PDA

View Full Version : ЕСЕТА И СЪЧИНЕНИЯ НА ВСИЧКИ ТЕМИ!



elito0o0o0
01-10-2011, 20:18
Здравейте!
И така...
Тази тема се отнася за хората, които ги мързи най-вече да си търсят материали за есетата, съчиненията и прочее.
Хора, спрете се! Или сядайте да учите и да си раздвижвате мозъците, или ако ще преписвате поне недейте да ви мързи толкова много, че дори да карате някого другиго да ви намира информация. В интернет има супер много информация. Не знам кое е толкова трудното да напишете в www.google.bg темата на есето или там каквото е и да цъкнете на няколко линка?! Защо по дяволите трябва да се пускат ежедневно по 214353521 теми за вашите тъпи есета?! Винаги щом вляза и раздела е пълен с такива теми. Също така има и специален раздел направен за такива мързели като вас -> http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=16
Крайно време е вече да спрете с малоумщините си.

Tihon4o
01-10-2011, 20:22
Да, те дори няма да я видят тази тема. Трябваше да я кръстиш "ЕСЕТА И СЪЧИНЕНИЯ НА ВСИЧКИ ТЕМИ" и темата ще гръмне от посещаемост. :-D Ама дори и после мързелът ще надделее! Тоест, няма смисъл, те са непоправими.

elito0o0o0
01-10-2011, 20:24
^ Good idea! 8)

mrtn
01-10-2011, 20:24
Браво.
Лауреат искаш ли?

elito0o0o0
01-10-2011, 20:26
Браво.
Лауреат искаш ли? Ба си, толкова ли много искам, бе? Не го искам тоя лауреат.. искам като вляза в "Училище и приятели" да ги няма тези тъпи теми.

IWannaBeSedated
01-10-2011, 20:31
Тази тема трябва да стане важна!!! :)

mrtn
01-10-2011, 20:33
И целия форум да запълниш с тея малоумни изказвания нищо няма да направиш. За тая цел тук трябва да се намеси модератор. Такива теми могат да се заключват или да се местят в Тийн - есета, съчинения.. и прочие.

Tihon4o
01-10-2011, 20:39
И кое му е малоумното? Момичето написа напълно реални и важни неща. Тъпо е постоянно да пълнят раздела със спам и излишни глупости.

elito0o0o0
01-10-2011, 20:40
И целия форум да запълниш с тея малоумни изказвания нищо няма да направиш. За тая цел тук трябва да се намеси модератор. Такива теми могат да се заключват или да се местят в Тийн - есета, съчинения.. и прочие. Хахах, малоумни.. добре. :razz: Ами да се намеси де.. от доста време го чакам това нещо да стане.. :lol:

mrtn
01-10-2011, 20:44
Еми всеки втори повтаря, че не му е мястото тука, не можете ли сами, много сте мързеливи и тем глупсоти. Ми малоумно ми изглежда, кажете на модератор като толкова се опалквате.

Tihon4o
01-10-2011, 20:47
А какво искаш, да им пускаме постоянно линкове и текст за преписване? Няма никога да се научат така. Пък и са нелегално в този раздел! :д
Аз обаче имам чувството, че повечето модератори за заспали дълбок зимен сън.. трябва ли НИЕ да ги подсещаме да си вършат работата? Нищо лично, всичките са супер, но не се отнасят толкова сериозно към задълженията си ..

Оттеглям се, защото не ми се спори повече. Това е каквото имах да кажа, оправяйте се.

elito0o0o0
01-10-2011, 20:52
Защо пък да клюкаря? Въпросният модератор не може ли сам да влезе и да види за какво иде реч? Нали това им е работата?! :lol:
Във всяка такава тема за есета, съчинения... се върти един и същ филм.
Човек го мързи да потърси в интернет и веднага прави тема (но естествено не го мързи преди това да си направи регистрация) като описва в нея коолко време е търсил и как не е могъл да намери нищо и т.н. в следствие на което се появяват 2-3, които го хулят, защото го мързи.. И за какво? Толкова ли е трудно да влезе въпросният човек в раздела с темите, есетата и съчиненията и да си пусне темата там?
Пф..

mrtn
01-10-2011, 20:53
Това щях да казвам. Повчето тийнове не разбират замисъла на този раздел. Тука се обсъждат проблемите в училище и приятелите, кандидатстване, изпити, образователна система и така..
Правете като мен аз даже такива теми въобще не ги поглеждам, няма смисъл след като няма да помогна за какво да пиша въобще, да се правя на интересен и съвестен потребител във форума, ми не мерси. :)

elito0o0o0
01-10-2011, 20:57
;-) ;-) Отдавна този раздел не мяза на нищо.. Всеки си пуска тъпи теми без да му пука... За това преди известно време бях спряла да пиша във форума. Вече нито един раздел не е като преди..

SmilezZz
01-11-2011, 06:54
Това си е форум - място,където помагаме на другите..
Ако ще и с есета да е,ние сме тук с тази цел,а не да псуваме,
обиждаме и нападаме,само защото ги мързи да напишат нещо..
Съгласна съм,че не е правилно,но пък могат все пак да схванат
какво трябва да пишат в едно есе,т.е. да разберат какво представлява този тип съчинение..

П.С - Ти също сега пусна тъпа тема..Без да се обиждаш ((:

Tihon4o
01-11-2011, 11:19
Ако ще и с есета да е,ние сме тук с тази цел,а не да псуваме,
обиждаме и нападаме

Каза човекът, който нарича потребителите тъпи по темите. :-D

"Не забелязваш ли колко си тъпа ? "
ИЗ http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=382739&start=30

Не се сдържах. :lol:

elito0o0o0
01-11-2011, 12:08
SmilezZz, ти за някаква богиня на добрините ли се смяташ?
Тъпа тема била... :lol: Тъпа е за тези, на които не им изнася да се казва истината. Никога не съм си мълчала и ще продължавам да си казвам всичко, защото ми омръзна всичко живо да мълчи.. За това и държавата е на това положение. Българите сме едно голямо стадо овце.
Я сега ти не се обиждай, но ще ти кажа, че от лапе, на което не му е увряла главата, съвети не взимам. :]

twEeEtyYy
01-11-2011, 12:55
Моля ви помогнете ми ! За утре ми трябва Импретативно съчинение на тема : Духовната нищета на личноста според разказа Дамата с ремгеновите очи. Моля ви помогнете ми :-o !!!

elito0o0o0
01-11-2011, 13:04
Моля ви помогнете ми ! За утре ми трябва Импретативно съчинение на тема : Духовната нищета на личноста според разказа Дамата с ремгеновите очи. Моля ви помогнете ми :-o !!!


К`во рече?

twEeEtyYy
01-11-2011, 13:06
Моля ви помогнете ми ! За утре ми трябва Импретативно съчинение на тема : Духовната нищета на личноста според разказа Дамата с ремгеновите очи. Моля ви помогнете ми :-o !!!

elito0o0o0
01-11-2011, 13:07
Я пак?! Не разбрах к`во ти трябва.. К`во викаш?