PDA

View Full Version : Стара любов!!



BellaEclipse
01-10-2011, 18:00
Здравейте, реших да споделя с вас един проблем, за да ме посъветвате!
Лятото харесвах едно момче и си писах с него и тъкмо щяхме да тръгнем и една "приятелка" почна да си чати с него...той беше поставен пред избор и разбира се-избра нея!! После аз започнах да си пиша с него отново и той каза, че страшно много е сгрешил, като е избрал нея и т.н. и т.н., пробвахме пак, но вече нямах чувства и впоследстви се скарахме жестоко, а аз много съжелявах! Преди седмица се сдобрихме и аз го харесвам отново (за бога, стана като сапунен сериал), нооо той каза, че щял да праска тази моя приятелка, щях да умра, да умра, той не е такъв, защо нея, защо?!? После видях, че си е писал доста коментари и с една друга, но не си мислете, че е женкар...той е един от малкото останали добри момчета...ще излизаме в една компания и се надявам нещо да стане, но в момента сърцето ми е разбито... Какво да правя?

SemperFidelis
01-10-2011, 18:04
Като не действаш когато трябва, сега стой и се надявай.

BellaEclipse
01-10-2011, 18:30
Ами някои хора имат чувства, ти ако си железен/желязна!! :x

justonegirlwithonehope
01-10-2011, 18:31
Ти сама си си виновна.Той е направил грешка, след което ти не си знаела какво искаш - квит сте.Ако го искаш вземи направи нещо, защото с бездействане и чакане някой да ти помогне нищо не става.

FuckedUp
01-10-2011, 20:03
Аман..

marin4itu
01-10-2011, 20:22
Дааа, като го гледам от най-свестните ще да е...

sladur4etyYy
01-10-2011, 20:30
Дааа, като го гледам от най-свестните ще да е...

и аз така си помислих. няма ли тоя пич някой такъв свестен приятел, да ме уреди, че такива момчета са си голяма рядкост. 8-)

honeey
01-11-2011, 17:50
Ако наистина е казал за приятелката ти \"ще я праскам\", ама изобщо не е свестен. Момче, което уважава момичетата, най-малкото няма да говори така. Още повече си мисля, че не се получава с едната и опитва другата.