PDA

View Full Version : Влюбен съм...до уши



npace
01-10-2011, 23:53
----

Sladyranna
01-11-2011, 02:25
Ами супер, опитай се да я заговориш преди да си е намерила друг..

CR0W
01-11-2011, 05:54
Пробвай да й задаваш въпроси на които да не се отговаря само с "да" или "не".Разбери какво харесва,научи малко за това и завържи разговор за него.Помогни й ако има нужда от нещо,разменете си телефон,скайп и я покани да излезете.Би трябвало да разбереш дали изпитва нещо към теб.

Успех.

xinfamous
01-11-2011, 09:26
Пробвай да й задаваш въпроси на които да не се отговаря само с "да" или "не".Разбери какво харесва,научи малко за това и завържи разговор за него.Помогни й ако има нужда от нещо,разменете си телефон,скайп и я покани да излезете.Би трябвало да разбереш дали изпитва нещо към теб.

Успех.

извън темата,бруталните рисунки по ръцете има тоя! имам подобно лице (като на лявата му ръка,наше дясно) отстрани на ребрата :)

FromAutumToAshes
01-11-2011, 10:13
Еми good luck dude oO Не знам к'во да ти кажа

Infection
01-11-2011, 11:37
Пробвай да й задаваш въпроси на които да не се отговаря само с "да" или "не".Разбери какво харесва,научи малко за това и завържи разговор за него.Помогни й ако има нужда от нещо,разменете си телефон,скайп и я покани да излезете.Би трябвало да разбереш дали изпитва нещо към теб.

Успех.

Щом излезнещ с нея насаме ще разбереш !!!

npace
01-11-2011, 17:18
-------

DaemonBoy
01-11-2011, 17:21
Перни нещо малко преди да я заговориш, че да не се притесняваш. 8-) И успех с мацката!

BrainDamage
01-11-2011, 17:34
поне едно "ами ти" да пише ама не,


И последно заговаряш я докато "идва при вашата компания" или си пишете.. Мисля, че ако просто и пишеш, и тя така дръпнато ти пише /според мен по-лесно е да се отпусне докато си пишете/ значи няма особено голям интерес.. ама знам ли :) Успех, иначе. Щом просто мисълта за нея те кара да се усмихваш цял ден, значи наистина би бил супер щастлив с нея. И все пак внимавай и не задълбочавай прекалено много чувствата, ако няма възможност нещата да станат по-сериозни, щото много ще те боли, когато се осъзнаеш.

npace
01-11-2011, 17:43
поне едно "ами ти" да пише ама не,


И последно заговаряш я докато "идва при вашата компания" или си пишете.. Мисля, че ако просто и пишеш, и тя така дръпнато ти пише /според мен по-лесно е да се отпусне докато си пишете/ значи няма особено голям интерес.. ама знам ли :) Успех, иначе. Щом просто мисълта за нея те кара да се усмихваш цял ден, значи наистина би бил супер щастлив с нея. И все пак внимавай и не задълбочавай прекалено много чувствата, ако няма възможност нещата да станат по-сериозни, щото много ще те боли, когато се осъзнаеш.
Ми аднал съм я във фейсбука и си пишен (разбирайте аз и пиша) и аз си мисля че няма голям интерес, но пък като сме всички навън някак по-върви разговора.

Infection
01-11-2011, 17:46
поне едно "ами ти" да пише ама не,


И последно заговаряш я докато "идва при вашата компания" или си пишете.. Мисля, че ако просто и пишеш, и тя така дръпнато ти пише /според мен по-лесно е да се отпусне докато си пишете/ значи няма особено голям интерес.. ама знам ли :) Успех, иначе. Щом просто мисълта за нея те кара да се усмихваш цял ден, значи наистина би бил супер щастлив с нея. И все пак внимавай и не задълбочавай прекалено много чувствата, ако няма възможност нещата да станат по-сериозни, щото много ще те боли, когато се осъзнаеш.
Ми аднал съм я във фейсбука и си пишен (разбирайте аз и пиша) и аз си мисля че няма голям интерес, но пък като сме всички навън някак по-върви разговора.

Трябва да останете насаме покания на една разходка или я дръпни настрани от групичката !!

npace
01-11-2011, 17:56
поне едно "ами ти" да пише ама не,


И последно заговаряш я докато "идва при вашата компания" или си пишете.. Мисля, че ако просто и пишеш, и тя така дръпнато ти пише /според мен по-лесно е да се отпусне докато си пишете/ значи няма особено голям интерес.. ама знам ли :) Успех, иначе. Щом просто мисълта за нея те кара да се усмихваш цял ден, значи наистина би бил супер щастлив с нея. И все пак внимавай и не задълбочавай прекалено много чувствата, ако няма възможност нещата да станат по-сериозни, щото много ще те боли, когато се осъзнаеш.
Ми аднал съм я във фейсбука и си пишен (разбирайте аз и пиша) и аз си мисля че няма голям интерес, но пък като сме всички навън някак по-върви разговора.

Трябва да останете насаме покания на една разходка или я дръпни настрани от групичката !!

Ми мисля да я поканя на разходка, ама не ми е лесно нещо, поне ако откаже знам че на 100% няма чуства към мен...

soul1199
01-11-2011, 18:16
може да не е била в настроение или пък не иска да я занимаваш

npace
01-11-2011, 18:51
Ми ако е така ще каже имам работа, поне нещо такова, не знам.

xinfamous
01-11-2011, 19:11
Перни нещо малко преди да я заговориш, че да не се притесняваш. 8-) И успех с мацката!

а такааааа

npace
01-11-2011, 19:19
Перни нещо малко преди да я заговориш, че да не се притесняваш. 8-) И успех с мацката!

а такааааа

Алкохола не ми действа добре, пробвал съм, поне не за момичета де.

xinfamous
01-11-2011, 20:21
брат.. под 'перни' , нямаме впредвид алкохол.. :)

npace
01-11-2011, 20:31
Ааа сега зацепих :D

BlindedAngel
01-12-2011, 04:49
Ако едно момиче проявява интерес към някой, то тя го показва по един или друг начин, трябва само да се научиш да "четеш" знаците.Но в твоя случай както го обясни имам чувството че въобще няма грам интерес към тебе, дори и като приятел.Дано да греша и все пак нищо не ти пречи да опиташ - дано преуспееш 8)