PDA

View Full Version : Гадже



mishoo1936
01-10-2011, 18:37
Здравейте :) Има едно момиче в класа ми и аз много е харесвам 8) Искам да попитам как да подходя без да се правя на тешкар и такива подобни [-o< Тя стой точно на чина зад мен! Незнам какво....как да е заговоря :oops: Моля помогнете ми :) БЛАГОДАРЯ НА СИЧКИ И НА ЦЕЛИЯ ЕКИП НА САЙТА ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :) :) :) СУПЕР СТЕ ДА ЗНАЕТЕ =D>

smash22
01-10-2011, 19:09
Не се прави на Пу*ка просто бъди нагъл и самоуверен и като сте насаме заговаряш я лафче мохабет като усетиш и взимаш телефона каниш я на среща и ако си заслужава я целуваш !

Tihon4o
01-10-2011, 20:43
Аз препоръчвам да започнеш да говориш с нея често. Малко флирт, но и обикновени разговори - тя би искала да знае, че се интересуваш от нея самата, не от друго. След като се чувстваш сигурен, я покани да излезете.. неофициално, само на разходка. Важно е да сте сами, да се опознаете. Намерете общи интереси, разбери какво обича. След време ще бъдеше близки приятели и ще можеш да преминеш към действие. Избери подходящ момент и я целуни! Трябва да е романтично, нещо залези, бля, момичетата обичат такива неща. Преди това трябва да е разбрала, че я харесваш. Ако и тя се чувства по същия начин, ще продължи да излиза с теб. Всичко ще тръгне само, споко.

blaaablaaablaaa
01-11-2011, 08:33
Говори с нея често. Бъди мил и не се прави на много печен. Първо двамата излизайте с приятели, за да се разчупи ледът. После, ако сте се сближили достатъчно, излезте някъде сами - на разходка. И нататък по-горе в коментарите пише.

yonitoyy
01-11-2011, 09:24
prosto govori s neq kato q vidi6! tq su6o e 4ovek i nqma da te izqde taka 4e govorete

zlatnotopatee
01-27-2011, 17:22
:дд кой клас си 5 ?? или 4 ?? Още не си се научил на важното правило: БЕЗ ГАДЖЕТА ОТ КЛАСЪТ МИ-ако питате защо: като скъсате ще ви е хипер неловко ии тъпо..

FernandoTorresIkerCasilla
01-27-2011, 17:29
:дд кой клас си 5 ?? или 4 ?? Още не си се научил на важното правило: БЕЗ ГАДЖЕТА ОТ КЛАСЪТ МИ-ако питате защо: като скъсате ще ви е хипер неловко ии тъпо..

Снеж, не си права .. ;ss Ами щом седи зад теб, си изпусни молива или химикала под нейния чин, и я помоли да ти го даде .. И не издавай че я харесваш, гледай да си уравновесен [в смисъл да не се изчервяваш и т.н.].
Дишай докато говориш с нея. :) Айде дано стане нещо. :)

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 19:18
Като начало,заговори я.....После я покани на кафе,защото сигурно си 6-7кл.и предполагам не можеш да я заваедеш на ресторант и сам да платиш сметката...

rand0m
01-27-2011, 20:41
:дд кой клас си 5 ?? или 4 ?? Още не си се научил на важното правило: БЕЗ ГАДЖЕТА ОТ КЛАСЪТ МИ-ако питате защо: като скъсате ще ви е хипер неловко ии тъпо..
+1 напълно съм съгласна. Ако се приемете достатъчно на сериозно ще се развалите оставащите години заедно :?