PDA

View Full Version : It is possible?



glassheart
01-10-2011, 15:10
Да, тъпо е да правя тази тема, ноо откачам и няма да се оправя, докато всичко не се изясни.

Така.. с приятеля ми сме заедно от година и няколко месеца. Още в началото той ми обясни, че иска нещата да са сериозни и е готов да бъде с мен повече от две, три, пет години. В началото не го приех насериозно, но и до ден днешен е така и вече му вярвам за това. Колкото и да сме се карали винаги сме се сдобрявали. Аз много го обичам и знам, че и той ме обича. Доказвал ми го е по начини, по които не всички момичета имат късмета да им го докажат. Сега проблемът: Ходил е при някаква близка позната да му гледа на кафе. Много била познавала, всички казвали така и много познати хора ходили при нея. Тя му казала, че сега има една, която обича, тоест мен. Но му казала, че скоро/в интервал от след една седмица до 3 месеца/ ще срещне някакво момиче. Щели да се влюбят от пръв поглед. Щял да продължи занапред с нея, щели да бъдат много щастливи и с нея щяло да му е най - добре..... Откакто ми разказа всичко това, просто съм като хипнотизирана. Говорихме за това. Той каза, че не иска това да става, а и знам, че държи на мен, но той го каза пределно ясно: ако стане той не може да направи нищо, все пак никой не избира в кого да се влюби.. Не се притеснявам напразно. Освен, че всички, които ходили при нея били доволни, тя също познала на приятеля ми моята зодия, казала му коя зодия ще е момичето и също така, че е имал посредници, които му казвали къде ходя/което е вярно/. Казала му и че имало някакво момиче, за което мислил, но той каза, че няма на представа за какво момиче е говорила.

Адски много се притеснявам. Не мога да се държа с него по нормален начин, постоянно ми е кофти, не знам вече какво да правя.. Приемам всякакви мнение, освен ония злобарските, които можете да си спестите. Аз не вярвам много в това, защото колкото повече вярва човек, толкова по възможно е да стане, но така като гледам не е изключено да стане..
И благодаря на всички изчели темата.

tanch3t093
01-10-2011, 15:15
Недей да вярваш на всичко. И на мен така ми гледаха - немсичко се оказа истина. Не се притеснявай толкова - щом той те обича едва ли толкова лесно ще те замени :)

sunshiinee
01-10-2011, 15:17
еми не мисля че тази така наречената "гадателка" може да знае какво чъвства или ще чувства едно сърце .. това до няколко днии ... месеци .. щял да срещне момиче с коетоо незнам си какво ;дд .. това за мен са глупости .. може да е познавала зодии и наистина да е добра но както казваш ако приятеля ти наистина държи на теб и сте заедно от толкова време няма как ей така за 1 ден цялата му любов да се изпари .. нещата не стават така :) според менн малко преувеличаваш с притеснението .. имай малко повече доверие на твоето момче , а не на една гадателка .. ;дд
Успехх и дано нищо не стане .. ( според мен няма ) :-D

glassheart
01-10-2011, 15:22
Приятелките ми също не вярват да стане нещо. Едната, която го познава по - добре, дори ми казва, че не може да си представи нас двамата разделени.. Аз поне пък не вярвам, че когато обичая истински може да срещнеш някого и опа! айде да го заобичаш. Тая жена дори му е казала, че отначало щял да бъде и с двете, но накрая щял да остане с нея, а доколкото го познавам той не би направил такова нещо - та той ми казва, коя смята за красива и т.н., та камо ли да ме излъже така.. Но съм ужасно притеснена. А той се държи сякаш нищо не се е случило. Дори вчера като ми го каза, ми говореше така, сякаш ми говори за времето навън,,

FuckedUp
01-10-2011, 15:24
Хаххахаа. Моля те, кажи ми, че не говориш сериозно..

tanch3t093
01-10-2011, 15:27
Защото не го вярва и защото не мисли, че ще стане така! Успокой се, имай му доверие. Не вярвай на всичко, което казват, а и ти го познаваш най-добре и щом ти не лислиш, че ще стане така не го мисли :)

glassheart
01-10-2011, 15:28
Хаххахаа. Моля те, кажи ми, че не говориш сериозно..

Бе и аз бих искала да кажа, че не говоря сериозно, ама както казах, казала му е и неща, които наистина са се случили, познала ми е зодията, а и други хора са били много доволни от нея. Ако беше някоя аматьорка, въобще нямаше да обърна внимание, ама..

FuckedUp
01-10-2011, 15:31
Спокойно. Ходите от доста време. Имай му доверие :)

glassheart
01-10-2011, 16:22
От колкото и време да съм с него, всичко е възможно. Все пак се моля всичко да е наред. Мерси за мненията/приемам и още/. След време може да напиша какво е станало..

Infection
01-10-2011, 16:28
Спокойно. Ходите от доста време. Имай му доверие :)

И аз смятам че няма да те замени за едното нищо това са глупости!!

DragTheWaters
01-10-2011, 17:04
Виж сега. Не трябва да се притесняваш от това, което е казала някаква си "гадателка". Тези гледачки, астроложки и т.н. са шарлатани. Абсолютно всичките. Има едно нещо наречено език на тялото, както и много други похвати, с които си служат този вид хора. Просто много добре наблюдават всичко в един човек и могат да направят правилна преценка за живота на човек. Малко преувеличен пример може да бъде Шерлок Холмз, но има и действителни хора, които се справят доста добре с т.нар. "гадаене" (пример може да е Derren Brown, чийто клипове има в интернет). А това за срещането на хората, ами за 3 месеца може с много хора да се запознае човек, така че не се безпокой за това :)

CR0W
01-10-2011, 17:40
Аз до някъде вярвам.Има такива които много познават.Не е гаранция,че ще стане.Нищо не се знае.

w0sh
01-10-2011, 17:42
:razz: :razz:

Ебати измислиците.

SemperFidelis
01-10-2011, 18:03
Не знам к'ва гадателка ти го е казала, но сега аз ще ти гледам на кафе..
така значи... нищо няма да стане... да знаеш, че моето предсказание е по-вярно защото аз гледам на Нова Бразилия Класик, а онази измамница ти е метнала няк'ви зърна.

sladur4etyYy
01-10-2011, 20:26
всички ти казват, че това са глупости. да, много са шарлатаните, които просто търсят парична изгода, заблуждавайки хората, но и наистина има такива хора. щом е познавала и на други, мисля, че е по- добре да се допусне като вариант предсказанието й да се сбъдне. като отричаш всичко и се опитваш сама себе си да убедиш, накрая може да стане по- лошо. реално погледнато, ти по- скоро си стресирана от внезапния ''поглед в бъдещето'', но не ми казвай, че си очаквала да доживееш до дълбоки старини със сегашния си приятел и да издъхнете едновременно, хванати за ръце, гледайки залеза. раздели се случват постоянно, те са част от живота ни. причините при различните хора са различни. защо да не е възможно приятелят ти да си хареса друга? не искам да те обезсърчавам или нещо такова, просто съм ЗА реалния поглед върху нещата. така че имай си едно наум, не мисли, че годината, прекарана с него, е гаранция, че догодина той няма да е с друга, и ти с друг. просто всичко се случва. единственото, което ти остава, е да изчакаш времето да покаже как ще се развият нещата. само не ставай параноична.

и наистина би ми било интересно да разкажеш какво е станало накрая. успех и бъди сигурна, че каквото и да се случи, ще се справиш! :)

djipsito
01-10-2011, 20:33
Подкрепям мнението на sladur4etyYy. Аз по принцип не вярвам на такива гадателки, освен ако не познаят нещо от миналото ми, което няма как да знаят..
Успокой се малко, защото ако оставиш тия мисли да те обземат, ще почнеш да отблъскваш и приятеля ти и нищо чудно да стане тва което му е казала гадателката. Релакс малко, наистина реално погледнато един ден всичко приключва, за тва се наслаждавай сега докато е време и докато всичко е ОК между вас.

ScarletBite
01-10-2011, 20:45
"Knowing the future changes it"

glassheart
01-11-2011, 10:53
"Knowing the future changes it"

Ако успея бих го променила, но не зависи само от мен.

ScarletBite
01-11-2011, 12:40
Какво значи "ако успея"?
Насочвайки мислите и усилията си натам, ти ще започнеш да превръщаш всяка малка заплаха в световна война. Демек ще се обсебиш.

Ако е писано да се разделите, ще се разделите. Значи времето ви заедно е изтекло и нямате какво повече да научите един от друг, нито какво да постигнете заедно. Това е по-добре от бавното и губещо време загниване на връзката ви. "Понякога Господ изпразва шепите ни, за да ги напълни с нещо по-добро".
Но ако любовта ви още е свежа, една тръпка към друго момиче може да бъде овладяна от негова страна. И това, че нещо излиза на карти или кафе не значи, че е твърда и ясна съдба. Аз гледам на карти от доста време и най-отговорно ти заявявам, че това, което показват, е какво ще се случи ако продължаваш да вървиш по този си път и не предприемеш промени.
Съдбата - безкрайна мрежа, лабиринт от много пътища и много варианти. Всяко наше решение, дори най-мъничкото, ни вкарва в нов коридор на лабиринта. Т.е. можеш да промениш всичко.

mArMaLaDkA
01-11-2011, 12:55
Насочвайки мислите и усилията си натам, ти ще започнеш да превръщаш всяка малка заплаха в световна война. Демек ще се обсебиш.


Абсолютно. Всяка връзка си има начало и край. И вашата ще свърши все някога. Дай, по тая логика, изобщо да не започваш връзка, с когото и да било, 'щото той може да срещне някоя друга на опашката в супермаркета и да се разделите. :?

Опитвам се да те разбера, но е наистина безумно да се притесняваш за нещо такова. Не се опитвай да се харесаш на приятеля си, не бъди изкуствена, само и само, за да го задържиш, защото ще го отблъснеш от себе си.

Колкото до постъпката на приятеля ти - глупава и крайно необмислена. Интересува се от такива неща, окей, отишъл е на врачка, окей, но нужно ли е и теб да те обременява?

DaemonBoy
01-11-2011, 12:58
А Джезве от Фейсбука, какво предрече?! :-o

Infection
01-11-2011, 13:19
А Джезве от Фейсбука, какво предрече?! :-o






xD Тоя как те гледа само !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LofYou
01-11-2011, 14:34
Не разрушавай връзката ви заради подобни неща. Никой не може да контролора съдбата ...

glassheart
01-11-2011, 16:38
Не разрушавай връзката ви заради подобни неща. Никой не може да контролора съдбата ...

Аз нищо не разрушавам. Ще съм до него докато ме иска, но тая съдба..

HiddenSmile
01-11-2011, 16:56
добре..представи си че ти остават да кажем 2 месеца живот,какво ще направиш-ще се затвориш у вас или ще се опиташ да ги изживееш колкото се може по пълноценно и въпреки че лекарите са ти дали този срок ти ще имаш надеждата че са допуснали грешка?
Искам да кажа просто да продължиш да даваш на момчето любовта,която заслужава,защото колкото по-песимистично мислиш,толкова по-зле ще става.Не мисли за това какво може да стане след седмица-2-месец,защото ти не можеш да бъдеш сигурна какво ще те сполети дори утре :)

Saphire
01-11-2011, 18:29
Пръснах се да се хиля ...
1-во вие жените прекалено много вярвате в зодиите. Искам да кажа 2-ма души от 1 зодия могат да са толкова различни колко + и - се различават
2-ро това което е казала за приятеля ти важи за всеки мъж. Всеки мъж мисли за някоя жена, рядко има мъже които мислят единствено за жената, с която са но това не означава, че не държат на нея. Мисълта на 1 мъж за някоя жена е подобна на фантазиите, които вие жените имате ... или на това когато вие мислите за някой бивш ала бала и т.н. с 2 думи нищо за което да се притесняваш, ако не му личи по поведението.
Бъди спокойна, каквото и да се случи гледаш напред с мисълта, че идва нещо по - добро и след време това се случва а след това и то си отива и после пак така ... това е необратим процес.

Ssummerjam
01-11-2011, 20:03
Ако нещо трябва да се случи, то ще се случи. Радвай се на връзката си и не мисли за евентуалния й край. Както каза ScarletBite, ако се разделите, значи няма какво повече да научите един от друг. Връзката е взаимно доизграждане на характерите, всеки взима по нещо от другия. :)