PDA

View Full Version : Гъста коса..



RainBerry
01-10-2011, 21:50
Здравейте, косата ми е до кръста и е гъста, преди не беше така, но след като няколко пъти се направих на пластове стана адски гъста. Сега дължината си я харесвам, все още имам 3 пласта, като най-късия стига д/г до раменете, той е филиран, но май като го гледам не е кой знае колко филиран. Обаче проблема идва в това, че след като се среша и да речем пред лицето ми останат по-късите пластове, а отзад е този най-дългия, изглежда така сякаш никога не съм се сресвала, просто е някак от делен като от делно парче коса, което се свлича надолу. Искам да ми е пак с такава дължина, но надолу да е плавно и да не изглежда така сякаш едва ли не се сресвам веднъж в седмицата. С права коса съм. Някакви съвети? :?

sexystranger
01-11-2011, 08:36
Можеш ли да дадеш снимка ,че не успях да те разбера ?
Ако мога ,ще помогна :P

AintNoSunshine
01-11-2011, 12:11
за да изглежда по плавно може би трябва косата ти да е на повече пластове :-o :)

cherry97
01-13-2011, 20:18
Ох.. и на мене ми е гъста косата, чуплива и на всичкото и отгоре обемна :lol: :lol: :lol: .. Най-добре ще е да си филираш цялата коса и, за хубаво разресване използвай ето този балсам ---> http://www.gliss.bg/index.php?id=3747 :)

ПП:за разресване използвай по-широк гребен и четка за оформяне на косата ;)

sexystranger
01-16-2011, 16:11
даа..балсамът е доста добър :grin: