PDA

View Full Version : Коя е най-голямата глупост която сте правили ?



life92
01-11-2011, 00:10
Мисля че въпроса е ясен. Допада ми като идея да чета подобни случки.

Таа аз не съм много сигурна коя беше най-голямата от всички :-D Може би когато направихме катастрофа с един приятел по моя вина, защото го карах постоянно да прави дрифтове на снега :-D Това беше последния ми гаф :-D Другото ми любимо преживяване беше лятото на 2010 когато ходих на море. Беше супер весело всяка вечер с компанията. Още на 2рата нощ с една приятелка решихме да си направиме нощтно къпане малко така под влиянието на алкохола. Запътихме се към морето, тя се отказа, хвана я страх и влязох сама ;д . Плувах около 10 минути след което някакво непознато момче доплува от някъде при мене, каза че ме наблюдавал и искал да се присъедини ;д. Почна и той да се шматка нагоре надолу по вълните ;д ноо и на него алкохола явно му беше в повече. Забелязах, че морето започна да го влече по дълбоко и по дълбоко. Незнам с кой акъл заплувах към него и някакси го издърпах като се има впредвид, че така застраших собствения си живот. Благодарна съм, че никой не пострада, а пък и след това си получих наградата, мечтата от малка (е не чак толкова малка де ;д ) - sexx on the beach :grin:

Сега сте вие наред :-P

MayFlower
01-12-2011, 20:56
sex on the beachh?! sounds good дето се казва :D :D
Ми то мойто хич не е за смях, ама айде :lol: Лятото на 2010 с компанията здраво се нашляпахме (напихме) ( аз и още 2-3 момичета бяхме добре , обаче всичко друго беше леща.. :D :D :oops: ) и забавното дойде когато всички решиха да си отиват и стигнаха до вратата на двора и дотам.. ;Д смяятайте как сме ги водили в 3-4 часа по къщите , при положение, че живеем в сравнително малък град и е лято и всички са навънка - по кафетата, наляво-надясно ии така де падаха , ставаха и ние покраи тях :oops: Излагацията беше.. абе нямам думи :D На другия ден всичко живо знаеше какво стана въпросната вечер :razz: :razz:

SmilezZz
01-13-2011, 09:06
^ Много яко :razz:
Иначе аз не се сещам за такива случки,ако се
сетя за нещо - ще пиша..

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 12:46
бягах от училище. ходих в немската и карах един час немски в 10 клас (аз съм по-малка) и ходих в мола в учебно врене 2 поредни дни :grin: само да не ми стане навик :D

korpin
01-14-2011, 23:11
С едни приятели много здраво се напихме по празниците в една градинка.После едвам се прибрах до нас.Повърнах на няколко пъти в обществения транспорт :? :( Спомням си,че една жена ми даде мокри кърпички и тва е..другите изцепки не си ги спомням

GirlYyYXD
01-15-2011, 08:02
Живота ми е една глупост ...

Ха хааа :razz: Това ме разсмя!

sladkatafenka78
01-15-2011, 17:33
Миналото лято бяха безброй случки :D :D
Веднъж аз бях отишла с приятели на море.Цяла нощ си правихме купон на плажа.Слушахме чалга ядяхме като прасета и пиехме като невидяли 8-) Аз с една Мария се бяхме много напили.Та с нея отидохме за сладолед(към 3 часа през нощта),обаче нали сме пияни и не се сещаме,че магазините не работят.Отидохме в някакъв и тропахме на вратата и крещяхме:ОТВОРЕТЕЕЕ!ЗНАЕМ, Е ИМА ХОРА ВЪТРЕ!ИСКАМЕ СЛАДОЛЕДДДД!"На следващата сутрин аз се събудих с Мария до магазина.Петър ни вика,че сме тропали и сме врещяли като кокошки :D :D Абе..Луда работа :-D

vpowerrr
01-15-2011, 21:10
Да заспа в автобуса, и вместо в град П. да ида в град С., и да нямам пари да се върна, и наще да ме търсят на 200км от нас.... :?

LipSy
01-15-2011, 21:13
Ами...много са! :lol: :razz: 8-) Няма смисъл да разказвам! :-D :-D

Jus7DreamBoy
01-15-2011, 21:40
Да заспа в автобуса, и вместо в град П. да ида в град С., и да нямам пари да се върна, и наще да ме търсят на 200км от нас.... :?

Хахахха щях да направя същия номер добре че човека до мен ме събуди 8-)

viviana
01-22-2011, 19:27
секи божи ден става нещо такова та няма как да помня сичко :?

FuckinGenious
01-24-2011, 00:51
лятото на 2010 на мета амфетамин взех на един приятел колата и карах кат луд се засилих и се хвърлих от едно мостче
или един път една като ме отряза зарад друг гръмнах го пред полицай но поне нямах проблеми зарад едни там дето дори пред съда да убият някой нищо никой не им казва това е то да познаваш точните хора

AuburnKills
01-26-2011, 15:33
Най-голямата глупост, която съм правила...Те са няколко, но последната беше преди 2 месеца...Влюбих се в неподходящото момче, с мисълта че и той ме харесва...Бяхме на среща, целунахме се...След 2 месеца се промениха много нещата...Научих, че той е тръгнал с мен, защото едно момиче да го ревнува...

zlatnotopatee
01-26-2011, 20:20
Аз и две мой най-добри приятелки отидохме до София без да казваме на родителите си... Патували сме по-малко от 10часа ;дд
ПП: от Кърджали сме ;))

Deynna
02-02-2011, 09:39
секи божи ден става нещо такова та няма как да помня сичко :? Точно така +1