PDA

View Full Version : Много засрамена



karsy
01-10-2011, 19:00
Здравейте :) . Днеска докато бяхме голямо междучасие стана нещо наистина ужасно. Момчето , което харесвам мина по двора , а аз и моята приятелка бяхме на пейката и едно момче от моя клас ( приятел на момчето , което харесвам ) викна момчето ,което харесвам и аз подгоних момчето от моя клас уж да го бия ( колко да се направя на интересна ) и се подхлъзнах на леда . Имаше много хора и те почнаха да се смеят . На мен ми стана мн гадно , засрамих се и отдиох при приятелката си и там нещо се направих че съм си нацапала панталона . Тогава всички отидоха на някъде и аз се разплаках . Беше наистина много гадно . Въпроса ми беше дали ме е помислил за някаква смешничка или нещо такова ?
ПС : Ако не ви се занимава с мен по - добре не пишете нищо , от колкото някакви глупости :)

smash22
01-10-2011, 19:05
Честно казано аз ако съм на негово място ще те определя че се правиш на много интересна и на център на внимание също и че си лигла и не бих се занимавал с теб такаче бъди по сериозна ;)

jeezloxxy
01-10-2011, 20:03
Ако си 5клас+ -сменяй подхода :D .Аз лично също не бих се заинтригувал от такъв тип поведение ;) .

gotinataaaaaa
01-10-2011, 20:06
Аз немисля че те е помислил на смешница все пак на всеки може да се случи но наистина се дръж по зряло ако искаш да го фпечатлиш заштото никое момче няма да иска момиче което се даржи като дете.

SmilezZz
01-11-2011, 08:05
Относно падането - На всеки може да му се случи,спокойно..Това,че някакви си индивиди ти се смели - не значи нищо..

Иначе наистина си промени държанието..Недей да се правиш на интересна,като гониш момчетата от твоя клас и тем подобни..Просто бъди сериозна и едновременно забавна с чувство за хумор.. :D

blaaablaaablaaa
01-11-2011, 08:29
Аз не бих те помислил за смешница. Иии да, зависи на каква възраст си.

Paramour
01-11-2011, 12:36
Аз бях паднала така..
еми почнах да се смея и аз..
по-добре е отколкото да се засрамвам..
за момчето: не се притеснявай. сигурна съм, че не те мисли за 'смешничка'(каквото и да е това).. на всеки се случва да падне на леда.

01-11-2011, 17:15
случи ми се наскоро .. потънах от срам :D

Infection
01-11-2011, 19:47
Незнам но от думите ти ми се струва че си 4,5клас и спокойно даже не ти е обърнал внимание смени подхода това да гониш момчета много детско ми звучи оОо :shock:

Успех с момчето

smash22
01-11-2011, 21:27
Паднеш ли се смееш повече от останалите така няма да ти е толкова неловко :D :grin: щот ако се здухаш и отидеш да плачеш няма кой да те погледне ,един вид се затваряш сама във себеси :)

CR0W
01-11-2011, 21:32
От какво се срамувате????Аз като се изръся на леда пръв се смея.Много ми е забавно...

Jeuelle
01-12-2011, 13:35
Почти всеки се е изцепвал с подобен инцидент :) Хубаво ти го казаха - смей се и ти .. :)

elenka3
01-12-2011, 16:16
грешен подход

SwEeTMuFFiN
01-12-2011, 17:27
трябваше и ти да се засмееш като си паднала, но минало-заминало. другите за постъпили грубо, но-бебета. не мисля че ще помнят много, сигурно колкото мозъците им :)

01-12-2011, 21:56
Какваа е тая глупост дето всички пишат...да се смее след като е паднала :?
На вас със сигурност няма да ви е смешно ако ви си случи и мнннн ясно че ще се разреве..
мн сте зле :?

01-12-2011, 21:58
Какваа е тая глупост дето всички пишат...да се смее след като е паднала :?
На вас със сигурност няма да ви е смешно ако ви си случи и мнннн ясно че ще сее засрами и разреве..
мн сте зле :? :|

Paramour
01-13-2011, 20:34
^ :lol: :lol: :lol: :razz:

SmilezZz
01-20-2011, 19:57
Охх,xxKiFlAxx омръзна ми във всяка една тема да видя тъпите ти мнения..Пфф...И вместо да нападаш така,защо не прочете добре - повечето от потребителите писаха,че когато ТЕ са паднали,са се смяли..Така,че коментара ти стана безсмислен..

И при мен също е така..Няма от какво да се срамувам - при условие,че на всеки може да му се случи..И първа съм се засмяла..

01-21-2011, 01:44
Слушай кво не си ми никва и НЕ ми казвай дали са ми смислени коментарите или не!!!
Моите коментари са най смислени!

И Щом така мислиш пожелавам ти да паднеш И изложиш пред мннннн хора...да те видим ще се смееш ли тогава или не :?

SmilezZz
01-21-2011, 07:59
^ Момиче,защо не четеш какво съм писала..
Аз самата съм падала пред доста хора и първа съм се
засмяла на себе си.. :?
- Да,личи си колко са ти смислени коментарите.. :?

mincheto
01-21-2011, 08:47
xxKifLaxx,ПОРАСТНИ......

FATALITY
01-21-2011, 13:59
xDD Предполагам, че ще го преживееш.. Да не мислиш, че всичкеи ще помнят това вечно :D А и не е фатално :) .. Колко подобни ситуации съм ималааа .. :smt044

zlatnotopatee
01-27-2011, 17:14
Честно казано аз ако съм на негово място ще те определя че се правиш на много интересна и на център на внимание също и че си лигла и не бих се занимавал с теб такаче бъди по сериозна ;) +1

rand0m
01-27-2011, 21:35
И какво. Както почти всички казаха "На всеки може да се случи" Определено момчето не се е впечатлило, но ще опитваш отново. Повярвай ми, вече на никой не му пука за падането ти и всички за го забравили :)

RaisedOnRock
01-28-2011, 12:26
Относно падането - На всеки може да му се случи,спокойно..Това,че някакви си индивиди ти се смели - не значи нищо..

Иначе наистина си промени държанието..Недей да се правиш на интересна,като гониш момчетата от твоя клас и тем подобни..Просто бъди сериозна и едновременно забавна с чувство за хумор.. :D