PDA

View Full Version : не мога да ги разбера тези момчета и т'ва е ;хх



sunshiinee
01-10-2011, 15:08
от 2 месеца с едно момче падаа голямото забиване .. намеквал ми е че иска между нас да има нещо , но винаги изречението му изглежда така " ми незнам може би по нататъка ще има нещо ;пп " отначало го приемах .. ама 2 месеца .. всеки ден .. си пишем говорим .. няма и ден в който да не е така ... НЕ мога да го разбера дали иска нещо .. изчаква лии .. и какво изчакваа всъщностт ?! аз също съм му казвала че искам нещо по сериозно .. не е като да не знае ;х .. играе ли си с менн ?! каквоо правии ... как да си обясня това негово поведение .. ?!?! забиваме си сее .. всичко 0К .. стане ли дум за нещо по сериозно .. овърта .. ;хх !!! какво е това :) ?! ...
в същото време ме харесва и едно друго момче ( негов приятел) но той ясно си ми е казалл "искам теб .. всичко зависи от теб .. ти решаваш .. аз съм си направил избора" .. ! доста съм раздвоена .. това момче бих казала вече че направо го 0БИЧАМ .. 2-3 месеца не са малко ;хх .. | а този който явно знае какво иска .. охх иска ми се да го харесвах поне малко .. !!!!!! Съжелявам че историята е доста
объркана , но наистина имам нужда от съветт ... моля вии !! :( :)

tanch3t093
01-10-2011, 15:12
Според мен първото момче си играе с теб, щом овърта за сериозни разговори. а ако наистина нямаш чувства към второто, недей да се хващаш с него, само защото си сама. Така няма да си щастлива... А с първия поговори по-сериозно и да се разясни какво иска и очаква, защото не можеш да го чакаш вечно.

magita
01-10-2011, 16:11
Еми може пък да го притискаш... а може и да не иска нищи и само да си те върти :(

sunshiinee
01-10-2011, 17:04
еми аз нищо не правя за да го притискам .. оставям се на зарибявките му и т'ва е .. ;дд стане ли дума (той отваря темата) за нещо по така ии започва да мънка ..

nepowtorima
01-10-2011, 18:10
Явно първия е несериозен.. А втория щом не го харесваш.. Не се и мъчи...

По-добре с никой не имай връзка... Или си поговори, несериозно с него, като преди това му кажеш "Искам да си поговоря с теб на една тема, но обещай... да не увърташ и да не се лигавиш.." И започваш да говориш с него, ако увърта.. Направо му тегли майната.. :)

justonegirlwithonehope
01-10-2011, 18:21
Не го притискай, но като чета май си играе с теб.

fenastz
01-10-2011, 18:34
Глупак е и не знае какво да направи.

Chemical
01-10-2011, 18:39
бих казала вече че направо го 0БИЧАМ .. 2-3 месеца не са малко ;хх

2 месеца го харесваш и твърдиш,
че го "обичаш" :-o
иначе първия го остави,
обичайния идиот.
а щом втория го харесваш толкова,
пробвайте се, пък тъкмо на първия да му е гадно. :lol:

CookieMonster
01-10-2011, 19:20
Глупак е и не знае какво да направи.
Хаха, кво друго :lol:

Luci
01-10-2011, 19:26
Използва те колкото да се натискате или наистина не знае какво иска.Обърни внимание на другото момче.

jeezloxxy
01-10-2011, 19:40
Хващай другия (поне ако го харесваш достатъчно) и го оставяй първия...Щом увърта,значи смята,че те е хванал и си му в ръцете когато си поиска.Покажи му,че греши ;) .

sladur4etyYy
01-10-2011, 20:44
тръгни с втория и първия моментално ще ти падне в краката. :wink:

SemperFidelis
01-10-2011, 20:52
тръгни с втория и първия моментално ще ти падне в краката. :wink:
После защо повечето мнения за днешните девойки били отрицателни, като смятате момчетата за предмет, който ви служи за нещо така ще е.

По темата: като не си сигурна, не предприемай нищо, не е нужно да прецакаш някой за да постигнеш целите си.

sladur4etyYy
01-10-2011, 20:58
тръгни с втория и първия моментално ще ти падне в краката. :wink:
После защо повечето мнения за днешните девойки били отрицателни, като смятате момчетата за предмет, който ви служи за нещо така ще е.

По темата: като не си сигурна, не предприемай нищо, не е нужно да прецакаш някой за да постигнеш целите си.

темата е, за да се предоставят възможни решения, авторката си избира дали да ги следва или не.
не знам за мнението за днешните девойки, но виждам, че и днешните момченца не отстъпват. нагледен пример- 1-вият симпатяга, за когото говори авторката.

не ми се пише повече, заета съм, слушам Слави и ям сладки от баба. :-P

FromAutumToAshes
01-10-2011, 21:02
извода е много прост, а той е - иска да те наебе и нищо повече ;) това е относно първия маниак...
относно втория - ми като не го харесваш, какво има да му мислиш. и за какво си раздвоена, и какъв съвет искаш ? Ако ти искаш да "тръгнеш" с Втория от съжаление е съвсем друг въпрос ;)

sunshiinee
01-11-2011, 10:58
мерси на всички :) .. взех си решението .. тегля майна и на двамата ; ) ще си дамм малко отпуска от момчета .. все пак мерси .. донякъде си отворих очите : ))

FromAutumToAshes
01-11-2011, 11:19
Малко отпуска :lol: на 13 или 14 години си, ако не е тайна :?:

gabby1995
01-11-2011, 19:26
Еми щом неговия приятел те харесва , значи не иска да се обвурзва с теб за да не го нарани .. или не знам ! Поне така мисля аз . 8-) :)

excuseme
01-16-2011, 13:14
не е истина,но моята история е същата .Момчето аз наистина си го обичам ,и знам че и той има чувства , а към приятеля ми който е толкова директен и открит с мен нищо не чувствам. Може твоя да е от онези които повече им харесва свободата, и не обичат връзките ..и ограниченията които трябва да спазват в тях.Но ако те харесва наистина,свободната връзка няма да му е достатъчна .Според мен трябва да му покажеш че и ти не си само негова , че се занимаваш и с други момчета и много от тях проявяват интерес към теб , искат връзка от теб , както приятеля му.Той рано или късно ще се осъзнае , но внимавай с опитите си да го накараш да ревнува , не прекалявай.! Късмет :-P