PDA

View Full Version : Правите ли секс без предпазни средства?



jaklinbrakamontes
01-11-2011, 11:59
Правили ли сте секс без предпазни средства и правите ли го понякога?
Ставали ли са гафове до сега? (бременност,венерически болести)
Уточнете какви!

juveteam
01-11-2011, 12:07
Много често съм го правил без предпазно средство и мога да кажа дори, че в 75-80% от случайте съм без кондом... ;)
До сега не са ставали фавофе(дано и за напред да не стават) ;)

dimitar_ak
01-11-2011, 12:09
Случвало ми се е. Купувал съм и хапчета за спешна контрацепция.

NASKObg
01-11-2011, 12:16
Той/Тя може би има предвид
дали при случай без кондом е имало забременяване /откриване на венерическа болест,а не дали сте се празнили в момичето..

3oPuTy
01-11-2011, 12:25
Ами за 5-те години,от както правя секс с презерватив съм го правила точно 2 пъти (първите 2).За щастие никога не ми се е налагало да пия Ескапел (да чукна на дърво),не съм лепвала болести и т.н. :)

anonymous768631
01-11-2011, 13:25
Един път съм го правил с презерватив и не смятам да повтарям.

anonymous708973
01-11-2011, 13:29
Сериозно, чудя ви се. Не ви ли е страх? Зори, ти на 19 ли беше?
На метод "прекъснат акт" ли го карате?

juveteam
01-11-2011, 13:31
Сериозно, чудя ви се. Не ви ли е страх? Зори, ти на 19 ли беше?
На метод "прекъснат акт" ли го карате?
Аз невиждам нищо лошо да го правиме без презерватив...
Се пак аз се конторилирам и много добре си усещам кога ще ми "дойде" и го изважвам и всичко е "ток и жица"...
Разбирам да неможе да се контролира - да, но не е така..
Също така и пиян съм го правил, но пак може да се конторилирам...Ако има хора, който немогат по-добре е да слагат предпазни средства и това е ... :)
Все пак всеки си решава, но па и България има нужда от деца :D

Devil69
01-11-2011, 13:35
Може да го карат и на противозачатъчни:))По темата-почти винаги го правя без презерватив,с изключение на рисковите контакти,досега никоя не се е оплакала да е бременна от мене, нищо не съм пипвал.Лятото си направих тест за ХИВ-отрицателен,но признавам ,че това бяха най-кошмарните 2 минути в живота ми.Относно Ескапела-аз свършвам доста трудно така че нямам проблеми относно това,но когато правихме тройка с една бивша и един приятел,той беше с презерватив аз не и свърши в нея ,щото презерватива се скъсал.Е после я чака 1 час на спирката на студа ,да ходят заедно на училище и да и купи ескапел,докато аз я чуках у нас,но кво да са праи такъв е живота:))) :D

anonymous768631
01-11-2011, 14:07
И аз мога да се контролирам, но за какво ми е? Празня се и това е.
Да си взема хапчета. Хора, даже си нямам и на идея колко струват.
А и капутите са гадни и има вероятност да се скъсат.

RoSKo0o0
01-11-2011, 14:34
Ммммммммммммммнееееееееее еее

letmetellyou
01-11-2011, 14:49
Не. Не мисля, че съм готова да бъда родител на тази възраст :)

anonymous768631
01-11-2011, 14:50
Тогава зарязваш детето. :-o

juveteam
01-11-2011, 14:59
Тогава зарязваш детето. :-o
Едно от най-тъпите мнения във форума...!!!

SummerRain
01-11-2011, 15:01
Не съм правила. Рисковете са значително по-големи от удоволствието.

anonymous768631
01-11-2011, 15:22
Тогава зарязваш детето. :-o
Едно от най-тъпите мнения във форума...!!!
'Що? Някакви табута ли пак? Правим се на пишман отговорни?
Имаш два избора. Да съсипеш 10 години, поне, от живота си или да съсипеш живота на човек, който не познаваш. Хмм, имам бегла идея какво ще направя.

juveteam
01-11-2011, 15:33
Тогава зарязваш детето. :-o
Едно от най-тъпите мнения във форума...!!!
'Що? Някакви табута ли пак? Правим се на пишман отговорни?
Имаш два избора. Да съсипеш 10 години, поне, от живота си или да съсипеш живота на човек, който не познаваш. Хмм, имам бегла идея какво ще направя.
Нямаш деца затова не говоти преди да знаеш какво е детето за един родител.И аз нямам, но поне знам, че детето е най-голямато богатство на света...

Ето заради такива като тебе има деца сираци и много разделени семейства в България!

anonymous768631
01-11-2011, 15:36
Дете ми е, когато го отгледам.

SummerRain
01-11-2011, 15:39
А защо изобщо трябва да се съсипва нечий живот :? То бива бива простотия, ама вашето няма граници...

Stela94
01-11-2011, 15:52
Правили ли сте секс без предпазни средства и правите ли го понякога?
Ставали ли са гафове до сега? (бременност,венерически болести)
Уточнете какви!

Случвало се е,но да чукна на дърво никога не е имало подобни като описаните гафове!

anonymous768631
01-11-2011, 15:57
Дете ми е, когато го отгледам.


Ето заради такива като тебе има деца сираци и много разделени семейства в България!

Супер. :razz: Аз си знам. Мислиш ли, че това ме обижда по някакъв начин? И какво ми пука за сираците, нали аз не съм!

ad1daz
01-11-2011, 17:22
Без го правя само когато съм сигурен, че и няма нищо ;д иначе не е проблем забременяването .. Много бях се филмирал лятото по тиа болести и като ходих да си правя тест ме караха да чакам 3 часа и щях да откача :Д оттогава като е с някоя дето не познавам със.. като е с някоя, за която съм сигурен без .

Jacques
01-11-2011, 17:41
според зависи :-o

anonymous708973
01-11-2011, 17:55
Дете ми е, когато го отгледам.


Ето заради такива като тебе има деца сираци и много разделени семейства в България!

Супер. :razz: Аз си знам. Мислиш ли, че това ме обижда по някакъв начин? И какво ми пука за сираците, нали аз не съм!

Така може да говори само човек, който никога не е бил в дом за сираци.
Влизаш, една тумба хлапета ти се качват на главата в буквалния смисъл, едното те дърпа и ти вика: "Како (или батко), ела да видиш каква рисунка направих вчера" или "како, шоколадът за мен ли е"...

Extremescream
01-11-2011, 18:03
Хора,не виждате ли,че къртача е поредният форумен циркаджия-комплексар,който се прави на интересен.Поредното заблудено леке,което се прави на готин и вървежен разбирач,а всъщност надали се доближава до това в истинския живот.Не си впечатляващ. :?

За да не е спам:
Рядко правя секс с предпазни средства,ставали са гафове (да свърши в мен,което всъщност стана,когато презервативът се скъса),но сме взимали мерки и не е имало последствия.

TheAceOfLove
01-11-2011, 18:08
Вече ще знам ако правя секс с непознат да проверявам за татуировка "kartacha", и да съм спокойна :shock:
кАртиш ли, кАртач, кАртиш ли, пичле...

Kokoskata
01-11-2011, 18:25
Аз лично правя секс без предпазни средства от 4-5 години. Моя мъж още от началото ми смяташе овулацията и всичко си беше наред, докато не започнах да я смятам аз. Една вечер след кръчма сме си легнали и сме се разгорещили и аз му викам "свършвай в мене, аз съм смятала - след два дни ще ми дойде". Познай - аз съм гледала предишния месец и се оказа че съм била в овулация. Това е единствения път в който съм пила някакви хапчета. Тъй че ако го правите по този начин - смятайте добре. :)

juveteam
01-11-2011, 19:11
Дете ми е, когато го отгледам.


Ето заради такива като тебе има деца сираци и много разделени семейства в България!

Супер. :razz: Аз си знам. Мислиш ли, че това ме обижда по някакъв начин? И какво ми пука за сираците, нали аз не съм!
То аз не съм казал нищо за да те обидя, но последните ти думи са много хубави...

И какво ми пука за сираците, нали аз не съм!
Имаш ли 15години... ????



Хора,не виждате ли,че къртача е поредният форумен циркаджия-комплексар,който се прави на интересен.Поредното заблудено леке,което се прави на готин и вървежен разбирач,а всъщност надали се доближава до това в истинския живот.Не си впечатляващ. :?
+1!

Exposed
01-11-2011, 20:42
Без презерватив обичам да го правя, но само и единствено, ако имам пълно доверие на момчето. Имало е и моменти, в които съм пила Ескапел с бившия ми, да. Относно венерически болести съм нямала за сега и се надявам и да нямам, защото знам с кой и какво правя. За сега всичко е перфектно (дано и да бъде) :)

kiki1991
01-11-2011, 21:05
Сериозно, чудя ви се. Не ви ли е страх? Зори, ти на 19 ли беше?
На метод "прекъснат акт" ли го карате?
Аз невиждам нищо лошо да го правиме без презерватив...
Се пак аз се конторилирам и много добре си усещам кога ще ми "дойде" и го изважвам и всичко е "ток и жица"...
Разбирам да неможе да се контролира - да, но не е така..
Също така и пиян съм го правил, но пак може да се конторилирам...Ако има хора, който немогат по-добре е да слагат предпазни средства и това е ... :)
Все пак всеки си решава, но па и България има нужда от деца :D

Подрепям на 100 % и ние сме така с моя,усеща се кога му идва и го вади,за 1 година никога сме нямали проблем..но трябва опит за да се научи един мъж да се контролира и усеща,не всички могат!!!

kiki1991
01-11-2011, 21:08
Без презерватив обичам да го правя, но само и единствено, ако имам пълно доверие на момчето. Имало е и моменти, в които съм пила Ескапел с бившия ми, да. Относно венерически болести съм нямала за сега и се надявам и да нямам, защото знам с кой и какво правя. За сега всичко е перфектно (дано и да бъде) :)


от къде си ??ако не е тайна:)

life92
01-11-2011, 21:21
Рядко ми се случва да го правя без. Дори да имам много доверие на момчето обичам да ми е спокойно, че не е станала грешка. :)

mecho8888
01-11-2011, 21:45
Само АЗ имам право да правя секс без предпазни мерки! Другите да се пазят. :o


Попринци е хубаво да се ИЗСЛЕДВАТЕ

http://www.health.bg/10002/%D0%9A%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D 1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%A5%D0%98%D0%92-%D0%A1%D0%9F%D0%98%D0%9D-%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D 0%BE.html


Мен не ме е страх толкова от забременяване, защото си имам доверие и внимавам. Но вече гадните болести са си друго нещо.

mecho8888
01-11-2011, 21:48
Без презерватив обичам да го правя, но само и единствено, ако имам пълно доверие на момчето. Имало е и моменти, в които съм пила Ескапел с бившия ми, да. Относно венерически болести съм нямала за сега и се надявам и да нямам, защото знам с кой и какво правя. За сега всичко е перфектно (дано и да бъде) :)



Не нищо не знаеш. Каквото и да говориш на практика винаги правиш секс със случаен човек, който е хванат на улицата.

marin4itu
01-12-2011, 07:39
Преди винаги държах с презарватив, но със сегашния ми приятел винаги без. Той се усеща кога свършва и го вади. Пък и дори да се случи за забременея, това не е проблем и за двамата, говорили сме на тази тема.

Exposed
01-12-2011, 11:30
Без презерватив обичам да го правя, но само и единствено, ако имам пълно доверие на момчето. Имало е и моменти, в които съм пила Ескапел с бившия ми, да. Относно венерически болести съм нямала за сега и се надявам и да нямам, защото знам с кой и какво правя. За сега всичко е перфектно (дано и да бъде) :)



Не нищо не знаеш. Каквото и да говориш на практика винаги правиш секс със случаен човек, който е хванат на улицата.

Еми да, на практика е така. Но когато човека е сериозен аз изчаквам определено време, за да го опозная и ако преценя чак тогава. Не съм съжелявала заради действията си до сега.

DirtyIce
01-12-2011, 11:35
Не ползвам,имам сериозна връзка и съм обедена,че гаджето ми не крива от пътя,за да ми лепне нещо.Но първата година ползвах ме.

anonymous768631
01-12-2011, 12:25
Така може да говори само човек, който никога не е бил в дом за сираци.
Влизаш, една тумба хлапета ти се качват на главата в буквалния смисъл, едното те дърпа и ти вика: "Како (или батко), ела да видиш каква рисунка направих вчера" или "како, шоколадът за мен ли е"...
Бил съм поне десет пъти. Едно от училищата, в които учих през годините от първи до седми клас, беше през една улица от най-големият, може би и единствен дом за деца, в Хасково. Никак не ме затрогнаха малките циганчета... И не, шоколадът си е за мен! :?


Хора,не виждате ли,че къртача е поредният форумен циркаджия-комплексар,който се прави на интересен.Поредното заблудено леке,което се прави на готин и вървежен разбирач,а всъщност надали се доближава до това в истинския живот.Не си впечатляващ. :?
КАртач, ако обичаш. Благодаря предварително.
Цялостно си прав или права, по-скоро права. Дори си шокиращо права. Обаче забравяш, че има изключения... И аз съм едно от тях.


Вече ще знам ако правя секс с непознат да проверявам за татуировка "kartacha", и да съм спокойна :shock:
кАртиш ли, кАртач, кАртиш ли, пичле...
Хаха! Ето това е! С "А" си се пише. Евала, момиче, един да уцели правописа.
Ами, провери. :-D Пардон, ще разбереш сама някога защо е била тази емотиконка.




И какво ми пука за сираците, нали аз не съм!
Имаш ли 15години... ????
Имам.

ZaicheNaXeroin
01-12-2011, 14:41
не ползвам презервативи,нито други предпазни средства .. моногамна съм,и аз и партньора ми сме напълно чисти (нямаме болести и си правим редовно тестове) той го вади точно преди да свърши и никога не сме имали проблеми :) иначе веднъж съм пила ескапел,защото го накарах да свърши в мен :D

marti93
01-12-2011, 17:29
да

TheAceOfLove
01-12-2011, 19:10
Хаха! Ето това е! С "А" си се пише. Евала, момиче, един да уцели правописа.
Ами, провери. :-D Пардон, ще разбереш сама някога защо е била тази емотиконка.


А, нямаш татуировка викаш. Нищо! За щастие нещо ми подсказва, че не съм твой тип и без това :) :D

djipsito
01-12-2011, 20:02
По принцип винаги ползвам презерватив, но е имало редки случаи, когато не съм. Само с последния ми партньор имаше тъпи издънки от негова страна и се бях панирала по едно време. Първият тек го правихме без. А той искаше още и даже без да изчака да мине известно време едва ли не ме насили (силно казано), защото аз НЕ ИСКАХ да го правим без презерватив. Е, накрая протекох и ми стана мега тъпо, следователно му отказах свирка, а той се изнерви и ме блъсна в леглото.
После доста време го държах на сухо, защото нямах никакво желание за секс. Бяхме говорили да иска пари на баща си да си разделим половината и да си купим презервативи и когато го питах баща му кво му е казал, каза, че не искал да му даде, щото презервативите били глупости. След тва го питах как така баща му го учи ако направи гаф, да постъпи мъжки и да не бяга от отговорност. Той не иска да му даде 5 кинта за ПРЕЗЕРВАТИВИ, а бебе ще ми гледат... мега се изнервих и се нервя като се сетя....
Пак се отплеснах...теста ми за бременност беше негативен, а венерически болести не съм имала до сега. Няма и да имам защото мисля да се пазя и да не се водя повече по акъла на някъв ДРИСЪК...

PredrusalotoZaiche
01-12-2011, 20:37
Случва се и без,при по екстремни ситуаци,когато не ни се намира презерватив :D но попринцип си караме със.Винаги си го вади навреме :grin: и да чукам на дърво никви венерически истории е нямало :Д

BioX
01-12-2011, 20:41
да..до сега съм нямал проблем :)

anonymous768631
01-12-2011, 20:49
Хаха! Ето това е! С "А" си се пише. Евала, момиче, един да уцели правописа.
Ами, провери. :-D Пардон, ще разбереш сама някога защо е била тази емотиконка.


А, нямаш татуировка викаш. Нищо! За щастие нещо ми подсказва, че не съм твой тип и без това :) :D
Не точно.
Абе, моми хубави, не разбрахте ли, че 'сите сте мой тип. Който подбира, мастурбира!

playboychetoo
01-12-2011, 21:02
абе момче/момиче нещо май ти щрака главата ... как без предпазни средства пфф ... аз да не съм на години че да стаам баща .. ;дд пхах ;дд осъзнай сее !!!

PredrusalotoZaiche
01-12-2011, 21:08
абе момче/момиче нещо май ти щрака главата ... как без предпазни средства пфф ... аз да не съм на години че да стаам баща .. ;дд пхах ;дд осъзнай сее !!!
Че ти не можеш ли да усетиш кога свършваш и да си го извадиш :D :D :D

playboychetoo
01-12-2011, 21:12
абе момче/момиче нещо май ти щрака главата ... как без предпазни средства пфф ... аз да не съм на години че да стаам баща .. ;дд пхах ;дд осъзнай сее !!!
Че ти не можеш ли да усетиш кога свършваш и да си го извадиш :D :D :D
да бе тазз предрусалата ее права ... ех момченце закъсал си яя .. :х тегаво ;х научи се да чукаш как тряа - не се излагай !!! ;дд аналното си ее най хубаво... накарай яя ии свирки да ти прай ии след 10-15 мин си свършил вече !! :дд

DaemonBoy
01-12-2011, 21:13
Само аз ли в тая тема правя секс винаги с презерватив?

TheBeliever
01-12-2011, 21:40
Само аз ли в тая тема правя секс винаги с презерватив?

Взе ми думите от клавиатурата!

Никога досега не съм си позволявала да го правя без предпазни средства. Както и никога не ми се е късал презерватив и не съм си блъскала главата "Ще ми дойде ли, бременна ли съм".

Можеш да си сигурен, че няма да хванеш венерическа болест само ако си видял резултатите от изследванията на постоянния си партньор. Всякакви други "познавам го, имам му доверие" и прочие са просто догатки. Човекът, с който сте може даже да не знае, че е заразен. Редица болести протичат без симптоми и въпреки това водят до сериозни последствия. Но явно тийнейджърите са прекалено "готини" за да се интересуват от тези неща. :-o

anonymous768631
01-13-2011, 11:18
Човекът, с който сте може даже да не знае, че е заразен.
'Ми, да. Аз самият лично не знам, но не ми и пука и няма да се изследвам. Така че си слагайте гумите, за да не случите на някого като мен.

angel_spirit
01-13-2011, 12:47
Пробвали сме само веднъж с приятеля ми,но не сме повтаряли,защото и двамата ни е страх :? Може и да е по-хубаво без кондом,но мисълта,че за 1 секунда може да стане нещо ужасно ме стряска адски много! :D

anonymous708973
01-13-2011, 15:31
Само аз ли в тая тема правя секс винаги с презерватив?

Не. :) Половината от форума БГ мама са станали майки точно с тоя "изпитан" метод.

mecho8888
01-13-2011, 17:31
да..до сега съм нямал проблем :)


селяндур изток бил аз пък съм запад :P

Wikzinka
01-13-2011, 20:38
случва се , но не съм имала проблем :)