PDA

View Full Version : Раздвоена ...



sweetpunk
01-10-2011, 12:22
Здравейте! Ще ви помоля за съвет, не се надявам да ми кажете как да постъпя, а как вие бихте постъпили на мое място?! И така накратко:
Преди няколко дни се запознах с едно момче, наистина много си допадаме и като характери и всичко точно. Проблема идва от там, че аз незнам дали искам нова връзка, а той определено се натиска да ме взема :D ... От една страна от доста време съм сама и малко или много искам приятел, но от друга губя доста: излизания, с който ми се иска, кафета, купони, дискотечки, без да се съобразявам с някои друг освен със себе си! Свикнала съм да правя каквото ми дойде отвътре, а ако има някои до мен малко или много трябва да се съобразявам, а най - важното нещо за мен е свободата ми, мразя ревнивци, постоянно проверки, часове изкарани на телефона в празни приказки и т.н., просто искам купон да става :P. До тук добре, проблема е такъв, че наистина много си допадаме и ако стане нещо, да се разделим и т.н., което е 100% сигурно на нашите години, ще го загубя и като човек .. и като цяло ми е голяма каша главата, мармалад както се казва :D .. Тааа вие какво бихте направили :o

LadyDi
01-10-2011, 12:29
Ти вече си го изгубила "като човек", макар изказването ти да е леко глупаво.
Имам предвид, че щом веднъж те е харесал, той все ще се стреми да те докопа и отношенията ви вече няма да са човешки.

Аз на твое място бих си седнала на трибуквието и бих решила какво точно искам. Ако си държиш на свободата, стой свободна. Ако желаеш да си с него - бъди с него. Решението е съвсем елементарно, ако знаеш какво искаш.

sasha_90
01-10-2011, 12:33
Щом обичаш толкова много свободата си,не се обвързвай.

sweetpunk
01-10-2011, 12:35
да лесно е, но това АКО ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ е най - големия проблем при мен .. Във всяко едно отношение знам какво искам и следвам целите си, но забърка ли се някои мъж и нещата стават каша 8)

LadyDi
01-10-2011, 12:38
Значи по-добре стой настрана от мъжете.
Ние няма как да те научим да взимаш решения :)

sweetpunk
01-10-2011, 12:48
Умно казано, но дори аз да стоя, те сами идват :D ...

Infection
01-10-2011, 12:53
Наистина ако толкова много обичаш свободата недей!!
Ако неможеш да прецениш хвърляй ези-тура!! :D

CR0W
01-10-2011, 16:28
Намери си някой който също мисли като теб.

djipsito
01-10-2011, 20:22
Намери си някой който също мисли като теб.

И аз така мисля. Или пък ако толкова много искаш точно тва момче, му кажи от самото начало кви са твоите очаквания. Ако постигнете някво съгласие-супер. Само да не стане кофти накрая, ако той се влюби в теб...
И имай в предвид, че ако се получи някъв филм с него, тва което си му казала, че очакваш, трябва да го изпълняваш също. А не, примерно да му кажеш "Искам неангажираща връзка", а в същото време да му държиш сметка за тая и оная... С две думи, не му давай смесени сигнали. Вземи едно решение и действай..

Аз поне така бих постъпила, ама ако видя че той почва да задълбочава и се чувства зле от нещо, ще прекратя всичко, за да не страда.

sweetpunk
01-11-2011, 12:01
Намери си някой който също мисли като теб.

И аз така мисля. Или пък ако толкова много искаш точно тва момче, му кажи от самото начало кви са твоите очаквания. Ако постигнете някво съгласие-супер. Само да не стане кофти накрая, ако той се влюби в теб...
И имай в предвид, че ако се получи някъв филм с него, тва което си му казала, че очакваш, трябва да го изпълняваш също. А не, примерно да му кажеш "Искам неангажираща връзка", а в същото време да му държиш сметка за тая и оная... С две думи, не му давай смесени сигнали. Вземи едно решение и действай..

Аз поне така бих постъпила, ама ако видя че той почва да задълбочава и се чувства зле от нещо, ще прекратя всичко, за да не страда.

Никога не съм държала сметка на приятелите си, защото очаквам същото от тях, а пък и да тръгна да забранявам, да правя сцени и такива неща .. просто няма смисъл, през едно влезе през другото излезе, полза никаква ... Снощи се видяхме и му обясних, че не знам точно какво искам, че наистина го харесвам, но просто ще се получи много грубо, ако започне да ме третира като собственост и че като цяло докато някои не ми сложи пръстен на пръста няма да има никакви права над мен .. Той почна да се хили и вика ем давай да се женим тогава :shock: ... к'во му се вика на т'ва ... :-D

RichardCastle
01-11-2011, 12:18
На колко години сте :?

sweetpunk
01-11-2011, 12:47
Аз съм на 17, той на 22 ..

mArMaLaDkA
01-11-2011, 12:48
никакви права над мен .. Той почна да се хили и вика ем давай да се женим тогава :shock: ... к'во му се вика на т'ва ... :-D

празни приказки, колкото да не си мълчите. :)
Прекалено си си самоповярвала, ми се струва. Не всички мъже ще ти припадат в краката, ще те ревнуват до безумие и ще ти прегряват телефона с обаждания и смс-и. Не е нужно да обясняваш на всяко момче, което иска да има връзка с теб и което на теб също ти харесва поне малко, колко независима си и искаш да бъдеш, как никой не можел да те притежава, освен ако не ти е законен съпруг и прочее филмарщини. Пусни се по течението, започни връзка с някой, виж как ще се развият нещата, ако не потръгнат - ще се разделиш с момчето, ще опиташ отново с друго и т.н. Красивите връзки се получават спонтанно, всичко започва от единия бъзик. Поставяйки хиляди условия още преди/в началото на връзката, ти натоварваш не само себе си, ами и момчето отсреща и го караш да се чувства така, все едно, че при най-малката грешка ще го зарежеш. И в тоя случай не изглеждаш никак независима, а по-скоро изискваща, педантична и обсебваща.

angelsdeservetodie
01-11-2011, 15:13
ако има пари-взимай го

anonymous708973
01-11-2011, 15:23
От една страна от доста време съм сама и малко или много искам приятел, но от друга губя доста: излизания, с който ми се иска, кафета, купони, дискотечки, без да се съобразявам с някои друг освен със себе си! Свикнала съм да правя каквото ми дойде отвътре, а ако има някои до мен малко или много трябва да се съобразявам, а най - важното нещо за мен е свободата ми, мразя ревнивци, постоянно проверки, часове изкарани на телефона в празни приказки и т.н., просто искам купон да става :P.

Много просто. Излизай и ходи по дискотеки с него. Ако не, значи просто не си един за друг. Всеки по пътя си и опитваш със следващия. Мармаладка страхотно го каза - хубавите неща стават на бъзик.

С "ай да се женим тогава" момчето е искало да ти покаже колко безпочвени са страховете ти.