PDA

View Full Version : Обичам го!



himera1213
01-10-2011, 16:28
Харесвам едно момче (от моя клас)и той разбра. Бих му предложила да ми стане гадже,но заминава за Палма де майорка и...Какво да правя? Моля без несериозни коментари :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( [/u][/i]

Tihon4o
01-10-2011, 17:32
За постоянно ли заминава?
Ако е така, не знам какво би могла да направиш. Поддържайте връзка от разстояние, но това не е решение..

jeezloxxy
01-10-2011, 19:06
Правилно е попитал предишният съфорумник.Ако заминава за постоянно,няма начин да поддържаш връзка от чак такова разстояние.Ако не,пробвай преди да тръгне,така ще има за кого да мисли,докато е на почивка :D .

SmilezZz
01-11-2011, 07:03
А след като разбра - има ли някаква промяна в неговото поведение ? Показа ли ти по някакъв начин,че той също те харесва ?
И да - За колко време е в Палма де Майорка ?

- Ако е за постоянно - наистина няма смисъл въобще да започвате някаква връзка..

- Ако е за кратко време - то тогава поддържайте разговор по скайп - макар,че ще ви е доста трудно и на двамата..

Paramour
01-11-2011, 11:41
заглавие: Обичам го!
накратко: Харесвам го! Той знае! Далече е! Сега какво?

като за начало кажи как е реагирал, когато е разбрал.
кажи колко време ще бъде в Палма де Майорка
бтв: не го обичаш. ;]

happylove13
01-11-2011, 15:26
заглавие: Обичам го!
накратко: Харесвам го! Той знае! Далече е! Сега какво?

като за начало кажи как е реагирал, когато е разбрал.
кажи колко време ще бъде в Палма де Майорка
бтв: не го обичаш. ;]

+1

SwEeTMuFFiN
01-11-2011, 16:17
на колко си??? трябва да разбереш дали и той те харесва. а само да допълня че е по добте тази тема да е в раздел ,,любов,,. :)

Infection
01-11-2011, 18:50
А след като разбра - има ли някаква промяна в неговото поведение ? Показа ли ти по някакъв начин,че той също те харесва ?
И да - За колко време е в Палма де Майорка ?

- Ако е за постоянно - наистина няма смисъл въобще да започвате някаква връзка..

- Ако е за кратко време - то тогава поддържайте разговор по скайп - макар,че ще ви е доста трудно и на двамата..

Абсолютно!!!

himera1213
01-22-2011, 20:12
такам...Аз съм на 10 той е на 11 и заминава ЗАВИНАГИ... Моята-BFF му е братовчедка и ние с нея през повечето време сме заедно,а той излиза с нас и толкова съм свикнала ТОЙ да е толкова близо,че когато замина за зимната ваканция за Майорка ми липсваше толкова много да се лигавим по моловете и да обсъждаме кой-кого,че когато с въпросната BFF излязохме в The Mall ми беше страшно празно...

PLS HELP ME!!!!
8-[ 8-[ 8-[ 8-[

mincheto
01-23-2011, 04:29
Не можеш нищо да направиш,щом заминава за винаги.
Примири се.

Paramour
01-23-2011, 12:28
:lol:
не го обичаш.. харесваш го, привързана си към него до някаква степен..
примири се, че не можете да бъдете заедно..
даже и да стане нещо сега, то ще се разруши заради разстоянието.

4o4ina
01-23-2011, 13:26
Лапешка работа! :?

himera1213
01-23-2011, 19:23
Лапешка работа! :?
4o4ina помолих без несериозни коментари.Като ти е страст да обсъжаш каква работа било прави го другаде ако обичаш.Помолих за помощ,а не за дискусия каква работа била :) :)

Melzy
01-25-2011, 00:26
според мене .. ако тръгнете сега.. връзката ви по скайп ще ви е много трудна.. даже бих казала прекалено .. но и когато си пишите по скайп пак ще ви е добре макар ,че ще има моменти в който ще се ядосвате че не сте един до друг.. но точно това ще те накара да го забравяш.. ще срещнеш друг който да е до тебе ии момчето вече няма да те вълнува толкова.. защото както казаха в коментарите преди мене .. ТИ НЕ ГО ОБИЧАШ а просто си свикнала с него както каза ти..харесваш го,привързана си към него.. а и вие се имате повече приятели от колкото гаджета.. недей да му предлагаш защото ако той няма по силни чувства към теб от приятелство.. може и приятелството да си развалите :).. незнам направи така както спретнеш за добре! Надявам се този коментар да ти е от полза :) Апък ии може да имате кратки връзки .. той няма ли да идва през някой ваканции.. ?? :oops: Направи това което искаш да направиш и което мислиш за добре .. КъСмет :) Надявам се да се оправиш бързо и да не съжеляваш за решението си :) :P

kay4yk
01-25-2011, 11:13
Лапешка работа! :?
Не обиждай. И ти си бил на тази възраст, така че 100% знаеш какво е. Няма нужда да оригиналничиш ;)
за да не е оффтопик: да, ти не го обичаш. свикнала си да е наблизо.
Но - виж го от тази страна .
Сега си свободна и отворена за нови преживявания.
Знам, много е лесно да се каже. Аз самата съм изправена пред ужасно трудна ситуация. Единствено вярата ми ми пречи да се самоубия.. все едно. :)
+ това, ти си на 10 ;3 . Съвсем скоро ще се появи някой друг на хоризонта (: