PDA

View Full Version : Връзки с мъниста



JustForFun
01-10-2011, 20:39
Не знам дали уцелих мястото! Ако не е тук, преместете темата!
От известно време се чудя за едно нещо. Видях в един магазин , че се продават връзки за обувки с мъниста по тях. Проблема беше, че мънистата не ми харесваха много много, пък и връзките струваха 7 лв. Въпросът ми е може ли и сама да си "аранжирам" така да се каже връзки с каквито си искам аз мъниста. И ако мога, кажете после как се вмъкват връзките в обувките (защото имам чувството , че мънистата пречат) Мерси предварително!

norcheto0o97
01-23-2011, 06:49
рaзбирaсе,че можеш и сaмa дa си ги нaпрaвиш :):) aз лятото си правих и стaнaхa стрaхотнии :):)

JustForFun
01-23-2011, 14:19
Ако може да обясниш как, защото не ми е много ясно как след като съм наредила мънистата, и започвам да вкарвам връзките в обувката, ще минат през дупките?

whitebunny
01-23-2011, 14:55
Ако може да обясниш как, защото не ми е много ясно как след като съм наредила мънистата, и започвам да вкарвам връзките в обувката, ще минат през дупките? Не съм виждала такива връзки, но ако мънистата са много големи и не могат да се вкарат в дупките на обувките пробвай да ги нанижеш докато нанизваш връзките. Ако изобщо ме разбра какво искам да ти кажа де ;) Айде и успех с нанизването

0pAsNooosLaDkA
01-23-2011, 16:56
Ако може покажи снимка

Pamaa
01-24-2011, 20:25
Ако може да обясниш как, защото не ми е много ясно как след като съм наредила мънистата, и започвам да вкарвам връзките в обувката, ще минат през дупките? Не съм виждала такива връзки, но ако мънистата са много големи и не могат да се вкарат в дупките на обувките пробвай да ги нанижеш докато нанизваш връзките. Ако изобщо ме разбра какво искам да ти кажа де ;) Айде и успех с нанизването

:) И аз си мисля, че така ще стане добре :P Просто като мушнеш връзката през дупката слагаш мъниста, колкото трябва, мушкаш през другата дупка и пак мъниста :grin:

Hilary_
01-25-2011, 09:41
може може .. всичко може .. :grin: :grin:

въпросното вмъкване на мънистата го прави докато си промушваш връзките на обувката (бляя дано ме разбра :lol: ) ..

MeLikesPie
01-25-2011, 10:16
Ако са достатъчно големи дупките, че да минат мънистата, според мен ще убива...