PDA

View Full Version : Къде мъжете грешат?



siricki
01-10-2011, 12:28
Отварям тази тема за повечето мъже и момчета да разберат къде бъркат в подхода си към момичетата и да се поправят, а не само да търсят проблема в момичето.

sweetpunk
01-10-2011, 12:32
Лично от моята гледна точка най - много грешат когато се правят на някои друг с цел да впечетлят дадено момиче. Започват да се правят на големи мъжкари, плейбои и какви ли не единствено, за да ни спечелят. Започват да афишират с това, което имат, а все още има момичета, които все още не са крайни материалистки и гледат не това в джоба или в гаража, а сивото вещество, а с това глупаво перчене не показват никакъв признак, че имат такова :D :D :D ... Има още много неща, но това според мен е най - показателно :)

sasha_90
01-10-2011, 12:40
Бъркат в много отношения.Но искам да подчертая,че и ние жените не сме безгрешни.Темата ти е "леко" обидна за мъжкия пол.Ако искаш се поправи,за да не получиш редица критики.

Infection
01-10-2011, 12:48
Бъркат в много отношения.Но искам да подчертая,че и ние жените не сме безгрешни.Темата ти е "леко" обидна за мъжкия пол.Ако искаш се поправи,за да не получиш редица критики.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

siricki
01-10-2011, 14:02
Бъркат в много отношения.Но искам да подчертая,че и ние жените не сме безгрешни.Темата ти е "леко" обидна за мъжкия пол.Ако искаш се поправи,за да не получиш редица критики.
Споко ще направя една тема и за вашите щуротии :D

RoSKo0o0
01-10-2011, 14:16
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

FuckedUp
01-10-2011, 14:59
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

Гаджето не се търси. То само си идва. Спокойно, ще дойде времето, когато ще има кой да те оцени :)

spopi
01-10-2011, 15:04
Не знам но с държанието и безотговорността има още нещо но. Някой като ми каже Кфо и направо гроб да си копае. :? Да както каза някои по-горе да се правят на такива каквито не са но накрая какво срещу теб друг човек. :)

tanch3t093
01-10-2011, 15:05
Също така, ако са прекалено настоятелни. Ние обичаме тръпката - когато не знаем какво ще стане и дали имаме шанс. Едно е някой да ти ходи по гъза и да знаеш, че ти е вързан в кърпа. Друго е да е интересен и това се отнася не само за момчетата ... А също и за момичетата

siricki
01-10-2011, 15:20
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.
Общо взето е така. Ако искаш да си хванеш гадже следвай следните инструкции:
1. Като за начало можеш да започнеш с псувни и обиди така че да затръкаш тотално самочувствието на някое по тихичко и скромно момченце.
2. После можеш да преминеш към боя. Хвани набии някои зубрач така че после майка му да не може да го познае.
3. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да пушиш и пиеш кат разпран.
4. Наричай момичетата с мили думи като: пача, кифла, сопол, кранта и други подобни омайни определения.
5. Хващай за задника и гърдите всяко момиче де ти падне.
Ако изпълняваш тези инструкции ще имаш гадже максимум до месец. ГАРАНЦИЯ!!!

RoSKo0o0
01-10-2011, 15:53
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.
Общо взето е така. Ако искаш да си хванеш гадже следвай следните инструкции:
1. Като за начало можеш да започнеш с псувни и обиди така че да затръкаш тотално самочувствието на някое по тихичко и скромно момченце.
2. После можеш да преминеш към боя. Хвани набии някои зубрач така че после майка му да не може да го познае.
3. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да пушиш и пиеш кат разпран.
4. Наричай момичетата с мили думи като: пача, кифла, сопол, кранта и други подобни омайни определения.
5. Хващай за задника и гърдите всяко момиче де ти падне.
Ако изпълняваш тези инструкции ще имаш гадже максимум до месец. ГАРАНЦИЯ!!!

:lol: :lol: :lol:
Добра ирония, бро...!!! Но това си е чистата истина :booooomb:

lamoon
01-10-2011, 16:11
Съгласна съм siricki , повечето се правят на пичове за да се харесат, а свясните момчета остават на заден план..

MaLkaTa_LaDy
01-10-2011, 18:25
Надявам се да съм красноречива - Във всички крайности!
срамежливи/високомерни
мили/груби
всеотдайни/апатични
и т.н. и т.н. За мен човек трябва да намери златната среда.

justonegirlwithonehope
01-10-2011, 18:29
Напълно сигласна съм с MaLkaTa_LaDy.

fenastz
01-10-2011, 18:53
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

ТАКА Е !

Или си гелосан изрусен крещящо облечен смешник с голямо самочувствие или просто не можеш да си намериш красиво момиче.

Просто трябва да се държиш като селянин, за да бъдеш забелязан от днешното поколение използвачки.

YoUcANNOtiMaGiNe
01-10-2011, 18:55
Навсякъде и по всяко време, като всяко човешко същество...

divaneee
01-10-2011, 19:50
Или си гелосан изрусен крещящо облечен смешник с голямо самочувствие или просто не можеш да си намериш красиво момиче.
:о Ама не може и с претенции. А грозните к'во ги правим? Трябва вече да ви е станало ясно, че повечето неземни красавици, които фигурират в мечтите ви си падат точно по такъв тип момчета, които си описал. Какво, едно нормално, скромно и добро момиче не е ли достатъчно? Задължително ли е да носи корона "Мис Свят"?

RoSKo0o0
01-10-2011, 20:02
Какво, едно нормално, скромно и добро момиче не е ли достатъчно? Задължително ли е да носи корона "Мис Свят"?

Хаха... "нормално, скромно и добро момиче" :lol: Момиче аз това търся... до момента такова животно не съм намериллл!! Ама ако претендираш да си оттях, като се прибера в Русе директно те взимам 8) Иначе не... аз дори не искам да я носи ;)

ScarletBite
01-10-2011, 20:26
Много сдухана тема, пълна със сдухани мнения. Мизентропчета отчаяни. Пълни комплексари.

Тъй и не разбрахте, че хората могат да бъдат всякакви, според
това как ще подходиш към тях. Можеш да събудиш нежност и в най-закоравялата горила, можеш да предизвикаш агресия и в най-тихия интелектуалец. Хората са като огледала - "каквото повикало, такова се обадило"; но дори и да не отговорят на усмивката ви веднага, у тях се заражда топлото чувство, което сте посяли.

Говорите за селяния и готинлък. Отново пропускате, че кифлите и кроасаните, колкото и ограничени да са в повечето случаи, също имат души, също са хора, също имат страхове и мечти, също плачат. Това, че изразяват себе си по начин, който всеки цивилизован човек определя като "просташки", не значи, че чувствата им са по-долни. И това, че оценят всичко по външния му вид, не значи, че не могат да бъдат "разчупени".

SemperFidelis
01-10-2011, 20:46
Много сдухана тема, пълна със сдухани мнения. Мизентропчета отчаяни. Пълни комплексари.

Тъй и не разбрахте, че хората могат да бъдат всякакви, според
това как ще подходиш към тях. Можеш да събудиш нежност и в най-закоравялата горила, можеш да предизвикаш агресия и в най-тихия интелектуалец. Хората са като огледала - "каквото повикало, такова се обадило"; но дори и да не отговорят на усмивката ви веднага, у тях се заражда топлото чувство, което сте посяли.

Говорите за селяния и готинлък. Отново пропускате, че кифлите и кроасаните, колкото и ограничени да са в повечето случаи, също имат души, също са хора, също имат страхове и мечти, също плачат. Това, че изразяват себе си по начин, който всеки цивилизован човек определя като "просташки", не значи, че чувствата им са по-долни. И това, че оценят всичко по външния му вид, не значи, че не могат да бъдат "разчупени".
:smt023 =D>

RoSKo0o0
01-11-2011, 11:17
ScarletBite, понеже говориш в множествено число само ще ти кажа, че аз се радвам, че не съм такъв, пък и другото не ми е толкова наложително. Така че, лично аз, не съм чувал за съществуването на положителен комплекс :lol: :lol: :lol:

anonymous708973
01-11-2011, 11:37
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

ТАКА Е !

Или си гелосан изрусен крещящо облечен смешник с голямо самочувствие или просто не можеш да си намериш красиво момиче.

Просто трябва да се държиш като селянин, за да бъдеш забелязан от днешното поколение използвачки.

И двамата ВОНИТЕ на комплекси! Хайде като момиче да ви светна, че не си падаме по простаци, олигофрени, крещящо облечени, изрусени и с огромно самочувствие. Такива самосъжаляващи се най-много ненавиждам!
Около мен е пълно с двойки със сериозни връзки, всички момичета са абсолютно нормални, земни създания, а момчетата са мили, но не лигави, с оправдано самочувствие, които знаят как да си направят кефа, без да се превръщат в пълни идиоти.
Може би трябва да спомена, че всичките са от набор 93 нагоре... (аз съм 94) и са осъзнали една непреходна истина - че поведението на клоун не ни привлича, а ни отблъсква.
Така че хайде да не набеждавате другите за това, че сте сдухани и не можете да привлечете интереса на момичето. :wink:

RoSKo0o0
01-11-2011, 11:47
Казването на истината не е комплекс, детьо :) Прочети ми горното мнение все пак.

anonymous708973
01-11-2011, 11:58
Хайде да не ми викаш така, а?
Прочетох го. Виждам самосъжаление. Имала съм си работа с такъв тип, затова вече го надушвам от километри. "мрън-мрън, не съм простак, а а днешните фльорци харесват такива и не оценяват нормално момче като мен, мрън-мрън"
ТОЧНО това е. Ако има момиче с различно от моето мнение, моля да каже, интересно ми е :)

RoSKo0o0
01-11-2011, 12:01
Хайде да не ми викаш така, а?
Прочетох го. Виждам самосъжаление. Имала съм си работа с такъв тип, затова вече го надушвам от километри. "мрън-мрън, не съм простак, а а днешните фльорци харесват такива и не оценяват нормално момче като мен, мрън-мрън"
ТОЧНО това е. Ако има момиче с различно от моето мнение, моля да каже, интересно ми е :)

Ами за жалост и аз не харесвам самосъжалителните типове. Аз не съм такъв. Слагаш етикет на хората (включително и на фена) след като възприемаш написаното по свой начин. Смешно е да нападаш, след като реално не е така.

Няма да ти викам така, добре :lol: 8-)

anonymous708973
01-11-2011, 12:03
Добре, хайде кажи ми какво е. Естествено, че ще го тълкувам така, нали е форум - виждам нещо написано и си правя изводи.

Ти казваш - днешните момичета са тооолкова претенциозни, че не виждат нормално момче като мен, а търсят простаци.
Нали? :wink:

mArMaLaDkA
01-11-2011, 12:03
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

Тоя 'па и той... Всяко второ мнение ти е или за бившата, или за това, как не можеш да си намериш нова. Мирясай най-накрая, че никак не ти ходи на годините.

RichardCastle
01-11-2011, 12:05
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.
Радвам се, че има все още хора като нас :)

RoSKo0o0
01-11-2011, 13:25
Ами казвам факт... нали е истина този факт - да. Няма подсмисъл в казаното от мен.

mArMaLaDkA, нещо проблем ли ти е? Ходи се прави на философ на твоите връстници, че при мен е малко вероятно да ти минават. Факт е, че е така. Какво да направя, че си нямала толкова хубави моменти в живота, колкото мен? (Все пак ти пожелавам много такива, де ;) )
А относно бъдещо гадже, казах следствие на моя факт. Не съм казал, че ми е наложително, защото сега си имам нещо доста по-важно на главата :oops: :lol: :lol: :lol:
Давайте turbo-puber power teenagers :lol: :lol: :lol:

RichardCastle и аз :)

anonymous708973
01-11-2011, 13:37
Ами казвам факт... нали е истина този факт - да. Няма подсмисъл в казаното от мен.

mArMaLaDkA, нещо проблем ли ти е? Ходи се прави на философ на твоите връстници, че при мен е малко вероятно да ти минават. Факт е, че е така. Какво да направя, че си нямала толкова хубави моменти в живота, колкото мен? (Все пак ти пожелавам много такива, де ;) )
А относно бъдещо гадже, казах следствие на моя факт. Не съм казал, че ми е наложително, защото сега си имам нещо доста по-важно на главата :oops: :lol: :lol: :lol:
Давайте turbo-puber power teenagers :lol: :lol: :lol:

RichardCastle и аз :)

И отново.
Пак повтарям, момичетата НЕ търсим простаци, това ти е просто извинението. А Мармаладка е в пъти по-зряла от теб, все е тая на колко си години, държиш се като ощипана петокласничка.

RoSKo0o0
01-11-2011, 13:40
Добре, хайде кажи ми какво е. Естествено, че ще го тълкувам така, нали е форум - виждам нещо написано и си правя изводи.

Ти казваш - днешните момичета са тооолкова претенциозни, че не виждат нормално момче като мен, а търсят простаци.
Нали? :wink:

Да, права си, така е. Виж сега... нали ти е ясно, че говорим за масата, мацка... То е ясно, че има от едното по-малко и от другото по-много. Наричат го полово разслоение :lol: :lol: Я сА дръж малко :))))

umri
01-11-2011, 13:44
Пичое... в един от рядките случаи ще тряа да се съглася с женските. Не треа се обвиняват жените за природата им. Тоя спор дето сега го водите няма да ви намери, нито гаджета, нито ще ви намери доброволна свиркаджийка.

anonymous708973
01-11-2011, 13:48
Ама това се опитвам да ви кажа... Окей, явно моето обкръжение е различно, ама разбери, човек, около мен е ФУЛ от хора като мен - нормални, симпатични, възпитани хора, които си знаят мястото, знаят какво искат и къде да го открият. В моята среда се гледа с насмешка на фльорците с огромно самочувствие, на момчетата, които си мислят, че светът се върти около тях, а какво говорим за простащината.
Идеята ми е, че масата отдавна вече не е от хора, които издигат простотията в култ.

RoSKo0o0
01-11-2011, 13:49
Пичое... в един от рядките случаи ще тряа да се съглася с женските. Не треа се обвиняват жените за природата им. Тоя спор дето сега го водите няма да ви намери, нито гаджета, нито ще ви намери доброволна свиркаджийка.

Така е... Губене на време.
Еми, Розовке...к'во да кажа? Светът ти е още мед и масло, нормално е да не ме разбереш. Но щом казваш, че сте по-зрели - добре. Вие винаги сте прави и по-зрели :oops: :-s
Вече може да продължите да разсъждавате по темата. Аз моето мнение си го дадох отдавна
:) 8)

anonymous708973
01-11-2011, 14:33
Пичое... в един от рядките случаи ще тряа да се съглася с женските. Не треа се обвиняват жените за природата им. Тоя спор дето сега го водите няма да ви намери, нито гаджета, нито ще ви намери доброволна свиркаджийка.

Така е... Губене на време.
Еми, Розовке...к'во да кажа? Светът ти е още мед и масло, нормално е да не ме разбереш. Но щом казваш, че сте по-зрели - добре. Вие винаги сте прави и по-зрели :oops: :-s
Вече може да продължите да разсъждавате по темата. Аз моето мнение си го дадох отдавна
:) 8)

Ох, как се засягам, като ми обясняват как съм малка и неразбираща и как светът ми е розов... и още повече се дразня, като това се използва като оправдание на "по-големия и по-зрелия" да се измъкне.
Както и да е. Ако тръгна да ти доказвам колко неща съм проумяла и какво мислят хората за мен, наистина ще си загубим времето и двамата.
Аз ти казвам, че ти си този, който не е наясно - простащината отдавна не е издигната в култ, никой не търси умишлено простаци. Просто си си го навил на пръста и отказваш да се огледаш.
Невър майнд. 8)

RoSKo0o0
01-11-2011, 14:36
Радвам се :)

nefchi_bs
01-11-2011, 16:39
Лъжат мама им стара,тва е най-голямата им грешка!

Cybershot
01-11-2011, 17:50
Тц, безсмислен спор водите. Докато ги има едните, ще ги има и другите (комплексарчета/плейбои/кифли/кроасани/гевреци и т.н.)
Че едните се правят на интересни понякога и другите се правят - така е, но това е в природата просто. Те на по 14-15 години не знаят и те какво искат, чак на по 17-18 се осъзнават какво търсят, че търсят човек, който не блести със селянията си, а с акъла.
Днешно време имаш 2 избора - ставаш гъзар или не ставаш гъзар (ставаш задръстен). Лично, аз съм задръстен (защото не съм станал гъзар).
Така е днешното поколение, колкото по-ново става поколението, толкова по-зле стават нещата.

MaLkaTa_LaDy
01-11-2011, 18:05
Днешно време имаш 2 избора - ставаш гъзар или не ставаш гъзар (ставаш задръстен). Лично, аз съм задръстен (защото не съм станал гъзар).
Така е днешното поколение, колкото по-ново става поколението, толкова по-зле стават нещата.
И сега какво, трябва да те поздравим, че не си гъзе ли?!
Айде някой поне с нещо съществено да се похвали...

Saphire
01-11-2011, 19:02
Пичове и сладурани :) ... Спрете да се карате моля Ви се ...
Относно проблема, с който Роско се е сблъскал в момента. Така... ами пич какво да ти кажа освен да се научиш когато има някакъв проблем който касае теб да бъдеш различен от останалите, недей да хвърляш вината върху другите, както правиш в случая. Хвърляй вината върху тебе без значение не си задавай въпроса виновен ли си или не просто стане ли нещо от което в края изгубилия си ти просто хвърляш вината върху тебе и се замисляш нещо от сторта...Този който не може в момента да си намери приятелка съм аз, а не някой друг това е мой проблем и аз съм стигнал до там, да ама защо... Нападайки женското съсловие няма да получиш скоро позитиви от тях.
пп. Тя е някъде там и те очаква... Ти си този, който трябва да я открие сама няма да дойде при теб. Просто смени вълната (настроението) пич и всичко ще дойде от самосебе си

ForzaFelipe
01-11-2011, 19:22
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

Същия проблем имам...

fenastz
01-11-2011, 20:03
Аз бъркам в това, че не съм простак и олигофрен. Затова и не мога да си намеря гадже сега.

ТАКА Е !

Или си гелосан изрусен крещящо облечен смешник с голямо самочувствие или просто не можеш да си намериш красиво момиче.

Просто трябва да се държиш като селянин, за да бъдеш забелязан от днешното поколение използвачки.

И двамата ВОНИТЕ на комплекси! Хайде като момиче да ви светна, че не си падаме по простаци, олигофрени, крещящо облечени, изрусени и с огромно самочувствие. Такива самосъжаляващи се най-много ненавиждам!
Около мен е пълно с двойки със сериозни връзки, всички момичета са абсолютно нормални, земни създания, а момчетата са мили, но не лигави, с оправдано самочувствие, които знаят как да си направят кефа, без да се превръщат в пълни идиоти.
Може би трябва да спомена, че всичките са от набор 93 нагоре... (аз съм 94) и са осъзнали една непреходна истина - че поведението на клоун не ни привлича, а ни отблъсква.
Така че хайде да не набеждавате другите за това, че сте сдухани и не можете да привлечете интереса на момичето. :wink:

Честито ! Ти живееш в някакъв перфектен свят. Когато филмът ти свърши, надявам се да си спомниш какви си ги разпрявала и как стоят нещата наистина.

RoSKo0o0
01-11-2011, 20:04
Уау... признавам си, това беше страхотна градивна критика. Всичко друго по мой адрес беше пуберщина. Браво, пич, готино размишляваш :)

Иначе аз съм говорил за масата, не за всички. Повтарям го, дано да не го потретвам :)

Cybershot
01-12-2011, 12:02
Днешно време имаш 2 избора - ставаш гъзар или не ставаш гъзар (ставаш задръстен). Лично, аз съм задръстен (защото не съм станал гъзар).
Така е днешното поколение, колкото по-ново става поколението, толкова по-зле стават нещата.
И сега какво, трябва да те поздравим, че не си гъзе ли?!
Айде някой поне с нещо съществено да се похвали...

Много се чудех дали да пиша нещо, ето заради заядливите елементи като тебе. Не се хваля или парадирам в мнението си, само изказвам мнението, може би за теб разликата е непонятна.

anonymous708973
01-12-2011, 12:09
Честито ! Ти живееш в някакъв перфектен свят. Когато филмът ти свърши, надявам се да си спомниш какви си ги разпрявала и как стоят нещата наистина.

Всъщност, ти си яко във филма - че момичетата сме еднакви и всички търсим простаци. :? Отдавна съм излязла от филма. От пубертета също, РоскоОоО.

Rhoads
01-12-2011, 12:20
пубера трае до 23 годишнина.ти на колко си?

jghgh
01-12-2011, 19:16
Отварям тази тема за повечето мъже и момчета да разберат къде бъркат в подхода си към момичетата и да се поправят, а не само да търсят проблема в момичето.
Когато се държат неуважително, бъркат.
Не знам какво си мислят, когато правят това. Че ще им тръгнеш подире ли?

Когато се хвалят прекалено, самохвалстват и се изтъкват. Момичетата с повече нюх усещаме, че тва са чиста проба комплекси и си обираме крушите далеч от подобни.
Разбира се, прекалено "скромното" поведение и чувството за малоценност отблъскват, защото навяват за губещия човек, а никоя от нас не иска да бъде в партия с човек, който "губи" в играта живот.
Т'ва обаче не значи че огромното самочувствие е плюс. Мен даже ме дразни, особено ако принадлежи на някви недодялани мухльовци, дето са си въобразили, че едно часовниче, парички и евентуално хубаво вузче ги прави не знам си какви... :lol: И с някво самочувствие тип че ще покорят света или някое момиче... Хахаха, не се надценявайте, че всичко ви е в краката. Едно е самочувствието, друго е покритието.


Грешите адски много в подходите за секс.
Например ако подхождате с нагласата, че сме ви длъжни да ви "пускаме", или ако на 1во място поставяте тялото на жената, по-специално п??ката й. Грешите с изказвания тип "Жената е придатък към п??ката" и подобни. Изобщо не коментирам мъжете, за които е типично да се хвалят коя как са е??ли, как са "й пръснали зелката" и пр. отвратителни ЦИНИЗМИ, които адски грозно стоят във всяка уста!

Когато сте необразовани или емоционално НЕинтелигентни, пак бъркате.
Няма нищо по-смешно от нЕкой селтак, дето си е въобразил, че е забавен, че начинът му на живот е върха на сладоледа, че заслужава възхищение, че парите му го правят повече човек от останалите и т.н.
Емоционална неинтелигентност е също нагласата, че можеш да обсъждаш близки и приятели, както и обкръжаващите ти неща с някаква надменност, самодоволство и арогантност, мислейки си, че няма да ти се размине, и момичето няма да те помисли за пълния тъпак :lol:


Всичките проблеми, по моему, са свързани с вашето отношение към ситуациите. Когато надценявате възможностите и себе си, отблъсквате. Когато подценявате възможностите и себе си, отново губите.
Няма ли нормални мъже, които подхождат леко хладно, реалистично към жените, и са наясно, че имат възможности, че могат да предложат хубава връзка, но не са си въобразили, че заслужават всичко, което са си решили, при все, че не е лъжица за мазната им устичка? Ха-ха-ха!