвиненията:
Номер 1 (http://prikachi.com/images/85/2253085Y.jpg) - симпатично момче, нито много напомпан, нито супер кльощав. Нито има розова коса, нито носи гейски бански, нали? Ще кажете "да, ама не всеки може да има такива мускули", окей, надолу ще видите много слаби момчета, които са страхотни :) Никой не е казал, че искаме нещо такова (http://www.prikachi.com/images/877/2264877r.jpg), нали?
Номер 2 (http://prikachi.com/images/84/2253084K.jpg) - Красиво лице, без пъпки. Веждите не са оскубани, както виждате. Лично аз не държа на обеците.
Номер 3 (http://prikachi.com/images/890/2257890u.jpg) - поне на мен ми се струва, че има лек зрителен дефект, но въпреки това е готин.
Номер 4 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v375/62/88/47078476136/n47078476136_1075650_2314.jpg) - по-различен тип момче. Чаровно брадясал със страхотни зъби! Ако се вгледате, ще видите, че не са суууупер равно подредени, нали?
Номер 5 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs506.ash1/29905_1506634505170_1213526868_31462026_37079_n.jp g) - брадясал, облечен небрежно, има чар и се обзалагам, че не се сдухва на първа среща.
Номер 6 (http://prikachi.com/images/28/2268028R.jpg) - ухилен леко дебилно, бая рошав, с тениска и риза. Чудесен. Е, под дрехите се крие това (http://prikachi.com/images/25/2268025y.jpg), което е очарователно...
Номер 7 (http://prikachi.com/images/694/2289694p.jpg) - познавам го лично, не много добре, но е страшно инат и вечно всичко знае, което не ми харесва, но е симпатичен. Черна тениска и дънки. :)
Номер 8 (http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/239/5/a/I_love_you_by_YohiGirl.jpg) - снимката е пусната от XTREMEFREERIDE, предполагам, че това е приятеля й. Хубаво момче :)
Номер 9 (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs179.snc4/38276_1518398648223_1482230382_31291017_5877427_n. jpg) - снимката е пусната от nia711 - нормално момче, небрежно облечен, а и забавен - както се вижда :)
Номер 10 (http://prikachi.com/users/sexylady/208S.jpg) - снимката е пусната от anonimchetou, отново хубаво момче. Строен и нормално облечен :)

rock101, когато осъзнаеш, че не харесваме срамежливи момчета, започнеш да гледаш на себе си реално (нито да се надценяваш, нито да се подценяваш) и откриеш човек, с когото ти е сууупер естествено да си говориш, тая привидна срамежливост ще изчезне, а ти несъзнателно ще търсиш точно такъв тип хора, в чиято компания тя изчезва.

Brooklyn
01-11-2011, 13:08
^ е кво ся ти имаш супер много критерии към визията и всичко в едно момче а ми мязаш на гъз на снимката ..

Преди да поставяш някви критерии в отсрещния се замисли ти кво даваш на него

ако един пич отговаря на тия критерии ,точно с теб ше ходи .. обикновенната претенциозна риба

mArMaLaDkA
01-11-2011, 13:17
Има качества, които ме дразнят и са общовалидни и за двата пола. Не съм се превърнала все още в чак такава мъжемразка, че да си правя списък какво най-мразя(ебати тъпото словосъчетание, впрочем) в един мъж. :-o

Wwwooow
01-11-2011, 13:30
НЕ харесваме срамежливи момчета и срамежливостта НЕ ви е в гените! В гените ви е да се правите на силни и умни, за да привличате женски, а това изключва срамежливостта.

може,може.... всичко може само да искаш !срамежливостта особено..
Моля момичетата, които цитирах, да ми кажат какъв е начина според тях, с който едно момче би могло да се справи със срамежливостта, след като не е в гените? И аз самия (признавам) се сковавам в подобни ситуации, с удоволствие ще прочета отговорите ви и ще опитам да ви послушам, да видим дали има начин да се преборим с това, след като не е до гените.

ами когато има някаква ситуация в която си мислиш,че не можеш да направиш нещо, защото те е срам... ставаш и го правиш самонавиваш се казваш си ,,МОга да го направя" и искаш, не искаш го правиш и така следващия път като си в ситуация в която те е срам ще си кажеш ,,ее предния път направиш ,,онова" сега няма да успея с ,,това" ли ;д и така всеки път правиш неща, които винаги си искал да направиш, но си нямал смелостта ;) и така се ,,каляваш" ..поне малко (малко тъпо го обясних,ноо ... мисля, че ме разбра) :)

anonymous708973
01-11-2011, 13:35
^ е кво ся ти имаш супер много критерии към визията и всичко в едно момче а ми мязаш на "задни части" на снимката ..

Преди да поставяш някви критерии в отсрещния се замисли ти кво даваш на него

ако един пич отговаря на тия критерии ,точно с теб ше ходи .. обикновенната претенциозна риба

Ооокей, радвам се, че мислиш така. Аз мисля пък, че съм средностатистическо чаровно момиче, което познава предимствата и недостатъците си.
Да, имам адски много критерии, но ДА, раздавам се на 100%. Така че не ми говори за замисляне какво давам. Адски съм пожертвувателна (колкото и нескромно да звучи, но скромността не е на мода :) ) и правя всичко за най-близките си хора, понеже грижливо съм ги подбирала.
О, това са ми критериите само към външния вид, да видиш колко имам към характера. :) Пускала съм ги нейде из темите, ако искаш, ще ти ги копирам :)
От почти година до себе си имам момче, които покрива всеки един от тях. Не съм си носила списъка, но е така. Предишният ми приятел също беше невероятен.

K_O_L_E_V
01-11-2011, 13:51
Като беше невероятен , защо е бивш ?

rock101
01-11-2011, 13:56
rock101, когато осъзнаеш, че не харесваме срамежливи момчета, започнеш да гледаш на себе си реално (нито да се надценяваш, нито да се подценяваш) и откриеш човек, с когото ти е сууупер естествено да си говориш, тая привидна срамежливост ще изчезне, а ти несъзнателно ще търсиш точно такъв тип хора, в чиято компания тя изчезва.

Странно ... в момента съм точно в ситуация, в която се опитвам да заговоря даден човек, страшно много го искам, но не намирам необходимата смелост да действам, може би не само заради срама, но и заради страха от отхвърляне - а ако този човек не ме хареса? Едва ли ще ме разбереш точно освен, ако не преживееш това, което аз преживях сутринта, правейки опити да отвържа езика си. Колкото и да ми се иска, вътрешно се срамувам да го направя и то точно заради незнанието какво следва. Бих дал и още примери от живота си, в който срама ми оказва огромно влияние, но мисля, че примера с любовта е достатъчен.


ами когато има някаква ситуация в която си мислиш,че не можеш да направиш нещо, защото те е срам... ставаш и го правиш самонавиваш се казваш си ,,МОга да го направя" и искаш, не искаш го правиш и така следващия път като си в ситуация в която те е срам ще си кажеш ,,ее предния път направиш ,,онова" сега няма да успея с ,,това" ли ;д и така всеки път правиш неща, които винаги си искал да направиш, но си нямал смелостта ;) и така се ,,каляваш" ..поне малко (малко тъпо го обясних,ноо ... мисля, че ме разбра) :)

Ако ти кажа, че тази сутрин опитах да следвам този метод и пак срама ме пребори?

anonymous708973
01-11-2011, 14:29
Като беше невероятен , защо е бивш ?
Защото искаше да се съсредоточи върху целта, която преследва от 4-годишен. :)

FuckedUp
01-11-2011, 14:55
xinfamous, FuckedUp, rock101, за пореден път ще кажа, че има МНОГО свестни момичета, явно не знаете къде да търсите.

Аз, мойто момиче съм го намерил, споко.

DaemonBoy
01-11-2011, 15:34
Странно ... в момента съм точно в ситуация, в която се опитвам да заговоря даден човек, страшно много го искам, но не намирам необходимата смелост да действам, може би не само заради срама, но и заради страха от отхвърляне - а ако този човек не ме хареса? Едва ли ще ме разбереш точно освен, ако не преживееш това, което аз преживях сутринта, правейки опити да отвържа езика си. Колкото и да ми се иска, вътрешно се срамувам да го направя и то точно заради незнанието какво следва. Бих дал и още примери от живота си, в който срама ми оказва огромно влияние, но мисля, че примера с любовта е достатъчен.

Твърде много мислиш за последствията! Ами ако вземе че те хареса? Да не ти пука, някое малко питие преди среща помага за отпускане, но тва не значи да се нальокаш като копач и да смърдиш от 20 метра...

nefchi_bs
01-11-2011, 16:32
Само едно ме дразни,голямата путка която се крие в повечето мъже и чака да излезе навън,а уж са големите мъже хахах...

GossipGirl89
01-11-2011, 16:43
Относно външния вид - не обичам неподдържани мъже. Нямам предвид необезкосмени, а такива със слаба или никаква хигиена.

Относно характер:
-прекалено надути
-прекалено самоуверени - хубаво е да има вяра в себе си, но не чак до такава степен, че да си мисли едва ли не че всяка му е в кърпа вързана.
-неуважаващи момичето до себе си и изобщо всички момичета
-прекалено ревниви

ralica55
01-11-2011, 17:55
Нехигиенични
Момчета/мъже, които са силни само на думи, а действията им куцат
Не ме кефи някой постоянно да си намества чатала
Да плюе като селянин
Самочувствие без покритие
Да не сдържа агресията си пред момичета/жени (отблъсква ме самата мисъл, че ако бъда с такъв, може да ми посегне и т.н)
Да не знае какво иска +1 :)

RoSKo0o0
01-11-2011, 18:05
Само едно ме дразни,голямата п***а която се крие в повечето мъже и чака да излезе навън,а уж са големите мъже хахах...

:razz: :razz: :lol: Разби ме 8-) 8-)

soul1199
01-11-2011, 18:14
грубо държание
да се изплюе в/у стената в даскало-гнусно е
да се прави на тъп,за да превлече внимание
да се прави на оригинален и забавен,а да е просто банален
да се прави на голямата работа
да се прави на големия ебач,а сигурно и голо момиче не е виждал

Brooklyn
01-12-2011, 12:56
^ е кво ся ти имаш супер много критерии към визията и всичко в едно момче а ми мязаш на "задни части" на снимката ..

Преди да поставяш някви критерии в отсрещния се замисли ти кво даваш на него

ако един пич отговаря на тия критерии ,точно с теб ше ходи .. обикновенната претенциозна риба

Ооокей, радвам се, че мислиш така. Аз мисля пък, че съм средностатистическо чаровно момиче, което познава предимствата и недостатъците си.
Да, имам адски много критерии, но ДА, раздавам се на 100%. Така че не ми говори за замисляне какво давам. Адски съм пожертвувателна (колкото и нескромно да звучи, но скромността не е на мода :) ) и правя всичко за най-близките си хора, понеже грижливо съм ги подбирала.
О, това са ми критериите само към външния вид, да видиш колко имам към характера. :) Пускала съм ги нейде из темите, ако искаш, ще ти ги копирам :)
От почти година до себе си имам момче, които покрива всеки един от тях. Не съм си носила списъка, но е така. Предишният ми приятел също беше невероятен. проблема ти , както и на маса други е че си мислите че притежавате някви сами по себе си неща и сте нещо различно и уникално ,но всъщност си не по-различна от останалите ,даже повечето биха те превъзхождали в куп неща .. тва е някаква заблуда в която ще се увериш напред с времето ..

просто ти казвам че си едно сиво момиченце като всички останали ,и тези куп критерии някак си не ти отиват ..
ае със здраве

Rhoads
01-12-2011, 13:16
А момичета,какво мислите за постъпка стил ''аз съм еди кой си'' или ''Господ съм бе..'',разбирасе съркастично, а не сериозно казано ? : - )

britzy
01-12-2011, 13:27
Ми тъпо е-кво да мислим дали със сарказъм или не-е все помия ;)

DaemonBoy
01-12-2011, 13:40
Бирено коремче
Прекалено дебели,рошави или съединени вежди
Лоши зъби и лош дъх
Мръсни нокти
Дълга или мазна коса
Обеци по уши,носове,вежди и т.н
Просташко поведение
Липса на сиво вещество
Липса на чувство за хумор
Грубо държание


Всичко друго може да се преживее..
Че то нещо друго остана ли? Всъщност да ръста :D

nefchi_bs
01-12-2011, 13:40
Само едно ме дразни,голямата п***а която се крие в повечето мъже и чака да излезе навън,а уж са големите мъже хахах...

:razz: :razz: :lol: Разби ме 8-) 8-)

Ми така е..Единия ден е голямата работа,върти две.А на другия ти се обажда,че бил сам и никои не го искал и ти реве по тефона...Ей такива с кеф да ги заколиш. :lol:

Brooklyn
01-12-2011, 13:52
Бирено коремче
Прекалено дебели,рошави или съединени вежди
Лоши зъби и лош дъх
Мръсни нокти
Дълга или мазна коса
Обеци по уши,носове,вежди и т.н
Просташко поведение
Липса на сиво вещество
Липса на чувство за хумор
Грубо държание


Всичко друго може да се преживее..
Че то нещо друго остана ли? Всъщност да ръста :D
Верно, трябва да стърчи малко над мен. :-D
Има много други неща,външният вид е много по-важен отколкото си признават повечето.външния вид е важен за повърхностни и зле гримирани клоуни като теб нащо момиче :)
недай си боже другите да съдят по външния вид ,че като те гледам каква си сигурно стара мома ше си останеш

britzy
01-12-2011, 13:55
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Mиминко, в голяма грешка са,а? ;)

Стара мома ахахахахахаа :razz: :razz: :razz: :razz:
Айде :-)

Brooklyn
01-12-2011, 14:01
тия заучени лафове с гроздето у вас на масата

като те гледам как разсъждаваш не правя разлика между теб и пиклата от даскало .ама как да е ..

много големи кучки и мъжемелачки сте във форума майна .. евала поклон

Brooklyn
01-12-2011, 14:58
аехехахее лично ги приемам да , тука анимационните герои като теб ше ме накарат да се обеся в банята :lol:

в прекалено различни кръгове сме в развинтената ти фантазия ,само може да си мечтаеш за социален кръг и като приятели и като приятелка/гадже като моя ,, но как да е ..

никои не ти говори за пичове с една вежда и някви борсуци парцаливи за тях е ясно .. недеи ми преиначава думите .. става въпрос за погледа ти като цяло , да го обсъдиш както в последния ти пост тук окей ,но да придаваш тънка ирония към няква маса хора преди да си погледнала себе си е престъпление ..

Хората се делят на класи ,всеки според приходите си и вкуса на обличане .. като те гледам си една като всички ,с нищо не се различаваш от повечето ,но има хора с по-висок стандарт на живот и именно те може да разсъждават по същия начин спрямо теб , как ще ти е ? И най-важното с ирония да го правят ,както ти съответно подхождаш към тия по-доле неусетените ..

аз съм си напълно нормален като всички тук ,теб и като цяло .. но с разликата че не се мисля за някой толкова че да определям хората с ирония ..

аре вдивия

SwEeTMuFFiN
01-12-2011, 16:00
прекалено космясали, груби и тези с прекалено самочувствие :-x

wasch0
01-12-2011, 16:42
Всеки става перфектен, след като се влюбиш в него

Дори да има крив зъб или отпуснато тяло, ако с държанието си привлече вниманието ти, просто се примирвяаш, дори започваш да го намираш за сладко..

anonymous708973
01-12-2011, 17:05
Адски ми е интересно как разсъди, че е "сиво момиченце" и една от обществото, което всъщност се обзалагам, че мислиш и за мен...
За себе си няма да тръгна да ти обяснявам защо НЕ съм една от масата, ще е загуба на време.

w0sh
01-12-2011, 17:08
Ебати плоските хора, майна.

Живеем в плосък свят.

britzy
01-12-2011, 17:21
To всеки може да тръгне да обяснява как не е един от обществото-е кого заблуждавате-себе си или другите?Май себе си :booooomb: :booooomb:

Pomber
01-12-2011, 17:37
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам. Ами то да ти кажа честно това са мъжете.А и ти искаш прекалено много защото тези които търсиш са мутри,газета,богаташи ;)

jghgh
01-12-2011, 18:26
Дразнят ме арогантните, самовлюбени, с мания за величие, парадиращи с много пари и "социален статут" мъже, капиталистите, угодниците, мерзавците и всякаквите подобни, които между другото, се срещат и сред момичетата. Дразнят ме и самохвалковците, егоистите, мъжете, които имат остарял начин на мислене спрямо жените и т.н.

Всякакви недостойни хора, гледащи само интереса си, ме отвращават, които не се притесняват да споделят, че предпочитат да са със "силните на деня", гонят парите, не са духовни, нямат високи цели и идеали и т.н. Вазов добре го е описал в "Практичния човек" и "Средството да нямаш врагове" -> такива ме дразнят, включително и момичетата, които са такива.

Отвращават ме и мъже, които ГОРДО парадират с природата си на женкари, или които коментират цинично кога последно са правили секс, с коя, и т.н.
Всякакви мъже, които прекалено се вживяват в секса, ме дразнят. Или нека си се вживяват, но прикрито, а не едва ли не с гордост да показват на всеослушание, че са примитивни и повърхностни и приемат жените само за ходещи п??ки.


Външният вид се преживява все някак, въпреки че винаги е по-добре човекът да изглежда нормално - нито кльощав, нито дебелак.

Абе изобщо ... много неща ме дразнят. Винаги е по-лесно да кажеш какво ти харесва.

Rhoads
01-12-2011, 18:28
Ебати плоските хора, майна.

Живеем в плосък свят.

ей тва ти е

Wwwooow
01-12-2011, 19:27
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам. Ами то да ти кажа честно това са мъжете.А и ти искаш прекалено много защото тези които търсиш са мутри,газета,богаташи ;)

И какво прекалено много искамм ??? да се поддържат малко от малко...
само мутрите,газарите и богаташите ли могат да си поддържат веждите(поне малко),да си мият зъбите редовно,да си бръснат мустака, да ходят на фризьор, да си режат ноктите, да се къпят.Само те ли могат да имат чувство за хумор и другите изброени по-горе неща(които стават малко по-трудно?????? омгг мнението, което написа ме втрещи :shock: разбирам да бях писала ,,мразя бедни момчета" да напишеш, че прекалено много искам..и, че само газарите,мутрите и богаташите ме устройват амаа..... 8-)

nymphadora
01-12-2011, 20:40
Мразя,че се правят на идиоти,дори и да не са.

TheNewReligion
01-12-2011, 21:03
Боже...Вижте колко страници е тая тема и колко другата...

Много се дразня като миришат на пот и манджа. Дразни ми и като ме опипват без да имаме по-специални отношения. Абе, майка ти стара,бе! (и не, не ми дреме,че псувам.) Друго, което ме изкарва извън нерви, е като почнат да си правят шеги на чужд гръб или да се шегуват с чувствата на някое момиче, примерно, към някое момче.

vesinka899
01-13-2011, 05:23
Такива,дето много пият и дето се зарибяват с всяко момиче :?

GunSnSteelflowers
01-13-2011, 06:17
- походка тип виж ме къв съм як и да си размахва краката и ръцете като вятърна мелница докато върви

- като говорят по телефона пред мен и има "ей мръсно копеУе уеее" и тва за да се впечатля .. от какво и аз не се сещам

- селяндурско поведение, да подсвиркват, да заглеждат (всички заглеждат), но имам предвид това заглеждане, при което си извъртат главичката на 360 градуса. Ако вниманието е насочено към теб много ясно, че ще ти стане приятно, но на гаджето на това момче не до толкова.

- наглост
- да плюят
- да не се къпят :-o
- да говорят САМО за футбол
- женчовци
- некви подобия на мъже дето са по - "джиджени" от мене. 8-)


Не знам защо всички споменавате срамежливостта, сладко е до някаква степен...

Violenza
01-13-2011, 06:58
Не обичам страхливи мъже и такива, които се отнасят с пренебрежение към останалите.

kalpazanka
01-13-2011, 07:05
Не понасям мързеливите дървени философи, които търсят причините за несгодите си навсякъде другаде, но не и в самите себе си и на които им е крив целия свят за това, че те не са могли да се справят със задълженията си, които пък задължения помежду другото са им през това оттатък и те се сещат в последния момент, че трябва да ги свършат. Тогава се започва с нервниченето и капризите, а желанието целият свят да се върти около тях вече е черешката на тортата!
Не ми допадат и типичните мачовци с грубо и вулгарно отношение, както и тези, които мислят, че приятелката/съпругата им е И слугиня.

Torn
01-13-2011, 09:08
Ей тези момичета с много претенции , направо никога не може да им угоди човек ... :-o

kiki1991
01-13-2011, 13:15
като външност мразя неподдържани мъже..кво ще рече това..нечистоплътни грозно миришещти,потни,със косми под мишниците(непонасям просто и ми става лошо)със мазна и като цяло неподдържана коса,със мръсни дрехи,със неизрязани нокти,едновежди или със ,,горилски,, тип вежди,необръснати(но на някой мъже им прилича просто набола брада)със много обеци по ушите(харесвам с 1 не повече)..


като вътрешност мразя надути,прости,необразовани ,простеещи,който се мислят за плейбой,който сменят момичета през 1-2 дена,който говорят глупости и не различават майтапа от селската простотия,който изневеряват,женкари,който не ценят приятелката си и това което тя прави за тях,който по дискотеките,заведенията или в компания се мислят за номер 1,а всъшност избиват комплекси,който правят мускули и си мислят че кат се напомпят ще си вкарат и акъл в главата което няма как да стане,натегачи който като имат скъпа кола и сложат очилата си мислят че ще вкарат всяка в леглото..има и др който не харесвам но стига толкова за сега:))

w0sh
01-13-2011, 13:17
Никоя от вас не мрази по-умни от нея, но като се появят и изведнъж не стават.

FromAutumToAshes
01-13-2011, 13:37
Адските пичове сме, братооо :smt002 :lol:

Brooklyn
01-13-2011, 13:41
Ей тези момичета с много претенции , направо никога не може да им угоди човек ... :-oкак да им угоди на тия лигли насрани .. с многото претенции ,ама ни са виждат на кво приличат :lol:

w0lf
01-13-2011, 13:51
бро що толко хлебиш

Brooklyn
01-13-2011, 13:56
щото едно време като провокираш някои и темата ставаше по 20 страници за 2 минути ,и ставаше яко сеир :D

ся нешо не става номера

w0lf
01-13-2011, 14:13
ааа, е да понякога доста лично го приемат ;Д

MaLkaTa_LaDy
01-13-2011, 17:18
Никоя от вас не мрази по-умни от нея, но като се появят и изведнъж не стават.
Наистина не е приятно, когато някой ти натрапва превъзходството си. Мога да кажа за себе си, че искам едно момче да може да ме подчини както физически, така и психически, но да не си позволява да го прави. Не ги мразим по-умните от нас, харесваме ги.

anonymous708973
01-13-2011, 17:20
Никоя от вас не мрази по-умни от нея, но като се появят и изведнъж не стават.
Наистина не е приятно, когато някой ти натрапва превъзходството си. Мога да кажа за себе си, че искам едно момче да може да ме подчини както физически, така и психически, но да не си позволява да го прави. Не ги мразим по-умните от нас, харесваме ги.

За физически се затруднява, но успява 8-) Колкото до умствения капацитет - предпочитам аз да се уча от него, не той от мен. :)

horacio
01-13-2011, 17:23
Най-противни са ми тези, които имат ниска хигиена... смръдкат и лъхат на пор
Мразя и като не уважават хората (по-скоро жените)
Педалите (сега ги наричат фешъни) с по-тънки вежди и от моите...
Такива, които не признават грешките си и винаги обвиняват другите, прибягват към псувни,за да решат някой спор.
Ниско интелигентни.
Мързели.
Нагли.
Нахални.
Не ги търпя тия! Не ми пречат, освен ако не ми се бъркат някъде в обкръжението.
Най-мразя подигравчиите и тези, които не зачитат чувствата и старанието на останалите.

Vilencety
01-13-2011, 17:48
Най- много от всичко мразя в един мъж просташкото поведение, направо ме подлудява! :?

VampireLover3
01-13-2011, 20:28
-Мазна коса.
-Неимити зъбки.
-Миризливи.
-Тънките вежди на някой "момчета"
Мразя когато някое момче си бръсне краката .. тва ми изглежда супер педалско.
Мразя прекаленото лигавене.
Мразя мляскането, адси дразнещо е някой като почне да ми мляска на среща и да си отваря устата докато има храна в нея ми става противно..
Мразя много неща в момчетата,но такива са - СВИНЕ! :-D [Без да се обиждате : ) ]

n3zabrawiimaa
01-14-2011, 08:28
Мазна коса
Дълга МАЗНА коса
Трета вежда
Изрисувани вежди
Лош дъх
Немити зъби
Много зле пъпчасал
Не изкъпан
С косми под мишниците
С мустак
С изгризани нокти
Прекалено грижовен
Тих
Прекалено неподдържано тяло
Прекалено поддържано тяло
Да не си сменя белиото
Аругантен
Пияница
Да се облича като рапар 'щото е готино
Да се облича като гей

anonymous708973
01-14-2011, 11:00
Мразя девствени мустаци!!! :?

Vilencety
01-14-2011, 11:21
Мразя девствени мустаци!!! :?
+1 :!:

DaemonBoy
01-14-2011, 11:42
Незабравима - трета вежда и мустак е едно и също :lol:

w0sh
01-14-2011, 11:48
Мазна коса

Аругантен


А грамотни харесваш ли?

DaemonBoy
01-14-2011, 11:53
Мазна коса

Аругантен


А грамотни харесваш ли? :razz:

FuckedUp
01-14-2011, 12:05
Мазна коса

Аругантен


А грамотни харесваш ли?

Sad story :(

rock101
01-14-2011, 12:59
Аз имам въпрос към всички "Мис Претенции", които описват чертите, които не харесват в мъжките индивиди - вашия сериозен приятел (без значение сегашен или бивш) отговаря ли на 100% на критериите ви? Защото си мисля, че дори и те не отговарят напълно на тях, но правите компромиси, защото ги обичате. Според всичките черти и вредни навици, които са изписани в темата трябва да ви кажа, че ще срещнете идеалния мъж точно НИКОГА.

anonymous708973
01-14-2011, 13:51
Да.
Тъкмо открих темата, в която конкретно съм си писала изискванията. Проверих ги едно по едно. Приятелят ми (1 година сме заедно) отговаря на абсолютно всяко едно от тях - на 100%!
Единственото, което бих променила, е да го науча да споделя емоции малко повече. Защото от 1 нещо прави адския филм и аз нищо не знам за него, докато не мине... една седмица примерно. И дотогава филмът тооолкова се е развил в главата му, че трябва да приложа страшно търпение (което е страшно трудно за мен), за да му обясня нещата бавно и полека, за да разбере, че нещата въобще не стоят така, както си мисли.

Впрочем, провери пак темата. Изискванията тук са някакви минимални и опират само до външния вид - спретнат, чист, поддържан, но не прекалено.

Stan4o123
01-14-2011, 14:10
Тия "изисквания' са толкова относителни и постоянно търпят промени...всяка мацка,по която съм си падал с нищо не си прилича с предната...

DNJ
01-14-2011, 15:06
Аз пък най - много мразя мъжът да е клюкарка. Видя ли тази черта в някой представител на мъжкия пол, той спира да бъде мъж за мен.

dPa3HuTeJl
01-14-2011, 16:17
Аз пък да ви кажа отговарям на почти всички изисквания освен това за ревността , много ги ревнувам ей ! :lol: И не мога да разбера,какво ви пречи обличането с малко по-изсулени дрехи,смисъл може да е такъв стила на човека,може да му харесва така да се облича :/ Мен пък ме дразнят ония спортните копелета :lol: Addidas ,Nike, bullshits...много станаха на мода тия марки :lol: За жалост...

Missmarch
01-14-2011, 16:24
Ююю.. мразя момчета, на които им липсва възпитание и лична хигиена! Съвсем искрено, противоречиво на другите коментари че не харесват срамежливостта.. НАПРОТИВ АЗ Я ОБИЧАМ! Уважавам момчета със собствено мнение, а не някакви здуханяци да ми се правят на интересни, само и само да привличат внимание... :o ГЛУПАВИ момчета мразя! И най-важното е: Всеки човек гледа на първо място външен вид, може да харесвате момиче, но просто да не сте по нейния тип... Не се променяйте! Едно момче ми прави комплименти, прегръща ме и нз си кво още, но той е супер отворен и общителен човек, сладък е но нищо повече... Бъдеще НЯМА, по ясната причина, че обясних един от критерийте си за момче! Харесвам потайни момчета... еее и външния вид е най-важен , но като не отговаряш на изисканията на някой.... оставяш и напред !

Greennight
01-14-2011, 17:37
Епа аз се бръснем,спортувам и не съм тъп 8-) .Май от всичко прочетено досега единствения проблем ми е,че си гриза ноктите :lol:

qsiii
01-14-2011, 17:47
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

+
поведение на селски бейове - "жената е да я ебеш и да ти готви"
изчервяващи се като им кажеш "свирка"
със самочувствие до небето
самосъжаляващи се
мислещи, че нещото между краката им е главното достойнство и ги прави над всички (включително и над тези, които го имат същото това нещо)
с боботещ глас

melodyy
01-14-2011, 17:58
Да се съгласява с всяко нещо, което казвам.
Да се прави на такъв, какъвто всъщност не е.

n3zabrawiimaa
01-14-2011, 19:27
Аз имам въпрос към всички "Мис Претенции", които описват чертите, които не харесват в мъжките индивиди - вашия сериозен приятел (без значение сегашен или бивш) отговаря ли на 100% на критериите ви? Защото си мисля, че дори и те не отговарят напълно на тях, но правите компромиси, защото ги обичате. Според всичките черти и вредни навици, които са изписани в темата трябва да ви кажа, че ще срещнете идеалния мъж точно НИКОГА.

Да. И?

brutaLxxbunny
01-14-2011, 19:43
Най-мразя в мъжете да грубиянстват и да подхвърлят тъпи,сексуални закачки.Тогава ме изкарват извън нерви.

rock101
01-14-2011, 19:48
Аз имам въпрос към всички "Мис Претенции", които описват чертите, които не харесват в мъжките индивиди - вашия сериозен приятел (без значение сегашен или бивш) отговаря ли на 100% на критериите ви? Защото си мисля, че дори и те не отговарят напълно на тях, но правите компромиси, защото ги обичате. Според всичките черти и вредни навици, които са изписани в темата трябва да ви кажа, че ще срещнете идеалния мъж точно НИКОГА.

Да. И?
Нещо не вярвам на това Да, което казваш. И мисля, че е време да приемете, че всеки мъж си има недостатъци, никой не може да е перфектен. И вие, жените, сте същите като нас - и вие си имате своите недостатъци, ама търсите проблема в другия.

babity
01-14-2011, 20:00
Значи първо държа да кажа, че не мразя качества в хората или въобще хора, защото това отнема прекалено много време. Но определено ме отблъскват следните неща:
-нечистоплътност
-кльощаво тяло
-една вежда
-мустаци (във всеки им вид) или рядка брада (колкото и добре да е оформена е смешно като е рядка)
-видимо мърляви дрехи
и засега толкова по външността.
Относно характера:
-срамежливците не въртвят при мен
-мрънкалници също
-изключително неприятно е да лъха на отчаяние, следователно адски ме отблъскват много и пресилени комплименти
-меки марии - аз имам нужда да бъда поставена на място
-да не разчита жестовете ми - някои неща няма как да ги чуе изказани от мен, затова трябва да се сеща по действията ми.

И само да вметна нещо. Сегашният ми приятел не се вмества само в това, че понякога е мека мария както и, че нерядко не разчита жестовете ми и точно това е причината така и да не стане сериозният ми приятел, който той си мислеше, че ще стане. И аз ще си намеря човека, който търся, защото супер много ми писна сульо и пульо да имат адските претецнии към мен, а аз да преглъщам разни "дребни" недостатъци.

jghgh
01-14-2011, 20:10
Бейби, откажи се от такива мъже, дето ще ти разчитат действията.
Проблемите се решават с комуникация.

Казвам ти го със съчувствие. Няма да казвам обидна дума, обаче им липсва всякакъв нюх да разчитат каквито и да е действия или жестове.
А винаги ги познавам кога са ми сърдити или какво чувстват дори без да ми кажат, щото малко от малко забелязвам детайлите. Мъжете обаче - не. Устроени са по друг начин.. Няма да казвам за добро или лошо.. 8-)

Dying
01-14-2011, 20:15
Аз не мога да мразя качествава в хората.. Сеедно да мразиш човека.. Но има неща които определено не харесвам..
Външен вид:
- Прекаленна кльощавост
- Мустаци
- Закръглени момчета
/има и още, но са глупави и незначителни/

Характер:
- Лигавена
- Не харесвам, някой който се мисли за най-големия плейбой
- Егоизъм
- Страхливци
- Меки китки
- Интриганти
- Прекаленно вулгарни
- Твърде мили

babity
01-14-2011, 20:18
Бейби, откажи се от такива мъже, дето ще ти разчитат действията.
Проблемите се решават с комуникация.

Казвам ти го със съчувствие. Няма да казвам обидна дума, обаче им липсва всякакъв нюх да разчитат каквито и да е действия или жестове.
А винаги ги познавам кога са ми сърдити или какво чувстват дори без да ми кажат, щото малко от малко забелязвам детайлите. Мъжете обаче - не. Устроени са по друг начин.. Няма да казвам за добро или лошо.. 8-)

Аз говоря за някакви елементарни неща. Примерно да се сети, че ако съм му затворила телефона през средата на изречението му, значи определено нещо не е наред. Или просто да се сети, че ако съм му писала в 1:30, то не е защото го мразя и умирам от кеф при мисълта, че няма да се наспи и на другия ден ще е като препикано мушкато на работа, а защото съм се разнежила и не намирам по - добър начин да си изкажа чувствата (от известно време съм голям дървар в изказването на чувства). Такива, елементарни, повече от очеизвадни неща. Изобщо не искам да различава ПМС-то от скандалите с майка ми. :D

Torn
01-14-2011, 20:27
Не е като да се хваля, но явно всичко в мен си е както трябва 8-) .
Само където вече съм на мнение, че сам съм си по добре след като момичетата само се опитвам да ме контролират, а аз си правя каквото ми е кеф :D

n3zabrawiimaa
01-14-2011, 21:04
Аз имам въпрос към всички "Мис Претенции", които описват чертите, които не харесват в мъжките индивиди - вашия сериозен приятел (без значение сегашен или бивш) отговаря ли на 100% на критериите ви? Защото си мисля, че дори и те не отговарят напълно на тях, но правите компромиси, защото ги обичате. Според всичките черти и вредни навици, които са изписани в темата трябва да ви кажа, че ще срещнете идеалния мъж точно НИКОГА.

Да. И?
Нещо не вярвам на това Да, което казваш. И мисля, че е време да приемете, че всеки мъж си има недостатъци, никой не може да е перфектен. И вие, жените, сте същите като нас - и вие си имате своите недостатъци, ама търсите проблема в другия.

Точно тези неща които изредих,няма НИТО едно от тях в моето момче! ;)))) :smt007

maniak666
01-14-2011, 21:43
Наистина, много сте ограничени. Ако питате повечето момчета от тук ще искат да сте фиданка, висока, с дълги крака с хубаво дупе, с сини или зелени очи, с сладко личице, хубава коса, с чувство за хумор земна, да може да готви, глади, гледа деца и т.н Това разбирасе е нереално да го срещнеш наведнъж. Какво като имал момчето бирено коремче или бил много клъощав, бил срамежлив... ? Живеете в една приказка и си мечтайте само, но само с мечти до никъде ! Когато заобичаш някой, какъвто и да е той за теб е перфектен и единствен, но вие още не сте дорасли толкова, че да ме разберете ! Айде със здраве !

babity
01-14-2011, 21:56
Маниак, споделям мнението ти, но само донякъде. Нали се сещаш, че ако ги няма качествата няма как да ме впечатли, следователно няма как да се получат нещата между нас. Ако мога да си позволя да се захвана точно за тази прословута срамежливост... Имам един колега. Личеше си ни и на двамата, че се харесваме, но просто той беше прекалено срамежлив и след като настъпвах, настъпвах, настъпвах... просто ми писна него да го е страх да ме докопа. Надявам се да ме разбираш какво имам предвид.

maniak666
01-14-2011, 22:05
Да, разбрах те ! Обаче като се замисля и аз спадам към срамежливите май :D :D Иначе вярно е за качествата, но съм ставал свидетел на доста връзки който отначало си казваха безразличен ми е, но после се опознаваха и се залюбваха :-D Така, че не всичко е до физическата красота.

dimdim
01-14-2011, 23:27
какво не харесвам...
1.ниски момченца,знам че не всеки е роден баскетболист,но просто като чуя"мъж"и си представям висока силна фигура.
2.бръснати крака...като се замисля че може някой път да се случи да е с по гладко избръснати крака от мен и малко се замисям сериозно дали тоя мъжоподобен индивид е за мен.
3.лоша хигиена
4.глупави,нерешителни,плахи и неоправни
5.онея задръстени "мачовци",които не пробират и гледат с онзи влажен надървен поглед :D
6.чалгарите (звучи повърхностно,но не може да се отрече че музиката играе роля върху характера),но въпреки това голяма част от приятелит ми са попфолк фенове :)

това е като цяло :)

MaLkaTa_LaDy
01-15-2011, 12:56
Маниак, споделям мнението ти, но само донякъде. Нали се сещаш, че ако ги няма качествата няма как да ме впечатли, следователно няма как да се получат нещата между нас.

Искам бутонче Like!

jeni4kata
01-15-2011, 13:37
да не си мие зъбите :smt078

bonbonenoizkushenie
01-15-2011, 15:25
1. АДСКИ СЕ ДРАЗНЯ В ТОВА ДА ОБИЖДАТ БЕЗ ПРИЧИНА И ДА СА СУПЕР ГРУБИ
2. ДА ПСУВАТ КАТО КАРУЦАРИ . И ЗА МОМИЧЕ И ЗА МОМЧЕ Е СУПЕР ГРОЗНО
3. ДА ИМАТ ЩО-ГОДЕ НОРМАЛНИ ЗЪБИ НЕ КАЗВАМ ХУБАВИ ЩОТО МОМЧЕ С ХУБАВИ ЗЪБИ Е РЯДКОСТ
4. ДА НЕ ПОДХВЪРЛЯТ НА ВСЯКО МОМИЧЕ НЯКАКВИ СЕКСУАЛНИ НАМЕЦИ ...
5. ДА НЕ ЛЪЖАТ

Celine
01-15-2011, 15:44
Има куп неща,които ме дразнят.Най-много ме дразнят мъже,със самочувствие до небето,но без покритие т.е. тези,които се надуват,а в същото време не струват нищо.Смешни са!

britzy
01-15-2011, 16:02


3. ДА ИМАТ ЩО-ГОДЕ НОРМАЛНИ ЗЪБИ НЕ КАЗВАМ ХУБАВИ ЩОТО МОМЧЕ С ХУБАВИ ЗЪБИ Е РЯДКОСТ


Чакай сега-това излиза,че не го харесваш в едно момче? :lol:

FuckingFreak
01-15-2011, 18:57
гадно тяло
гадни зъби
едновежди
дълги нокти
дълга коса
лошо миришещи
притеснителни/срамежливи
необщителни
глупави
ПРЕКАЛЕНО любезни
женствени
страхливи
мустакати
лошо обличащи се
женствен глас
гаден смях
нямащи чувство за хумор

може би има и много други неща, но за в момента не се сещам.

+
поведение на селски бейове - "жената е да я ебеш и да ти готви"
изчервяващи се като им кажеш "свирка"
със самочувствие до небето
самосъжаляващи се
мислещи, че нещото между краката им е главното достойнство и ги прави над всички (включително и над тези, които го имат същото това нещо)
с боботещ глас

Ей т'ва е.
Мисля, че това са най-елементарните изисквания, или поне да има добра хигиена, да има добра външност да не му е в повече акнето и окосмяването, и да има добър, мъжки характер, да знае кога е време за шеги, кога трябва да бъде сериозен, да не е прекалено нежен, вулгарен, страхлив и етц. И мисля, че с това обединих по-горе изредените епитети.

gLypChenCee
01-15-2011, 19:02
:lol: :lol: Ебаси определенията, чесно...

Външност: няма голямо значение хубав ли е или не.. смисъл просто да има няк'во излъчване. Да няма повече от две вежди.. или по скоро да няма 1 вежда ;д .. И да има хигиена разбира се..

Характер:
Женкар, мека китка, претенциозен, глезен, мамино детенце и да ми говори като каруцар.. :lol:

ledenakrasota
01-15-2011, 19:18
Дразня се от:

-само едно момче да влезе в класната стая и започва да смърди на крака;
-лош дъх;
-тънки вежди.Педераско е!
-да носи повече бижута от депресирана лелка;
-да се подиграва на тази и онази,защо стават и не стават за едно е*ане;
-да ми се прави на голям разбирач от футбол,а да не може да си избърше носа;
-да се прави на разбирач от неща,които са изпитани и доказани.Защото нещо казано от мен,няма как да не е вярно. :D
-Да ми философства без да е прочел Хегел или Фройд;
-да се заяжда,с някое момиче,че ставала за магистралата и колко вземала на час :x :x :x :x :x :-x :-x :-x
-да казва колко било тъпо училището,ученето,оценките ,работата;
-да виси само по кафета;
-да разчита на Мама и Тати;
-да го мързи да работи;
-да няма цели в живота;
-да живее от днес за утре;
-да бяга от отговорности;
-да лъжат;
-да се правят на нещо,което не са;
-да си играят с чувствата на стойностни хора;
-да не зачитат родителите си;
-да заплашват с бой;
-да не може да се разчита на тях;


За сега това. :booooomb:

resend
01-15-2011, 19:55
След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впчетатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?

Kallyn4eto
01-15-2011, 19:58
няма да говоря за всички онези гейски неща които някои момчета притежават от рода на тънки изскубани вежди - всички тези неща ги мразя

мразя и да не се къпе
да се държи пренебрежително с момичетата
да е прекалено самоуверен и да мисли че всяко момиче е негово
да е различен когато е с приятелите си


След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впчетатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?

о повярвай ми, един жест или един поглед или държание в дадена ситуация могат много по-голямо впечатление да ми направят отколкото това как е облечен дали очите му са сини или оранжеви и дали е 1.70 или 2 метра..и освен това вие също гледате едно и също - крака цици и дупе, ако не става и не се интересувате повече, можем да поспорим за това което казваш

ledenakrasota
01-15-2011, 20:07
След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впечатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?

Забелязват се!Но не виждам защо(поне за мен),трябва да се делят нещата,защото за човека в първия момент говори излъчването му като цяло,а след това примерно ти се набиват акцентите,които са ти привлекли вниманието.

Също така,всичко е много индивидуално, дали първо ще ти се набие някой жест или различните чорапи(майтап).Защото може да познаваш някое момче отдавна,да се знаете по физиономия,да се движите в една компания,но да не знаете нищо един за друг.Защото просто не ви се е отдавала такава възможност или просто не сте се замислили. И изведнъж ставаш свидетел на нещо,примерно виждаш брата на позната,който е в твоята компания,но само на едно "Здравей!" сте и не ти е направил кой знае какво впечатление.Просто момче!Но един ден го виждаш на спирката,от където си взимаш автобуса и той те поздравява.Ти отвръщаш,качвате се в автобуса или докато чакате завързвате разговор и се оказва колко приятен събеседник е,колко общи теми имате и си задаваш въпроса защо до сега не сте се заговаряли така.другият вариант е(често срещан),да си останала с впечатлението,че е много нахакан и не му дреме кой знае какво или е сухар,а да се окаже,че е сериозен,има чувство за хумор и т.н. :)

Все пак всяко момиче различно ще ти отговори,затова повече си говорете в компанията за това и ще видиш,че е много интересно. :)

notlike
01-15-2011, 20:48
Браво. Важно е да има такива теми, за да различим качествените хора от комплексарите :) Няма идеални хора, никой не е перфектен. Всеки е различен по свой начин, един го харесват едни, друг - други.

Paramour
01-15-2011, 21:14
След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впчетатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?
има случаи в които като се запозная с някого и ми прави добро впечатление.. като му погледна дрехите и излъчването, но почне ли да говори и да се държи гадно с всички около него.. пада ми в очите.
Държанието или постъпката към някого оставя много по-силно впечатление. :)

sexyt0o
01-16-2011, 00:01
променливите настроения ;хх
нервните изблици
и като ми каже няма да ходиме в Мак доналц ;ххххх :shock: :shock: :shock:

Rhoads
01-16-2011, 08:55
След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впчетатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?
има случаи в които като се запозная с някого и ми прави добро впечатление.. като му погледна дрехите и излъчването, но почне ли да говори и да се държи гадно с всички около него.. пада ми в очите.
Държанието или постъпката към някого оставя много по-силно впечатление. :)

А какво разбирате под добро впечатление и как да го направи освен дрехите?Имам предвид с жест а у?

kindergarden
01-16-2011, 09:39
Малии, тая тема ми хареса много! :D

Не харесвам:
надути, арогантни,правещи жалки опити да са сред "готини",напомпаните до безобразие или миришещи непрестанно на алкохол и цигари.

Pamaa
01-16-2011, 10:19
Миризливи, пъпчасали, с мустак и. . с плетени пуловерчета с полу :lol: :)

w0sh
01-16-2011, 10:59
-Да ми философства без да е прочел Хегел или Фройд; - Фройд не е философ.

-да разчита на Мама и Тати; - 40 годишен чичо? до 25 години повечето хора зависят от родителите с в някаква степен.

Assshley
01-16-2011, 11:10
Като цяло не харесвам момчета със самочувствие без покритие,такива,които незнаят как да живеят,които зависят от мама и тати,а си мислят,че са много порастнали,които нямат грам мозък в главата си и не можеш да си кажеш с тях две думи на кръст .. Ммм,не харесвам момчета,които не се поддържат като цяло,също така и тези,които си мислят,че всяка жена може да е тяхна.. ей на такива страшно много обичам да им натривам носовете.:) Абе общо взето има още доста неща,които биха ме отвратили и отблъснали.Хората преди мен са ги описали достатъчно добре.

jghgh
01-16-2011, 11:24
-да разчита на Мама и Тати; - 40 годишен чичо? до 25 години повечето хора зависят от родителите с в някаква степен.

"до няква степен" ≠ да разчита още на родителите си да му плащат бензина, да му дават джобни, да му плащат целия живот един вид и т.н.
Направо ми се повръща от такива разлигавени хора.

excuseme
01-16-2011, 12:39
неподдържан външен вид , прекалено самочуствие и гордоста на някои определено им е в повече .

Paramour
01-16-2011, 12:41
След като прочетох всичките коментари в тази тема,се оказа,че момичетата не мислели точно както си представях.
Кое гледате повече в едно момче-лицето или тялото?Кое може да ви направи по-силно ПЪРВО впечатление-външния вид и дрехите (всъщност дрехите са част от външния вид) или някаква моментно изразена черта от характера му,примерно изказване,жест спрямо друг човек,постъпка в определена ситуация..?Всъщност последното прави ли ви впчетатление до такава степен,че да се получи нещо повече.Забелязвате ли подобни неща?
има случаи в които като се запозная с някого и ми прави добро впечатление.. като му погледна дрехите и излъчването, но почне ли да говори и да се държи гадно с всички около него.. пада ми в очите.
Държанието или постъпката към някого оставя много по-силно впечатление. :)

А какво разбирате под добро впечатление и как да го направи освен дрехите?Имам предвид с жест а у?

Примерно ако започнеш да говориш само за себе си и колко си добър в нещо-си или като говориш всяка втора дума да е псувня.. това по някакъв начин говори на човека с когото си се запознал току-що.
Също така ако някой те помоли за нещо, а ти започнеш да го псуваш, защото е решил, че може да му помогнеш.. това също спомага за лошото впечатление.
Просто постъпките показват някаква част от характера(доброта, поносимост към останаите, избухливост...) и като си направиш изводите от постъпката разбираш и донякъде какъв е човека. Вярно, че от една постъпка не може да се съди за характер, взъимоотношения и т.н., но повлиява.. никой не може да отрече, че при запознанството не му прави впечатление как се държи въпросния човек с останалите.
Не знам дали ме разбра :lol: нещо не ми е ден за обясняване днес. 8-)

StolenBliss
01-16-2011, 12:57
Външен вид:
-да е дебел
-да има прекалено много пъпки по лицето
-лош дъх
-мустак
-мазна кожа
За друго сега не се сещам

Характер:
-да е супер надут и да лети в небесата, самовлюбен
-да е егоист
-да е мамино синче
-да няма за кво да си говорим и да гледаме в една точка
-да е женкар,вулгарен, простак.

hondafenka
01-16-2011, 15:38
ем не харесвам момчета,които немогат да взимат решения сами,със самочувствие до небето,с които неможеш да си кажеш 2 думи нормално,интересуващи се само и единствено от себе си... :)

kalpazanka
01-16-2011, 15:59
Странно, и в двете теми го избихте на външен вид. Космите по ръцете, акнето, мазната кожа и зъбите са нещо, което се коригира. Начинът на обличане също търпи промяна. Интересно защо толкова малко внимание обърнахте на типовете характери?

antifashionshit
01-16-2011, 16:02
аз като момче главно не харесвам това, че много от нас се опитват да се правят на 'мъжкари' в мъжка компания.

vesito13
01-16-2011, 16:04
Ако трябва да кажа какво най-най-мразя в един мъж, то е нерешителността. Бърка ми в здравето мъжът да е несигурен в себе си.
Иначе да е надут, да е лигав, да е някакъв изнежен, това за мен вече не е мъж. :?

ledenakrasota
01-16-2011, 16:45
-Да ми философства без да е прочел Хегел или Фройд; - Фройд не е философ.

-да разчита на Мама и Тати; - 40 годишен чичо? до 25 години повечето хора зависят от родителите с в някаква степен.




Фройд е невролог и психотерапевт :P .Казах "философства",а не,че някой е философ.

Освен това,едно e да живееш са родителите си,но да работиш или учиш.И съвсем друго да лежиш по цял ден или да висиш пред компютъра и да си на 28г.,примерно :)

korpin
01-16-2011, 17:00
Мразя да ме наричат "братле" :D
Мразя,когато казват,че ще се обадят,а не го правят.
Мразя да говорят за всяко момиче като сексуален обект.
Много клюкарстват! :D За 100-тен път се уверявам,че мъжете са по-големи клюкарки от жените!

WaterLilly
01-16-2011, 17:06
Девствени мустаци, мазна коса, пъпки.

За характера, което ми е по-важно, мразя най-много такива, които се мислят за велики (демек прекалено самочувствие), и такива, които са леко тъпички (не само като знания, по-скоро откъм разсъждения).

Yonie
01-16-2011, 17:28
Има куп неща,които ме дразнят.Най-много ме дразнят момчетата,със самочувствие до небето,но без покритие т.е. тези,които се надуват. И това,че постоянно се отнасят с теб сеедно не съществуваш и те унижават. :(

kokosety
01-16-2011, 17:41
Който се ядосва, че сме написали нечата, който не харесваме в едно момче/мъж значи вижда, че не отговаря на повечето критериии и се комплексира. ( Така го виждам аз)
По темата:
Външност:
1. Лош дъх
2. Педалити ( скубани вежди примерно)
3. Коса до кръста
4. По-ниски от мен (просто ми е странно)
5. Не се къпят
Характер:
1. Да говори, като селяндур и само да псува
2. Да се мислят за много важни и, че всяка мацка може да е тяхна
3. Много мили
4. Много разнежени
5. Нахални
6. Твърде срамежливи
7. Пияндури
8. Гъзари

CrAzYanDlaZy
01-16-2011, 17:51
- /мега/ надути
- самовлюбени
- глупави/необразовани
- повърхностни
- ограничени
- липса на чувство за хумор
- нетактични
- интриганти, лицемери
- обсебващи
- фукльовци
- егоисти
- несъстрадателни
- вечно в лошо настроение
- псуващи вяско второ нещо
- пияни
- с липса на всякакво възпитание
- не проявяват уважение към околните
- дискриминиращи /във всяко едно отношение/
- обиждащи останалите, без да ги познават
- плюещи по улиците



общо взето всичко, което не харесвам във всички хора, като цяло :)
за външния вид, няма да коментирам.

ShtrudeL
01-16-2011, 19:42
-невнимателни
-неграмотни
-глупави
-простаци, които псуват нон стоп
-мрънкала
-женчовци
-такива, които се държат различно с всеки...
-с голямо самочувствие/хвалещи се за глупости
-избухливи/агресивни/не умеещи да сдържат негативните си емоции...много не ми харесват такива...

За външния вид не знам какво да кажа...всичко може да се промени...просто да са с нормални физиономии отиващи към чаровни, не много размити,не сладникави/лигави/гейски, не много клbощави,пухкави става,ама не дебели...и тъй ^^


Аз ще кажа и какво харесвам, за да не е толкоЗ негативна темата ^^

-внимателни/мили/нежни (но не лигаво нежни)
-Разбрани
-умеещи да се контролират
-с леко детски акъл...може и в повече ^^
-рошави,сънени,усмихнати,ча овни,не много приказливи,но не и по-тихи от мен ^_^
-да не са център на внимание
-развлечени (не обичаме фИешъни/чалгари/хаусъри...изключения може според зависи от характера ^^)
-Леко откачени от към идеи/изживявания,но не екстремно откачени.. ^^
-Не нормални. Не обичам стандартни хора. Не, че не ги обичам, просто не ме впечатляват. Не е обида ъм...просто са скучни...

Има и още, но май зависи и от човека ^^

tItEufFf
01-16-2011, 20:19
Външен вид:

- Мазна коса
- Много лоша кожа на лицето
- Лош дъх
- Лоша миризма
- Жълти и криви зъби (предпочитам да е с брекети)
- Девствен мустак
- Една вежда

Характер:

- Незрял
- Лигав
- Чувствителен
- Самовлюбен
- Да мисли само за дрехи "Адидас", "Найк" и "Пума" и да си мисли, че е това е стилно

FuckedUp
01-16-2011, 20:40
Тая тема ме отегчава то смърт. Честно.

Bomber
11-11-2011, 19:00
Темата е интересна ще я следя :)

cigarettekisses
11-11-2011, 19:08
Да няма хигиена и да е простак .

justasmile
11-11-2011, 19:30
Да се прави на мачо 8-) супер са ми смешни тези момчета

extreme16
11-11-2011, 19:31
Женственост, прекалената емоционалност и прекалено добро държание, женкар, търсещ внимание,безхарактерен, безвкусно облечен, мазна физиономия, неодобрително лице, ниско интелигентен, безучастен, незрял, отчаян, интригант, лицемер, пияница,плюещ по улиците, лош дъх, жълти зъби, гадно миришещи, с дълга коса, гъзар, надувка, нерешителност, несигурност, изчакващ. Твърде много има за изброяване, по- лесно е да се каже какво харесвам, но ще си спестя коментара. : )

Hilary_
11-11-2011, 20:37
външен вид:
- неподдържани
- мустакати/с една вежда
- пъпчасали
- мирищещи
- безвкусни относно себе си

характер:
- ПУТКИ!!!! (това ще държи първо място доооста дълго време в списъка ми!!)
- ЕГОИСТИ!!!
- ЛЪЖЦИ!!!
- селяндури/ простаци
- неграмотни/недоразвити/невдяващи/неразбиращи какво им се говори ..
- женствени .. puuke
- с грубо отношение към всички .. безпричинно
- лесно избухващи/ слабохарактерни ..
- мрънкащи за щяло и нещяло ..
- несъобразителни/ подигравателни
- обвиняващи всички други, но не и себе си!!
- незаинтересовани от нищо/ непукисти
- БЕЗЧУВСТВЕНИ!!!
- "уважение" за тях не съществува ..
- несериозници!
- надути
- нахални
- мъжки курви
- мамини синове!!
- незнаещи какво искат ..
- твърде самоуверени в себе си ..

100% има още, но това ми дойде първо на ум .. 8-)

Azoria
11-11-2011, 20:42
Държанието му. Мразя мъжки кифли. Определено не искам мъж ,които да прекарва повече време пред огледалото от мен,да се снима в огледалото в банята със зализан бретон и да има по-гладки крака от моите :lol: :lol:

Да не е селяк!

antifashionshit
11-11-2011, 21:00
интересно, защо никой не спомена 'лош човек'

ScarletBite
11-11-2011, 21:11
интересно, защо никой не спомена 'лош човек'
щото няма такова нещо като лош човек. зависи просто кво е преживял преди тва и в какъв момент го хващаш.

мразя... неподдържани, женствени, глупави, наивни, неуверени, прекалени простаци, прекалени интелектуалци, филмари, такива дето се дават да ги въртя, такива дето тръгват да ми държат сметка...

extreme16
11-11-2011, 21:48
интересно, защо никой не спомена 'лош човек'

Лошото е интересно и няма никакви грешки в характера си, всеки човек е лош, малко или много, НЕ мисля, че "лош човек" трябва да се добави към огромните списъци с недостатъци, лично мнение.

svinqvtrastika
11-11-2011, 22:04
Всичко.

Boyman
11-11-2011, 22:12
Като цяло темата е много относителна и няма смисъл... :?

circlesquare
11-12-2011, 09:27
Нежни и депресирани.

kalito126
11-12-2011, 17:49
Хмм...Да не са:
*лъжци
*използвачи
*подмазвачи
*простаци
*гадняри
*лигави
*самовлюбени
*избухливи
*мрънкала

pepyyy
11-12-2011, 19:57
Баси претенциите имате някои,честно.Мен ме дразни:
-да се държи лошо с хората
-да псува
-да се напива кат бъчва
Ама те тези неща ги мразя и в двата пола,тъй,че...
Мисля,че е това.Относно външния вид на човек,няма нещо,което мога да мразя.

GOODNESS
11-12-2011, 20:04
външен вид:
- неподдържани
- мустакати/с една вежда
- пъпчасали
- мирищещи
- безвкусни относно себе си

характер:
- п****!!!! (това ще държи първо място доооста дълго време в списъка ми!!)
- ЕГОИСТИ!!!
- ЛЪЖЦИ!!!
- селяндури/ простаци
- неграмотни/недоразвити/невдяващи/неразбиращи какво им се говори ..
- женствени .. puuke
- с грубо отношение към всички .. безпричинно
- лесно избухващи/ слабохарактерни ..
- мрънкащи за щяло и нещяло ..
- несъобразителни/ подигравателни
- обвиняващи всички други, но не и себе си!!
- незаинтересовани от нищо/ непукисти
- БЕЗЧУВСТВЕНИ!!!
- "уважение" за тях не съществува ..
- несериозници!
- надути
- нахални
- мъжки к**ви
- мамини синове!!
- незнаещи какво искат ..
- твърде самоуверени в себе си ..

100% има още, но това ми дойде първо на ум .. 8-)



безвкусни относно себе си ???
fail
Всеки си има вкус.

vampire_girl_
11-12-2011, 20:10
поведение тип "женски полов орган" може да ме побърка.
Колкото и да е хубав,държи ли се като п***а,няма начин... ;x

Селяндурите също са противни животни.

NambyPamby
11-12-2011, 20:23
Повърхностни, глупави, с ниска обща култура, но пък специалисти по всичко, неамбициозни, сприхави, мрънкащи, комплексирани, занемарени, без елементарни хигиенни навици и умения за общуване с околните, невъзпитани, няк'ви ей такива неща се сещам на прима виста, които дразнят всеки нормален човек, независимо дали човекът, който ги притежава, е мъж или жена.

kyon
11-12-2011, 20:32
- женчовци
- такива, които се държат различно с всеки...
- незрели
- безхарактерни
- интриганти, лицемери
- нерешителни, несигурни в себе си
- мрънкащи за щяло и нещяло ..
- мамини синове

Във външния вид всичко мога да приема освен кичури и розови тениски.

againstyou
11-12-2011, 20:54
Да сваля всички и да се хвали с бройките си.
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).
Тревоман.
Прекалено сериозен,без чувство за хумор.
Космат.
Нацепен.
Надут.

NambyPamby
11-12-2011, 20:58
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).


противоречиш си.

againstyou
11-12-2011, 21:01
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).


противоречиш си.
Не мисля.Това,че не искам да има брада не го прави женчо.

LeprikonA
11-12-2011, 21:17
-незрял
-невъзпитан
-безхарактерен,мекотело, тип "мнение като на чутото от онзи ей там преди малко"
-женкар
-женствен
-с ограничен брой теми за разговор
-лицемерен

сигурно има и още, ама сега - толкова.

Nestlee
11-13-2011, 10:56
грозните според вкуса ми (к'во да направя,не мога да излъжа )
курварите!

musicinmyveins
11-13-2011, 11:05
Да сваля всички и да се хвали с бройките си.
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).
Тревоман.
Прекалено сериозен,без чувство за хумор.
Космат.
Нацепен.
Надут. не искаш женчо ама и да е космат? ахухау начи да си бръсне краката ръцете гърдите и сяко место по тялото и да не е женствен? еми сори ама верно си противоречиш? а и тва нацепен? wtf?!? да е някав увиснал ли? :D

SHPAIdURmeN
11-13-2011, 11:26
THE WAR
BOYS vs GIRLS
:lol: :lol: :lol:

kyon
11-13-2011, 12:17
Да сваля всички и да се хвали с бройките си.
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).
Тревоман.
Прекалено сериозен,без чувство за хумор.
Космат.
Нацепен.
Надут. не искаш женчо ама и да е космат? ахухау начи да си бръсне краката ръцете гърдите и сяко место по тялото и да не е женствен? еми сори ама верно си противоречиш? а и тва нацепен? wtf?!? да е някав увиснал ли? :D

Като прочетох това се сетих за още едно нещо :lol:
- ужасно ми е като видя гладки крака, гърди и т.н. *puke*

Nestlee
11-13-2011, 12:37
^ А т'ва кефи ли та?

http://i.actualno.com/club.bg/files/2009/08/05/cc2425ac7e.jpg

kyon
11-13-2011, 12:43
Ако беше с 20 килограма по - малко - да.

http://prikachi.com/images/776/4035776I.jpg
^ Това теб кефи ли те?

Nestlee
11-13-2011, 12:56
^Ако не бяха по гащи и нямаха такова гейско излъчване - да.

Alabalaportokala
11-13-2011, 13:16
99,9% от нещата около външния вид са си по подразбиране и се чудя защо въобще момичетата ги споменават? А още повече защо момчетата се впрягат сякаш не си мият зъбите или не се къпят?


Никоя обаче не се сети да спомене, че безпаричието не се гледа с добро око от повечето представителки на женския пол

2miss4sixty8
11-13-2011, 14:13
МРАЗЯ:
селски изцепки (плюне на път и под път и такива подобни работи)
нечистоплътни ( направо като усетя такова нещо и ми става лоши)
ниски (аз вярно, че не съм ниска ама ниските момчета са ми като някакви карикатури, малки къси ръце крака пръсти.. леле ужас.. гади ми се)
такива с обици по ушите
такива дето носят потници и джапанки (джапанките са приемливи на морето докато отидеш до плажа.. )
безвкусно облечени мъже
несъразмерни мъже и какво ли още нееее :D :D

againstyou
11-13-2011, 14:20
Да сваля всички и да се хвали с бройките си.
Да има брада.
Женчо (да си изправя косата,прилепнали дрехи,много тънки вежди и т.н.).
Тревоман.
Прекалено сериозен,без чувство за хумор.
Космат.
Нацепен.
Надут. не искаш женчо ама и да е космат? ахухау начи да си бръсне краката ръцете гърдите и сяко место по тялото и да не е женствен? еми сори ама верно си противоречиш? а и тва нацепен? wtf?!? да е някав увиснал ли? :D
В скобите съм определила кво значи за мен женствен.И да,задължително е да си бръсне краката,както искаш го приемай.А колкото до другото .. всички слаби момчета,които не са нацепени са увиснали така ли ? Просто искам нормално тяло. Не си особено запозната ми се струва.

funkey
11-13-2011, 19:43
Ебахти претенциите, ебахти..
Засрамете се малко..
Не всеки може да има хубави зъби.
Не всеки може да има хубаво тяло.
Притеснителни/срамежливи..без коментар за това.
Лошо обличащи се.. не всеки има пари за Найк и Адидас..
За женствения глас да не говорим..
Гаден смях?! WTF?!
... Остай ги е, сигурно техните гаджета са покривали абсолютно всички критерии :lol: :lol: :lol: :lol: Жалка история.

funkey
11-13-2011, 19:46
99,9% от нещата около външния вид са си по подразбиране и се чудя защо въобще момичетата ги споменават? А още повече защо момчетата се впрягат сякаш не си мият зъбите или не се къпят?


Никоя обаче не се сети да спомене, че безпаричието не се гледа с добро око от повечето представителки на женския пол Право в 10-ката :)

musicinmyveins
11-13-2011, 19:55
Nestlee
Пуснато на: Нед Ное 13, 2011 4:37 pm Заглавие:
^ А т'ва кефи ли та?
МИ не съм жена да оточня.Чета темата както вие четете тая за момичетата.Просто аз никога няма да си посегна на краката или ръцете като няква мека китка... да не говорим,че да никъде не съм казал дебел...
В скобите съм определила кво значи за мен женствен.И да,задължително е да си бръсне краката,както искаш го приемай.А колкото до другото .. всички слаби момчета,които не са нацепени са увиснали така ли ? Просто искам нормално тяло. Не си особено запозната ми се струва. Пак повтарям,че съм момче.Та те кефат тия хилавите дето ръчицата им е 25 санта?Ми не,че нещо ама тия + обръснати крака и ръце са абсулютни педали за мен.Без да се засягаш.Айде има някви дето се бръснат ама имат и телосложение.Ето ти един пример за това кво тяло гоня аз http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302438_180322508710249_100001975048655_378150_1060 854499_n.jpg

NomNomNom
11-13-2011, 20:52
Най-страшното е да не ме разбира и приема.
Ако някой не ме разбира и не ме приема , значи не приема нещо в себе си .
Това ме отблъсква от него.

anonymous708973
11-14-2011, 06:05
[quote]
Ето ти един пример за това кво тяло гоня аз http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302438_180322508710249_100001975048655_378150_1060 854499_n.jpg

Блах. Нищо готино няма в тоя. Обожавам изпъкнали вени, ама тва е чисто и просто грозно. Машина, а не човек.

LadyDaisy
11-14-2011, 09:11
Какво мразя в мъжете... Същото което и в жените - нечистоплътни, мрънкащи, мислещи само за себе си, алкохолици.

gabsit000
11-14-2011, 09:16
ако е твърде груб с някое..момиче,да прекрачи границата просто

TykaSePisheNick
11-14-2011, 09:27
[quote]
Ето ти един пример за това кво тяло гоня аз http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302438_180322508710249_100001975048655_378150_1060 854499_n.jpg

Блах. Нищо готино няма в тоя. Обожавам изпъкнали вени, ама тва е чисто и просто грозно. Машина, а не човек.
В това състояние най-вероятно е след дълга тренировка.По-скоро ще изглежда така през повечето време - http://www.sodahead.com/fun/muscle-men-versus-skinny-guys/blog-318751/?page=5&link=ibaf&q=muscular+guy&imgurl=http://images.sodahead.com/blogs/000318751/z130533960_xlarge.jpeg

xxxbrokenhearthxxx
11-14-2011, 10:23
Егаси.. :lol: