PDA

View Full Version : ужасно



simba5
01-10-2011, 18:09
Направих за държанието някои работи, които трябва. как да постъпя? Има от класа ми хора, които ме тормозат. Това било, защотосъм се държала странно. Нищо не съм им направила. Държа си се както трябва. Как да постъпя.

smash22
01-10-2011, 18:17
Ем по добре покажи малко мъжественост че е нормално като си траеш да те бъзикат а като покажеш че си мъж няма да е така ще те имат за един от тях такаче не се страхувай не си женка нали ?

jeezloxxy
01-10-2011, 18:58
Ем по добре покажи малко мъжественост че е нормално като си траеш да те бъзикат а като покажеш че си мъж няма да е така ще те имат за един от тях такаче не се страхувай не си женка нали ?


Пич,тя е момиче :D :D .
Погледни на какво завършват думите й:"държалА","направилА" ..

smash22
01-10-2011, 20:33
ОПС сорка разсеян съм и не съм видял .

А по темата Според мен най-добре да не ти пука какво мислят другите за теб и как се държат с теб щом те са гадни с теб игнорирай ги и не им падай на нивото мисли така че си с няколко хода пред тях не се подценявай ;)

GirlYyYXD
01-15-2011, 07:26
Не обръщате внимание на пола,ей! :lol: Ами...Не им обръщай внимание,или и ти почни да се бъзикаш и да ги дразниш.(И аз с моята бфф имах проблеми с една Мария и една Ева,но класната ни веднага разбра и ни оправи.) Вземи пример... :P

SmilezZz
01-15-2011, 07:30
В какъв смисъл се държиш странно ?

Както и да е..Не им обръщай внимание..
Няма смисъл да падаш на тяхното ниво..
Като видят,че не ти пука - ще спрат..