PDA

View Full Version : спешно!!!есее



dragoo
01-10-2011, 19:47
здравейте на всички !! спешно ми трябва есе на тема '' какво заплашва савременния човек според разказа дамата с ренгеновите очи '' благодаря ви предварително трябва ми за утре спешно !!! 8) :( :( :( :( :( :(

Tihon4o
01-10-2011, 19:49
Да си писал когато е трябвало. За кога ще преписваш сега?

radeberger
01-10-2011, 19:55
http://myschoolbel.info/Temi8_DamataS.html

Ако очакваш да седна да ти го напиша, има да си чакаш. Пък и в есето трябва да изразиш своето лично виждане.

dragoo
01-10-2011, 20:08
утре ще се извиня , но ако може за утре вечерта да е готово ;( моля ви се ...

Extremescream
01-10-2011, 20:13
Ми щом ти е за вдругиден,седни си на гъза (с извинение) и го напиши.Мързелът ще ви убие.И не минавай с 'аз не мога да пиша такива работи'.Ми кофти.И аз бях зле по математика и си изкарвах 3ки и 4ки,ама си зная колко струвам.Крайно време ви е и на вас да го научите това.

Tihon4o
01-10-2011, 20:17
"Ако може до утре вечер да е готово"?! :shock: Ти какво мислиш, че тук сме отряд пишещи машини, които ще ви пишат съчиненията и есетата, защото не можете да мислите и ви мързи да си мръднете пръста? И поставяш срокове? Дълбоко се заблуждаваш, ако си мислиш, че някой ще ти направи домашното. Хората тук си имат И собствен живот и задължения, едва ли някой би си губил времето. После защо децата били необразовани.. Бихме могли да ти дадем ПОМОЩ в писането, в смисъл на напътствия, но наготово - не е редно. Или поне от моята гледна точка.

Infection
01-11-2011, 13:39
"Ако може до утре вечер да е готово"?! :shock: Ти какво мислиш, че тук сме отряд пишещи машини, които ще ви пишат съчиненията и есетата, защото не можете да мислите и ви мързи да си мръднете пръста? И поставяш срокове? Дълбоко се заблуждаваш, ако си мислиш, че някой ще ти направи домашното. Хората тук си имат И собствен живот и задължения, едва ли някой би си губил времето. После защо децата били необразовани.. Бихме могли да ти дадем ПОМОЩ в писането, в смисъл на напътствия, но наготово - не е редно. Или поне от моята гледна точка.

Писна ми точно от такива съфорумници които ги мързи и смятат че ще си губим времето да пишем чужда домашна за съвет да но за .. !!!